Erkek Arayan Bayanların Cep Telefon Numaraları

İzmir’den Seviyeli Karizmatik Erkekle Tanışalım.

Selam nasılsınız? Adım Gülben. 40 yaşımdayım güzel bir bayanım ve aynı zamanda çocuksuz, özgür, dul bir kadın olarak hayatımda güven duyabileceğim iyi kalpli karizmatik bir erkekle tanışmayı istiyorum. Seviyesiz ne konuştuğunu bilmeyen kadınlara karşı aceleci davranan sıradan basit erkeklerle arkadaşlık kuramam. Benim yanımda duracak benim güveneceğim kişi her şeyden önce kesinlikle kalitesini ve karakterini ortaya koyabilen farkının her ortamda hissettirebilen ve fiziksel olarakta karizmatik dikkat çeken bir erkek olmalıdır. Ben güzel bir bayan olduğumu düşünüyorum ve kadın erkek ilişkilerinde burç uyumuna, ten uyumuna karakter uyumuna inanırım.

Aynı zamanda ilk görüşte etkilenmekte benim için önemlidir. İlk görüşte beni etkileyebilen birisi sonrasında arkadaşlığımızın gelişme sürecinde beni daha hızlı etkileyebilir. İlk görüşte etkilenmediğim birinden daha sonrada etkilenmem biraz zor oluyor. En azından şimdiye kadar böyle bir şey yaşadığımı hiç hatırlamıyorum. Aslında çok duygusal birisi değilim. Fakat bir erkekten hoşlandığım zamanda kendimi ona çok fazla kaptırıp bazen abartabiliyorum. Sevdiğim hoşlandığım birine karşı çok ilgili olurum. Erkek arkadaşımı çoğu zaman gösterdiğim ilgiyle bunaltabiliyorum. Biz kadınlar her zaman ilgiyi severiz ve erkek arkadaşımızın bize ilgi göstermesini bekleriz.

Bunu gördüğümüz zamanda hoşumuza gider ve mutlu oluruz. Bence erkeklerde gördüğü ilgiden dolayı mutlu olmalılar fakat bazen erkeklere anlam veremiyorum. Ben erkek arkadaşıma ilgi gösterdikçe o daha çok gergin bir erkek haline gelebiliyor. Ben erkeğin daha çok sessiz sakin ve güvenilir olanını seviyorum. Güven olmadan zaten hiçbir şey olmaz. Birçok kadının aksine erkek arkadaşının çok hareketli yaşamayı seven birisi olmamasını daha çok tercih ederim. Çünkü ben sessiz ve sakin ortamları seviyorum. Erkek arkadaşımla beraber gözlerden uzak sakin takılmak benim daha çok hoşuma gider. 40 ve 45 yaş aralığında İzmir’de yaşayan karizmatik iyi kalpli güven verebilen erkeklerden mesaj bekliyorum.

Erkek Arayan Bayanların Whatsapp Numaraları ve Ücretsiz Sohbet

İnternet ortamındaki arkadaşlık sitelerinde erkek arayan bayanlarla telefonda ya da WhatsApp üzerinden sohbet ederek arkadaşlık yapmak için erkek arayan bayanlarla bu sayfamızda kolaylıkla görüşebilir ve tanışabilirsiniz. Bu sayfamızdaki ilanlara yazacağınız mesajlar üyelik gerektirmez ve kesinlikle hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecektir. İzmir Adana ve Manisa gibi illerimizden sayfamıza katılan bayanların bu sayfamızda ilanlarını göreceksiniz. Bu ilanlar sayesinde şimdiye kadar birçok kişi aradığı aşkı mutluluğu ve huzuru yaşadığı gibi umarız bundan sonrada aynı mutluluğa bu sitemizde tanışacağınız kişiyle ulaşabilirsiniz. Erkekler ve kadınlar sadece güvendikleri kişiye telefon numaralarını verirler, sizde güveneceğiniz ve aşk yaşamak istediğiniz kişiye telefon numaranızı ileterek arkadaşlığınızın ilerlemesine katkıda bulunabilirsiniz. Genç veya olgun her yaştan erkek arayan bayan arkadaşlık ilanları için sayfamıza katılabilir ve sohbet edebilirsiniz.

Öğrenciyim. Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Gökçe. Adana’da üniversite 2. sınıf öğrencisiyim ve buradan olgun bir erkekle tanışmak istiyorum. Aslen Yozgatlı’yım. Buraya yani Adana’ya üniversite okumak için geçtiğimiz yıl geldim. Şimdiye kadar hayatımda gerçekten bana aşk yaşatacak bir erkek arkadaşım olmadı. Lise yıllarımda uzaktan sevdiğim aşık olduğum birkaç kişi olmuştu fakat ciddi olarak hiçbir zaman sevgilim olmadı. Bir erkeği sevmeyi ya da ondan hoşlanmayı hissettiğim günden bu yana daima hep olgun erkeklere karşı ilgim oldu. Hiçbir zaman kendi yaşımdaki erkekleri kendime uygun görmedim ve ilgimi çekmediler.

Buraya geldiğim ilk yıl yurtta kalıyordum fakat şu anda samimi olduğum güvendiğim birkaç arkadaşımla eve çıktım. Üniversite hayatımda ev arkadaşlığı yapmak çok daha güzel ve eğlenceli. Bu şekilde hayatı istediğim gibi daha özgür yaşayabiliyorum. Ev arkadaşlarımdan yana hiçbir sıkıntım yok. Hepsi kafa dengi güvendiğim kişiler fakat işte hayatımda heyecan ve aşk olmayınca kendimi hep eksik hissediyorum.. Güzel bir kadın olmasaydım belki şimdiye kadar beni seven hiçbir erkeğin olmaması beni bu kadar üzmeyebilirdi fakat güzel olduğuma inandığım için şimdiye kadar aşkı hiç yaşamamak daha çok canımı sıkıyor. Aynı zamanda ailemden uzak yaşadığım için genç bir kadın olarak bir erkeğin korumasına bazen ihtiyaç duyuyorum.

Erkek arkadaşım tarafından korunmak onun tarafından önemsenmek değer gördüğümü hissedebilmek bütün bunlar benim için çok güzel ve çok özen duygular. Bu özel duyguları bana yaşatacak ciddi bir erkekle tanışabilmek benim için çok büyük şans olur. Güler yüzlü, içi içine sığmayan enerjik yaşamayı seven her zaman insanlara karşı iyi niyetli olmaya çalışan biriyim. Kötü kalpli birisinin karşıma çıkmasından ise gerçekten çok korkuyorum. İlk defa ciddi bir aşk yaşamak isterken mutsuz olmak ve kötü günler yaşamayı istemiyorum. Arkadaşlık yapmak için genç ya da üniversite öğrencisi bayan arkadaş arayan ciddi güvenilir yakışıklı erkekler varsa Adana ve ilçelerinden bana yazabilirsiniz.

Manisa’dan Güvenilir Sevgili İstiyorum.

Merhaba, Şeyme ismim. Manisa’da bir ilçede yaşıyorum. Küçük ve şirin bir çevrem var fakat mutsuz olduğum için erkek arkadaş arıyorum. Sadece Manisa’da olan biriyle tanışmak konuşmak isterim. Uzak şehirlerden biriyle arkadaşlık etmenin zorluklarını güçlüklerini ve sıkıntılarını daha önce bizzat yaşamış bir kadın olarak uzak yerlerden birisini tanımak istemiyorum. Bana kalırsa eğer gerçek anlamda bir aşk veya arkadaşlık yaşanacaksa bu kesinlikle yakınlarında olan birisiyle olmalıdır. Aksi halde o arkadaşlığı sağlıklı bir şekilde yürütmek çokta mümkün olmuyor.

Şu anda çalışmıyorum ev kızıyım ve sürekli evde olmakta bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Ben ailemin tek çocuğuyum ve tek kızıyım. Birazda bu yüzden aileme karşı hiçbir zaman mahcup olmak istemiyorum. Ailemin tek çocuğu olarak her zaman onları gururlandırmak isterim, onlara karşıda asla utanacağım mahcup olacağım bir şey yapmak istemem. Erkek arkadaş edinirken sadece mutlu olmaya çalışmak gibi bir niyetim yok. Hayatın her yönünü o erkekle yaşamak ve paylaşmak istediğim için kendime daha çok seviyeli dürüst ve asla bir kadına zarar vermeyecek karakterde birini tanımayı isterim. 27 yaşındayım, sarışın milyon bir yapıya sahibim. Belki çok güzel bir kadın olduğunu söyleyemem fakat samimiyetimle ve erkek arkadaşıma olan sadakatim ve vereceğim değer ile iyi bir arkadaş iyi bir sevgili ve dost olabilirim.

Daha önce kalbimi ısıtan bana heyecan veren çok sevdiğime inandığım birisi olmuştu fakat aşık olduğum o kişiden hiçbir zaman ilgi göremedim. Bu yüzdende aşk hayatımda biraz şanssız ve umutsuz olduğumu düşünüyorum. Umudumu yeniden yeşertebilmek yeniden güzel hayaller kurabilmek için buradayım. Eğer buradan Manisa’da yaşayan ve benim gibi artık yalnızlıktan kurtulmak isteyen hayatında mutluluğun hakim olmasını isteyen ve bunu özleyen bir erkek varsa tanışarak birbirimizin hayallerine ortak olabiliriz. Sadece ciddi ve dürüst iyi niyetli kişilerden mesaj bekliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*