Erkek Arayan Bayanların Telefonu

25 Yaşımdayım. Adım Gamze. Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Gamze, Bilecik merkezden katılıyorum. 25 yaşındayım ve olgun bir erkek arkadaş tanımak için buradayım. Olgun erkekler benim daha çok hoşuma gidiyor ama evli biriylede arkadaş olmak sevgili olmak istemem. Her ne kadar niyetim evlilik olmasada ben erkek arkadaşımı ikinci bir kişiyle paylaşmak istemem. Hatta bunu hiçbir kadın istemez. Bazı şeylerin nedeni açıklanamaz. Ben neden olgun bir erkek arkadaş istediğimi belki sizlere tam olarak anlatamayabilirim. Çünkü bu tamamen duygusal bir şey. Duygularım ve hislerim olgun erkekleri bana karşı daha çekici hale getiriyor.

Olgun erkeklerinde genç bayanlardan daha çok hoşlandığını biliyorum ve bunun farkındayım. Erkeğin olgun olmasının yanında esprili ve güçlü bir erkek olmasınıda istiyorum. Bana kalırsa erkek kadına karşı gücünü hissettirebilmelidir. Kadının her dediğini yapan ve kadının karşısında ezilen erkekleri hiçte çekici bulmuyorum. Çok kibar erkeklerden hoşlanmam. Tabi erkek arkadaşım çok kabada olmamalı ama aşırı kibar erkekleride çekici bulmuyorum. Kadınların genelinin aksine ben futbolu çok severim ve koyu bir Galatasaray taraftarıyım. Erkek arkadaşımla her konuda uyumlu olmak isterim.

Futbolu seven ve benimle aynı kafadan birisi umarım bana denk gelir. Takım konusu olmazsa olmaz şartlarımdan değil elbetteki ama eğer böyle bir uyumu yakalayabilirsek ayrıca mutlu olurum. Bilecik’te bir sigorta şirketinde çalışıyorum. Çalışmayı her ne kadar sevmesemde rahat bir mesleğim var. Sadece pazar günlerinde erkek arkadaşımla görüşmek için müsait olabilirim. Buradan biriyle tanıştığımda arkadaşlığımız biraz yavaş ilerleyecektir mutlaka ama güven oluştuktan sonra bu günlerin acısını çıkaracağımızdan eminim. Lütfen Bilecik merkezde yaşayan olgun erkekler yazsın ve farklı şehirlerden, sadece sanal ortamda sohbet arayanlar yazmasınlar.

Erkek Arkadaş Arayan Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet Siteleri

Erkek arkadaş arayan ve telefonda sohbet etmek isteyen bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet grupları. Arkadaştık sitesinden erkek arayan güzel ve çekici bayanlarla tanışma sitesi. Arkadaş bulmak ve sohbet etmek isteyen yalnız bayanlarla üye olmadan tanışabileceğiniz siteler. Telefonda sohbet etmek isteyen yalnız bayanlarla ücretsiz tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Dürüst ve seviyeli erkekle tanışmak isteyen genç bayanların cep telefonu numaraları ve profil fotoğrafları. Sevgili bulmak isteyen 50 yaş üstü dul bayanlarla telefonda sohbet ve arkadaşlık. İnternetten zengin erkekle tanışmak isteyen olgun bayan telefonları. Ciddi ve güzel bayanlarla ücretsiz mesajlaşma ve sohbet. Bilecik, Balıkesir ve Mersin’den erkek arayan bayanların telefon numaraları ve arkadaşlık ilanları.

İzmit’ten Yakışıklı Ciddi Erkek Arıyorum.

Selam, Balıkesir’de yaşıyorum ve ciddi ağırbaşlı yakışıklı ve karizmatik bir erkekle tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorum. İsmim Ayça, 28 yaşındayım esmer ve kova burcu kadınıyım. Sanırım burcumdan kaynaklı olarak aşırı kıskanç bir kadınım. Erkek arkadaşıma çok aşırı ilgi gösterdiğim, aşırı kıskanç olduğum için benim bu tavrım ilişkilerimde bazen sorun çıkarıyor. Biz kadınlar her zaman aşırı ilgiyi severiz fakat sanırım erkekler aşırı ilgiden pek hoşlanmıyorlar. Ben ne zaman erkek arkadaşıma ilgi göstersem bundan şikayet ediyorlar. Ben erkek arkadaşımın hangi saatte nerede olduğunu, kiminle ne konuştuğunu hayatı hakkında her şeyi bilmek isterim.

Erkekler bunu özgürlüğünün kısıtlandığı gibi anlıyorlar fakat ben böyle düşünmüyorum. Benimde gün içerisinde ne yaptığımı her dakika erkek arkadaşım bilsin ve merak etsin isterim. Bana kalırsa erkek sevgilisine olan ilgisini ve sevgisini ancak onunla ilgilenerek gösterebilir. Eğer bana ilgi göstermiyorsa sadece tatlı sözlerle beni sevdiğini iddia ediyorsa ben bunu çokta samimi bulmuyorum. Bende aynı şekilde erkek arkadaşım beni merak etsin bana ilgi göstersin gün içerisinde beni arayıp sorsun ve varlığını hissettirsin isterim.

Ben bu şekilde yaşanan bir arkadaşlıkta kendimi mutlu hissediyorum. Bana ilgi göstermeyecek kafasına göre arkadaşlık yaşamak isteyen birini istemiyorum. Benim boyum 1.75 ve yanıma yakışacak erkeğin boyunun 1.80 üzerinde olması fiziksel olarak iyi görünmesi benim için önemli. Yanyana durduğumuz zaman herkesin kıskanarak ve imrenerek baktığı bir çift olmayı isterim. Dikkat çekmeyi, herkesin ilgi gösterdiği ve kıskanarak bakmalarından mutluluk duyan biriyim. Karizmatik duruşa sahip ciddi kişiler bana mesaj yolu ile buradan ulaşabilirsiniz. Umarım etkileyici birisi karşıma çıkar.

55 Yaş Dulum. Ciddi Erkekle Tanışalım.

Merhaba, adım Gülendam. Mersin Mezitli’deyim, 55 yaşındayım ve yaş olarak benden daha genç, güleryüzlü hoş sohbeti olan hayat tecrübesi fazla olan birini tanımak isterim. Eğer aranızda genç ve benim yaşlarımda arkadaş arayan beyler varsa tanışarak telefonda bir süre sohbet edebiliriz. Sadece Mersin ve Adana yakınlarından devamlı olarak görüşme imkanı bulabileceğimiz yakın çevremden birini istiyorum. Daha önce uzun yıllar yurt dışında yaşadım, dul kaldıktan sonra Mersin’e yerleşmek istedim. Benim için yurt dışında daha fazla kalmanın bir anlamı yoktu.

Geçmişte arkadaşlık ve sohbet sitesinden tanışarak tatil arkadaşlığı yaptığın birisi olmuştu. Almanya’da yaşadığım dönemde Türkiye’ye tatil için geldiğimde görüşme imkanım oluyordu. Birkaç yıl yaz tatilinde görüştük fakat yıl boyunca sadece bir kez görüşebilmek ona biraz uymadı. Elbette ki bende erkek arkadaşımla daha sık görüşmeyi isterdim fakat o dönem için şartlar sadece senede bir kez görüşmemize müsade ediyordu. Şu anda böyle bir sorunum yok, istediğim her zaman erkek arkadaşınla görüşebilirim. Arkadaşlık sitesinden tanışmak, hiç tanımadığım o kişiyi tanımaya çalışmak bir süre o kişiye alışana kadar duyduğum heyecan çok farklı bir duygu. Ben o heyecanı tekrar yaşamak için buradayım.

Şu an istediğim kesinlikle tatil arkadaşlığı falan değil hayatımın her alanında varlığını hissedeceğim birini arıyorum. Dul kalmış yalnız ve özgür bir kadın olarak hayatıma girecek kişinin benim kadar özgür olması, hesap vereceği ya da bir arkadaşlık yaşamak için aramızdaki ilişkiyi saklama gereği duyacak birini istemiyorum. Benim çekineceğim ya da arkadaşlığımı saklama gereği duyacağım hiç kimsem yok. Bu yüzden hayatta benim gibi yapayalnız kalmış birini tanıyabilirsem birbirimizi bu yalnızlıktan kurtarabiliriz. Yaşıma göre hem bakımlı hemde güzel sayılırım. Sarışın dolgun bir kadınım. Hoş sohbeti ile bana iyi gelecek mutlu edebilecek kendisine güvenin özgür ve yalnız Mersin çevresindeki beyler bana ulaşabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*