Erkek Arayan Dost Arayan Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Kasım 23, 2022
0
514

Dost ve Sırdaş Olabilecek Dürüst Erkek Arıyorum.

Muğla’da yazıyorum sizlere. Enerjik sportif hayatı seven dul bir kadınım ve hayatımda her derdimi güven içinde anlatıp teselli bulacağım dürüst bir dostun eksikliğini hissediyorum. Bir erkekle tanışıp hoşlanınca elbette sevgi ve aşk yaşanır, benim buna itirazım yok ama bu sevgide samimiyet olmadiktan sonra bir anlamının olmadığını düşünüyorum. Güzel bir kadınım fakat erkek arkadaşımın benim güzelliğimden değilde karakterimden duruşumdan etkilensin isterim. Benim güzelliğimden her erkek etkilenebilir ama benim istediğim bu değil. Ben erkekte karaktere her şeyden daha çok önem veriyorum.

Hiç yakışıklı birisi olmayabilir, maddi imkanlarıda olmayabilir, benim için asla önemli değil. Yeter ki karakteri ile beni etkilesin ve bana olan sevgisinden hiç şüphe ermeyeceğim kadar samimi olsun. Böyle birini tanıdığım zaman gerçek aşkı bulduğuma inanabilirim ve ancak o zaman tüm hayatımı o erkeğe adayabilirim. İnsanın derdini anlatıp teselli bulacağı hiç kimsesinin olmaması o kadar zor ki, şu an her şeyden çok gerçek bir dostun varlığını özlüyorum. Muğla merkezde özel sektörde çalışan bir bayanım ve iş hayatım oldukça keyifli olduğu için işimi ve çalışmayı seviyorum. İstiyorum ki, iş haricinde bana tüm dertlerimi, hayatın stresini ve sıkıntılarını unutturacak kadar, yanındayken kendimi güvende ve huzurlu hissedeceğim birisi olsun hayatımda.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Birlikte gezip vakit geçirerek hayatımızı daha güzel, daha huzurlu ve eğlenceli hale getirebiliriz. Kendi çevremde güvendiğim ve hayatıma aldığım arkadaşlarım beni üzerek hayal kırıklığına uğrattıktan sonra, sanal ortama bakışımda değişti ve artık arkadaşlık sitelerine karşı önyargılı değilim. Güvenilir insanlar her ortamda karşıma çıkabilir diye düşünüyorum ve umarım yanılmam. Hayatımın ilk yanılgısı olmayacak, yanılmış olsam bile. Birgün aradığım ve hayatımın sonuna kadar sürdürmek isteyeceğim gerçek aşkı ve dostu bulacağıma inanıyorum. Eğer bahsettiğim kişi olduğunuza inanıyorsanız konuşabiliriz.

Erkek Dost Arayan Yalnız Bayanların Arkadaşlık İlanları ve Ücretsiz Sohbet

Kendisini yalnız hisseden erkekler ve bayanlar hayatlarında dertleşerek sohbet edeceği ve varlığından güç alacağı birinin varlığını isterler. Fakat bu gereksinimi kadınlar erkeklerden daha çok isteyebilir ve kendilerine gerçek samimi bir dost bulmak isteyebilirler. İster kadın olsun ister erkek olsun insanın hayatta güvenip sırtını yaslayabileceği dost bulması çokta kolay değil. Bu zorluğu yaşayan özellikle kadınlar sanal ortamda aşık olup sevebileceği aynı zamanda kendisine dost olabilecek bir erkeği bulmak için arkadaşlık ilanı vermektedirler. Bu ilanlardan bir kısmını ücretsiz olarak bu sayfamızda yayınlayacağız. Bu ilanlar sayesinde sizlerden gerçek bir aşkı ve dostluğu yaşayabilirsiniz. Ciddi ve güvenilir bulduğumuz Muğla Hatay ve Adanalı dost arayan bayanların ilanlarını bu sayfamızda bulacaksınız.

Ciddi Dostluk Kurmak İçin Erkek Arkadaş Arıyorum.

Adım Sinem, Hatay’dan aranızdan katılıyorum. Kendimi yalnız hissettiğim için buradayım ve gerçek bir aşka ve dostluğa ihtiyacım olduğu için burada sizlerle beraberim. Hatay’dan güvenilir biriyle tanışmayı başarabilirsem son zamanlarda başıma gelen en güzel şey galiba bu olacak. Çünkü son zamanlarda yaşadığım sıkıntılar beni psikolojik olarak çok yıprattı ve neredeyse hayattan kopardı diyebilirim. Tabi ki insan böyle zamanlarda teselli bulacağı, omzuna başına koyacağı ve sonsuz bir güvenle sarılabileceği birine ihtiyaç duyuyor. Bende açıkçası böyle bir ihtiyacım olduğu için buradayım.

Gerçek dostlukların kolay kurulmayacağını biliyorum, kolay olsaydı zaten hiçbirimiz belkide burada olmazdık. Eşimden kısa süre önce ayrıldım şu anda 3 yaşındaki çocuğumla birlikte bir arkadaşımın yanında geçici olarak kalıyorum. Çalışmam gerektiği içinde bir yandan iş arıyorum. Tabi böyle zamanlarda insan kendini daha güçsüz hissediyor ve destek olabilecek birine ihtiyaç duyuyor. Benimde böyle bir dosta sırdaşa ve güvenilir birini çok ihtiyacım var. Ben maddi sorunlarımı bir şekilde aşabilirim fakat manevi olarak bana güç verecek aynı zamandada beni etkileyip kendisine aşık edebilecek birini istiyorum. Ailemle aram biraz açık olduğu için yaşadığım zorlu süreçte onlarında desteğini göremedim.

32 yaşında tek çocuğu olan ve kısa süre önce eşinden ayrılmış yalnız bir kadınım. Bundan sonra bir daha evlilik yapacağımı zannetmiyorum. Sadece kendimi çocuğuma adamak ve onu güzel yetiştirmek için mücadele etmek istiyorum. Tabi bunu yaparken kendimede vakit ayırmam gerekiyor. Benimde bir kadın olarak duygusal anlamda ihtiyaçlarım oluyor. Her şeyden önce bir kadın olarak güvendiğim birinden etkilenmek ve aşık olmak isterim ve bu aşkı en güzel şekilde yaşamak her kadının hayalidir. Hatay’da yaşayan 30 veya 40 yaşları arasında maddi manevi sıkıntıları olmayan ciddi birini tanımak istiyorum. Lütfen Hataylı güvenlir kişiler yazsınlar.

Adana’dan Olgun Dürüst Dost Arıyorum.

Merhaba, adım Şule. Esmer 25 yaşında genç bir kızım. Adana merkezden yaşıyorum. Benden daha olgun biriyle arkadaşlık yapmak ve gerçek anlamda bir dostluk kurmak istiyorum. Birkaç yıl önce babamı kaybettikten sonra geçtiğimiz yılda annemi kaybettim ve şu anda evli olan abimin yanında yaşıyorum. Benim için kolay olmuyor tabiki çünkü abimle ve eşiyle haram hiç iyi değil. Fakat şu an burada yaşamaya mecburum. Sıkıntıların üst üste gelmesi hem babamı hem annemi ardı sıra kaybetmiş olmam beni içinden çıkamadığın bir boşluğa sürükledi. İçinde bulunduğum bu durumdan ancak sevdiğim aşık olduğum güvendiğim ve dost olarak gördüm birinin elimden tutması ile çıkabilirim.

Şu anda ne kadar zor durumda olsamda güçlü olmaya ve güçlü kalmaya çalışıyorum. Hayattan umudumu kesmemek için elimden gelen her şeyi yapmak zorundayım ve yapıyorum. Bütün bunları yaşarken sevdiğim birisi olsaydı hayata daha güçlü ve daha sıkı sarılabilirdim belki fakat çevremde gördüğüm kadarıyla artık erkeklerin hepsi tamamen menfaatine bakar olmuş. Hiç kimse gerçekten sevmeye ve aşık olmaya odaklanmıyor sanırım. Samimiyetine inandığım ve güvendiğim birisini bulamadığım için ilan yazarak böyle bir yöntemle arkadaşlık sitesinden tanışmak istedim. Kader malesef çoğu zaman yüzümüze gülmüyor.

Hayat gerçekten benim için çok zor. Aklıma dahi gelmeyen sıkıntıların içerisinde buldum kendimi ve bu sıkıntıları elbet bir gün aşabileceğimi ve güzel günlere ulaşacağımı biliyorum ve buna inanıyorum. Benim istediğim, hayalini kurduğum o güzel günlere beraber el ele ulaşabileceğim beni hiçbir zaman bırakmayacak ve her zaman elimden tutup bana yardımcı olabilecek bir aşka ve dosta ihtiyacım var. Her ne kadar evinde yaşadığım için abim beni birçok konuda kısıtlamaya çalışsada yinede istediğim gibi yaşayabiliyorum. Gerçek bir aşk ve dost bulursam görüşmek için vaktim var. Bu konuda rahat biriyimdir. Adana ve yakınlarından olan güvenilir gerçekten dost olabilecek kişiler yazarlarsa tanışmak isterim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here