Erkek Arayan Dul Bayanlar Antalya

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 11, 2022
0
613

Antalya’da Dul Bayanım. Sevgilim Olsun İstiyorum.

Merhaba, Antalya Manavgat’tan Ahsen ben. 62 yaşındayım dul ve yalnız bir kadınım. Çocuklarım var fakat onlar benden ayrı yaşıyorlar. Çocuklarım benden ayrıldıktan sonra kendimi yalnız hissetmeye başladım. Aslında bu yalnızlık çok uzun zamandır eşimi kaybettiğim günden bu yana hep vardı fakat çocuklarımla uğraşırken aslında ne kadar yalnız olduğumu çok fark etmiyordum. Çocuklarımın gidişiyle sanki bütün dünya boşalmış ve yeryüzünde sadece bir tek ben kalmışım gibi bir hisse kapılmaya başladım. Etrafıma baktığım zaman illaki konuştuğum vakit geçirdiğim birileri var fakat beni anlayabilecek hatta yeri geldiği zaman sırrımı paylaşabileceğim kadar güveneceğim hiç kimse yok.

İnsanın sonsuz bir güvenle derdini paylaşabileceği hiç kimsesinin olmaması gerçekten çok acı bir durum. Kaybettiğim eşim benim hayatıma giren ilk erkekti ve son oldu. Evlenmeden önce ya da dul kaldıktan sonra bir daha hiç kimseyle arkadaştık kurmadım böyle bir şey aklımdan dahi geçmedi ancak zaman ilerledikçe insani olan ihtiyaçlarımız ve duygusal beklentilerimiz her geçen gün biraz daha artıyor. Ben zaten her zaman duygusal bir kadınım fakat evlilik bu duygusallığı biraz alıp götürmüştü. Dul kaldıktan sonrada duygularıma daha çok önem vermeye ve hislerimi dinlemeye başladım.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bir erkek arkadaşım olsun ve onunla istediğim her şeyi konuşmak paylaşmak beraber vakit geçirmek isterim. Biriyle tanışıp arkadaş ve sevgili olduğum zaman o kişi benim hayatımda ki ilk sevgilim olacak. Evlilik düşünmeden resmi birliktrlik olmadan samimi bir şekilde birbirimize duygularımızı ifade etmeyi, aşk ve heyecanını yaşamayı, geçmesi ya da geleceği düşünmeden sadece o günün güzelliğini yaşamayı çok istiyorum. Umarım benimle aynı duyguları paylaşan ciddi ve güvenilir biriyle karşılaşabilirim. Eğer bana samimi olarak kendinizi tanıtırsanız benfe mutlaka mesajınıza karşılık verir ve tanışmak isterim.

Antalya Erkek Arayan Dul Bayanlarla Ücretsiz Tanışma Sitesi

Sitemizin bu sayfasında sadece Antalya ve ilçelerinden aramıza katılan kendisini yalnız hisseden ve erkek arkadaş arayan dul bayanlarla ve dul bayanlarla arkadaşlık yapmak isteyen Antalya’lı erkeklerle tanışabilir mesajlaşabilirsiniz. Daha önce evlilik yapmış fakat sonrasında dul kalmış erkekler ve bayanlar kendilerini yalnız hissetmemek ve yeniden aşık olmak arkadaşlık kurmak amacıyla aramıza katılmaktadırlar. Bu sayfamıza Antalya merkezden ya da Manavgat, Kepez, Alanya Elmalı, Demre ve Serik ile diğer ilçelerden dul kalmış bayanlara ulaşabilirsiniz. Antalya’nın Kumluca ilçesinden erkek arayan 45 yaş üstü dul ve yalnız bayanlarla tanışabilirsiniz. Antalya’nın Kemer ilçesinden erkek arayan genç güzel ve bakımlı bayanlarla ücretsiz mesajlaşabilir ve sohbet edebilirsiniz.

Antalya’da Zengin ve Dul Erkekle Tanışmak İsterim.

Selam arkadaşlar, ismim Ayşegül. 37 yaşındayım, Antalya’da yaşıyorum ve benim gibi dul kalmış fakat maddi imkanları iyi olan zengin bir erkekle tanışarak arkadaş olmayı istiyorum. Bana kalırsa elit ve zengin erkekler kadınlara hem yaklaşımları hem onlara olan üslubu ve her şeyiyle kadınları daha iyi anlıyorlar hemde kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayabiliyorlar. Hayatı daha güzel ve daha özgür yaşayabilmek için zengin bir erkek arkadaş istiyorum. 40 yaş üzerindeki olgun ve Antalya’da yaşayan beyler isterlerse tanışabiliriz ancak tabi ki benim buradaki öncelikli şartım maddi durumunuzun iyi olması olacaktır.

Maddi imkanları olmayan birini düşünmüyorum. Ben şimdiye kadar ne geçmişte yaşadıklarımın ne de gelecekte yaşamak istediklerimi hiç kimseden saklama gereği duymadım. Daha önceki evliliğimi bitirdim çünkü maddi olarak çok zor dönemler yaşıyordum ve evli kalmanın bir anlamı kalmamıştı benim için. Yeniden bir evlilik düşünmesemde erkek arkadaşımla aynı maddi sıkıntıları yaşamayı istemediğim için zengin birini bulmak istiyorum. Uzun boylu mavi gözlü bir kadınım, saç rengim kahverengi ve akrep burcuyum. Hafif dolgun balık etli bir kadının ve eminim güler yüzüm ve güzelliğimle benimle tanışmak isteyecek her erkeği etkileyebilirim.

Eşimden kısa süre önce boşanmama rağmen yeniden bir arkadaşlık kurmak ve aşk yaşamak için fazla beklemek ya da zaman kaybetmek istemiyorum çünkü her ne kadar evlide olsam benim için aşk ve sevgi çok uzun zamandır hissedemediğim bir duygu ve aynı duyguları bir an önce yeniden yaşamak için sabırsızlanıyorum. Hayat zaten çok kısa yaşamak istediğim hiçbir şeyi bu yüzden ertelemek istemem. Eğer zengin ve yakışıklı bir erkekseniz emin olun benimle tanıştıktan sonra hayatınız çok güzel olacaktır ve benimle yaşadığınız her gün çok mutlu olacaksınız. Antalya’dan maddi durumu iyi olan zengin bekar ya da dul kalmış ciddi erkeklerden mesaj bekliyorum.

Dulum ve 35 Yaşımdayım. Antalya’dan Erkek Arıyorum.

Sarışın dul bir bayanım, Antalya Kemer ilçesindeyim. Sarışın güzel bakımlı biraz agresif ama genellikle neşeli biriyimdir. Aslında asabi ve sinirli görünmeyi sevmiyorum fakat bazen damarıma basıldığı zaman kendimi çabuk kaybedebiliyorum. Böyle zamanlarda çevremde kim varsa kalbini kırmaktanda çekinmiyorum. Bu özelliğimi çok sevmesemde bu konuda kendimi değiştiremem. Birazda o yüzden sosyal çevrem çok kısıtlı. Kalbini kırdığın kişilerin birçoğu hayatımdan çıktılar. Bunun yokluğunu hissetmiyorum fakat hayatımda eksikliğini hissettiğim tek şey aşk ve sevgi diyebilirim.

Arkadaşımın ne zengin olması umurunda olur ne de yakışıklı olup olmaması umurumda olmaz. Bunlar benim için hiç önemli olan şeyler değil. Ben yanındayken kendimi mutlu hissettiğim huzurlu ve güvende hissettiğim kim olursa olsun onunla uzun yıllar arkadaşlık yaşamak sevgili olmak isterim. Yanında kendimi güvende hissetmediğim ve huzur bulmadığım erkek ister yakışıklı olsun ister zengin olsun öyle biriylede arkadaştık asla yapmam. Arkadaşlık kurduğum ve sevgili olduğum erkeği belki biraz bazı konularda zorlayabilirim. Çünkü çok kıskanç bir kadınım ve erkek arkadaşımın sürekli ilgisini beklerim. Beklediğim ilgiyi göremediğim zamanda sinirli ve agresif bir kadın oluyorum.

Kemer’de lüks bir otelde çalışıyorum. Çalışarak kendi hayatımı kazanmayı kendi imkanlarımla hayata tutunmayı ve kimseye hesap vermeden yaşamayı seviyorum. Hayatımın çok az döneminde sevgiden ve aşktan uzak kaldım. Fakat son zamanlarda hiçbir zaman olmadığı kadar aşksız ve sevgisiz kaldım. Bu yüzdende kendimi çok yalnız hissettim. Güzelliğim esprili olmam ve karakterimle her erkekle uyumlu ve iyi bir arkadaşlık yaşayabilirim. Fakat tabi ki bunun için erkek arkadaşımın hem düzgün karakterli hemde aşka ve sevgiye değer veren birisi olması gerekir. Sadece Antalya’dan uzun süreli bir arkadaşlık isteyen ciddi ve olgun kişilerden mesaj bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here