Erkek Arayan Dul Bayanlar Facebook

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 22, 2022
0
1297

Dul Bayanım. Facebook Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

36 yaşındayım ve Diyarbakır’da yaşıyorum. Adım Gülizar dul bir bayanım. Şu anda çalışmıyorum ve evde ailemle beraberim. Sosyal medyadan en çok Facebook’u aktif olarak kullandığım için burada konuşup tanışabileceğim sohbet edebileceğim bir arkadaş arıyorum. Ben evliliği zaten çok geç yapmıştım, kısa süren bir evlilikten sonra uzun süreli bir boşanma dönemi yaşadım. Boşanma sürecim çok sancılı ve sıkıntılı geçti ama çok şükür bana sıkıntı veren hayatımı yaşamama engel olan her ne varsa hepsini geride bıraktım ve şu anda özgür bir kadın olarak yeniden geleceğe odaklanmak ve geleceğe dair umutlarımı koruyarak sevgiyi aşkı yeniden yaşamak için güvenilir birini tanımaya ihtiyacım var.

Elbette ki karşımıza kim çıkarsa çıksın kendisine güvenmemiz gerektiğini söyleyecektir. Fakat ben bunu tanışacağım kişiyi yaşayarak görmek isterim, ağızdan çıkan sözün benim için çok fazla bir anlamı olmuyor. Çünkü ben sevgi ve aşk sözcüklerine kanarak evlilik yapmış bir kadın olarak bu saatten sonra sadece sözde kalacak olan güzel sözlere bakarak bir erkek hakkında karar vermek istemem. Evde canım sıkıldığı zamanlarda çoğu zamanımı sosyal medyada geçiriyorum ve Facebook’ta daha çok bulunuyorum. Çünkü arkadaş çevremin büyük bir çoğunluğu Facebook’ta takılıyor bende açıkçası orayı daha eğlenceli buluyorum.

Benimle Facebook’tan arkadaşlık yaparak sohbet etmek isteyen kişiler bana adreslerini yazabilirler. Eğer ciddi kişiler yazarlarsa arkadaş olarak ekleyip devamında sohbet etmek isterim. Ben Diyarbakır merkezdeyim ama bana istediğiniz her yerden yazabilirsiniz. Çünkü arkadaşlığımız büyük ölçüde zaten Facebook’ta ilerleyecektir. Eğer ileride buluşmak isteyecek kadar güvendiğim birisi olursada uzakta bile olsa illaki bir şekilde buluşma imkanı bulabiliriz diye düşünüyorum. Bu yüzdende şehir fark etmeksizin tanışmak isteyen herkesin mesajını kabullenebilirim. Tanışmak ve arkadaşlık yapmak isteyen kişiler Facebook adreslerini bana ulaştırabilirler.

Dul Bayanların Facebook Arkadaşlık ve Sohbet Grupları

Kendisine erkek arkadaş arayan dul kalmış bayanlarla Facebook’ta sohbet edebileceğiniz arkadaşlık sohbet ve evlilik grupları. Facebook’ta tanışarak sohbet etmek isteyen 40 yaş üstü dul ve yalnız bayanların Facebook hesapları ve profil fotoğrafları. Facebook’ta arkadaşlık yapmak isteyen her yaştan dul bayanlarla tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri ve Facebook sohbet hatları. Facebook’tan arkadaş arayan Diyarbakır’da yaşayan 30 yaş üstü dul bayanların arkadaşlık ilanları. İzmir’den Facebook’ta sohbet arkadaşı arayan güzel ve çekici bayanlarla ücretsiz üyelik yapmadan tanışabileceğiniz siteler. Adana’dan kendisine Facebook’ta arkadaşlık yapabilecek erkek arayan dul bayanların telefon numaraları ve arkadaşlık istekleri. Bütün illerden katılabileceğiniz ve dul bayanlarla tanışabileceğiniz Facebook sohbet grupları.

İzmirli Yakışıklı Erkekle Tanışalım.

Selam arkadaşlar. İzmirli’yim güzel sarışın dul bir bayanım ve arkadaşa ihtiyacım olduğu için bu mesajımı yazıyorum. Ben aşka sevgiye değer veren ve bu duyguları önemseyen bir kadın olarak aşık olmadığım etkilenmediğim hiç kimseyle şimdiye kadar arkadaşlık yapmadım. Evlenirkende aynı şekilde aşık olarak ve severerek evlenmiş olmamıza rağmen evliliğimizi yürütemedik. Bir erkek ister zengin olsun ister yakışıklı olsun ben bunları hiçbir zaman değer vermem, benim için önemli olan erkeğin tavırları konuşması ve bana olan ilgisiyle beni etkilemesidir.

Sanal ortamda ya da Facebook gibi sosyal medya uygulamalarından tanışarak bir erkekten etkilenmek elbette ki çok daha zor oluyor. Çünkü ben bir kadın olarak hayatımda eğer aşk istiyorsam bu duyguları yaşayacağım erkeğin karşımda olmasını isterim. O erkekle göz göze gelip el ele tutuşmadıktan sonra kolay kolay birinden etkilenemiyorum. Erkeğin burada beni etkilemesi zor olduğu içinde hayatıma giren erkek arkadaşlarımın sayısı çok az olmuştur. Eşimden ayrıldıktan sonra ilk kez hayatımda birinin olmasını istedim. Sosyal medya olarak sadece Facebook kullandığım için burada bana yazan ve ciddiyetine inandığım kişiyle Facebook’tan arkadaşlığımı bir süre devam ettirmek istiyorum.

Ancak tam anlamıyla birbirimize güvenirsek ve birbirimizden duygusal anlamda etkilenirsek gerçek bir arkadaşlığı yaşamak için adım atabiliriz. Bazen en umutsuz olduğumuz anda karşımıza çıkan biriyle çok güzel günler yaşayabiliyoruz. Bazende tam tersi oluyor ve çok istediğimiz mutlu olacağımıza inandığımız biriyle çok mutsuz olabiliyoruz. Çok mutlu ve güzel günler yaşayacağıma inanarak evlendim fakat evliliğimin ilk birkaç ayı dışında hiç mutlu olamadım. Yeniden mutlu olmak için şansımı sonuna kadar zorlamak adına bu sitede bulunmak istedim. Ancak tabiki arkadaşlığımızı sürekli buradan sürdüremeyiz. Facebook hesabı olan ciddi kişiler bana yazarlarsa arkadaş olarak ekleyebilirim. Sonrasında zaten sohbetin gidişatına göre arkadaşlarımıza yön verebiliriz.

Adana’dayım, 40 Yaş Sevgili Arıyorum.

Merhaba adım Şule Adana merkezdeyim. 30 yaşındayım ve olgun beylerden hoşlandığım için 40 yaş civarında bir bey ile tanışarak önce buradan daha sonra Facebook üzerinden arkadaşlık yapmak istiyorum. Adana merkezde bir beyaz eşya servisinde sekreter olarak çalışıyorum. Maddi olarak hemde manevi olarak kendimi hiç mutlu hissetmiyorum. Umarım maddi manevi hayatıma neşe ve mutluluk katacağım birini tanıyabilirim. Güçlü ve ağırbaşlı erkekleri kendime daha uygun görüyorum ve böyle birini çevremde tanıma imkanım olmadı. Sosyal arkadaşlarımla birlikte vakit geçirmeyi iş haricinde gezip eğlenmeyi seviyorum fakat bunu erkek arkadaşımla yapmayı daha çok isterim.

Bu amaçla şimdiye kadar birkaç farklı sohbet sitesinde bulundum fakat aradığım gibi birini bulma şansım olmadı. İlgi çekmeyen çirkin bir kadın olduğuma inanmıyorum aksine kendime has farklı bir güzelliğim olduğunu düşünüyorum. Ayrıca birçok kadına görede uzun boyluyum ve hiç fazla kilom yok fiziksel olarakta gayet ideal ölçülerdeyim. Sosyal medya olarak sadece Facebook hesabım var. Eğer size ulaşmamı isterseniz sizde Facebook hesabınızı bana mesaj olarak yazabilirsiniz.

Benim gibi esmer güzeli çekici ve yalnız bir kadınla arkadaşlık kurmak isteyen tabi ki çok sayıda kişi oluyor ama ben şimdiye kadar karşıma çıkanların hiçbirisini karakterime ve ruhuma uygun görmedim. Beni mutlu edeceklerine inanmadığım içinde bir arkadaşlığa başlamak benim için çok yıpratıcı ve yorucu olabilirdi. Artık kendimi kısa süreli arkadaşlıklarla yormak istemiyorum. Hayatımda tek bir kişi olacak ve o kişiylede çok uzun yıllar arkadaşlık yapacağım. Bana bu inancı ve bu güveni verebilen kişiyle güven sevgi ve saygıya dayalı bir arkadaşlık kurmayı istiyorum. Eğer burada Adana yakınlarından Facebook adresini yazabilecek ciddi kişiler varsa mesaj olarak yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here