Erkek Arayan Dul Zengin Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 6, 2022
0
595

Dul ve Zenginim. Genç Arkadaş Arıyorum.

Selam, 61 yaşındayım, zengin bir bayanım, genç erkeklerden hoşlandığım içinde 35 ve 40 yaşların arasında bir arkadaş bulmaya çalışıyorum. Zengin ve dul bir kadın olduğumu bilen çevrendeki erkekler bana çok fazla ilgi gösteriyorlar fakat ben hiçbirine güvenmiyorum, çünkü benim dul olmam ve maddi durumunun iyi olmasını bilerek bundan faydalanmaya ve çıkar elde etmeye çalışıyorlar. Güvendiğim birkaç kişi olmuştu güvendiğim içinde arkadaşlık yapmakta bir sakınca görmedim fakat onlara güvendiğim halde onlarda bana karşı samimiyetsiz davranınca artık güvenecek hiç kimsem kalmadı ve kime inanıp güvenebileceğimide bilmiyorum.

Eşimi kaybettikten sonra hem sosyal çevremden hemde sanal ortamdan arkadaş bulmaya ve yeniden biriyle dostluk grup aşık olmak istedim fakat kader hiçbir zaman gerçekten güvenilir birini karşıma çıkarmadığı için uzun zamandır yalnızım. Hayatıma heyecan katacak güvenebileceğim yeri geldiği zaman sorunlarımı gidermemde bana yardımcı olabilecek benim gibi dul kalmış bir erkeği tanımak için buradayım. Ben İstanbul Kadıköy’de manevi kızımla birlikte yaşıyorum. Bana yakın bir arkadaşımın emaneti olduğu için onu hiçbir zaman yanımdan ayırmak istemedim.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Manevi kızımın varlığı bazen bana iyi geliyor tabi ki ama sonuçta hayatımda bir erkek olmadığı zaman ve bir erkeğin sevgisini hissetmediğim zaman yanımda kim olursa olsun kendimi yalnız hissediyorum. Kendimi genç hissettiğim yıllarda yalnızlık bana zor gelmiyordu. Kendini bir şekilde mutlu etmeyi başarabiliyordum ama aradan yıllar geçip yaşımı ilerledikçe yalnızlıkla mücadele edemez oldum. Sarışın, yaşına göre bakımlı ve çekici bir kadınım. Eğer burada benim yaşımdaki kadınları daha çekici ve arkadaşlık yapmaya değer bulan ciddi beyler varsa bana kendilerini tanıtabilirler. Kendinizi tanıtırken lütfen samimi olun ve asla doğru olmayan bir şey yazmayın. Erkek arkadaşımdan zengin olmasını yakışıklı olmasını falan beklemiyorum. Sadece samimi olsun ve güvenilir olsun benim için yeterli.

Erkek Arayan Zengin Dul Bayanların Arkadaşlık İlanları ve Ücretsiz Sohbet

Değerlim islamisayfalar.com ziyaretçilerimiz; Bu sayfamızda kendisine her yaştan erkek arkadaş arayan maddi imkanları iyi olan zengin fakat dul kalmış yalnızlıktan kurtulmak isteyen bayanların arkadaşlık ilanlarını göreceksiniz. Buradaki ilan sahipleriyle tanışabilmeniz için üyelik yapmanıza ve ücret ödemenize kesinlikle gerek olmayacaktır. Tek yapmanız gereken arkadaş arayan zengin ve dul bayanların yayınlamış olduğu bu ilanlara samimi ve dürüst bir şekilde mesajınızı yazarak kendinize tanıtmanız olacaktır. İlan sahibinin ilgisini çekmeyi başarırsanız arkadaşlığınız ve sohbetiniz ilerleyecektir. Sitemize ülkemizin birçok şehrinden zengin ve dul arkadaş arayan bayanlar yayınlanması için ilanlarını bize ulaşmak kırmaktadırlar. Ancak burada tüm ilanları yayınlama şansınız olmadığı için şu anda sadece sizlerle İstanbul Ankara ve İzmir’den bizlere ulaşan arkadaşlık ilanlarını yayınlamak zorunda kalıyoruz.

Maddi Sorunum Yok. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selamlar, Ankara’dan Arzu ben. Zengin varlıklı ve yalnız bir kadın olarak 30 ve 40 yaşları arasında uzun boylu sportif bir erkekle tanışarak bir süre arkadaşlık yaşamak istiyorum fakat, ben kuracağım bu arkadaşlığın çok uzun süreli olmasını istemiyorum. Sürekli olarak hayatımın merkezine birini koymayı sevmiyorum ve bu benim için bazı sorunlarıda beraberinde getiriyor. Hayatıma bir erkeği uzun süreli alarak o erkeğe hayatımın her alanında olmasını istemek, ona tüm sırlarımı açmak benim için riskli olur. Ben açıkçası gizlilik ve güven içerisinde yaşamayı amaçlıyorum. Uzun süreli arkadaşlık zaten istesemde olmayacak bunu biliyorum.

Çünkü her ilişki ve her arkadaşlık ilk birkaç aydan sonra ilk günlerde yaşanan tatlı ve heyecan verici duygular kalmıyor ve sonrasında ilişki her geçen gün daha sıkıcı hale gelmeye başlıyor. Yani istesemde istemesemde arkadaşlığım zaten uzun süreli olmayacak. Bu şartlarda benimle arkadaşlık yapmak isteyecek ciddi birileri varsa bana mesaj yazmanız yeterli olacaktır. Sarışın, kısa saçlı, hafif fazla kiloları olan, genellikle ciddi ve sert bit duruşu olan bir kadınım. Duruşumun sert olması sizleri yanıltmasın. Hayatımda öyle yada böyle bir şekilde görüştüğüm, kısa süreli dahi olsa arkadaş olduğum kişilere karşı çok anlayışlı ve sevecen biriyimdir.

Eskiden genç bir kadın olduğum zamanlarda aşka ve sevgiye inanır, aşkın her şeye gücünün yeteceğini zannederdim. Aradan geçen yıllar, yaptığım evlilikte yaşadıklarım ve tecrübelerimden sonra aşka en ufak bir inancım dahi kalmadı. Benim için geçerli olan sadece hoşlandığım bir erkekle güven içinde güzel vakit geçirmektir. Bir erkek benim için sadece bunu ifade ediyor ve daha fazla bir şey ifade etmesini istemem, buna izinde vermem. Benden daha fazlasını isteyecek ve bekleyecek birisi varsa şimdiden bu niyetinden vazgeçebilir. Ailem ve dolayısı ile ben varlıklı zengin biriyim, maddi sorunum yok. Çalışan bir kadın değilim. Erkek arkadaş edinmek ve onunla vakit geçirmek istiyorum.

Zengin Kadınım. Güvenilir Sevgili Arıyorum.

İsmim Lale, İzmir Bergama’dayım. Zengin ve güzel bir kadınım ama malesef zenginlik ve güzellik benim hayatıma ve kalbime mutluluk getirmedi. O kadar mutsuz ve umutsuzum ki, yıllar çok hızlı geçiyor ve ben mutluluğu hep umutla bekledim ama bir türlü bulamadım ve yaşayamadım. Sevgilim oldu yaşayamadım, evlilikte o mutluluğu bulurum zannettim yine yaşayamadım. Hayat bana hem sağlık, hem güzellik hemde maddi imkanları verdi ama sadece mutluluğu vermedi. Hayatın bana vermediğini ben bulabilir miyim bilmiyorum ama şansımı ve kaderimi sonuna kadar zorlamak ve doğru kişiyi bularak yıllardır beklediğim mutluluğu yaşayacağıma inanıyorum.

Anladım ki hayat bazı şeyleri verdiği zaman bazı şeyleri ise hep eksik veriyor ve her güzelligi aynı anda yaşayamıyoruz. Kumral, uzun boylu, bronz tenli ve mutluluğu arayan bir kadınım. Yaşım 42 ve benim yaşıma uygun birini istiyorum. Maddi sorunum olmadığı için erkek arkadaşımla hayatı en güzel şekliyle yaşayabilirim. Aslında istesem başka illerdede yaşayabilirim fakat İzmir benim için çok özel bir yer. Eğer ileride güzel bir hayat yaşayacaksam bunu başka bir şehirde yaşamak istemem. Çevremde her zaman hanımefendi tavırlarım, sessiz sakin olmuşum, kibarlığım ve nezaketimle tanınan biriyimdir. Tabi ki benim yapımda bir kadınla arkadaş olmak içinde benimle aynı özelliklerde taşıyor olmanız gerekir. Romantizmi çok severim ve çok hoşlanırım.

Haliyle tabi ki erkek arkadaşımında romantik olması benim için çok önemlidir. Romantik olmayan erkekler bana kalırsa aşkın nasıl yaşanması gerektiğini bilmiyorlar demektir. Romantik erkekler daha çok duygusal oldukları için kadına daha çok değer verirler kadını kırmamak ve üzmemek için diğer erkeklere göre daha çok çaba sarf ederler ve kadına karşı her zaman saygılı olurlar. Oysa romantik olmayan erkeklerde bu özelliklerin bir çoğunu göremiyorum. İzmir ve yakınlarından benim yaşıma uyumlu romantik, beyefendi ve düzgün birisiyle tanışmayı istiyorum. Bu özellikleri taşıyan kişiler bana yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here