Erkek Arayan Dullar İstanbul

İstanbul’dan Elit ve Dürüst Erkek Arıyorum.

Selam ismim Özgül, İstanbul Beşiktaş’tayım, dul bir bayanım ve hayatımda geçmişteki yaşadığım acıları ve üzüntüleri bana unutturabilecek samimi, karakteri düzgün dürüst birini arıyorum. Gerçekten böyle bir erkeğin hayatımda olmasına ve benimle ilgilenmesine çok ihtiyacım var. Aslında genel olarak erkeklerden ilgi bekleyen bir yapım yoktur ve zaten açıkçası birazda güzel ve çekici olduğum için her zaman ilgi görüyordum ve bunun eksikliğini hissetmiyordum. Yaşadığım kötü olaylardan sonra düştüğüm duygusal bunalım beni ve düşüncelerimi çok değiştirdi.

Bugünlerde samimi birinin varlığına bana yakın olmasına ve bana değer vermesine hiçbir zaman olmadığı kadar çok ihtiyaç duyar hale geldim. Daha önceden erkek arkadaş hayal ederken zengin olsun ve beni lüks yerlere götürsün gibi beklentilerim olurdu fakat geldiğim noktada bütün bunların aslında hiçbir anlamının ve değerinin olmadığını gördüm. Asıl değerli olan karşılıklı olarak sevgi ve samimiyettir. Sevginin duyguların ve hislerin samimi olmadığı sadece kelimelerde kaldığı bir arkadaşlık kesinlikle istemiyorum. Bir erkeğin en çok bakışlarından ve bakışlarının güzel ve etkileyici olmasından hoşlanırdım ama artık sadece temiz yürekli iyi niyetli insanların bakışından etkileneceğimi düşünüyorum. Yani anlayacağınız artık dış görünüşe çokta önem vermemeye başladım. Benim yanıma yakışacak erkek yakışıklı olmasada güzel karakterli birisi yakışır ancak bana.

Kadının sadece güzelliği ile etkileyici olabildiğini düşünen sadece dış görünüşe önem veren duygusal olmayan biriyle tanışmayı istemiyorum. Ben kendime sadece duygusal anlamda etkilenip bağlanacağım birini değil aynı zamanda hayatın iyi ve güzel yada kötü yanlarını hayatı her şeyiyle paylaşabileceğim birini arıyorum. Duygusal olmayan erkeklere güvenim kalmadı. Kendi duygularını hissedemeyen bir erkek kadının duygusunada aslında bir değer vermediğini daha önce yaşadığım arkadaşlıklarda gördüm. Duygusal iyi niyetli elit karakterli ve dürüst İstanbul’da ve özelliklede Beşiktaş çevresinde yaşayan kişiler bana yazabilirler.

İstanbul Erkek Arayan Dul Bayan Arkadaşlık İlanları ve Sohbet

İstanbul’dan ve ilçelerinden özellikle erkek arkadaş arayan genç ve olgun bayanların arkadaşlık ilanlarını bulacağımız bu sayfamızdan sizlerde eğer dul bayanlarla arkadaşlık etmek isterseniz sayfamızdaki ilan sahipleri ile mesajlaşarak sohbet edebilirsiniz. Genç ve olgun birçok erkek İstanbul’dan özellikle dul bayanlarla arkadaşlık etmek ve sevgili olmak istemektedirler. Tabiki dul bayanlarla arkadaşlık yapmanın birçok güzel yanı olabilir. Her şeyden önce arkadaşlığınızı ve sevginizi daha özgür bir şekilde yaşayabilirsiniz. İstanbul’un Beşiktaş Üsküdar Ümraniye Kartal ve Maltepe gibi ilçelerinden dul bayanlarla bu sayfamızda tanışabilirsiniz ve bizlere İstanbul’un bütün ilçelerinden ulaşarak kendi arkadaşlık ilanlarınızıda yazabilirsiniz. İstanbul ve ilçelerinden dürüst erkek arayan bayanların ziyaret etmiş olduğu bu sayfamız aracılığı ile tanışarak birlikte mutlu olabilirsiniz.

İstanbul’dan Seviyeli Erkekle Sohbet Etmek İstiyorum.

Adım Hülya, 30 yaşındayım esmer bir kadınım ve İstanbul Üsküdar’dan katılmaktayım. Duygusal sessiz sakin biriyimdir aynı zamanda sosyal olarak çevremde çok kısıtlıdır. İnsanlarla çok fazla iletişim kurup geniş bir çevreye sahip olmaya çalışan birisi değilim. Kendime göre samimi olduğum birkaç arkadaşım dışında görüştüğüm vakit geçirdiğin fazla kimse olmuyor. Çok fazla gezmeyide sevmiyorum zaten genellikle evdeyimdir ve arkadaşlarımla görüşmek istersemde çoğu zaman onları evime davet ediyorum. Aslen Antalya’lıyım fakat İstanbul’da işim gereği çalışmak zorunda olduğum için buradayım.

Üsküdar’da özel bir hastanede ameliyathanede hemşire olarak çalışıyorum. Tıpkı benim gibi sessiz sakin kendi halinde hiç kimseye zararı olmayan birini arıyorum. Tabi ki bende bütün kadınlar gibi dürüst bir erkek isterim ve erkek arkadaşımında her zaman benimle ilgilenmesini beklerim. Küçük sürprizlerden hoşlanırım fakat erkeğin bana göstereceği her davranışında tek arayacağım samimiyet olur. İçerisinde samimiyet olmayan güven hissettirmeyen hiçbir davranış benim için etkileyici değildir. Samimi olmayan hiçbir davranış ve gerçek olmayan hiçbir sevgi sözcüğü beni etkilemez ve benim için bir anlamı olamaz. Erkek bana karşı samimi duygularını ifade ettikten sonra geri kalan her şey benim için teferruattır ve önemsizdir.

Üniversiteyi bitirdikten sonra çalışma hayatına başlamadan önce bir evlilik yaptım fakat çalışma hayatına başlamış olmam evliliğimizin kötü gitmesine sebep oldu. Ben çalışmaya başladıktan sonra eski eşim çok aşırı kıskanç birine dönüştü ve beni devamlı olarak huzursuz etmeye başladı. Bu kıskançlık yüzünden her gün tartışmaya başlamıştık. Yaptığım evlilikten pişman değilim fakat boşandığım içinde asla pişmanlık duymadım. Şu an daha çok gencim yeniden bir evlilik düşünmüyorum fakat hayatımın sonuna kadarda bekar hayatı yaşayacak değilim. Uzun bir süre evlilik düşüneceğimi zannetmiyorum fakat şu an ciddi anlamda seviyeli bir erkekle arkadaşlık yapmaya ihtiyacım var.

Selam. 28 Yaşımdayım. İstanbul’dan Seviyeli Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba İstanbul Maltepe’den katılıyorum ismim Elif ve 28 yaşındayım. Genç güzel dul ve yalnız bir kadınım. Çok erken yaşta bir evlilik yaptım ve yine çok erken anne oldum ve bunun içinde kesinlikle pişman değilim. Çünkü çocuğumu çok seviyorum. Şu an ailemle birlikteyim ve eşimden ayrıldıktan sonra tekrar ailemle birlikte yaşamaya başladım. Deli dolu yaşamayı seven çılgınlık yapmaktan hoşlanan biriyim ve benim gibi birini tanımak isterim. Evlilik bu anlamda bana hiç iyi gelmedi çünkü evlendiğim kişi benim hareketli yaşamayı sevmemden rahatsız oluyor ve beni neredeyse evden bile çıkarmak istemiyordu.

Böyle bir yaşam tarzına hayatım boyunca tahammül edemezdim tabi ki. Benim için ayrılmaktan başka çare kalmamıştı. Gerçi oğlum için üzüldüm fakat yinede ayrıldığım için pişman değilim benim yerimde hangi kadın olsa belkide aynı şeyi yapardı. Çünkü esir hayatı gibi sürekli evde ömrümü geçiremezdim. Şu anda özel sektörde çalışıyorum ve hayatımda hiçbir sorun yok. Boşandıktan sonra bir süre maddi sıkıntı yaşadım çünkü evliliğimize ait borçların bir çoğunu ödemek zorunda kaldım ama şu anda maddi olarak rahatım ve manevi anlamdada huzurluyum. En azından istediğim gibi özgürce yaşayabiliyorum ve yapmak istediğim ne varsa yapmam için hiçbir engel yok.

Akşamları genelde oğlumla ilgileniyorum fakat arkadaşlarımla birlikte bazen dışarıya çıkarak eğlenmeyide seviyorum. Sosyal arkadaşlarımla gezip eğlenmekte bazen sıkıcı gelebiliyor. Bütün genç kadınlar gibi bende sevgilimle birlikte gezmeyi isterim. Eşimle bu tür şeyleri hiç yaşayamadım ve beni hiç dışarıya çıkarmazdı. Bu yüzden beni seven biriyle gezmeyi çok özledim diyebilirim. Ailemin bana güveni son derece yüksek olduğu için akşamları dışarıya çıkmama ve gezmeme müdahale etmiyorlar. Benimde tabiki bu güveni sarsmadan güvenebileceğim biriyle beraber olmam gerekir. Seviyeli bir ilişki yaşamak isteyen İstanbul’da yaşayan benim gibi mutluluğu özleyen kişiler yazarlarsa tanışırız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*