Erkek Arayan Kadın İlanları

Mardin’deyim. Güvenilir Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Selamlar, adım Yeliz, Mardin’de öğretmenlik yapıyorum. İki yıldır buradayım. Buraya gelmeden önce Ankara’da öğretmenlik yapıyordum. Ankara’da olduğum dönemde sevgilim ve erkek arkadaşım vardı. Buraya geldikten sonrada bir süre arkadaşlığımız devam etti. Fakat birbirimizden uzak olmamız çok uzak şehirlerde yaşıyor olmamız arkadaşlığımızı zamanla sıkıcı bir hale getirdi. Sadece telefonda görüşebiliyorduk ve yılda sadece birkaç defa görebiliyorduk. Böyle bir arkadaşlığı yürütmek hem onun hem benim için çok zor oluyordu. Ayrıca zaten arkadaşlığımızda artık heyecanını kaybetmişti. Heyecanı kalmayan bir arkadaşlığıda sürdürmek çok saçma ve anlamsız olurdu.

Mardin’e geldikten sonra hiç erkek arkadaşım olmadı. Ben 30 yaşında sarışın mesleğine aşık bir kadınım. Çocuklara bir şeyler öğretmek onları geleceğe hazırlamak bana hem mutluluk veriyor hemde gurur veriyor. Arkadaş olmak istediğim kişinin özelliklerine gelince öncelikle kesinlikle kamuda çalışan memur bir erkek olmasını bekliyorum. Eğer bu özelliklerde değilse en azından üst düzey bir mesleğinin olmasını seviyeli olmasını, hayatının düzenli ve sorunsuz olmasını isterim. Hayatı sorunlu olan erkeklerle arkadaşlık yapmak benim için uygun değil. Çünkü ben bir arkadaşlığı mutlu olmak ve hayatı eğlenceli yaşamak için isterim.

Sıkıntı ve sorunlarla uğraşacak olduktan sonra arkadaş olmanında anlamı olmayacaktır. Sigara gibi sıradanlaşmış kötü alışkanlıkları olabilir, bende zaten kullanıyorum. Ayrıca nargile içmeyide seviyorum fakat abartılı kötü alışkanlıkları olan bir erkekle asla beraber olmam. Mardin’e geleli her ne kadar 2 yıl olsada burada çok fazla tanıdığım yok. Ailemde zaten uzakta yaşıyorum. Ailem Trabzon’da yaşıyor. Burada yalnız olunca bir kadın olarak bazen kendimi koruması ve güçsüz hissediyorum. Bu yüzdende erkek arkadaşım çok temiz ahlaklı ve dürüst birisi olmadıktan sonra hayatıma alamam. Mardin merkezde yaşayan seviyeli ve eğitimli bayan arkadaş arayankişilerin mesajını beklerim.

Erkek Arayan Olgun Bayanların Sohbet ve Arkadaşlık Grupları

Hem internet ortamında hemde sosyal medya uygulamalarında kendisine arkadaş arayan kişilerin bulunduğu birçok arkadaşlık ve sohbet grubu bulunmaktadır. Bu sayfamızda erkek arayan bayanlarla arkadaş grubu kurmak isterseniz onlara dilediğiniz gibi seviyeli olmak kaydıyla mesajlarınızı iletebilirsiniz. Hiçbir kadınla erkek, hayatı boyunca aşık olmadan ve birini sevmeden hayatını sürdürmek istemez. Hepimizin bazen yalnız kalmaya ihtiyacı oluyor ancak bu geçici bir istektir. Bir süre sonra yine mutlaka arkadaş olmak sevgili olmak isteriz. Bu sayfamızda, bu amaca yönelik olarak yalnızlıktan kurtulmak ve arkadaş olmak isteyenlere yönelik oluşturulmuş bir sayfadır. Eğer üyelik yapmadan ve herhangi bir ücret ödemeden arkadaş bulmak gibi bir hayaliniz varsa bu sayfamızda hayalinize kavuşabileceğiniz arkadaşınızla tanışabilirsiniz.

Kumral ve Güzelim. Sevgili Arıyorum.

Merhaba, 28 yaşındayım kumral güzel bakımlı bir kadınım ve Manisa’da bir ilçede yaşıyorum. Giyim tarzım yaşam şeklimle yaşadığım çevreden biraz ayrıldığım için çevremdekiler bazen beni yadırgıyor. Marjinal ve aykırı yaşamayı seviyorum ve benim gibi yaşayan biriyle tanışarak sevgili olmayı isterim. Burada bir hastanede hemşirelik yapıyorum. Ailem Manisa’nın başka bir ilçesinde yaşadığı için hafta sonlarında ailemi ziyarete giderim. Şimdiye kadar benim hayatıma çok az sayıda erkek girmiştir. Çünkü benim hayatıma girmek hiçte öyle kolay değil. Çok seçici biriyimdir normal bir erkeğin bana katlanması biraz zor.

Çünkü kaprisli biriyim ve erkekleri çok zorlayabilirim. Bana katlanmak ve sabretmek için çok sabırlı birisi olmanız gerekiyor. Anlayışlı sabırlı birisi değilseniz ve sinirleriniz yeterince kuvvetli değilse benimle arkadaşlık kurabilme ihtimaliniz çok zor. Boyum 1.65 ancak güzelliğime fiziğime çok güvenirim. Benimle sevgili olmak isteyecek kişinin uzun boylu olması yakışıklı olması ayrıca çok fazla olmasada maddi imkanlarınında yeterli derecede olması gerekir. Hayat benim karşıma her zaman iyi insanları çıkardı ve daima iyi taraflarını gösterdi. Çünkü ben hayata her zaman iyimser yaklaştım ve çevremdeki insanlara art niyetli olarak yaklaşmadım her zaman iyimser ve iyi niyetli oldum. Hayata her ne verdiysem hayatta bana onun karşılığını verdi.

Her zaman bir şekilde kendimi mutlu etmeyi başarabildim. O yüzden buradanda hayalimdeki kişiyi bulacağıma gerçekten inanıyorum. Sevgilim olduğu zaman onunla en çok yürüyüş yapmayı hafta sonunda birlikte kahvaltı yapmayı, birlikte görmediğimiz farklı yerlere gidip oraları gezmeyi severim. Asla sevmediğim ve hiçbir zaman yapmak istemediğim şey ise sevgilimin bana karşı rahat olmaması ve benimle dertlerini sorunlarını paylaşmamasıdır. Hayatı iyi ve kötü her anlamıyla paylaşabilmeliyiz. Bir şey anlatmayan konuşmayı sevmeyen ve doğru düzgün muhabbeti olmayan erkekler bana aradığım mutluluğu yaşatamazlar. Bu özelliklerde ciddi birini arıyorum, mesaj yazarsanız birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz.

27 Yaş Kadınım. Destek Olabilecek Erkek Arıyorum.

27 yaşındayım ve bana maddi manevi destek olabilecek samimi dost olabileceğim birine ihtiyacım var. Ben şu anda İstanbul Üsküdar’dayım ve özel sektörde çalışıyorum. Annemle ve küçük kardeşimle beraber yaşıyorum. Ailemde hiç erkek olmadığı için aileme karşı yerine getirmem gereken çok sorumluluğum var. Bütün bu sorumlulukları genç bir kadın olarak tek başıma üstlenmek bazen beni çok yorsada bunu yapmaya mecburum. Çevreme karşı her zaman çok güçlü görünmeye çalışsamda aslında bazen hayatın zorluklarını kaldıramayacak duruma geliyorum. Bu yüzden bana gerçekten samimi duygularla gelecek gerçek bir dosta ihtiyacım var.

Dostluk ve samimiyet benim için her şeyden önemli ve bu yüzdende erkek arkadaşım olacağı zaman yaş meslek gibi şeylere çok fazla dikkat etmiyorum. Bana iyi geleceğini ve bana destek olacağına inandığım ve düşündüğüm birine kalbimi açmak ve hayatıma almak istiyorum. İnternet ortamından arkadaş aramak benim için kolay olmadı. Çünkü ben böyle ortamlara karşı çok uzak birisiydim hemde bazı önyargılarım vardı. Tesadüfen girdiğim bir arkadaşlık sitesinden samimi güzel dostluklar kurduktan sonra buradan sevgilim olmasındada bir sakınca görmedim.

Annem benimle ilgilenmeyecek kadar yaşlandı ve kardeşimde daha çok küçük. Daha doğrusu üvey kardeşim bizimle beraber yaşıyor fakat benim için öz kardeşinden hiçbir farkı yok. Ben sorumluluklarının bilincinde olan bir kadının. Vaktinin çoğunun işime ve aileme ayırmak zorunda kalıyorum fakat kendimede vakit ayırman zorundayım. Beni mutlu edecek şeylerle meşgul olduğum zaman kendimi daha güçlü hissediyorum ve aileme karşı olan sorumluluklarımıda daha iyi yerine getirebiliyorum. Daha önce sadece bir kez erkek arkadaşım oldu. Onunlada uzun süren bir ilişkimiz vardı. Şimdi buradan birini tanırsam ikinci kez arkadaşım olacak. Lütfen sadece samimiyete dostluğa değer veren kişiler yazsınlar bana.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*