Erkek Arayan Kadınlar Çanakkale

Çanakkale’den Samimi Erkek Arkadaş Arıyorum.

Adım Şenay, Çanakkale merkezdeyim ve 45 yaşında yalnız bir kadınım. Burada temiz kalpli iyi niyetli kadına karşı nasıl davranması gerektiğinin bilincinde olan ve asla şiddet eğilimi olmayan düzgün birini tanımaya çalışacağım. Umarım bana sadece ciddi ve dürüst kişiler yazarlar ve kendilerini tanıtırlarsa sohbet etme imkanı bulabileceğimize inanıyorum. Benim için sohbet etmek ve edeceğimiz sohbetten keyif almak önemli, çünkü beraber olacağım birlikte vakit geçireceğim erkeğin yanında canımın sıkılmasını istemiyorum ve bana iyi gelmesini bekliyorum. Sohbeti güzel olan biriyle arkadaşlık yapmak benim önceliğimdir.

Ben aşkı her yönüyle yaşamasını bilen, güzel seven biriyle arkadaş olmak isterim. Bu yüzdende erkeğin kendini geliştirmiş ve yetiştirmiş olması gerekiyor. Donanımlı olmayan bir erkek beni duygusal anlamda tatmin edemez ve bu arkadaşlık bana mutluluk getirmez. Mutluluk getirmeyen bir arkadaşlığı neden devam ettirelim ki, bunun bir amacı bir anlamı olmayacaktır. Varlığımla sohbetimle ve tavırlarımla karşımdaki kişiye keyif verende mutlu eden bir kadınım. Ayrıca erkeklerin kadınlar hakkında en çok şikayet ettikleri çok konuşmak gibi bir huyumda yoktur. Çok suskun biriside değilim. Fakat muhabbetimin ve sohbetimin sizlere iyi geleceğinden eminim.

Medeni durumu evli olmadıktan sonra her yaştan dürüst birisiyle tanışıp sohbet etmeye hazırım. Erkeğin ne çok konuşanını severim ne de çok durgun ve sakin olanını, yerinde ve zamanında güzel konuşabilen erkekleri severim. Her kadın gibi bende güvenebileceğim bana zarar vermeyeceğinden emin olacağım birini isterim. Fakat bunun dışında ve en çok aradığım özellik erkeğin sohbetinin bana iyi gelmesidir. Bana güven veren ve benimle arkadaş olan bir erkeğin benimle çok mutlu olacağından eminim. Benim kadar kendinden emin olan muhabbeti tatlı olan Çanakkale’li kişilerin mesajlarını bekliyorum.

Çanakkale Erkek Arayan Yalnız Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Çanakkale’den erkek arayan yalnız bayanlarla ücretsiz sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri ve sohbet odaları. Çanakkale’nin Biga ilçesinden kendisine erkek arkadaş isteyen yalnız bayanlarla sohbet. Bozcaada sohbet etmek isteyen ve bu yüzden erkek arkadaş arayan yalnız bayanlarla tanışma ve WhatsApp sohbet. Lapseki kendisini yalnız hisseden ve erkek arkadaş arayan bayanların arkadaşlık ilanları. Ezine ilçesinden seviyeli arkadaşlık kurmak ve uzun süreli sevgili arayan 30 yaş üstü bayanların arkadaşlık ilanları. Gökçeada ilçesinden 2022 yılına ait olgun bayanların güncel arkadaşlık ve evlilik ilanları. Eceabat ilçesi kamuda çalışan erkek arayan yalnız bayanlarla ücretsiz sohbet. Gelibolu ilçesinden dost ve sırdaş arayan zengin bayanların arkadaşlık ilanları ve sohbet odaları.

Öğrenciyim. Çanakkale’den Olgun Sevgili Arıyorum.

Merhaba, adım Buse. 21 yaşındayım ve Çanakkale’deyim. Buraya üniversite okumak için geldim ve ilk senem. Burada yeni olduğum için daha alıştım diyemem. Gerçi farklı bir yere gidince ilk zamanlar biraz sıkılmamız normal fakat ben yinede bir an önce bir arkadaşım olsun ve beni yalnız hissettirmesin istiyorum. Çünkü hiçbir zaman yalnızlığı sevmeyen genç bir kadınım. Aslen Kütahyalıyım. Boyum 1.70 ve 64 kiloyum, sarışın balık etli güzel sayılabilecek kendi halinde biriyim. Şimdiye kadar çok fazla erkek arkadaşım olmadığı için erkekler konusunda tecrübeli birisi değilim. Bu yüzdende bazen ne yapmam gerektiği hakkında kararsız kalabiliyorum.

Sanırım beni bu durumda tecrübeli ve olgun biriyle arkadaşlık yapmam daha mantıklı olacak en azından takıldığım konularda bana yol gösterici olabilir. Buranın yabancısı olduğum için Çanakkale’li bir erkek bana daha iyi sahip çıkıp koruyabilir. Açıkçası Çanakkale’de 30 yaş civarından birini düşünüyorum. Sigara ve alkol gibi alışkanlıklarım yok fakat çok nadirende olsa keyif sigarası içerim. Genelde her ortama ayak uydurabilen birisiyim fakat ben sadece erkek arkadaşımla birlikte mutlu olacağım küçük bir dünya kurup kendi dünyamızda mutlu ve huzurlu yaşamayı diliyorum. Burada yeni olduğum için arkadaş çevremde yok ve aradığım gibi olgun ve dürüst biriyle tanışma imkanımda şimdiye kadar olmadığı için arkadaşlık sitesinde tanışmak istedim.

Şu an Çanakkale’de ilk senem olduğu için öğrenci yurdunda kalıyorum fakat önümüzdeki yıl için arkadaşlarımla eve çıkmayı düşünüyorum. Hatta aklımdan sevgilimle birlikte ev arkadaşlığı yapmak geçiyor fakat bu konuda aklımda bazı soru işaretleri var. Bunu yapabilmem için erkek arkadaşımın çok güvenilir birisi olması gerekir. Çanakkale merkezdeki güvenilir ve özgür bir ilişki yaşayabilecek maddi manevi imkanları olan herkes bana yazabilir ve kendisini tanıtabilir. Sadece evli olan kişiler yazmasınlar lütfen. Erkek arkadaşımı başkasıyla paylaşabilecek bir kadın değilim. Ciddi ve güvenilir kişiler yazarlarsa tanışabiliriz.

Çanakkale’den 35 Yaş Üstü Ciddi Erkekle Tanışalım.

Merhaba, sarışın mavi gözlü, 35 yaşında bir kadınım ve yaş olarak benden daha olgun daha tecrübeli karizmatik bir erkekle tanışmak istiyorum. Ben Çanakkale’de yaşıyorum gezmeyi çok sevdiğim için özellikle hafta sonlarını mutlaka gezerek değerlendiririm ve çoğu zamanda şehir dışı seyahatlerim oluyor. Bazı zamanlar tek başıma gezmek hoşuma gitsede bazende bu çok sıkıcı olabiliyor. Yanımda bana uyumlu olabilecek bana ayak uydurabilecek yakışıklı, yanıma yakışan bir erkek arkadaşım olursa gezerken daha büyük keyif alıp eğlenebilirim. Maddi durumum iyi olduğu için hafta sonlarında mutlaka farklı yerlere seyahatler yapıyorum. Bu benim artık yaşam tarzım oldu.

Özellikle doğal güzellikleri olan yerlerde gezmeyi severim. Erken yaşta bir evlilik yapmıştım ve sonrasında çok uzun yıllar evde kaldım. 12 yıllık bir evlilikten sonra boşandım ve ayrıldıktan sonrada daha önce yaşamaya fırsat bulamadığım hayatın güzelliklerini yaşamaya çalışıyorum. Evliyken böyle şeyler yapmaya imkanımız fazla olmadı hatta hiç olmadı diyebilirim. Özgür bir kadın olmanın şu anda keyfini sürmeye çalışıyorum. İş hayatım biraz yoğun geçtiği için erkek arkadaşımla sadece hafta sonlarında görüşme imkanım olabilir. Hafta içi daha çok kendimr ve aileme zaman ayırmak istiyorum. Hafta sonlarında ise mutlaka erkek arkadaşımla birlikte vakit geçirmeyi isterim.

Sosyal medya kullanmıyorum fakat canım sıkıldığı zamanlarda sohbet edebilecek arkadaş bulabilmek için arkadaşlık ve sohbet sitelerine girdiğim zamanlar oluyor. Kova burcu kadınıyım, boyum 1.72 ve 60 kiloyum. Çok düzenli olmasada hafta sonlarında ara sıra spor yapmaya çalışıyorum. Bir erkeğin yanında kendimi özel hissetmek erkek arkadaşım tarafından şımartılmak hoşuma gidiyor ve öyle olduğu zaman kendimi daha genç ve daha mutlu hissediyorum. Benimle arkadaş olmak isteyen 35 ve 40 yaş arasındaki beylerden mesaj bekliyorum fakat benimle olacak kişinin özellikle hafta sonlarında özgür olması bana vakit ayırabilmesi gerekir. Ciddi dürüst ve karakteri düzgün olan kişiler yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*