Erkek Arayan Resimli Bayan İlanları

38 Yaşımdayım. Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Şermin, 38 yaşındayım İstanbul Eyüp’te yaşıyorum. Bir evliliğim oldu fakat şu an dul ve yalnız bir kadın olarak olgun bir erkekle tanışmayı güzel heyecanlı günler yaşamayı planlıyorum. Bu amaçla buradayım ve gerçekçi ve dürüst olmak içinde yazdığım bu ilana kendi resmini koyuyorum. Kumral güzeli bir kadınım ve başak burcuyum. Çevrimdekilere karşı her zaman iyi niyetli ve dürüst olmaya çalışıyorum. Ancak dürüstlük çoğu zaman bizlere kaybettiriyor. Şimdiye kadar aşk hayatımda hep dürüst ve şeffaf oldum. Bunun bana kazandıracağını zannediyordum fakat kaybeden taraf hep ben oldum.

Ben birine aşık olduğum zaman evlilik düşünmesem dahi çok uzun yıllar arkadaş kalarak güzel günleri birlikte yaşamayı tercih ederim. Ancak erkekler kadınlara karşı bu kadar vefalı olamıyorlar maalesef. Erkekler kadınları aldatmaya çok daha meyilli oluyorlar. Ben hiçbir zaman hoşlandığım aşık olduğum ve arkadaşlık kurduğum erkeğe ihanet etmeyi aklımdan dahi geçirmedim. Sadece ihanet değil sevdiğim insana karşı en basit konularda dahi dürüstlükten hiçbir zaman vazgeçmiyorum. Benim kadar dürüstlük konusunda titiz ve hassas birini tanımayı çok isterdim. 40 ve 45 yaşları arasında İstanbul’un herhangi bir ilçesinde yaşayan birini tanıyabilirim fakat İstanbul dışından birini istemiyorum. Yaptığım evlilik birkaç yıl sürdü fakat çocuğum olmadı. Annelik duygusunu yaşayamadım.

Hayatımda iki şeyin hasretini çok yaşadım. Bunlardan birincisi annelik duygusunu yaşamak, diğeri ise gerçekten her şartta, iyi ve kötü günde yanımda durup elimi hiç bırakmayacak bir erkeği tanıyamadım. Erkeğin hiç kıskanç olmayanını sevmiyorum fakat aşırı kıskanç olmasınınıda istemezdim. Hemen her konuda orta seviyede olan birini arıyorum. Gerek maddi konularda, gerekse diğer konularda erkeğin çok düşük seviyede olmasınıda istemem çok yükseklerde olmasınıda istemiyorum. Sadece sıradan basit şeylerle mutlu olabilirim fakat bunun niçin benimle aşk yaşamak isteyen ve benimde aşık olduğum erkeğim bana sonuna kadar bağlı olması gerekiyor. Benimle aynı hisleri paylaştığınızı düşünüyorsanız mesaj yazarsanız tanışabiliriz.

Erkek Arayan Olgun Bayanların 2022 Arkadaşlık İlanları ve Fotografları

İnternet ortamından erkek arayan bayanlarla tanışmayı istiyorsanız karşınıza birçok internet sitesi ve sohbet odası çıkacaktır, fakat gerçek bir aşk yaşayabilmek için öncelikle gerçek profillerin olduğu arkadaşlık ve sohbet sitelerinde bulunmalısınız. Sahte profillerle yayınlanan ilanları inceleyerek arkadaş olmayı denerseniz başarısız olma ihtimaliniz çok yüksek olacaktır. Bizler islamisayfalar.com olarak bu konuya özel hassasiyet gösteriyoruz ve gerçekliğine inandığımız ve profil fotoğraflarından gerçek olduğunu düşündüğümüz ilanları yayınlıyoruz. Bu ilanlar sayesinde hayatınızın aşkıyla tanışabilir en güzel en heyecanlı günleri birlikte yaşayabilirsiniz.

İstanbul seviyeli erkek arkadaş arayan olgun ve zengin bayanların arkadaşlık ilanları ve profil fotoğrafları. Trabzon elit ve karizmatik erkek arayan yalnız bayanların gerçek arkadaşlık ilanları ve sohbet. Mersin ve ilçelerinden erkek arayan olgun bayanların sevgili ilanları ve fotoğrafları. Erkek arayan Suriyeli yalnız bayanların fotoğrafları ve arkadaşlık ilanları. Evlilik için erkek arayan bayanların resimli arkadaşlık ve evlilik ilanları. Olgun erkek arayan türbanlı bayanların resimli arkadaşlık ilanları.

Adım Elmas. Seviyeli Erkek Arıyorum

Merhaba Elmas ben sizlere Trabzon’dan yazıyorum. Olgun yalnız bakımlı bir kadınım. Güzel bir kadın olmama rağmen aşk hayatımda istediğim ve aradığım mutluluğu şimdiye kadar hiç bulamadım. 36 yaşındayım hiç evlenmemiş bir kadın olarak oldukça çekici ve birçok erkeğin dikkatini çekebilecek tarzda biriyim. Erkeklerle aramda her zaman bir mesafe vardır ve kendi açımdan bu şekilde davranmak mesafe koymak zorunda kalıyorum, çünkü mesafe koymadığım zaman erkekler bazen gerçektende çok yorucu olabiliyorlar. Sevdiğim aşık olduğum erkeği hiçbir zaman yormak ve onu yıpratmak istemem. Benimle birlikteyken huzuru ve aşkı her zaman ve her an yaşasın isterim, tabi ki erkeğinde bana her an aşkı yaşatmasını istiyorum.

Bana ilgi duyan erkeklerin neredeyse tamamı seviyesiz erkeklerdi ve bir kadına nasıl yaklaşılması gerektiğini bilmiyorlar. Kalitesini ve karakterini ciddi olarak bana hissettiremeyen zayıf karakterli kişilerden hep uzak durdum. Çok seçici birisi olduğum için aşk hayatımda çok fazla erkek olmadı. Hayatımda olanlarlada zaten mutluluklarım hep kısa sürdü. Oysa ben hiçbir zaman kısa süreli arkadaşlıklardan yana olmadım. Bu tarz ilişkileride kendi adıma hiçbir zaman doğru bulmadım. Her zaman aşık olduğum kişiyle uzun yıllar birlikte olma hayalini kurarak arkadaşlık kurdum ancak şimdiye kadar bu isteğimi gerçekleştirebildiğimi söyleyemem.

Benim gibi hanımefendi bir bayanla tanışarak uzun yıllar arkadaşlık yapmak isteyen erkeklerde mutlaka vardır ve onlardan biriyle burada karşılaşmayı umuyorum. Trabzon merkezde özel bir bankada şube müdürlüğü yapıyorum. Mesleğin gereği çevremde her zaman bakımlı ve kibar erkekler olmuştur. Buna rağmen beni etkileyebilen bana kadın olduğumu hissettirebilen erkeklerin sayısı malesef çok az oldu. Biraz soğuk ve mesafeli durduğum için erkekler bana yaklaşmakta çoğu zaman tedirgin oluyorlar, bununda farkındayım. Ancak ben karşımdaki erkeğin rahat birisi olmasını isterim. Trabzon merkezde yaşayan olgun ve seviyeli birisi varsa bana yazsın ve tanışalım.

Selam. Düzgün Ciddi Erkek Arıyorum.

İsmim Müge, Mersin merkez ilçelerinden birinde yaşıyorum ve 39 yaşındayım. Hiç evlenmediğim için yaşımı çok göstermiyor olabilirim fakat biraz balık etli bir kadınım. Evlilik için biraz geç kalmış olsamda hayatım boyunca bu şekilde yalnız devam etmek istemediğim için ciddi seviyeli bir arkadaşlık kurabilirsem evlenmeyide her zamankinden daha çok istiyorum. Anne olmak için hala geç kalmış sayılmam. Bu zamana kadar evliliği ertelememin nedeni bazen ailevi nedenler oldu, bazen maddi konular bazende bunu ben istemedim ya da hayat isteyeceğim birini karşıma çıkarmadı. Esmer ve buğday tenliyim, kısa saçlı bir kadınım.

İyi niyetli yardımsever sevgiye değer veren aşkı yaşamak isteyen ve bunun içinde seviyeli bir erkeğe ihtiyaç duyan kadınlardan biriyim. Benim gibi seviyeli bir aşk yaşamak isteyen erkekler ve kadınlar çok fazla bunu biliyorum ama nedense hayat bizleri karşılaştırmıyor ya da biz doğru kişiyi bulamıyoruz ya da bulduğumuz zamanda farkına varamıyoruz. Mutluluğu aşk bulmak benim için çok zor oldu bu yüzdende evlenemedim. Hoşlandığım birisi karşıma çıksa dahi o erkektende çoğu zaman güven bulamadım. Güven olmadığı zamanda zaten ister arkadaşlık olsun ister evlilik olsun hiçbir şeyin olması mümkün olmuyor.

Mersin’de özel bir hastanede muhasebe bölümünde çalışıyorum. İş yerimde gayet mutlu ve huzurluyum. Güzel bir çalışma ortamım var. Ailemle ilişkilerimde çok iyidir, sosyal arkadaşlarımla çok iyi anlaşırım ve hayatımda bu anlamda hiçbir sorun yok. Maddi sorunlarımda yok ama bütün bunlara rağmen kendimi mutlu hissetmiyorum. Mutlu olabilmem için seviyeli dürüst birisiyle tanışmak ona aşık olmak ve onunda beni sevdiğine inanmak bunu ruhumda hissetmek isterim. Ancak bu şekilde mutlu olabilirim. Benim gibi mutluluğu arayan seviyeli ve olgun birisi varsa ben Mersin civarında yaşıyorsanız lütfen tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*