Erkek Arayan Yaşlı Bayanlar Adana

Adanalıyım. Evlenmek İçin Ciddi Erkek Arıyorum.

Merhaba, 62 yaşındayım, dul bir kadınım ve yeniden evlenebilmek için Adana’dan ciddi olgun birini tanımak istiyorum. Ben 1.68 boyunda 75 kilo sarışın kilolu bir kadınım. Fazla kilolarım var ama eğer evlilik konusunda ciddiyseniz ve evlenmek içinde benim yaşlarımda biriyle tanışmak istiyorsanız zaten kadının fazla kilolarını sorun etmemeniz gerekir. Eşimi birkaç yıl önce kaybettim ve onu kaybettikten sonra Adana’ya yerleştim. Daha önce istanbul’da yaşıyordum, buraya geldikten sonra kendimi daha rahat ve huzurlu hissetmeye başladım. Kaybettiğim eşimle uzun yıllar yaşadığım evlilikten sonra yeni bir evlilikte huzuru ve mutluluğu bulacağıma inandığım için böyle bir arkadaşlık ilanı yazmak istedim.

Bu yaştan sonra artık şatafatlı görkemli bir düğün yapacak değiliz tabi ki, zaten öyle görkemli kutlamalarıda sevdiğimi söyleyemem. Evlilik konusunda tereddütlerimi giderecek ciddi birini tanıyabilirsem sessiz sakin bir evlilik yaşamayı planlıyorum. Ciddi bir maddi ya da sağlık sıkıntım yok. Bu bakımdan yaşıma rağmen oldukça iyiyimdir. İki çocuğum var fakat onlar her ikiside yetişkin oldukları için benden ayrılar ve İstanbul’da yaşıyorlar. Bazen yanıma ziyaretime geliyorlar fırsat buldukça. Zaten hayattada çocuklarımdan başka görmekten mutlu olduğum görmeyince özlediğim hiç kimsem yok. Bu yaşımda bir erkekten etkilenip etkilenmeyeceğimden çok emin değilim çünkü ben o duyguları çok uzun zaman önce unuttum.

Tanışacağım kişi bana o duyguları yeniden hatırlatabilir mi bunuda bilmiyorum. Tanışacağım kişiden etkilenmeyi beklemiyorum zaten karakterine ve bana olan tavırlarına bakarak mantık evliliği yapmak istiyorum. Hiçbir zaman çalışma hayatım olmadı daha öncede ev kadınıydım. Şu andada kendime yetecek kadar maddi imkanım var zengin bir kadın değilim fakat hiç kimseye minnet etmeden ihtiyaçlarımı karşılayacak imkanım var. Adana ve yakın illerden evlenmek isteyen, evlilik için 60 yaş üzerindeki bayanlarla tanışmak isteyen her yaştan erkek bana yazabilir. Yaşınız benim için önemli değil önemli olan karakteriniz ve olgunluğunuz olacaktır.

Adana Erkek Arkadaş Arayan Yaşlı Bayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

Adana ve ilçelerinden arkadaşlık kurmak isteyen dost arayan sohbet arkadaşı arayan evlenmek için arkadaş arayan 60 yaş üstü yaşlı bayanların arkadaşlık ilanlarını yayınlayacağımız bu sayfamız sayesinde sizlerle yaşlı bayanlarla ücret ödemeden sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Adana ilimizden 60 yaş üzerindeki yaşlı bayanlar bu sayfamız aracılığı ile yayınladıkları arkadaşlık ilanlarında kendilerini tanıtarak kendilerini mutlu edebilecek birlikte sevgiyi ve aşkı yaşayabilecekleri ciddi erkeklerle tanışmak istemektedirler. Erkek arayan yaşlı bayanlar ve yaşlı bayanlarla tanışmak isteyen ciddi erkekler Adana merkezden ve tüm ilçelerinden aramıza katılabilirsiniz. Ceyhan ilçesinden Erkek arkadaşla tanışmak isteyen 60 yaş üzeri yaşlı bayanlar ile telefonda sohbet var arkadaşlık. Seyhan ve diğer ilçelerinden aramıza katılarak erkekle tanışmak isteyen yaşlı ve yalnız bayanlarla sohbet arkadaşlığı.

62 Yaşımdayım. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Adana’nın merkez Ceyhan ilçesinden Herkese merhaba. İsmim Müjgan 62 yaşında sarışın yalnız ve dul bir kadın olarak aranıza katılıyorum. Daha önce sosyal medyadan ve arkadaşlık sitelerinden tanışıp konuştuğum erkekler oldu bunların içerisinde bazıları ile samimi dostluklar kurabildim, bazıları ise bana güven vermedikleri için arkadaşlığımız sadece sanal ortamda kalmak zorundaydı. Güvendiğim bir erkeği hayatımın merkezine koyabilirim, onunla birlikte vakit geçirebilirim. Fakat güvenmediğim biriyle en fazla sanal ortamda sohbet edebilirim.

Her kim olursa olsun insanları hiçbir zaman hor görmem ve onları mesleki durumlarına ya da maddi imkanlarına göre konumlandırmam. Benim için önemli olan maddi durumunuz ne olursa olsun sadece karakteriniz ve güvenilir olmanıza göre size değer verebilirim. Bunun dışında hiçbir özelliğimiz beni etkileyemez. Eşimden uzun yıllar önce ayrıldıktan sonra yeniden bir evlilik yapmayı istemedim. Çünkü yaşadığım evlilik sürecinde ve boşanma sürecinde çok yıpranmış bir kadın olarak bir daha evliliğe sıcak bakamadım. O günlerde duygularım çok yıpranmıştı ve ayakta kalabilmek için çok mücadele ettim. Aynı sıkıntıları tekrardan yaşamayı göze alamadığım içinde bir daha evlilik düşünmedim.

Erkeklerle olan iletişimim arkadaşlık ve sevgili olmaktan ilerleyen gidemez. Ben artık bu yaştan sonra hayattan huzurdan başka hiçbir şey bekleyemem. Huzuruda kimde bulursam, onu bana hangi erkek verirse onunla arkadaşlık kurarım ve onunla vakit geçirmek isterim. Hayatıma giren erkeklerin bazıları beni olmadığım biri haline dönüştürmek istedi. Oysa ben her zaman karşımdaki insanı olduğu gibi severim ve olduğu gibi ona değer veririm. Benide olduğum gibi kabul edip ona göre değer verecek birini tanımayı isterim. Eğer gerçekten benim yaşımdaki biriyle mutlu olacağınıza inancınız varsa ve benim gibi birini istiyorsanız sadece Adana ve ilçelerinden olan beylerden mesaj bekliyorum.

Adana’dan Güvenilir Genç Sırdaş Arıyorum.

Merhaba beyler, ismim Yıldız, 64 yaşındayım Adana’da yaşayan zengin ve yalnız bir kadınım. Burada sizlerin arasında olma nedenim ise kesinlikle güvenilir genç ve bakımlı bir erkekle tanışmak ve arkadaş olmak için buradayım. Ben genç erkeklerden daha çok etkileniyorum fakat benim yaşımda bir kadınla arkadaşlık yapmak isteyecek genç bir erkek bulmakta malesef benim için kolay olmuyor. Doğal olarak genç erkekler daha çok genç bayanlarla arkadaşlık kurmak istiyorlar. Hayatımda olmasını istediğim erkek genç birisi olmalı. Ayrıca ağzısıkı olmalı ve sır tutmayı bilen birisi olmalıdır.

Yaşadığı özel günleri olur olmaz her yerde paylaşan kendini bilmez ve karakteri oturmamış bir erkeği arkadaş olarak kabul edemem. Bir oğlum ve bir kızım var. Her ikiside yurt dışında yaşıyorlar. Bende zaten yurt dışındaydım ve buraya kısa süre önce yerleştim. Hayatımın sonuna yaklaştığımı hissettiğim için son yıllarımı ülkemde ve memleketinde geçirmek istedim. Burada bana arkadaşlık edebilecek çok fazla kimsem olmadığı içinde yaşadığım ortamdan keyif aldığımı söyleyemiyorum. Ben daha çok sevdiklerimle birlikte vakit geçirmeyi sohbet etmekten keyif alırım ve bu şekilde bir arkadaşlık yaşamak isterim. Eğer Adana’da yaşıyorsanız ve benim gibi biriyle arkadaşlık yapmak isterseniz bana yazabilirsiniz fakat sadece güvenilir kişilerle sohbet edeceğimi bilmelisiniz.

Güven vermeyen kişilerle kesinlikle sohbet etmem ve arkadaşlık kurmam. Görüşebileceğim bana ayıracak vakti olan Adana ve yakınlarından olanlar yazsınlar sadece. Uzak yerlerde yaşayan kişilerle sadece sanal ortamda kalacak bir arkadaşlık kurmak benim için vakit kaybı olacaktır. Bu yüzden sadece Adanalı olanlar yazsınlar. Yalnız yaşıyorum ve maddi bir sorunumda olmadığı için istediğim her şeyi her ortamda rahatlıkla yaşayabilecek konumda bir kadınım. Haliyle tanışacağım erkekten bana samimi davranmasından başka isteyeceğim hiçbir şey yok. Erkek arkadaşımdan hiçbir beklentimde olamaz. Sadece sohbet etmekten hoşlanan dürüst güvenilir biri olsun yeterli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*