Erkek Arayan Yaşlı Bayanlar Antalya

Antalya’da Yaşıyorum. Dürüst Arkadaş Arıyorum.

Selam, ismim Suzan, 58 yaşında Antalya Manavgat’ta yalnız yaşayan bir kadınım fakat daha fazla yalnız kalmak istemediğim için buradayım. Benim yaşımdaki kadınlar yaşlı olarak tarif edilsede ben açıkçası kendimi hiçte yaşlı hissetmiyorum ve o şekilde görmüyorum. Bana kalırsan insan kendini nasıl hissediyorsa o yaştadır. Bedenim yorulmuş olsada hala içimdeki yaşama sevincimi kaybetmedim ve ruhum hala çok genç diyebilirim. Ben buradan ciddi dürüst bir erkekle tanışabilmeyi umuyorum fakat arkadaşlık sitesinden tanışmanın kolay ve güzel yanları olsada zor yanlarınında olduğunu tahmin ediyorum.

Tanıştığım veya tanışacağım kişinin işini zorlaştırmak ve başlangıç aşamasında arkadaşlığımızı yokuşa sürmek istemiyorum. Tanıştığım kişininde beni daha iyi tanıması için elimden gelecek olan kolaylığı sağlamaya hazırım fakat yalnız yaşayan bir kadın olarak kendimide bazı risklerden korumam gerektiğini biliyorum. Sizlerinde beni bu konuda anlayacağınıza ve anlayış göstereceğinize eminim. Zaten böyle bir durumda beni anlamak istemeyen yada bunu beceremeyen bir erkeklede hiçbir konuda uyum sağlayamayız. Her kadın tanıştığı erkeğin sabırlı olmasını bekler ve anlayışlı olmasını ister. Özellikle benim yaşımdaki kadınlar anlayışa sevgiye saygıya ve huzura hatta mutluluğa her zamankinden daha çok ihtiyaç duyarlar. Bu gerçeğin farkında olarak benim yaşımdaki kadınların ruhunu bilen ve anlayan dürüst birini tanımak için buradayım.

Yaşıma rağmen fiziki özelliklerimde iyi sayılır. Kilolu bir kadın değilim oldukça bakımlı ve hoş biriyimdir. Eşimi kaybedeli 10 yıldan fazla bir zaman oldu. Bu 10 içerisinde bir veya iki kez kendime yakın hissettiğim duygusal bir bağ kurmak istediğim erkekler oldu fakat hiçbir zaman gerçek anlamda bir aşka dönüşmedi. İlerlemiş yaşıma rağmen hala bakımlı, güzel ve çekici görünmeyi seviyorum ve istiyorum. Bir erkek dürüstlükten vazgeçmeden ciddi ve samimi olarak bana aşık olduğu zaman bu benim çok hoşuma gidiyor. Bende aynı şekilde samimi bir şekilde duygularımı kaptırarak heyecan veren bir arkadaşlık ve aşk yaşamayı istiyorum. Bana yakın yerlerde yaşayan Antalya de ilçelerinde dürüst olan kişiler yazarlarsa sohbet etmeyi isterim.

Antalya Erkek Arkadaş Arayan Yaşlı Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

Sosyal çevresinde ciddi ve dürüst bir arkadaşlık yaşayabilmek için aradığı özelliklerde erkek arkadaş bulamayan çok sayıda 60 yaş üstü yaşlı kadın arkadaşlık sitelerinde arkadaşlık ilanı yayınlayarak sohbet etmek istemektedirler. Bu sayfamız aracılığı ile sizlerde 60 yaş üstü yaşlı bayanlarla tanışmak isterseniz yayınlamış olduğumuz ilanlara ücretsiz olarak mesajınızı iletebilirsiniz. Yaşlı kadınların sosyal çevrelerinde erkek arkadaş bulmaları genç kızlara göre daha zor olabiliyor. Yaşlı bayanların bu ihtiyaçları nedeniyle bizlerde islamisayfalar.com olarak bu sayfamızda tamamen 60 yaş üstü bayanların arkadaşlık ilanlarına yer vermek istedik. Yaşlı arkadaş arayan ve yalnız kalmak istemeyen bayanların yayınlamış olduğumuz tüm arkadaşlık ilanları günceldir ve tamamen ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Yaşlı bayanlardan hoşlanan 18 yaş ve üzerindeki arkadaş arayan tüm erkekler sitemize ve bu sayfamıza katılarak 60 yaş üstü bayanlarla tanışabilirsiniz.

65 Yaşımdayım. Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba, Antalya’dan Selma ben, 68 yaşında sarışın güleryüzlü, yaşına rağmen oldukça neşeli ve eğlenceli biriyimdir. Antalya’ya kısa süre önce taşındığım ve burada sosyal çevrem olmadığı için kendime yeni arkadaşlıklar kurarak vakit geçirebileceğim ciddi kişilerle tanışmak istiyorum. Benimle sosyal arkadaş olmak isteyen dürüst ve güvenilir kişiler yazabilirler fakat benim için herkesten yeri farklı olan ve özel bir erkeğinde olmasını isterim. Benim yaşımdaki bir kadın gezip eğlenecek erkek arkadaş istemez, çoğu zaman bizim daha çok birlikte huzurlu vakit geçirebileceğimiz dürüst ve güvenilir birine ihtiyacımız oluyor.

Antalya’da yeni olduğum içinde bunun eksikliğini ve hayatımdaki o boşluğu ciddi bir şekilde hissediyorum. Yaklaşık bir yıl önce yurt dışından ülkeme döndüm ve Antalya’ya yerleştim. Aslen Denizli’denim fakat Antalya’yı çok sevdiğim için hayatımın bundan sonraki kısmını burada geçirmek istedim. Küçük önünde bahçesi olan ve içinde huzuru hissettiğim bir evim var fakat yalnız olunca her ne kadar huzurluda olsam mutluluğu hissedemiyorum. Dürüstlüğü ve güvenilirliği ile hayatıma girebilecek ve bana uzun yıllar sonra yeniden mutluluğu tattırabilecek bir arkadaş ve dosta ihtiyacım var. Samimiyet ve dostluk benim için birçok şeyden daha önemlidir ve vazgeçilmezdir.

Güvendiğim ve kendime yakın bulduğum bir erkekle karşılıklı kahve içerek dahi mutlu olabilirim. Bu bile beni mutlu etmeye çoğu zaman yetiyor. Bütün bu söylediklerimi hayatımdaki yeri herkesten daha farklı olabilecek özel birisiyle yaşayabilirim. Benim hayatımda yer almak benim için vazgeçilmez ve özel bir yerinizin olmasını isterseniz aslında yapmanız gereken hiçte zor değil. Sadece sohbetinizden hoşlanmam ve size güven duymam gerekiyor. Eğer bu iki özellik sizde varsa ve Antalya’da yaşayan yaşıma uygun biriyseniz mutlaka sizinle tanışmak isterim. Arkadaş olarak 40 ve 50 yaşları arasında bir erkeği tanımayı isterim, bu yaş aralığındaki kişilerle iyi anlaşabiliyorum. Sizlerden ricam art niyeti olmayan dürüst ve güvenilir kişiler yazsınlar.

Antalya’dan Genç Sportif Erkekle Tanışmak İstiyorum.

İsmim Nalan, 60 yaşındayım. Antalya merkezde yaşayan dul bir kadınım ve sportif olan 30 yaş ve 35 yaş aralığındaki genç beylerden biriyle tanışarak arkadaş olmak istiyorum. Sarışın balıketli oğlak burcu ve 1.70 boyunda 76 kilo bir kadınım. Genç bir erkekle arkadaş olmak istememin nedeni ise hareketli ve enerjik yaşamayı seviyor olmamdan kaynaklanıyor. Kendime ait aksesuar ve hediyelik eşya üzerine küçük bir butik işletiyorum. Hayatımda destek alabileceğim ve sırtımı yaslayabileceğim hiç kimsem yok. Genç yaşlarımdan bu yana hayatı hep tek başıma omuzlamak zorunda kaldım ve her zaman tek başıma mücadele ettim.

Yaşadığım kötü günlerde üzüntümü paylaşabileceğim hiç kimsem olmadı. İyi günlerimde ise sevincimi paylaşabileceğim biriside malesef olmadı. Şimdi eğer hayalimdeki gibi birini tanıyabilirsem hem sevinçlerimi hem üzüntülerimi paylaşabilecek samimi bir karaktere sahip bir erkekle uzun süreli arkadaşlık planlıyorum. Hayatım her zaman mücadele etmekle geçtiği için evliliğede ayıracak zamanım olmadı. Galiba evlenseydim bile bu mutlu bir evlilik olamazdı. Hareketli ve enerjik yaşamayı seven bir kadın olarak hayatımın neredeyse hiçbir bölümünde bu şekilde yaşayamadığım için ciddi anlamda ruhumda bir boşluk hissediyorum. Şimdi tanışacağım bir beyle kalbimde ve ruhumda yeniden heyecan duyabilirsem içimdeki bu boşluk ve sıkıntıda girecektir diye tahmin ediyorum.

Antalya’da yaşayan benim yaşlarımda olgun bir bayanla arkadaşlık yapmak isteyen genç erkeklerden mesaj bekliyorum fakat kendinizi tanıtırken özellikle karakteriniz hakkındaki her şeyi bilmek isterim. Benim için önemli olan öncelikle erkeğin yaş olarak genç olması ve karakterinin düzgün yani güvenilir olmasıdır. Eğer karakterinizle güvenilir bir erkek olduğunuzu bana hissettiremezseniz malesef arkadaşlık kuramayız. Şimdiye kadar evlenmediysen bundan sonrada evlilik benim için çok daha zor olacaktır. Sadece hayatıma anlam katacak ve birlikte iyi ya da kötü günleri paylaşabileceğim birini istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/erkek-arayan-yasli-bayanlar-antalya/,İzmir Olgun bayanım,olgun bayan arkadaş,evlenmek isteyen bayanlar,genç erkek arayan yaşlı kadın ilanı,İstanbul olgun kadinlar,

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*