Erkek Arayan Zengin Bayanlar İstanbul

Zengin Dul Bayanım. Genç Erkek Sevgili İstiyorum.

55 yaşındayım, İstanbul Kadıköy’de yaşıyorum, zengin ve yalnız yaşayan dul bir bayanım. Genç ve dinamik erkeklerden hoşlandığım için kendine uygun 40 yaş altındaki beylerden mesaj bekliyorum. Bir süre yurt dışında yaşadıktan sonra Türkiye’ye yani İstanbul’a yerleştim. Çok fazla sosyal çevresi olmayan bir kadınım çünkü fazla kalabalık sevmiyorum. Etrafımda ne kadar az insan olursa kendimi o kadar çok huzurlu hissediyorum ama tabi ki tamamen yalnız olmakta mutsuz ediyor. Her anlamda beni anlayacak yanımda olacak arkadaş dost sırdaş ve sevgili olabilecek genç bir erkeğin varlığına ihtiyaç duyuyorum.

Sarışın yeşil gözlü ve bakımlıyım, her zaman farklı şeyler yaşamaya ilgi duymuşumdur. Bu yüzdende erkek arkadaşımın yaratıcı birisi olması gerekiyor, yaratıcı olmayan erkekler bir süre sonra sıkıcı olabiliyor. Gerçekten her zaman bana heyecan verebilecek beni şaşırtmayı başarabilecek birisi varsa o erkekten kolay kolay sıkılmam fakat sıradan yaşayan ve yaratıcı olmayan erkektende çok çabuk sıkılırım. Tabi ki bende istemem erkek arkadaşımdan sıkılmayı ve ayrılmayı ve yeniden yalnız kalmayı göze almak istemiyorum. Fakat eğer bir erkek bana heyecan veremiyor mutlu edemiyorsan o arkadaşlığada devam etmenin hiçbir anlamı olmaz.

Maddi olarak beni tatmin edip edemeyeceğinizi düşünmenize gerek yok çünkü ben zaten varlıklı bir kadınım ve erkek arkadaşımın maddi durumunu hiç merak eden birisi değilim. Bana o damimiyeti ve güveni yansıtan erkeğe ihtiyacı olduğu zaman maddi yardımdada bulunabilirim. Maddi konular benim için önemli değil erkek arkadaşımada bu konuda ihtiyacı olduğu takdirde destek olmaktan hiçbir zaman çekinmem ama tabi ki maddiyatın arka planında kalabilmesi için benim o erkeğe sonuna kadar güvenmem, onu kendime bir dost ve sırdaş olarak görmem gerekiyor. Bu gözle bakamadığım birinede durduk yere maddi manevi destek olamam. Olgun bayanlardan hoşlanan 40 yaş ve altındaki her yaştan ciddi erkekler bana yazabilirler.

İstanbul Erkek Sevgili Arayan Zengin Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Ülkemizin en büyük şehirlerinden ve en kalabalık en güzel şehri olan İstanbul’da kendisine arkadaş ve sevgili arayan genç ve olgun birçok zengin bayan bulunmaktadır. Maddi imkanları iyi olan bu bayanların birçoğu hayatlarında güvenerek ilişki kurabilecekleri bir erkek olmadığı için kendilerini mutsuz hissetmektedirler ve bu nedenlede internet ortamında ve arkadaşlık sitelerinde kendilerine güvenebileceği erkek arkadaş aramaktadırlar. Bizler bu sayfamızda kendisine sevgili arayan zengin bayanlardan sadece birkaç tanesinin arkadaşlık ilanına yer vererek sizlerinde bu kişilere ulaşmanızı ve tanışmanızı sağlıyoruz. Kendisine sevgili arayan olgun ve zengin bayanların ilanlarına İstanbul’un tüm ilçelerinden ve hatta diğer illerdende mesajlarınızı iletebilirsiniz. İnternet ortamında tanıştığımız bu bayanlarla sonrasında WhatsApp üzerinden mesaj atarak gerçek bir dostluk kurabilir, heyecan verici bir aşk yaşayabilirsiniz.

Adım Sena. Elit Beyle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Aleyna, aslen Muğlalı’yım fakat sizlere Almanya’nın Köln şehrinden yazıyorum. Henüz 29 yaşındayım ve burada bir kız arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Benim çalıştığım iş yeri ile ailemin evi arasında çok uzun mesafe olunca her gün o uzun yolu gidip gelmek yorucu oluyordu bu yüzdende iş yerime yakın bir yerde kalabilmek için kız arkadaşımla birlikte yaşamaya karar verdim. Bu şekilde yaşamak benim daha çok hoşuma gidiyor çünkü kendimi daha özgür hissedebiliyorum. Almanya’da yaşıyorum fakat Türkiye’ye geldiğim zaman İstanbul’da görüşebileceğim arkadaş olabileceğim birine ihtiyacım var.

Hayvanları çok seven bir kadınım ve yanımdan hiç ayırmadığım küçük bir köpeğim var. Maddi imkanlarım oldukça iyidir fakat zenginlik her zaman mutluluk getirmiyor bu mutluluğu bulabilmek için şu an buradayım. Hayatımda eksik olan tek konu aşk ve sevgi. Bunun dışında hayatımda her şey yolunda gidiyor ve son derece huzurluyum. Almanya’da kaldığım günlerde aşkın ve sevginin eksikliğini çok fazla hissetmiyorum fakat İstanbul’a geldiğim zaman bunun eksikliğini çok fazla hissediyorum. Bu yüzdende İstanbul’dan biriyle tanışmak istedim.

İstanbul’un ne kadar güzel bir yer olduğunu sanırım burada anlatmama gerek yok çünkü bunu herkes bilir. İşte o kadar güzel bir yerde bir ay boyunca tatil yapmak ve tatil boyunca sıkılmak istemiyorum. İstanbul’da olduğum zaman günlerim çok çekilmez ve sıkıcı geçiyor, tanışacağım kişinin elit karakterli zengin ve yakışıklı olması benim için önemli çünkü ben güzel bir kadın olduğuma inanıyorum ve yanıma yakışacak birini isterim. Sadece İstanbul’da yaşayan ve maddi imkanları iyi olan yakışıklı zengin kişiler yazarlarsa sevinirim. Hoşuma giden birisi olursa ona WhatsApp numaramı vermeyi düşünüyorum bu şekilde arkadaşlarımızı daha iyi ile iletebiliriz.

Zengin Dul Kadınım. Samimi Dost Arıyorum.

Merhaba ismim Ayşegül, İstanbul’da yaşıyorum. Zengin, olgun kadınım ve bana gerçek anlamda samimi bir aşk yaşatacak bana dostluk yapabilecek, zor zamanlarımda her zaman yanımda olacağına inandığım birini tanımak ve mutlu bir arkadaşlık yaşamak istiyorum. 55 yaşında güzel bakımlı zengin ve dul bir kadınım, eşimi çok erken yaşta kaybetmiştim. Eşimi kaybettikten sonrada bir daha evlilik düşünmedim ve bundan sonrada öyle bir şeyin olacağına ihtimal vermiyorum ama tabiki aşk yaşamayı seviyorum ve istiyorum. Hayatımda bir aşk olmadığı zaman günlerim çok sıkıcı geçiyor ve hayattan hiç keyif almıyorum.

Hayatın en güzel yanlarını bana yaşatabilecek bana verdiği güvenle benimde ona maddi manevi her şeyimle kendimi adayabileceğim aşkı ve sevgimi vermekten çekinmeyeceğim birini tanımayı çok istiyorum. İstanbul’un Merter ilçesinde yaşıyorum. Gece hayatını özellikle eğlence mekanlarını seviyorum fakat yanımda güvenerek koluna girebileceğim erkek arkadaşım olmayınca gece hayatınada bir süredir çıkmıyorum. Sevdiğim hoşlandığım ve bana keyif veren şeyleri uzun süredir yapamıyor olmak ayrıca canımı sıkıyor ve bu yüzdende artık bir an önce güvenilir bir dost ve sırdaş olarak özlediğim her şeyi yeniden bana yaşatacak birini isterim.

Aşk söz konusu olduğu zaman hiçbir zaman mantığımla hareket eden birisi olmadım, kendimi duygularıma kaptırıp duygularımın peşinden gitmeyi seviyorum ve bana daha çok heyecan veriyor bu şekilde yaşamak. Olgun erkeklerden çok fazla hoşlandığımı söyleyemem fakat genç uzun boylu iri yarı kaslı erkekler açıkçası dikkatimi daha çok çekiyorlar. Eğer birinden hoşlanırsam onun medeni durumu ya da maddi imkanlarının olup olmaması bu tür konulara çok fazla takılmam. Sadece hoşlandığım o erkekle arkadaş olabilmeyi ve aşk yaşamayı isterim ve buna odaklanırım. Bunu yaşayabilmek içinde her ne gerekiyorsa yaparım ve bu tür konularda kararlı biriyimdir. İstanbul Merter ve yakınlarından bana yazmak isteyen, tanışmak isteyen genç beyler varsa kendilerini tanıtarak iletişim bıraksınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*