Erkek Arayan Zengin Bayanlar İzmir

Ahu Ben. Dul ve Zenginim. Erkek Arkadaş Arıyorum.

İzmir’den Merhaba arkadaşlar, ismim Ahu, 35 yaşında sarışın dul ve zengin bir kadınım. Aslında maddi olarak çalışmaya dahi ihtiyacım yok hiç çalışmasam bile hayatımı rahat içerisinde devam ettirebilirim fakat mesleğimi ve çalışmayı sevdiğim için hosteslik yapıyorum. İzmir’den daha çok yurt dışına uçtuğum için İzmir’de çok fazla vakit geçiremiyorum. Uçuştan döndüğüm zamanda günlerim çok can sıkıcı geçiyor. Güzel bakımlı ve zengin bir kadın olarak sıkıcı bir hayat yaşıyorum desem herhalde benimle dalga geçen çok olur ama gerçekten içinde bulunduğum durum tam anlamıyla bu şekilde.

Varlıklı zengin bir ailenin kızıyım ailem şu anda yurt dışında. Ben Türkiye’yi sevdiğim için burada yaşamayı tercih ettim. Daha önce bende ailemle birlikte Hollanda’da yaşıyordum fakat eşimden boşandıktan sonra İzmir’e yerleşmeye karar verdim. Ülkemi çok seviyorum ve özellikle İzmir’in bendeki yeri çok farklıdır. Hayatımın sonuna kadar burada yaşamayı istiyorum. Evlilik hayatını beceremiyorum ve bu yüzdende bir daha evlilik yapacağımı zannetmiyorum. Benim istediğim hayal ettiğim şey tam olarak sonsuz bir güvenle bağlanacağım asla şüphe duymayacağım düzgün karakterli biriyle tanışabilmek. Böyle erkeklerle tanışmak arkadaş olmak uzun süreli arkadaşlık yaşamak sanırım çok kolay olmayacak. Erkeklerden çabuk hoşlanan biriyim bu kötü bir şey mi emin değilim fakat çabuk etkileniyorum.

Beni etkilemeniz bu yüzden çok zor olmayacak fakat arkadaşlığımızı nasıl devam ettirebileceğimiz konusunda sizleri biraz zorlayabilirim. Bir erkekten çabuk etkileniyor ve hoşlanıyor olmam sizi yanıltmasın her hoşlandığım ve beni etkileyen erkeği hayatıma alacak değilim. Daha doğrusu bir erkekten çabuk hoşlanırım çabuk etkilenirim fakat çok zor güvenen birisiyimdir. Beni etkilemeyi başardıktan ve bana güven verebildikten sonra benimle arkadaş dost ve sırdaş olmamanız için hiçbir neden yok. İnsanların bu kadar çok güven bunalımı yaşadığı bir dönemde güvenilir birini bulabilir miyim bilmiyorum fakat bu ilan sayesinde mutluluğu yakalayacağıma inanıyorum. Sadece İzmirli beyler yazarlarsa sevinirim.

İzmirli Zengin Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık

Eğer İzmir ve ilçelerinde yaşıyorsanız ve kendinize zengin bir bayan arkadaş arıyorsanız bu sayfamızdaki ilanlar sayesinde hayalinizdeki aşka kavuşabilir samimi ciddi bir arkadaşlık yaşayabilirsiniz. Çünkü bu sayfamız sadece 2022 yılı içerisinde kendisine arkadaş ve sevgili arayan İzmirli zengin bayanların ilanları için ayrılmıştır. Sosyal yaşamınızda zengin ve yalnız bir bayanla tanışmak sizler için zor olabilir. İnternet sitelerindeki bu ilanlar sayesinde size en yakın yerden sevgili arayan zengin bayanlarla tanışabilirsiniz. İnternet ortamındaki tanışmalarda arkadaşlığınızı geliştirmek için biraz zamana ve sabırlı olmaya ihtiyacınız olabilir çünkü yalnız olan hiçbir kadın yeni tanıştığı birini hemen bir anda hayatına almayacaktır. Eğer samimi ve ciddi olur güven verebilirseniz İzmirli zengin bayanlarla kolaylıkla tanışabilir arkadaş olabilirsiniz.

56 Yaşımdayım. İzmir’den Samimi Arkadaş İstiyorum.

56 yaşında, İzmir Urla’da yaşayan zengin ve dul bir kadınım. Kendime uzun süre birlikte olup birlikte vakit geçirerek mutlu olabileceğim samimi bir arkadaş arıyorum. Şimdiye kadar hayatıma giren ve sevgili olduğum erkekler açıkçası beni biraz üzdüler ve beni hayal kırıklığına uğrattılar. İlişkilerim ve arkadaşlıklarım çok uzun sürmedi. Fakat bunun nedeni kesinlikle ben değilim. Genç erkeklerden hoşlanıyorum ve arkadaş olurkende genç erkekleri tercih ediyorum. Fakat bu tür erkekler sanırım benim gibi olgun bayanlardan çabuk sıkılıyorlar.

Erkek arkadaşımın benden sıkılmaması için elimden gelen her şeyi yapıyorum bakımlı bir kadın olmaya çalışıyorum ve eğlenceli biri olduğumu düşünüyorum, maddi olarakta yeri geldiği zaman sevgilime yardım dahi etmişliğim olmuştur. Ama nedense sevgili olduğum erkekler benden çabuk uzaklaşıyorlar. Artık erkeklerin tatlı ve güzel sözleri beni etkilemeye yetmiyor. Çünkü kimden güzel sözler duysam kendimi o sözlerin büyüsüne kaptırıp aşık oluyorum ve seviyorum. Sonunda ise üzülen yıpranan hep ben ve duygularım oluyor. Bu anlamda kendimi ve nerede hata yaptığımı sorguladığım zamanlarda oldu. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmasını istemiyorum artık sadece bana sözleriyle değilde davranışlarıyla güven verebilen birini hayatım almakta kararlıyım.

Yaşıma göre daha genç görünen daha genç bir ruha sahip eğlenmeyi seven minyon tipli biriyim. Kaybettiğim eşimden bana hatırı sayılır bir servet kaldı onu çok seviyordum ve çok iyi anlaşıyorduk. Onu her zaman kalbimin bir köşesinde yaşatmaya devam ediyorum ve hiçbir zamanda unutamam. Onu ve sevgisini her ne kadar içimde yaşatıyor olsamda sonuçta benim için hayat devam ediyor ve bir kadın olarak benimde ihtiyaçlarım var. Her şeyden önce bütün erkekler ve kadınlar gibi benimde sevgiye ve mutluluğa ihtiyacım var. Birlikte mutlu olabileceğim ve kendisine tereddütsüz güvenebileceğim İzmirli temiz ve ahlaklı bir arkadaş arıyorum.

İzmirli’yim, Zengin Elit Dost Arıyorum.

Merhaba ismim Asu, 30 yaşındayım, İzmir Bergama’da yalnız yaşıyorum. Hiç evlenmedim ve bekarım. Ailemde İzmir’de fakat ben yalnız yaşamayı seviyorum, bu şekilde kendimi daha huzurlu daha mutlu hissediyorum ve yaşamak istediğim hayatı yaşama imkanını bu şekilde bulabiliyorum. Ailem bu tarz konularda bana güvenir ve yalnız yaşamak istediğimde bana itiraz etmediler. Ara sıra ailemin yanınada gidiyorum fakat çoğu zaman yalnızım. Maddi olarakta iyi durumda olduğum için benim için bir sıkıntı olmuyor.

Aşık olmayı o duyguyu hissetmeyi seviyorum fakat çabuk sıkılan bir yapım var, sevgilim olan erkek ilişkimizin heyecanını koruyamazsa o erkekten çabuk sıkılıyorum. Biriyle arkadaşlığa başladığım zaman onun sürekli yaratıcı olmasını istiyorum ancak kısa süre sonra o erkekten sıkılıyorum. Sanırım benim hayatıma giren erkeklerin yaratıcılıkları çok iyi olmadığı için bunları yaşamak zorunda kaldım. Bu konuda bazen kendi duygularımıda gözden geçiriyorum. Belkide ben duygusal anlamda doyumsuz biride olabilirim. Çünkü sürekli yeni heyecanlar arayışı içerisinde oluyorum. Kesinlikle düzgün karakterli sevgilisine heyecan vermeyi başarabilen İzmirli zengin ve elit bir erkeği hayatımda görmek isterim. Bu profilinde olmayan kişiler bana yazsalar dahi cevap alamazlar. Hiçbir zaman erkek arkadaşım olduğunu ailemden saklamadım bu tür konularda ailenlm bana baskı yapmaz ve itiraz etmez.

Bende bu yüzden arkadaşlıklarımı onlara rahatlıkla söylüyorum. Aslında hep içimde kalan sevgilimle ev arkadaşlığı yapmak fakat ailemi buna ikna edemedim. Sevgilim olduğu zaman sadece bu konuda bana karışırlar, bende onları kırmak üzmek istemediğim için onların isteklerine uyuyorum. Kendimi bunalımda hissettiğimde sıkıldığım zamanlarda babamın şirketinde geçici olarak çalışıyorum. Bunun dışında çalışma hayatım yok. Üniversite mezunuyum fakat çalışmayı sevmiyorum vaktinin çoğunda arkadaşlarımla gezerek geçiriyorum. Elit olgun ve güvenilir birine ihtiyacım olduğu için buradayım. İzmirli ciddi beyler bana mesaj yazarlarsa konuşup sohbet edebiliriz.
J

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*