Erkek Arayan Zengin Bayanlar Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 15, 2022
0
416

Zengin Kadınım. Karizmatik Elit Erkek Arıyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar, ben İzmir Bornova’da yaşayan sarışın, bronz tenli, dul bir bayanım. Hem Türkiye’den hem yurt dışından emekliyim. Maddi durumum oldukça iyidir. Daha önce evlenmiş olmama rağmen hiç çocuğum olmadı. Eşimi kaybettikten sonrada hayatı tek başına yaşamak zorunda kaldım. Benim arkadaşlarım, sosyal çevrem daha çok yurt dışında yaşıyorlar, İzmir’de ise görüşüp konuştuğum çok az kişi olduğu için günler benim için biraz sıkıcı geçiyor diyebilirim. Daha fazla sıkılmamak adına burada bir AVM’de kozmetik ürünleri satan bir işletme açtım. Vakit geçirecek sosyal çevrem olmadığı için daha çok işimle ilgileniyorum ve mağazadan çok fazla çıkmıyorum.

Maddi olarak elde edilebilecek tüm imkanlara sahip güzel ve bakımlı bir kadın olarak günlerin böyle sıkıcı geçiyor olması benim için katlanılması zor bir durum. Arkadaşlık siteleri ve sohbet kanalları benim iyi bildiğim ortamlar değil. Eğer gerçek hayatımda aradığımı bulabilseydim burada olmama gerek kalmayacaktı ama belkide mutluluğu burada olacağım, bunu hiçbiriniz yaşamadan bilemeyiz. Eğer gerçekten güvendiğim birini bulabilirsem benim için maddi konular hiç sorun değil. Eğer erkek arkadaşım maddi sıkıntılar yaşıyorsa ona yardımcı olmak bana mutluluk verir. Ben zaten hiçbir zaman maddiyata önem veren bir kadın olmadım.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Benim için her zaman erkeğin dürüstlüğü ve karakteri ön planda oldu. Dürüstlüğünüz karakteriniz konuşmanız ve bakışınızla beni etkileyebilir bana güven verebilirseniz. İnanın bana beraber maddi manevi her yönden çok mutlu olabilir ve çok güzel günler yaşayabiliriz. Beraber mutlu olduktan sonra maddiyatın ne önemi var ki. Bize güç verecek ve bizi mutlu edecek şey para değil sevgi ve saygı olacaktır. Aramızda zaten sevgi ve saygı oluşmadıktan sonra güçlü bir arkadaşlığımız ve ilişkimiz zaten olamaz. Ben 58 yaşındayım ve 55 yaş altındaki ciddi kişilerden mesaj bekliyorum.

Erkek Arayan Zengin Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

Erkeklerle tanışmak ve arkadaşlık yapmak isteyen kendisini yalnız hisseden ve yalnızlığına ortak olabilecek ciddi erkek arkadaş arayan zengin bayanlarla tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri. Olgun erkeklerle tanışmak ve arkadaşlık yapmak isteyen genç ve bekar zengin bayanların arkadaşlık ilanları. 50 yaş üzerindeki dul ve zengin bayanlarla tanışıp ücretsiz sohbet edebileceğiniz siteler. Facebook zengin bayanların sohbet ve arkadaşlık grupları. Instagram’dan zengin bayanlarla tanışma sayfaları. Elit ve zengin bayanlarla tanışabileceğiniz üyelik istemeyen arkadaşlık siteleri. Kendisine sırdaş arayan 60 yaş üstü zengin ve yalnız bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet. Samimi ve güvenilir erkeklerle tanışmak isteyen zengin bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet grupları.

Elit ve Zengin Erkek Arıyorum. Sadece İstanbul’dan Yazın Tanışalım

Selamlar, ismim Asya. İstanbul Beşiktaş’tayım, özel bir havayolu şirketinde hostesteklik yapıyorum. Daha çok yurt dışına uçtuğum için İstanbul’da çok fazla bulunmuyorum. Yaşadığım şehiri çok seviyorum fakat hiç mutlu değilim. Çünkü hayatımda bana heyecan verebilecek bana yaşama mutluluğu verecek hiç kimsem yok. O kadar mutsuzum ki, bu mutsuzluk yüzümdeki ifadeye, konuşmamdaki ses sonuna kadar tüm hayatıma yansımış durumda. Mutsuzluğum çevremdekiler tarafından çok fark ediliyor. Oysa ben her zaman mutlu ve güçlü bir kadın olarak görünmek isterim.

Esmer, uzun siyah saçlı çok güzel bir kadınım. Maddiyata önem vermem fakat erkek arkadaşımın seviyeli ve elit birisi olmasına her zaman dikkat ederim. 32 yaşındayım ve hiç evlenmemiş bekar bir kadın olarak şimdiye kadar hayatım hep mutlu ve huzurlu geçmiş olsada son zamanlarda yaşadığın mutsuzluk beni buraya kadar getirdi. Mutsuzluğa alışkın biri değilim, hayatımda her zaman değer verdiğim ve bana değer veren birileri olmuştur. Son zamanlarda bu heyecanı yaşayamadığım için kendimi kötü hissediyorum. Tahmin edersiniz ki benim gibi genç güzel ve bakımlı maddi durumu iyi olan zengin kadınlar ile arkadaşlık yapmak kolay değildir.

Beni taşıyabilecek yanımda durduğu zaman beni gururlandırabilecek birisi olmadıktan sonra hayatıma girecek erkeğin bana bir katkısı olamaz, yani bana iyi gelmez. Birazda mesleğim gereği daha çok ciddi durduğum için çok fazla gülebilen birisi değilim. Hatta gülmeyi kendimede çok yakıştırmıyorum. O yüzden galiba biraz asık suratlıyım diyebilirim. Birazda kaprisli bir kadınım. Benim nazımı ve kaprisimi çekmek biraz zordur. Eğer bunu göze alabiliyorsanız tanışabiliriz. Giyimi kuşamı düzgün temizliğine ve hijyene dikkat eden, sigara içmeyen beyler tanıtıcı mesaj yazarlarsa sevinirim. İstanbul dışı yazmasını lütfen.

Zengin Genç Bayanım.Olgun Sevgili Arıyorum.

Trabzon’dan merhaba arkadaşlar, ismim Esilay. İzmirliyim 26 yaşındayım, Trabzon’da öğrenciyim. Üniversite hayatım biraz geç başladı diyebilirim. Aslında okumayı sevmiyorum, üniversite okumayıda düşünmüyordum fakat biraz ailemin zorlaması ile üniversite okumayı istedim. Üniversiteyi ailemden farklı bir şehirde okumayı istediğim için Trabzon’a geldim. Karadeniz’i seviyorum ve burada bir özel Üniversitede okuyorum. Şu an Trabzon’da 2. yılım. İlk yılımda burayı çok iyi bilmediğim için öğrenci yurdunda kalıyordum fakat 2. yılımda eve çıkmak istedim. Yalnız yaşamayı seviyorum bu yüzdende yanıma ev arkadaşı almayı düşünmedim.

Ailemin durumu iyi olduğu için maddi olarak bir sıkıntı yaşamıyorum. Hatta arabamda var fakat kullanmayı çok iyi bilmediğim için mecbur kalmadıktan sonra kullanmıyorum. Benim yaşımdaki genç bir erkekle arkadaşlık yapmak bana mutluluk getirmiyor. O yüzden olgun erkeklerle arkadaşlık yapmayın tercih ediyorum ve o şekilde mutlu oluyorum. Bazen hafta sonlarında ya da dönem aralarında falan Karadeniz’in farklı yerlerini gezmeye gidiyorum. Yanımda bazen arkadaşlarımda geliyor fakat ben sevgilimle bunları yapmayı daha çok isterdim. Güvendiğim ve sevdiğim erkek arkadaşımın elinden tutmak, onunla kafamıza göre farklı yerleri gezebilmek üniversite hayatım boyunca en büyük hayallerimden birisi olacak.

Fakat bu hayalimi ertelemek istemiyorum ve bir an önce aradığım gibi birini tanımak istediğim için bu mesajı yazma gereği duydum. Hiç evlenmemiş bekar maddi durumu iyi olan ve aynı zamanda bana ayıracak bol vakti olan ciddi kişilerden mesaj bekliyorum. Boş vakitlerimde sıkılmamak için sohbet sitelerindeyim, sanal ortamdan bu yüzden çok arkadaşım var ama reel olarak görüştüğüm şu an kimse yok. Buradan ciddi birini bulacağıma inanıyorum. Kendisine bayan arkadaş olarak üniversite öğrencisi isteyen olgun ve yakışıklı Trabzon’da yaşayan erkekler bana yazabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here