Erkek Arayan Zengin Bayanlar Sitesi

Hayatın hiç bir ânı anlamsız, amaçsız ve şuursuz değildir. Yaşadığımız her an bizi birşeylere yaklaştırır veya bizi bir şeyden uzaklaştırır. Bazen bu küçük parçalar birleşir ve bizi hiç tahmin etmediğimiz dünyalara götürür. Bazen hayat hepimize tatlı sürprizler yapar. Hiç beklemediğimiz bir anda başımıza gelebilecek en güzel şeyle karşılaştırır bizleri. Sizlere böyle bir ânı yaşatmak ve sizlerle yanlızlığınızı paylaşmak ve sizleri daha mutlu yarınlara çıkarmak için islamisayfalar.com olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve bu amaçla sizler için yani zengin bayanlarla tanışma platfomu oluşturduk. Amacı insan olan, sevgi ve aşka susamış tüm bay ve bayanları tek bir çatı altında buluşturduk. Sizlerle sevgili arayan zengin bayanlarla tanışmak isterseniz yorum bölümünde kendinizi tanıtarak daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

Selam, İstanbul’dan Elit Partner Arıyorum.

Merhaba adım Zoya. Rus vatandaşıyım ve İstanbul’da yaşıyorum. 32 yaşımdayım ve yanlızım. Maddi açıdan güçlüyüm ve istediğim herşeyi elde edebilirim. 5 yıldır Türkiye’de yanlız yaşıyorum. Türk arkadaşlarım çok fazla içlerimden sevgilim olanlarda oldu ama hiç biriyle istediğim hayal ettiğim ilişkiyi yaşayamadım. Güçlü erkekleri seviyorum. Sevmeninde ötesinde benim güçlü bir erkeğe ihtiyacım var. Açıkça söylemem gerekirse lüks bir yaşantım var ve böyle bir hayat yaşarken yanlız olmak beni ürkütüyor. Yabancı bir ülkede yaşıyorum, kadınım ve yanlızım. Biraz empati yaparsanız neden ürktüğüm konusunda bana hak verirsiniz. Bana sahip çıkacak, koruyacak, değer verecek güçlü birini istiyorum. Maddi manevi herşeyimi güvenebileceğim beni hiçbir zaman yanlız bırakmayacak kendine güvenen bir erkekle tanışmak için buradayım.

Burada ulusarası ticaret yapan bir firmada yönetici konumunda çalışıyorum. Hiç çalışmasam dahi güzel bir hayat yaşayabilirim çünkü Rusya’da ailem zaten çok varlıklı ve burda olmama rağmen aile içinde çok bağlayız birbirimize. Babam bana çok düşkün olduğu ve burada biraz korkularım olduğunu bildiği için bana koruma tutmayı bile teklif etmişti ama bana çok saçma geldi böyle birşey yapmak. Benim derdim sadece korunmak değil. Beni sevdiği için, değer verdiği için koruyacak biriyle olmak istiyorum. Yoksa maaş almak için peşimden ayrılmayan birisi değil aradığım. Dragosta evim var dubleks bir dairede yaşıyorum. Kendi zevkime göre çok güzel bir ev yaptım ama beni buda mutlu etmedi. Çareyi sanal dünyada aramaya karar verdim ve karşıma burası çıktı. Sadece İstanbul’da yaşayan olgun erkekler tercihim.

Selam, Trabzon’dan Olgun Erkeklerle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Gülseren ve 37 yaşımdayım. Trabzon’nun bir ilçesinde yaşıyorum. Küçük bir ilçe olduğu için buraya ismini yazmak istemedim. Babamın işleri kötü gittiği için genç yaşta babamla neredeyse aynı yaşta olan biriyle evlenmek zorunda kaldım.Bir evlilikten daha çok onun bakıcısı hatta hizmetindeki kişilerden biri gibi hissettim kendimi hep. Aşk yok,sevgi yok,saygı yok, ilgi alaka hiç yok.Böyle bir evliliği sürdürmek genç bir kız için ne kadar kötü anlatamam. Şu an özgür ve dul bir kadın olarak yazıyorum sizlere. Maddi kaygılarım yok. Benimle olmak isteyen beylerinde maddi kaygıları olmaması gerekir. Sadece yüzümü güldürecek ve beni hayata bağlayacak birini istiyorum. Maddi olarak erkekten bekledigim birşey olamaz. Zaten istediğim herşeyim var. Maddiyat konuşmayı sevmem ama kendimi burada en doğru şekilde ifade edebilmek için mecburen bu konuyada girmek zorunda kaldım.

Çocuğum hiç olmadı. Artık hiç bir zamanda olmayacak galiba. İçinde kalan sadece evlat sevgisi ve annelik duygusu kaldı. Onun dışında şu an maddi olarak herşeye sahibim. Ama hayatta hiç yüzüm gülmedi. Gülmeyi unuttum desem abartmış olmam. Artık gülümsemek bana yakışmıyor. Çünkü yüzüm gülsede gözlerim gülmüyor. Varlığı ile bana hayat verecek, gözlerimde yeniden 20 yıl öncesi gibi gözlerimde mutluluğu görecek, bunu benimle birlikte başaracak olgun, düzgün, sevimli ve hayat dolu birine ihtiyacım var. Bazen buna anlam veremiyorum. Cirkin biri sayılmam. Hatta biraz güzel bile sayılırım. Benimle olacak kişiye maddi manevi her türlü destekte olurum. Bütün bunlara rağmen düzgün birini bulmak neden bu kadar zor anlamıyorum. Kader mi hep yanlış kişileri çıkarıyor, yoksa beni görünce mi bozuluyorlar bilmiyorum ama bu konuda kısmetim çok kapalı. Trabzon’dan bama uygun erkekler mesaj atsın bana. Bekliyorum.

Nasıl Olgun ve Zengin Sevgili Bulabilirim?

Olgun ve zengin bir kadınla beraber olmak, öyle bir kadın tarafından sevilmek ve değer görmek hangi erkeğin hayali değil ki. Ancak bu şansı bulabilen erkek sayısı çokta fazla değildir. Ancak ne varki günümüzde geçmiş yıllara göre böyle bir bayanla tanışma şansınız çok daha fazladır. Tüm mesele doğru zamanda, doğru yerde olabilmek ve kadın ruhundan biraz olsun anlamak. Bunları yapabilen bir erkek için zengin ve yanlız bir bayanın hayatına girebilmek ve onun mutluluk kaynağı olabilmek hiçte zor değildir. Sanal ortamda istediğiniz her şehirden yanlız ve dul bayanların profillerini görebileceğiniz bir ortamı sizler için oluşturduk. Sevgi ve saygı içerisinde mutlu olabilmenizi ümit ediyoruz. Yapmanız gereken şey ise sadece yorum bölümünde kendinizi tanıtarak iletişim bilgilerinizi yazmak olacaktır.

Olgun ve Elit Partner Arıyorum.

Merhaba ismim Ferhunde. İstanbul’da yaşıyorum. 35 yaşımdayım. Boyun 180 ve 60 kilo oldukça çekici esmer güzeli bir hatunum. Övünmek gibi olmasın tabi ama güzellik ve bir erkeğe kadınlık yapma konusunda iddialıyımdır. Benimle beraber olan zaman geçiren bir erkeğin benim yanımda başka birşey düşünmesi imkansız. Asla sıkılmazsınız. Benimle olan erkek sonradan ayrılmış dahi olsak hayatı boyunca beni unutamaz. Erkeğin aklına,ruhuna ve kanına girmeyi bilirim. Duygusal biri değilim ama erkeğin romantik olması hoşuma gider. Sürprizlere, erkeğin beni şaşırtmasına bayılırım. Yani bir şekilde beni heyecanlandırması gerek. Giyim tarzı olarak fazla spor giymiyorum ve ayrıca dekolte severim. Bu yüzden aşırı kıskanç erkeği sevmiyorum.

Rahat olmak ve rahat davranmak isterim. Kimseyede verecek hesabım olmaz. Ailemin bile karışmadığı birşeye başkası hiç karışamaz. Çalışan ve üreten bir kadınım. Kendime ait güzellik ve masaj salonum var. Kendime yetiyorum maddi olarak. Çalışmayı seviyorum ve her kadının çalışması ve üretmesi gerektiğini, ekonomik özgürlüğünü alması gerektiğini düşünüyorum. Aslında bir ara modellik yapmayı çok istiyordum ama biraz işin içine girince dışardan göründüğü kadar kolay birşey olmadığını anladım ve vazgeçtim. Bu şekilde maddi manevi rahatım ama hayatım biraz heyecan istiyor.

Ailemle beraber yaşıyorum. Modern bir aile var. Kimse kimsenin hayatına gereğinden fazla müdahale etmez. Herkes hayatını nasıl yaşamak istiyorsa, ne şekilde mutluysa o şekilde yaşar. Olgun erkeklerle daha iyi anlaşabilirim. Erkeğin en az benim yaşımda olması gerekir. Benden küçüklerle zaten hiçbir şekilde olmaz o yüzden hiç denemeyin bile. Sizin için sadece zaman kaybı olur. Sadece İstanbul’da yaşayan elit beyler yazsın lütfen. Görüşmek üzere, hoşçakalın..

Selam, Genç ev Aktif Partner Arıyorum.

Merhaba adım Nuray. 62 yaşımdayım. Sizlere İzmir’den yazıyorum. Dul ve yanlız yaşayan bir kadınım. 2 çocuğum var ama onlarda kendi hayatlarını kurup, yuvadan uçup gittiler. Birisi zaten yurt dışında olduğu için onu fazla göremiyorum. Diğeri de farklı bir şehirde yaşıyor. Hayatta zaten başkada kimsem yok görünce mutlu olacağım ve görmek istediğim. Hayatımın büyük bir kısmı yanlızlık ile geçti. Diğer zamanlarda da zaten çocuk büyüt falan bildiğiniz tipik anneydim. Hem anne hem baba olmak zorunda kaldım ve bu hiçte kolay olmadı benim için. İnsan yanlız kalınca daha çok düşünüyor ve dana önce görmediği ve farkına varmadığı şeyleri farkediyor. Meğer ne kadar çok yorulmuşum, ne kadar susamışım aşka ve sevgiye. Ne kadar çok ertelemişim mutluluğu, hep ikinci plana atmışım kendimi.

Ne kadar becerebilirim bilmiyorum ama yeniden doğmak istiyorum aşkın kollarında. Yeniden gözlerim parlasın istiyorum geleceği düşündüğümde. Bu yaştan sonra aşkın olabileceğine kendimi inandırmam kolay olmadı. Bazı arkadaşlar önyargılı olabiliyor. Empati yapmadan yargılamayın lütfen. Benim yaşımda birinden aşk beklemiyorum. Genç ve dinamik birisi beni yeniden hayata döndürebilir. Maddi konular benim için sorun değil. Maddiyat düşünmeden birlikte mutlu olabiliriz. Düzgün, samimi ve içten birisi olursa hiç düşünmeden, tipine boyuna posuna bakmadan alırım hayatıma ve koyarım merkezine. Onun etrafında döner benim dünyam. Yeterki bana açık ve dürüst olsun. Beni anlayan, sorunsuz genç beyler yazsın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*