Erkek Arayan Zengin Yaşlı Bayanlar

69 Yaşımdayım. Genç Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Ayşe, Alanya’da yaşıyorum ve 69 yaşında yalnız bir kadın olarak genç güvenilir bir arkadaşla tanışarak arkadaş olmanı istiyorum. Tanıştıktan sonra bir süre belki hemen görüşme imkanımız olmayacaktır. Çünkü bir süre sadece telefonla konuşarak ya da mesajlaşarak devam etmek istiyorum. Ancak tanıştığım kişiye tamamen güvendikten sonra hayatımda yer almasına izin verebilirim. Zenginim ve maddi durumu çok iyi, uzun süren yurt dışından yaşadıktan sonra Alanya’ya yerleştim. Eşimi yurt dışında yaşadığım dönemde kaybetmiştim. Şimdi burada eskisinden daha huzurluyum fakat çok yalnız kaldığım için eski mutlu günlerimi özlüyorum.

Yaşım gereği benden daha yaşlı birisiyle arkadaşlık kursam dahi o arkadaşlığın sohbet etmekten ileriye gideceğini zannetmem. Bundan dolayı yaş olarak genç yani 40 yaş civarında birini düşünüyorum. Tanıştıktan sonra sorun çıkmaması ve bahane üretilmemesi için kendi fotoğrafımı koydum. Yaşım Blbir hayli ilerledi haliyle güzel olduğumu iddia edemem. Biliyorum ki bazı genç erkekler benim yaşımdaki bayanları daha çekici buluyorlar ve benim gibi biriyle arkadaşlık yapmak istiyorlar. Zengin ve yaşlı bir bayanla arkadaşlık yapmayı isteyen 40 yaş civarında birini istiyorum, uzak şehirlerdende yazmak isteyenler olursa tanışmayı isterim.

Maddi sorunum olmadığı için seyahat sorunumda yok. Bazı erkekler kadınlarla arkadaşlık yaparken maddi konularda sorun yaşayabiliyorlar ve bu yüzdende biraz cesaretsiz davranabiliyorlar. Benimle beraberken bunları kafanıza takmanıza gerek yok. Yeter ki bana karşı dürüstlüğünüzden vazgeçmeyin ve benimle birlikteyken başka kadınlara karşı ilgi duyacak karakterde olmayın. Düzgün biriyseniz ve bana güven verebilirsiniz maddi manevi her anlamda beraber mutlu olabileceğimizi düşünüyorum. Yaşlı kadınlardan hoşlanan ciddi ve 40 yaşlarındaki erkeklerin mesajını bekliyorum.

Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Ücretsiz Tanışma ve Sohbet Siteleri

Duygusal olarak ve içgüdüsel anlamda her erkeğin ilgisini çeken hoşlandığı bayan profili birbirinden farklı olabilir. Bu sayfamızda 50 yaş üzerindeki arkadaş arayan bayanların arkadaşlık ilanlarının görebilirsiniz. Eğer 50 yaş üzerinden bir bayanla tanışarak arkadaşlık etmek istiyorsanız bu sayfamızdaki ilanları inceleyerek sizi mutlu edecek aşkı bulma şansınız olabilir. Yaşı her ne olursa olsun hiç kimse yalnızlık çekmeyi istemez ve özellikle 50 yaş ve üzerindeki bayanlarda yalnızlık hissi çok daha yoğun hissedileceği için arkadaşlık sitelerindede 50 yaş üzerindeki bayanların çok sayıda arkadaşlık ilanını görebilirsiniz. Özellikle genç erkekler zengin ve yaşlı bayanlarla arkadaşlık etmek istemektedirler. 50 yaş üzerindeki bir bayanın yalnızlığını gidermek onu mutlu etmek genç bayanlara göre sizler için daha kolay olacaktır çünkü hayatın birçok aşamasından geçip birçok mutluluğu tecrübe ederek yaşamış olmaları nedeniyle küçük sürprizlerle dahi kendilerini mutlu hissedebilirler. 50 yaş üzerindeki erkek arkadaş arayan bayanların arkadaşlık ilanlarına bu sayfamızda ulaşabilirsiniz.

58 Yaşımdayım ve Ciddi Erkek Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Gülay, İzmir Alaçatı’da yalnız yaşayan maddi durumu iyi dul bir bayanım. Eşimi kaybettikten sonra Alaçatı’yı çok sevdiğim için buraya yerleşme kararı aldım. Burada yaşamaktan mutlu ve huzurluyum fakat yalnız olmak benim yaşımdaki bir kadın için tahmin edebileceğinizden çok daha zor. Günlerim bu yüzden biraz sıkıcı ve mutsuz geçiyor. Mutluluğu en son çok uzun yıllar önce yaşamış bir kadın olarak artık yalnız olmak istemiyorum ve aşık olmak duygusunu yeniden bana yaşatacak, bana gençlik heyecanını yeniden verebilecek ciddi dürüst birini arıyorum.

Hayvanları çok sevdiğim için evimde beslediğim kedilerimle bir köpeğim var. Erkeklerin birçoğunun hayvanlarla arasının iyi olmadığını biliyorum fakat benim hayatımda sahibi olduğum kedilerim ve köpeğinin ayrı bir yeri var ve onları çok seviyorum. İçerisinde hayvanlara karşı sevgi olmayan bir erkek benim için merhametsiz birisidir ve ben öyle biriyle anlaşabileceğimi zannetmiyorum. Tabi ki sadece hayvanları sevmiyor diye bir erkekten uzak kalacak değilim. Fakat buda bir kriter benim için.

Nasıl ki hepimizin kendine göre kriterleri varsa bende erkek arkadaşından hayvanlara karşı sevgiyi görmek isterim. Kumral alımlı bir kadınım fakat yaşım oldukça ilerlemiş olduğu için fazla kilolarımda var. Zaten benim yaşlarımda bir kadını sevmek isteyen ve aşık olmak isteyen bir erkeğinde kilo takıntısı olmaması gerekir. Genç ya da olgun benim için erkeğin yaşının hiçbir önemi yok. Erkekte görmek istediğim onun davranışları ile bana ne kadar olgun bir erkek olduğunu hissettirebilmesidir. Olgun tavırların olmayan bir erkeğin yaşı bana ne kadar duyarsa uyusun ben o kişiyle anlaşamam.

Yakışıklı Sportif Erkekle Arkadaş Olmak İstiyorum.

Bodrum’dan herkese merhaba arkadaşlar. İlk defa sanal ortamdan arkadaş bulmak için buradayım, yaşım 62 fakat minyon bir kadın olduğum için yaşımı hiç göstermiyorum ve oldukçada bakımlıyımdır. Aslen Niğdeli’yim fakat uzun yıllar Almanya’da yaşadıktan sonra emekli oldum. Eşimide üzgünüm ama kaybedince Avrupa’da daha fazla kalmak istemedim ve Bodrum’a yerleştim. Almanya’da yaşadığım günlerde her yaz Ege tarafına tatile geliyorduk. Bu tatillerimi çoğu zaman Bodrum’da geçiriyordum. Çünkü burayı eskiden bu yana çok severim. Geçtiğimiz yıl buraya yerleştim ve kısa sürede buraya alıştım diyebilirim.

Zaten insan sevdiği bir yerde yaşayınca çabuk alışıyor fakat her ne kadar Bodrum’u çok sevsemde yalnız olduğum için sevdiğim bu yerin keyfini yeterince çıkaramıyorum. Maddi olarak durumum çok iyidir. Eğlenceli güzel bir arkadaşlığın ancak maddi imkanlar derecesinde yaşanabileceğine inanıyorum. Maddi imkanlar elverişli olmadığı zaman yapılabilecek şeyler sınırlı olduğu için o aşkın huzur ve mutluluk getireceğine inanmıyorum. Benimle arkadaş olmak isteyen genç sportif ve iriyarı vücuda sahip olan biriyle tanışmak isterim. Eğer Bodrum yakınlarındaysanız ve yazdığım bu mesajı okuyorsanız benim samimiyetime inanabilir ve ciddiyetimdende emin olabilirsiniz. İnanmadığım bir şeyi karşımdaki kişiye söylemek istemem. Eğer bir erkekten hoşlandıysam bunu ona açık bir şekilde söylemekten kaçınmam.

Benimle konuşurken bana olan sevgisini ve hislerinide açıkça dile getiren bir arkadaş dilerim. Aksi halde erkeğin sözlerinden ne anlatmak istediğine anlamaya çalışmak ve ne yapmak istediğini anlamaya çalışmak beni yoruyor ve ben hiçbir zaman yorucu bir arkadaştık istemiyorum. Yorucu arkadaşlıklar sevgiyi ve aşkıda çok çabuk bitirebilir. Bahsettiğim özelliklerdeki genç beyler bana yazabilirler. Maddi konuları lütfen sorun etmeyin. Eğer karakterinize güveniyorsanız tanışmamız için hiçbir engel yok ve dürüst olan beyler yazacağınız mesajınızda kendinizden ayrıntılı olarak bahsederek iletişim yazarsanız görüşmeyi isterim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/erkek-arayan-zengin-yasli-bayanlar/,erkek arayan yaşlı bayanlar,arkadas arayan yasli bayanlar,

7 yorum

  1. Mrb ben engin yaş 42 boy 175 kg 80 ela gözlü siyah saçlı soprt yapli ciddi gercek tanısa bileceğim bayan arkadaş arıyorum fark etmez olgun dolgun yasli geç yasa önem vermeyen bayanla tanışmak istiyorum msj ve ya watsaptanda arayın mesaj atın tanışalım sıfır besyuz kırk üç dokuz yermi dert y** seksen dokuz lütfen ciddi ve gercek hanimlar mesaj atsınlar 0543 924 ** 89

  2. Merhaba adım serhat yaşım 30 boy 180 kilo 80 esmer im her yaştan bayan larla saygı ve sevgi içerisinde tanışmak istiyorum sky adresim serhatt**70 outlook lütfen ciddi olanlar yazsın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*