Erkek Arayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 19, 2022
0
827

Dürüst ve Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, adım Yeşim, İstanbul Üsküdar’da ailemle beraber yaşıyorum. Kumral güzeli düzgün fiziğe sahip, hiç evlenmemiş bekar bir kadınım. Doğruyu söylemek gerekirse hayatımda çok sayıda erkek arkadaşım oldu fakat hiçbirisiyle gelecek planları kurabilecek kadar kendimi mutlu hissetmedim. Ben kendimi mutlu hissedemediğim zaman o ilişkiye asla devam etmek istemem. Bu yüzdende şimdiye kadar çok fazla erkek arkadaşım oldu. Bir çok kısa süreli arkadaşlıklarımda oldu, bu yüzdende onları ciddiye aldığım ilişkiler olarak görmüyorum.

Şu anda 28 yaşındayım ve artık gelecek planları yapacak bir ilişkiye başlamam gerekiyor. Şu anda evliliğe kendimi tam olarak hazır hissetmesemde yaşayacağım ilişki uzun süreli olsun istiyorum ve devamında evlilik düşünebileceğim bir aşk yaşamak istiyorum. Düzenli spor yapan kendisine çok dikkat eden sağlıklı yaşamaya çalışan, kuralcı ve prensiplerine bağlı bir kadınım. Maddi olarak çok fazla ihtiyacım yok fakat bazen evde durmaktan canım sıkıldığı için çalışıyorum. Çalışmaktan sıkıldığım zamanda işten ayrılıp daha çok kendime zaman ayırmaya çalışıyorum. Aradığım kişide bulunmasını istediğim özelliklerin en başında ise erkek arkadaşımın dürüst olmasını ve bana asla yalan söylememesini isterim.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Burada sadece kalp güzelliğinden bahsedecek değilim. Tabiki kalbide güzel olsun, iyi niyetli olsun hiç kimseye karşı kötü düşünceler beslemesin ama yakışıklıda olmasını ayrıca isterim. Bana maddi manevi sıkıntı yaşatmayacak, saygılı, kadınlara karşı asla saygısızca ve argo konuşmayacak üslubu düzgün bir arkadaşla tanışmayı ve ciddi uzun süreli bir ilişki yaşamayı çok istiyorum. Kadınlara karşı şiddet kullanabilecek karakterde olan kişilerden nefret ediyorum, böyle bir erkekle normal bir arkadaşlık dahi yapmak hatta sanal ortamda sohbet etmek dahi istemem. İstanbul ve ilçelerinden yakışıklı benim gibi ileride evlilik düşünebilecek ciddi ve dürüst kişilerin bana yazmasını istiyorum.

Erkek Arayan Bayanların Ücretsiz Arkadaşlık ve Evlilik İlanları

İstanbul ve ilçelerinden erkek arayan bayanların arkadaşlık ilanları telefon numaraları ve ücretsiz sohbet siteleri. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz erkek arayan bayanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz ücretsiz arkadaşlık siteleri ve bayan arkadaş ilanları. Seviyeli ciddi uzun süreli arkadaşlık yaşamak isteyen ve bu bunun için dürüst erkeklerle tanışmak isteyen bayanların WhatsApp sohbet grupları ve profil fotoğrafları. Erkek arayan bayanların Facebook, Instagram gibi sosyal medya adreslerine ulaşabileceğiniz üyelik gerektirmeyen arkadaşlık siteleri ve sohbet kanalları. Erkek arayan 40 yaş ve üzeri olgun yalnız ve güzel bayanlarla tanışıp sohbet etmek amacıyla oluşturulmuş olan sohbet odaları ve arkadaşlık siteleri. Kendisine olgun erkek arkadaş arayan üniversiteli genç bayanlarla tanışmak için katılabileceğiniz arkadaşlık grupları.

Telefon Arkadaşı Olacak Erkekle Tanışalım.

Merhaba, ismim Melek. Mersin’de annem babam ve 5 yaşındaki oğlumla beraber yaşıyorum. Oğlum doğduktan birkaç ay sonra eşimden ayrıldım ve o günden sonrada bir daha hiçbir erkeğe güvenip arkadaşlık kurmak istemedim. 30 yaşındayım, esmer, 1.74 boyunda, 65 kilo kova burcu, sessiz ve sakin bir kadınım. Uzun süreli arkadaşlıkları becerebileceğimi sanmıyorum çünkü hiçbir erkeğin bana o güveni vereceğine inanmadığım için şimdilik sadece telefonla sohbet edebileceğim birini arıyorum. Erkeklere karşı olan bu güvensizliğimi eğer bir gün yıkabilirsem belki gerçek bir arkadaşlığıda o zaman yaşayabilirim.

Evli olduğum dönemde o kadar kötü günler yaşadım ki geçmişimi düşündükçe geleceğe olan inancımı ve umudumuda koruyamaz hale geldim. Ayrıldığım eşim oğluma biraz olsun sahip çıksaydı ve onunla ilgilenseydi sorunlarını halletmek için birazcık olsun çaba göstermiş olsaydı belki erkeklere karşı bu kadar soğuk davranmazdım. Ama geçmişte ne kadar kötü günler yaşamış olsam ve bunun sorumlusu bir erkek olsada yinede gün geliyor gerçek bir arkadaşa ve dosta ihtiyaç duyabiliyoruz. Eğer benimle telefonda sohbet etmek ve arkadaşlık kurmak isterseniz ve arkadaşlığımızıda sosyal ortama taşımak konusunda ısrarlı olmayacaksınız bana yazan, konuşması ve karakteri düzgün kişilerle telefondan arkadaşlık yapmayı sohbet etmeyi istiyorum.

Sohbet ederek derdimi anlatıp içimi dökebileceğim sıkıntılarımdan bahsedebileceğim hiç kimse olmayınca bunun bir ihtiyaç olduğunun farkına vardım. Gerçektende insan olarak en büyük ihtiyaçlarımızdan bir tanesi sorunlarımızı dinleyecek bir arkadaşımızın olabilmesidir. Şimdilik arkadaşlığımı sadece telefonla devam ettirmek istediğim için Mersinli olmanız şart değil. Bana istediğiniz her yerden yazabilirsiniz. Sadece telefon numarasını paylaşan arkadaşlara geri dönüş yapmayacağım, bunu bilmenizi isterim. Kendisini en iyi şekilde düzgünce tanıtan kişilerin WhatsApp profilinede baktıktan sonra geri dönüş yapmayı düşünüyorum. Telefonda sohbet arkadaşlığı yapmak isteyen dürüst kişiler yazabilirler.

30 Yaşımdayım. Zengin Erkekle Tanışalım.

Selam beyler, 30 yaşındayım, İstanbul Levent’te yaşıyorum ve çok güzel bir kadınım. Güzelliğime ve karakterime çok güveniyorum fakat bütün bunlara rağmen mutluluğu şimdiye kadar neredeyse hiçbir zaman bulamadım. Sanırım mükemmel bir erkek arıyorum ve bu yüzdende hiçbir zaman tam anlamıyla hayalimdeki gibi bir erkekle tanışma şansı bulamadım. Kendime son çare olarak sanal ortamı yani arkadaşlık sitesini gördüm. Umarım buradanda umudumu kırılarak ayrılmam. Çok sevdiğim bir köpeğin var ve hayvanları çok severim. Bana kalırsa hayvanların birçoğu insanlardan daha sadıklar, en azından yalan söylemek ya da ihanet etmek gibi huyları yok.

Lüks yaşamayı sevdiğim için kendime zengin ve yakışıklı bir erkek arkadaş istiyorum. Güzel bir kadın olmasam dahi böyle bir erkeği isterdim fakat herkesin dikkatini ve ilgisini çeken çekici bir kadın olarak zengin ve yakışıklı bir erkekle tanışmak istemek en doğal hakkım diye düşünüyorum. Edirneli’yim fakat doğma büyüme İstanbul’da yaşıyorum. Burada ailemle birlikteyim fakat ailemle beraber yaşıyor olmama rağmen sosyal yaşantımda hiçbir zaman kendimi kısıtlanmış gibi hissetmedim. Ailem hayatım konusunda bana hiçbir şekilde baskı yapmazlar. Bu yüzden sevgilim olduğu zamanda istediğim gibi görüşme imkanı bulabiliyorum.

Arkadaşlık sitesinde yakışıklı ve zengin bir erkek bulmak benim için belki sosyal yaşantımda bulmaktan dahada zor olacaktır. Çünkü zengin ve yakışıklı erkeklerin zaten çevresinde mutlaka kendisiyle ilgilenin birçok bayan vardır. Fakat her şeye rağmen ben şansımı denemek zorunda olduğum için buradayım. Benim boyum 1.74 ve 56 kilo, gayet bakımlı hoş bir bayanım. Benim gibi güzel bir bayanla arkadaşlık etmek de uzun süreli bir aşk yaşamak isteyen ciddi beyler varsa bana yazmalarını isterim. Sadece İstanbul’dan olan arkadaşlar yazsınlar lütfen. Hatta Levent ve yakın ilçelerdeki kişiler yazarlarsa çok daha mutlu olurum. Bana yazacağınız birkaç cümlelik bir mesajla her ikimizde çok güzel bir arkadaşlığa ilk adımımızı atabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here