Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Resimli

Genç Bayanım. Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler, adım Canan. İstanbul’dayım ve üniversite öğrencisiyim. 24 yaşındayım 2 yıldır İstanbul’dayım ve yaklaşık 2 yıl daha burada olacağım. Üniversite hayatım çok güzel çok eğlenceli fakat istediğim gibi bir arkadaş bulamayınca gençliğimin ve üniversite hayatının tadını çıkaramıyorum. Her zaman olgun bir sevgilim olsun yakışıklı ve karizmatik olsun istedim fakat çevremde hiç böyle birini tanıyamadım. Öğrenci olunca arkadaş çevremde ve bulunduğum ortamlarda hep kendi yaşımda erkekler bulunuyor ve ben kendi yaşıtlarımla arkadaşlık etmeyi sevmiyorum.

Bazen yalnız kalmak o kadar sıkıcı geliyor ki kendi yaşımda olan biriyle arkadaşlık etsem dahi aradığım mutluluğu bulamıyorum. Beni ancak olgun ve karizmatik dürüst bir erkek mutlu edebilir ve hayatımdaki boşluğu doldurabilir. Maddi konular benim için önemli değil fakat yinede öğrenci olduğum için ancak kendi ihtiyaçlarımı karşılayacak kadar maddi imkanlara sahibim. En azından hayatıma girecek olan erkek arkadaşım maddi olarak güçlü olursa daha güzel bir arkadaşlık yaşayabiliriz. Bu konuda yanlış anlaşılmayı istemem fakat maddi imkanlar olmadanda malesef güzel bir ilişki yaşamak neredeyse imkansız hale geliyor. Ben aslen Gümüşhaneli’yim. Burada üniversite yurdunda kalıyorum yurt ortamını sevmiyorum ve keyifte almıyorum.

Ancak şu an buna mecburum. Belki ileride her şeyimle beni kendisine güvendirebilen birisi karşıma çıkarsa birlikte ev arkadaşlığıda yapabiliriz. Bunu yapabilmemiz için benim açımdan tek engel güven sorunu ve bunuda zamanla şabileceğimizi biliyorum. Umarım burada tüm hayallerimi birlikte yaşayabileceğim hayalimdeki gibi olgun birisi karşıma çıkar ve artık bu yalnızlığım biter. Hayatımın en güzel yıllarında aşktan ve sevgiden uzak kalmak yalnız kalmak istemiyorum. Sosyal medyadan sohbet sitelerinden tanıştığım birileri oldu fakat buluşup tanışacak kadar birbirimize güven veremedik ya da o enerjiyi birbirimizden alamadık. Olgun özgür yaşayan maddi imkanları yerinde olan kişiler yazarlarsa sevinirim.

Erkek Arkadaş Arayan Olgun Bayanların Telefon Numaraları ve Fotografları

Erkek arkadaş arayan bayanlarla tanışabileceğiniz bu sayfamızda tanıştığınız kişilerden biriyle mutlu bir aşk yaşayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken kendi ilanınızı oluşturmak ve ücretsiz bir şekilde yayınlamanız olacaktır. İnternet ortamındaki tanışmalarda profilinize koyacağınız resim önemlidir. Çünkü karşınızdaki kişiye sizin hakkınızda en iyi fikir verecek şey resminiz olacaktır. Bu yüzden özellikle kendinize ait gerçek profil resimleri koymanız önemlidir. Bu şekilde hem karşınızdaki kişinin sizi tanımasına fırsat yaratabilir hemde ona güven verebilirsiniz. Biliyorsunuz ki internet ortamındaki tanışmalarda güven her şeyden önemlidir. Kendi fotoğrafınızı koyarak tanışmak istediğiniz kişiye güven vermek yolunda en önemli adımı atmış olursunuz.

İstanbul erkek arkadaş arayan genç ve yalnız bayanların resimleri. Manisa olgun erkek arkadaş arayan güzel bayanların telefon numaraları ve resimleri. Hatay erkek arkadaş arayan dul bayanların Instagram adresleri ve resimleri. Evlilik amaçlı erkek arkadaş arayan ciddi ve seviyeli bayanların WhatsApp numaraları ve resimleri. Dul bayanların arkadaşlık ilanları ve resimleri. Kendisine zengin erkek arkadaş isteyen genç bayanların sosyal medya adresleri ve profil resimleri.

Olgun Karizmatik Erkek Arkadaş Arıyorum.

27 yaşındayım, ismim Esra. Olgun ve karizmatik erkek arkadaş istiyorum. Aşk hayatımda mutluluğu şimdiye kadar hiç yaşamadım diyemem, fakat kısa sürede olsa mutlu günlerim oldu. Üniversiteyi yeni bitirdim ve şu an memleketimde Manisa’dayım, ailemin yanındayım. Üniversitede bir erkek arkadaşım olmuştu fakat okul bittikten sonra onunlada ilişkimiz biraz zayıfladı ve kısa süre öncede tamamen bitti. Kendime iyi bir iş bulana kadar Manisa merkezdeyim ve yalnız kalmaktan sıkıldığım için birlikte vakit geçirebileceğim anlayışlı olgun ve karizması yerinde olan birini arıyorum. Kendisini beğenmiş ukala bir kadın değilim ama çok güzel çekici bir kadın olduğumu biliyorum.

Esmerim çok güzel, çok çekici biriyim. Bir erkeğin sadece yakışıklı olması veya zengin olması ya da öne çıkan başka bir özelliğinin olması benim için yeterli değil. Ben neredeyse mükemmel denilebilecek kadar her yönden kendisini değiştirmiş eğitimli bakımlı yakışıklı ve karizmatik birini arıyorum. Ancak benim yanımada böyle birisi yakışırdı zaten. Açık söylemem gerekirse hem yaşadığım sosyal çevreden hem sosyal medyadan çok fazla arkadaşlık hatta evlilik teklifleri dahi alıyorum. Fakat dediğim gibi ben mükemmel derecede iyi olan yanımda durduğu zaman herkesi kıskandırabilecek birini arıyorum. Maddi durumu yetersiz olan yakışıklı olmayan ya da karakterinde istemediğimiz özellikleri olan biriyle arkadaş olamam.

Evliliği zaten daha uzun yıllar düşüneceğimi zannetmiyorum ancak yalnız almakta benim için zor oluyor. Samimi ve güvenilir biriyle aşk yaşamak ve sevgiyi paylaşmak çok daha güzel oluyor. Ayrıca benimle beraber olacak kişinin espri kabiliyetininde iyi olmasını isterim. Ancak yeri geldiği zaman ağır başlı, yeri geldiğin zamanda espri yapıp beni güldürebilen birisi olmalı. Sürekli asık suratlı ya da tam tersi olarak sürekli espri yapmaya çalışsan erkeklerden hoşlanmam. Bütün bu saydığım özelliklere sahip Manisa’da yaşayan güvenilir ve ciddi kişilerle tanışmayı isterim.

Ciddi Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler, ismim Semra, 55 yaşındayım ve yalnız bir kadınım. Bir kez evlilik yaptım ve bir süre yurt dışında yaşadım. Birkaç yıl süren bir evlilikten sonra ayrıldım ve yurt dışında yaşamak istemedimz tekrar memleketim olan Hatay’a döndüm. Evlenmeden önce öğretmenlik yapıyordum boşanıp geldikten sonrada mesleğime devam ettim ancak bu süre içerisinde ne yeniden evlendim ne de sevgili anlamında hayatıma giren bir erkek olmadı. Bu kadar uzun süren bir yalnızlıktan sonra yeniden aşk yaşamak ve mutlu olmayı çok istiyorum fakat birçok yönden tedirgin olduğum konular var. Erkeklerden bu kadar uzun süre uzak duran bir kadın olarak aşık olmaktan bazen galiba korkuyorum.

Çünkü ben aşık olduğum zaman gerçekten çok bağlanıyorum ve üzülmekten ayrılık yaşamaktan korkuyorum. Tüm bu korkuları yaşarken aynı zamanda aşkı ve sevgiyide yaşamak istiyorum. Benim bu korkularımı giderebilecek bana güven verecek birini tanımayı isterim. Meslek olarak branşım fen bilgisi öğretmenliği fakat yurt dışından döndükten sonra özel bir okulda İngilizce öğretmenliği yapıyorum. 40 ve 50 yaşları arasında birinin beni daha iyi anlayacağına inandığım için o yaşlarda birini tanımayı isterim. Ancak tabi ki bu yaşlarda yalnız kalmış birini bulmak kolay olmuyor o yaşlardaki erkeklerin birçoğu evli ve ben ancak evlenmiş ve dul kalmış biriyle tanışabilirim. Olgun bayanlardan hoşlanan genç erkeklerde yazabilirler tabi ki. Çok sosyal yaşayan hareketli yaşamayı seven bir kadın değilim, boş vakitlerimin tamamını neredeyse evimde geçiriyorum.

Yalnız olunca tabi çoğu zaman sıkıcı olabiliyor, zaten artık bu sıkıcı durumdan kurtulmak için buradayım. Güzellik ve çekicilik konusunda abartılı bir kadın arıyorsanız doğruyu söylemek gerekirse ben öyle bir kadın değilim. Çok çekici ve güzel olmadığımın farkındayım ve bunu kendi açımdan bir eksiklik olarak görmüyorum. Çünkü illaki beni seven her halimle sevecektir. Güzel ve çekici olmak her zaman mutluluk getirmiyor. Sohbeti ile bana keyif verecek beni yalnız hissettirmeyecek ve bana her ne olursa olsun destek olup sahip çıkacak birini arıyorum. Hatay’da olduğum için sadece Hatay’dan ve yakın şehirlerden birini tanımayı isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*