Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

 

Selam, Olgun ve Seviyeli Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Hilal ve 27 yaşımdayım. Kendimi dindar bir kadın olarak görüyorum. Profilimdeki resim bana ait. Benim gibi muhafazakar görüşe sahip biriyle arkadaş olmak istiyorum. Kitapları çok severim ama müzikle aram biraz kötü. Bakımlı olmaya çalışıyorum. Dindar olmak bakımsız olmayı gerektirmiyor tabi. Bu konuda bazen eleştiri alabiliyorum ama açıkçası kimin ne düşündüğü çok umrumda değil. Aslen Erzurumlu’yum ama İzmir’de yaşıyorum. Buraya üniversite okumak için gelmiştim. Okul bittikten sonra yine burada yaşamak istedim ve kaldım. Zaten İzmir’i gördükten sonra kimse başka yerde yaşamak istemez. Burayı çok seviyorum ve hayatımın sonuna kadar burada yaşamak isterim. Arkadaş arıyorum ama buradaki niyetim tamamen flört etmek değil. Seviyeli biriyle ciddi bir ilişki kurmak ve devamında evlilik düşünüyorum. Yoksa hiçbir zaman amacım sadece flört edip eğlenceli vakit geçirmek falan olmadı.

Ben hemşirelik bölümü mezunuyum ve 9 Eylül’de  çalışıyorum. Beraber yaşadığım hemşire bir arkdaşım vardı ama onunda tayini çıktı ve gitti şu an yalnız yaşıyorum. Yalnızlığı sevmiyorum ve bu yüzden de buradayım. Çok fazla arkadaş çevrem yok. Sadece birkaç kişi var samimi konuşup vakit geçirdiğim. İş dışında dışarıya fazla çıkmıyorum. Daha çok evde vakit geçirmeyi severim. Günlerce hiç çıkmadan eve kapanıp kalabilirim. Bu bana daha eğlenceli geliyor. Hem insanlardan ne kadar uzaksam o kadar kafam rahat ediyor. İzmir ve ilçelerinden seviyeli ve olgun bir erkekle tanışıp arkadaş olmak ve ciddi bir ilişki kurmak istiyorum. Dindar ve muhafazakar beyler yazsın tanışalım.

Selam, Olgun ve Maço Erkek Varsa Tanışalım

Merhaba adım Hayriye Nur ve 45 yaşımda, Adıyaman merkezde yaşıyorum ve dul bir bayanım. Önceki evlilikten 2 çocuğum oldu ve bir kız bir erkek evladım var.Her ikiside benimle beraber kalıyor ama bir hayli büyüdürler tabi. Artık kendi başlarının çaresine bakabilecek yaşa geldiler ve benimde biraz kendime zama  ayırma zamanım geldi. Her ne kadar önceki evliliğim zorluklar ve sıkıntı ile geçmiş olsada ben evliliğin güzel birşey olduğuna dair inancımı hala koruyorum. Özel sektörde çalışıyorum. Yaptığım işi buraya yazmak istemedim ama gelirim fena sayılmaz ve en azından bana sıkıntı yaşatmayacak kadar kazanıyorum. Yaklaşık 5 yıldır yanlızım ve zorluklarla hep tek başıma mücadele ettim. İnsan bir yerden sonra gücünün tükendiğini hissediyor. Özellikle bir kadın olarak sürekli güçlü olmak, güçlü görünmek gerçekten çok daha zor.

Biraz kilo sorunum var. Bu yüzden kilo takıntılı olanlara göre biri değilim. Hoş sohbet ve eğlenceli biriyim. Eğlenmeyi gülmeyi ve gezmeyi severim. Biraz daha ağırbaşlı ve kaba görünümlü erkeklerden hoşlanıyorum. Bana daha çekici geliyor ve öyle bir erkekle arzularının daha çok tahmin olacağını düşünüyorum. Bu bir düşünce olmaktan ziyade insanın kanunda ve ruhunda hissettiği bir arzu ve çok güçlü, karşı kaymayacağım bir his bu. Zor tatmin olan biriyim. Hayatta hiçbir zaman mütevazi davranıp küçük şeylerle mutlu olmayı beceremedim. Bu arada sizlere bir itirafta bulunmak istiyorum. Ben hayatımda hiç tatile gitmedim ve denize girmedim. Biriyle tanışırsam ilk yapmak istediğim şey beraber tatile gitmek olacak. Olgun ve yaşı bana uygun biriyle tanışmak istiyorum. Olgun ve maço beyleri bekliyorum. 

Aşık olmak hepimizin bu hayatta başımıza gelen ve yasayabileceğimiz en güzel hislerden,duygulardan biridir. Bazen yıllardır tanıdığımız ve hemen yanıbaşımızda olan birine aşık oluruz. Bazende birine daha ilk görüşte kendimizi kaptırabiliriz. Bazen ve en kötüsü ise geçen yıllar karşımıza aşık olacağımız birini çıkarmaz ve yalnızlığın karanlığı tüm dünyamızı sarar. Ama ne olursa olsun mutluluğa dair umudumuzu her zaman canlı tutmaya çalışırız. Kendini yalnız hisseden ve erkek arkadaş bulmak isteyen bay ve bayanlara bu bloğumuzda umut olmak istiyoruz. Arkadaş arayan  bayanların telefon numaraları ve fotoğraflarını inceleyerek sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

İstanbul’dan Genç Erkek Arkadaş Arıyorum 

Merhaba beyler Nazlı ben Şişli’de oturuyorum. Yaşımı boşverin sormayın, resimde gördüğünüz gibiyim işte. Güncel yeni bir resim eski değil. Yaş olayına girmek istemiyorum. Genç bir partner arıyorum kendime. Gerekirse maddi manevi onu tatmin ederim ama yakışıklı ve uzun boylu birini istiyorum. Arkadaşlarım internet ortamında  kendilerine yakışıklı manken gibi erkekler bulmuşlar güya beni kıskandıracaklar ballandıra ballandıra anlat anlat bitiremiyorlar. Bu yaşta bu halimle benim yüzüme kimse bakmaz diyerek hep kendi içimde yaşadım arzularımı ama onlar o halde erkek bulmuşsa ben neden bulamayım. Gerekirse ucretli bir erkek takarım koluma bu saatten sonra artık yalnızlık çekmek istemiyorum. Sadece İstanbul içinden beylerle tanışalım. Sürekli en azından haftada 2 gün görüşmek isterim bu yüzden uzak şehirler çok uymaz bana.

Güzel ve çekici değilim belki ama yinede bir erkeği mutlu edebileceğime inanıyorum. Bu hayattan paranın elde edebileceği herşeye sahip oldum. Ama nedense geçmişe baktığım zaman güzel bir hayatım oldu diyemiyorum. Sanırım aşk hayatım hiç tatmin edici olmadı. 2 kez evlendim boşandım ama mutlu olduğum günlerin sayısı çok olmuştur. Çocuk desen o zaten olmadı. Boşu boşuna yaşamışım gibi anlamsız hissediyorum kendimi bunları düşündükçe. Hayatıma anlam katacak son yıllarında az ya da beni mutlu edebilecek birini arıyorum. Genç erkek arıyorum. En azından benden daha genç olması gerek. İstanbul’da yaşayan beyler yazsın.

Selam, Eskişehir’den Olgun Erkek Arkadaş İstiyorum

Merhaba adım Tuğba ve 36 yaşımdayım. Sporcu bir bayanım ve sporu bir yaşam tarzı olarak benimsediğimi söyleyebilirim. Spor salonlarında eğitmenlik yapmanın yanısıra voleybol hakemliği yapıyorum. Üniversiten zaten beden eğitimi mezunuyum. Bu zamana kadar hiç evlenmedim ama beraber yaşadığım flörtüm oldu. Sanaldan kurulan arkadaşlıklara ilk başlarda olumlu bakmıyordum. Bu konuda biraz önyargılarım vardı ama sanal ortamda tanışıpta güvendiğim ve çok sevdiğim arkadaşlarım olunca neden sevgilimde olmasın ki düşündüm ama bu konuda biraz kararsızlık yaşadım tabiki. Sonuçta hayatıma birisi girecek bu o kadar basit ve kolay değil. Özellikle bir kadın için çok daha zor çünkü kadın dikkatli olmadığı ve yanlış kişiyi hayatına soktuğu zaman başına neler gelebileceğini hergün haberlerde görüyoruz nerdeyse.

Evlenmeyi bir süre daha düşünmek istemiyorum. Ailem bu konuda çok baskı yapsada içimden gelmiyor. Bana bunu düşündürecek bir erkek çıkması lazım karşıma herşeyden önce. Aşık olup güvendiğim ve bana ihanet etmeyeceğine inandığım birisi olursa düşünürüm tabi neden olmasın. Ama bu konuda beni ikna edecek birisi olmalı tabi. Ailem Denizli’de ben burada yalnız yaşıyorum. Benim gibi sporcu erkeklerden hoşlanırım. Göbekli olanlarla ve kıskanç erkeklerle bir ilişki kuramam. Özellikle kıyafet konusunda karşılaması beni geriyor. Hiçbir konuda bana baskı yapılması hoşuma gitmez ama kıyafet konusunda yapılınca daha çok sinirleniyorum. Emin olun benim sinirli halimi görmek istemezsiniz. Eskişehir’den bana uygun birileri varsa burda tanışabiliriz. 

1 yorum

  1. Slm ben İst Nurullah 25 yasındayım. Kendini yalnız hisseden hayatı yasamayı seven gezmeye ve eglenmeye ilgisi olan dürüst duygusal romantik güleryüzlü ileriye dönük kapalı veya acık bayan arkadaslarla tanısmak istiyorum ist ve cevresi mesaj atın.0538 412 ** 49

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*