Erkek Numarası Arayan Bayanlar

Selma Ben. Güvenilir Olgun Erkekle Telefonda Tanışabiliriz.

Merhaba Selma ismim, İstanbul Zeytinburnu’ndan katılıyorum. Esmer bir kadınım çok güzel olduğumu söyleyemem fakat erkek arkadaşımla birlikte olduğum zaman çok neşeli eğlenceli biriyimdir. Ben her zaman aşka sevgiye ve beraber olduğum erkek arkadaşına çok fazla değer verdim fakat neredeyse hiçbir zaman verdiğim bu değerin karşılığını görememiş bir kadın olarak şu an buradayım. Ben en çok erkeklerin samimiyetsiz davranışlarından şikayetçiyim. En çok bu yüzden zarar gördüm. Her zaman arkadaşlığımın ilk günlerinde erkeklerden çok fazla ilgi gördüm fakat ben o erkekten hoşlanmaya başladığım zaman erkeğin bana olan ilgisinin azaldığını fark ediyorum.

Yaşadığım bütün arkadaşlıklarımda hep aynı senaryoyu yaşadım ve artık bu durumdan sıkıldım. Ben bu durumu erkeklerin samimiyetsiz olmasına bağlıyorum. Artık hoşlandığım bir erkek dahi olsa sevgili olmak için acele etmemeye ve zamana bırakmaya karar verdim. Gerçi sabırsız bir kadın olarak bu kararıma uyabilir miyim emin değilim fakat artık hiçbir erkeğin duygularıma zarar vermesine sevgimi suistimal etmesine izin vermemekte kararlıyım. Erkekler bir kadının duygularını hiçe sayıp terk ettiği zaman kadına verdikleri zararı hiç umursamıyorlar. Belki bir kadın olarak benimde eksiklerim hatalarım olmuş olabilir ama ben hiçbir zaman erkek arkadaşıma maddi anlamda ya da duygusal anlamda hiçbir zaman zarar vermedim.

Benim duygularımı gerçekten önemseyen ve beni mutlu etmek için çaba harcayan bir erkek arkadaşım olursa beni iyi anlaşabileceğimize inandırsa ileride bir gün evlilikte düşünürüm. Duygularımın önemsenmediği bir ilişkiyi ne kadar acı çeksemde sürdürmek istemem ve benim için ayrılık kaçınılmaz olur. Belki güzelliğimle ön plana çıkan bir kadın değilim ama karakterimle erkeğe olan sadakatimle ve maddi manevi erkeğe olan bağlılığımla iyi bir arkadaş olabilirim. Zeytinburnu’nda yaşayan veya İstanbul’un diğer ilçelerinden bana yazanlar olursa telefonda görüşerek tanışabiliriz.

Telefonda Sohbet Etmek İsteyen Bayanların Arkadaşlık İlanları

Değerli islamisayfalar.com ziyaretçileri, arkadaşlık evlilik ve sohbet sitemize hoş geldiniz. Sitemizde yalnız ve birbirinden güzel erkek arkadaş arayan ve yalnızlıktan kurtulmak isteyen bayanların arkadaşlık ilanlarının yanı sıra bu sayfamızda erkeklerden telefon numarası bekleyen ve bu şekilde arkadaşlık kurmak isteyen yalnız bayanların arkadaşlık ilanlarını görebilirsiniz. İstanbul Antalya ve Mersin’den aramıza katılan ve erkek arkadaş bularak telefonda sohbet etmek isteyen güzel bayanlarla tanışabilirsiniz. Yaşı ve durumu ne olursa olsun bütün bayanlar öncelikle telefonda sohbet ederek tanışmak isteyecektir ve sohbet ettiği erkekten beklediği enerjiyi ve güveni aldıktan sonra reel bir arkadaşlığa başlamak isteyecektir. Sizlerde bu şekilde bir arkadaşlık düşünüyorsanız sayfamızdaki bu ilanlarda kendinizi tanıtarak telefonda sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Antalya’dan Ciddi Yakışıklı Erkek Arıyorum.

Antalya’dan merhaba, 35 yaşındayım dul ve yalnızım. İsmim Fatma, kendi içine kapanık yapayalnız bir hayat sürüyorum ve daha önce mutsuz bir evlilik yaptım. Evlilikten bir çocuğum vardı ve onu kaybettikten sonra psikolojik ve ruhsal sorunlar yaşadım. Yaşadığım bu sorunlar sebebiylede eşimden ayrıldım. Uzun süre psikolojik tedavi gördüm ve bu süre içerisindede insanlardan hep uzak kaldım. Zaten evlilik öncesindede ailemle sorunlarım olduğu için boşandıktan sonra ve bahsettiğim bu sorunları yaşadığın günlerdede ailemden dahi destek göremedim. Son zamanlarda kendimi daha iyi hissediyorum ve duygularıma hakim olabiliyorum.

Antalya merkezden benim gibi yalnız kalmış sevgiye ilgiye ve aşka ihtiyaç duyan karşılıklı olarak birbirimize iyi geleceğimize inanacağım biriyle tanışmak istiyorum. Son zamanlarda kendime hiç dikkat edemedim ve buna rağmen yinede sarışın ve çok güzel bir kadınım. Her ne kadar duygusal ve samimi bir erkeğin beni daha iyi anlayabileceğini ve öyle biriyle daha mutlu olacağıma inansamda mutlaka sevgilim olacak kişinin yakışıklı olmasını isterim. Rahatsızlanmadan önce özel bir okulda öğretmenlik yapıyordum, rahatsızlıktan sonra bir süre çalışmadım ve kısa süre öncede yeniden çalışmaya başladım. Çalışmak bana daha iyi geldi ve en azından yaşadığım sıkıntıları artık daha az düşünüyorum. Uzun süre çalışmadığüm için maddi olarakta bazı sorunlar yaşadım.

Fakat şu an hem maddi sorunlarımı hem sağlık problemlerimin birçoğunu geride bıraktım ve yeniden bir ilişkiye hazır olduğunu hissediyorum. Ben, sıkıldım falan diyerek sürekli arkadaş değiştiren kadınlardan değilim. Eğer bir sevgilim olacaksa ve bir aşk yaşayacaksak sanki evliymişiz gibi hayatım boyunca sürsün isterim. Şu an resmi olarak evlilik ya da birliktelik istemiyorum. Fakat sevgilim olacak kişinin bir ömür yanımda olmasını isterim. Öyle birini tanımak içinde biraz zamana ihtiyacımın olduğunu biliyorum. Eğer bana mesaj yazarsanız bir süre telefonda konuşarak birbirimizi daha iyi anlayabilir daha yakından tanıma imkanı bulabiliriz. Sadece Antalya merkezdeki ciddi ve yakışıklı kişiler yazsınlar.

Güvenilir Samimi Erkek Arkadaş Arıyorum.

38 yaşındayım, yalnız ve dul bir kadınım. Mersin Silifke ilçesinden sizlere yazıyorum samimi güvenilir bir erkekle tanışmak, bir süre telefonda sohbet etmek için buradayım. Tabi ki tanıştığım kişiyle ömür boyunca telefonda sohbet ederek arkadaşlık yaşayacak değilim. Elbette ki yüz yüze görüşmekten isteyeceğim gün gelecektir ancak o gün gelene kadar sabırlı davranarak beni bunaltmayacak birini arıyorum. Çevresi tarafından saygı gören ve sevilen biriyim. Çünkü çok neşeli ve eğlenceliyimdir. Arkadaşlık ve sohbet sitelerini çok seviyorum ve benim için çok eğlenceli diyebilirim, sürekli takıldığım sohbet ettiğim siteler var fakat arkadaş bulmak için ilk defa ilan yazıyorum.

Çünkü benim için özel olabilecek sevgisiyle beni özel hissettirecek birisi karşıma çıkmadı. Erkeğin tutkulu seveni gerçekten çok hoş oluyor ve neredeyse benim ayaklarımı yerden kesiyor ama o tutkuyu bana hissettiremediği zamanda o ilişki çok sıkıcı geliyor. Erkeklere biraz zor güvenen bir kadın olduğum için şimdiye kadar çoğu zaman sanal ortamda arkadaşlıklar yaptım. Kaderimde varsa artık gerçek bir sevgiyi yaşamanın vakti geldi diye düşünüyorum.Çok fazla makyaj yapmıyorum doğal güzellik bence bir kadın için daha önemli.

Sadece özel günlerde bir davete falan katılacağım zaman makyaj yaparım.Bunun dışında makyaj sevmiyorum. Erkeklerin kadını makyajlı görmek istediğini biliyorum. Belki bir sevgilim olduğu zaman makyaj yapmayı düşünebilirim ama kalbimde kimse yoksa makyaj yapmayıda sevmiyorum. Ben bir erkekten hoşlandığım zaman dünya adeta onun etrafında dönüyor gibi hissediyorum ve çok tutkulu bir şekilde aşık oluyorum. Aynı tutkuyu erkekten göremeyincede moralim bozuluyor ve mutsuz oluyorum. Beni bu şekilde sevebilecek biriyle uzun süre arkadaşlık yapabiliriz. Sadece Mersinli olan beylerin yazmasını istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*