Erzincan Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Yayınlanma : Güncelleme : Mayıs 9, 2022
1
941

Erzincan ilimizden bizlere çok sayıda arkadaşlık ilanı gelmektedir. Ancak biz islamisayfalar.com olarak bu ilanlardan en güncel ve ciddi bulduğumuz ilanları sizlerle paylaşıyoruz. Ciddi kişilerin ilanlarını yayınlamak zorundayız çünkü umut ederek yazdığınız sizi sonrasında umutsuzluğa düşürmesini istemeyiz. Gerçekten son yıllarda sanal dünyanın önemi çok daha fazla artmış ve arkadaş bulma konusunda alternatifsiz bir hale gelmiştir. Hayatım sosyal medya ve internette yaşandığını düşünürsek bir son derece normal bir durum. Aşka sevgiye değer veren yalnız kalmak istemeyen ve aşk arayan Erzincanlı erkekler ve kadınlar sizde bu sayfamızda aradığınız sevgiyi bulabilirsiniz. Aşkın ve sevginin en güvenilir adresi olan bu sayfamızda dilerseniz sizde ücretsiz ilan verebilirsiniz.

❣Adım Rabia.Yaşım 26.Erzincan’dan Evlenmek İsteyen Ciddi Dürüst Beyle Tanışmak İstiyorum❣

Selam Rabia ben nasılsınız. Yaşım 26 esmer güzel bir kızım ve bekarım. Evlenmek istediğim için buradayım. Erzincan’da küçük bir köyde ailemle yaşıyorum. Evlenmek için takiplerim oldu halada aileme haber gönderenler falan oluyor ama bana talip olanların hiçbirisi benim hayalimdeki kişi değil. Köyde yaşadığım için benimde köy kafar düşünüp köy kadar yaşamak istediğimi sanıyorlar galiba ama benim yaşadığım yerden çok daha büyük ve agresif hayallerim var. Üniversite okumayı çok istedim ama olmadı. Ufku geniş hayalleri sınır tanımayan bir kişiliğim var. Aile terbiyesi almış namusuna düşkün ne istediğini bilen kararlı biriyim.

Evlilik konusunu kendi içimde çok düşündüm ve kesin olarak evlenmeye karar verdim. Çünkü hayatımı daha olgun bir boyuta taşımak istiyorum. Köyde bahçe işlerinde falan aile yardım ediyorum ve bu durumdan hiçte gocunmuyorum. Sorumluluklarımı bilen birisiyim. Köyde yaşıyor olsamda her anlamda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Müzikle ilgilenmeyi severim. Öğrenmeye çalıştığım enstürümanlar var ama şimdilik amatör olarak çalıyorum. Burada spor yapabileceğim bir salon vesaire olmadığı için ancak evin içinde spor yapmaya çalışıyorum. Fit bir vücudumun olmasına özen gosteriyorum.

Esmerim ama çok fazla bakımlı olamıyorum. Yani bulunduğum ortamda çok fazla makyaj falan yapma imkanım olmuyor hatta makyaj yapmamın bir anlamıda olmuyor. Ancak kendimi beğenmek için yapıyorum ara sıra. Dışarıdan üniversite okuyorum ama dışarıdan okumak hoşuma gitmediği için kendimi üniversite okuyan bir bayan olarak görmüyorum. Modern düşünen modern yaşayan aşırı kıskançlık yapmayacak birini arıyorum çünkü dekolte seviyorum ve buna engel olmayacak birini istiyorum. Daha doğrusu kadınını güzel ve çekici görmek isteyen bundan hoşlanan birisinin olmasını ayrıca isterim. Benim için şehir önemli değil ama yakınlardan birisi olursa daha iyi olur çünkü reel olarakta görüşmek tanışmak isterim.

❣Selam. Adım Belkıs.40 Yaş Dulum. Erkek Arkadaş Arıyorum❣

Merhaba ismim Belkıs Erzincan merkezden arkadaş arıyorum. Dul kalmak genelde kadınların istemediği bir durumdur ama ben bu durumdan hiçte rahatsız değilim aksine özgürlüğün tadını çıkarıyorum daha doğrusu çıkarmak istiyorum. Sarışın olgun bakımlı ve çalışan bir kadınım. Yoğun iş hayatım var bu yüzden yorgunluğumu güzel bir arkadaşlık kurarak hayatıma renk katarak çıkarmak için buradayım. Boşandıktan sonra kendime yeniden bir hayat kurdum ve bana zararı olan beni olumsuz etkileyen bana yok olduğunu hissettiğim düşündüğüm kim varsa hepsini çıkardım hayatımdan ve sadece bana iyi gelen arkadaşlarımla görüşüyorum.

Evliliğim boyunca hiç gezip eğlenme fırsatım olmadı. Maddi manevi sorunlarla boğuşmaktan hiç kendime bakamadım. O zamanda çalışan bir kadındım ama kazandığımı eşim alıyordu ve benim ihtiyaçlarım onun umrunda bile değildi. Şimdi maddi olarak rahatladım ama mutlu değilim çünkü yalnızım. Karasevdaya tutulmuş gibi bir aşk yaşamakta istemem benim derdim hayatı eğlenceli tarafları ile yaşamak. Belkide genç kızlığımı bu zamana kadar yaşayamamış olmam beni hayata bu kadar bağladı. İçimdeki yaşam enerjisine bazen ben bile hayret ediyorum.

İçimde yaşamak isteyip yaşayamadığım o kadar çok şey varki hepsini elimden gelse bir güne sığdırmak istiyorum. Bu yüzden bana aşkı dolu dizgin sınırsızca yaşatacak arkadaş bulmak ve uzun süre birliktelik yaşamak isterim. Dul kaldıktan sonra erkeklerin ilgisini daha çok çektiğimin farkındayım ama benim ilgimi başaran kimse olmadı. Arzularımı isteklerimi yaşamak için daha fazla beklemek istemiyorum çünkü hep beklemek ertelemek acı veriyor bir yerden sonra. Benim gibi bu yaşına kadar hiç mutlu olamamış mutluluğun aşkın ne olduğunu tam anlamı ile yaşayamamış kişiler için çok daha zor oluyor hayalindeki kişiyi beklemek. Beni daha fazla bekletmek istemeyen elit beyler yazsınlar.

❣İsmim Işılay, Yaşım 27. Zengin Elit Erkek Arkadaş Arıyorum.❣

Merhaba ben Erzincan merkezde yaşıyorum. Son birkaç yilda çok zor zamanlarım oldu ve maddi manevi çok zorlandım çok yıprandım. İnsanlara ve özelliklede erkeklere olan inancım sarsıldığı gibi aşka ve sevgiye bakış açımda değişti. Aşkın sevginin varlığını ve değerini kendi içimde sorgulamaya başladım. Acaba böyle bir şey yokta ben varmış gibi yapıp kendimi mi kandırıyorum diye düşünmeye başladım yaşadığım kötü anılardan sonra. Benim ilişkilerimde her zaman karşımdaki kişiye güvenmek istemişimdir ve sonuç olarak güvendimde. Her seferinde beni sevdiğini söyleyen kişinin samimi olduğuna inandım.

Yaşadığım tecrübeler gösterdiki ben galiba çok saf biriyim. Bana zarar vermelerine sırf sevgi uğruna izin vermemeliydim. Madem her seferinde ben zarar görüyorum artık aşkı sevgiyi bir kenara bırakıp sadece hayatım o yaşamak keyfime bakmak istiyorum. Artık sevgi ve aşk umrumda değil bu yüzdende sadece yakışıklı ve zengin biriyle arkadaşlık kurmak istiyorum. Galiba en doğrusu bu şekilde düşünmek. Diğer şekilde bir ilişki yaşamak çok yorucu oluyor. Sürekli bir aşkı yaşatmak için mücadele veren taraf olmaktan çok yoruldum. Esmer güleryüzlü içine içine sığmayan bir kızım. Kıymet bilen maddi imkanları olan ve bekar erkekler kendini tanıtırsa ben uygun gördüğüm kişiye dönüş yaparım.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here