Erzincan Dul Bayanlar

Erzincan’dan Olgun ve Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Gizem. 28 yaşımdayım. Daha önce evlilik yapmadım. Birlikte yaşadığım ilişkilerim oldu ama evlilik olmadı. Bir gece kulübünde solist olarak çalışıyorum. Güzel bir işim var ama bazen çok zor anlar yaşayabiliyorum. Buraya gelmemin nedeni tamamen tesadüf. Bir gece internette dolaşırken kendimi burada buldum ve böyle bir ortamda arkadaş olmak bana ilginç geldi. Belki de heyecan verici olurdu benim için böyle bir deneyim. Ama itiraf edeyim düşüncesi bile biraz heyecan verdi diyebilirim, çünkü daha önce hiç böyle bir ortamda bulunmadığım gibi, böyle birşey de yaşamadım.

Bakalım bana göre  yapmış olduğum bu çılgınlık beni nereye götürecek. Gece klübü  ortamlarını bir çoğunuz tahmin edersiniz. Serserisi gelir, ayyaşı gelir, sarhoşu ayrı dert,ayık olanı ayrı bela yani böyle bir ortamda çalışmanın zorluğunu anlatmama gerek yok. Açıkçası para ile bir kadının kalbine ve bedenine hükmedeceğini zanneden çok zavallı gördüm. İstiyorum ki yanımdaki erkek biraz daha bu ortamlardan uzak biri olsun. Sessiz sakin konuştuğu zaman dinlemesini bilen, kadına sahip çıkmasını, mutlu etmesini bilen herşeyden önce kadını eşya gibi görmeyen biri olsun istiyorum. Sıradan biri olsun, sıradan küçük hayallerimiz olsun istiyorum. Parası olsa da bununla kadını ezmeye kalkmayacak kadar adam olsun istiyorum. İşte o zaman gerçekten içimden gelerek, dilden değil yürekten süzülüp gelen şarkılarımı o kişiye söyleyebilirim. Diğer söyleceklerim hayatımı devam ettirebilmem için mırıldanma olabilir ancak.

Dürüst ve sadık olmalı erkek. Sosyal yaşamıma iş hayatımı karıştırmıyorum. İş yerimdeki Gizem ile dışardaki Gizem arasında çok fark var. Mesela dışarıda dekolte giymeyi sevmiyorum. Şu an Erzincan merkezde yanlız yaşıyorum. Ailem Alanya’da yaşıyor. Yazları onları görmeye gidiyorum. Onun dışında yanlızım. Etrafındaki bunca kalabalığa rağmen yanlızım. Çünkü bana samimi gelen tek bir kişi yok etrafımda. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir. Erzincan’ da yaşayan olgun ve samimi biriyle tanışmak istiyorum. 

Erzincan dul bayanların telefon numaraları, Kemah sevgili arayan zengin ve olgun bayanların whatsapp numaraları, Kemaliye olgun erkeklerden hoşlanan üniversiteli genç kızların telefon numaraları, Refahiye ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile sohbet, Otlukbeli kapalı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Tercan sevgili arayan Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Çayırlı seviyeli ilişki isteyen  dul bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Değerli Erzincanlı okuyucularımız. Sizlerde islamisayfalar.com ile kendinize aşk hayatınızda yeni bir sayfa açmak ve hiç tatmadığınız heyecan dolu anlar yaşamak istemezmisiniz. Yanlızlıktan kurtulup  hayatınıza renk katmak ve duygu yüklü günler ve ateşli geceler yaşamak isterseniz, islamisayfalar.com’un ziyaretçi profillerini inceleyerek ilginizi çeken kişiye mesaj bırakabilirsiniz. Üstelik sanalkeyfi.com’un sizlere sunmuş olduğu tüm imkanları üyelik ve ücret gerektirmeden kullanabilir, sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde dilediğiniz gibi eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Erzincanlı Olgun ve Zengin Beylere Özelim.

Selam ismim Kübra. 27 yaşımdayım. Boyum 176 ve 57 kiloyum. Ailem Bingöl’de yaşıyor. Daha önce 18 yaşımda bir evlilik yaptım. Eski eşim akrabamızdı, zaten birbirimizi tanıyorduk ama yine de yürümedi. Kışa süre sonra zaten boşandık. Evliliğim birlikten sonra sınavlara hazırlandım.ve Erzincan’a okumaya geldim. Okuyup kendime yepyeni güzel bir hayat kurmak istiyorum. Buraya gelince kendimi çok yanlız hissetmeye başladım. Tabi okuldan birkaç arkadaşım var ama belki evlilik yaşadığım için olacak ki, onlarla aynı dili konuşamıyoruz. Onların konuşmaları ve tavırları bana çocukça geliyor. Bu yüzden onlarla da vakit geçirmek fazla keyif vermiyor bana.

Evliliğin güzel taraflarını da yaşamış biri olarak, yanlızlığında verdiği karamsarlık ile gerçekten canım çok sıkılıyor. Bir taraftan pandemi yüzünden zaten evden çıkamıyoruz. Bir erkeğin desteğine ve varlığına hiç bu kadar ihtiyaç duyduğumu hissetmemiştim.Yani ne olursa olsun bir yerde, erkeğin o korumacı tarafına, sizi mutlu etmek için çabalamasına, sizi hem bedeni hemde ruhu ile sarıp kollamasına ihtiyaç duyuyorsunuz. Şu an iki kız arkadaşım ile birlikte üç kişi bir dairede yaşıyoruz. Ancak okul dışında çalışmak istiyorum. Bana yetecek kadar kazanabileceğim bir iş bulursam ayrı ev çıkmayı ve yanlız yaşamayı düşünüyorum.

Kendi yaşıtlarım ile arkadaşlık güzel olabilir ama, birini sevmeye gelince olgun erkekler çok daha cazip geliyor bana. Çünkü erkek bence her yönden kadından biraz daha önce olmalı ve kadına bir değer katmalı kendinden. Amaç sadece aşk yaşamak olmamalı. O zaman ilişkiler de ruhunu ve özünü kaybediyor. Kadın adeta bir eşya bir meta haline dönüşüyor ki böyle bir ilişkide hiç bir kadın mutlu olmaz ve mutsuz kadında, mutsuz olduğu yerde durmaz. Erzincan ve çevresinden duygusal,dürüst, olgun ve maddi sorunları olmayan biriyle tanışmak istiyorum. Umarım hayal kırıklığına uğramam. Şimdilik hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*