Erzincan Erkek Arayan Bayanlar

Erzincan erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Erzincan erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
0
1399

Merhaba,Erzincan’dan Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Burçin ve 20 yaşımdayım. Erzincan merkezde ablamla birlikte küçük bir dairede yaşıyoruz. Ablam burada memur bende ona ev işlerinde falan yardım ediyorum. Ailemiz ise buraya uzak bir ilçede yaşıyor. Küçük yerlerde yaşamayı sevmediğim için buraya ablamın yanına geldim. Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum bir yandan. Bunun için geç kalmış sayılmam. Güzel bir bölüm okunmak ve güzel bir işimin olmasını istiyorum. Aslında okumaya pek niyetim yoktu ama bir ablamın durumuna ve konumuna baktım, birde kendi durumuma kesinlikle okumalıydım. O nereye gitse değer görüyordu ve herkesin yardımına koşabiliyordu. Ben sıradan vasat biriydim herkesin gözünde ve kimseye hatta kendime bile doğru düzgün faydam yoktu. Yinede yanlıştan erken döndüm ve kendime düzgün bir hayat kurmaya karar verdim. Ama bu tabi kalbimi aşka kapattım anlamına gelmiyor.

Aşık olmayı bir erkeği düşünmeyi ve onu arzu etmeyi seviyorum ben.Fakat erkeğin beni daha çok arzulaması bana ayrıca keyif veriyor. Cilveli hareketler yapmayı severim. Erkeğimin çok şımarık bir kız olurum. Ben sevgilimi çok  mutlu edebilirim ama birazcık kaprisli biriyim. O kadar da olsun yani demi artık. Hem yakışır kadına biraz kapris biraz naz yapmak. Müzik dinlemeyi çok severim ama kendime yasakladım müzik dinlemeyi. Ders çalışırken falan konsantremi bozuyor. O yüzden bu işi başarana kadar müziksiz bir hayat sürüyorum. Herşeyide kendime yasak edip rahibe gibi manastıra kapanarakta yaşayamam ama.Hatta sevgilim beni sınavlar konusunda motive bile edebilir. Bir erkekte en çok neye dikkat ederim diye sorarsanız eğer, önce güvenilir olması sonra ise yakışıklı ve esprili kendine has tarzı olan erkekleri seviyorum. O tarz erkeklerin yanında kendimi daha iyi,daha çok havalı buluyorum. Size saçma gelebilir ama hislerim böyle bunun önüne geçemem. Erkeğin benden daha tecrübeli ve olgun olması gerekiyor tabi. Birazda uzun boylu olursa hayallerimdeki erkeği buldum demektir. Tarifime uygun güvenilir ve ciddi beyler yazsın lütfen. 

Erzincan erkek arayan bayanlar, Çayırlı erkek arayan türbanlı bayanların whatsapp numaraları, İliç erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Kemah erkek arayan zengin ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Kemaliye olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Otlukbeli ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Refahiye seviyeli ilişki için olgun erkek arayan yanlız bayanlar, Tercan evlenmek için ciddi erkek arayan bayanların telefon numaraları, Üzümlü olgun ve dul bayanlarla whatsapp sohbet.!

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba, Erzincan’dan Olgun ErkekArıyorum.

Merhaba, ismim Yeliz. 35 yaşımdayım ve hiç evlenmemiş bekar bir bayanım. Neşeli eğlenceli çevresine mutluluk aşılayan biriyim. Benimle beraberken kimsenin canı sıkılmaz, her zaman mutlu biriyimdir. Hiç birşeyi kafama takmam. Hayatı o kadar da ciddiye almıyorum. Öyle ga da böyle bir şekilde bitecek olan hayatı bu kadar ciddiye alıp stres yapmaya bence gerek yok. Zaten hiç bir sorun hiç bir dert ömür boyu sürmüyor zaman hepsini bir şekilde hafifletiyor. Bu şekilde hayata pozitif bakmaya ve keyfini çıkarmaya çalışıyorum. Ben çevreme enerji verebilirim,yanımdakilerin kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olabilirim ama beni daha iyi hissettirecek,yanında olmaktan mutlu olacağım ve huzur bulacağım kimsem yok. Bunu ben kendi kendime yapamam, yapsamda çok bir anlamı olmaz benim açımdan.

Daha önce bir kez evlenmenin  kapısından döndüm. Olmayınca erkekleri hayatımdan biraz uzaklaştırmak istedim. Uzun süren yanlızlıktan sonra artık benim için zaman geldi hatta birazda geçti galiba. Kendimi psikolojik olarak geç kalmış hissetmiyorum çünkü daha gençliğinin ilk yıllarında olan genç bir kız gibi dinamik ve neşeliyim. Gece hayatını severim ama abartmamak şartıyla tabi. Ama en azından erkeğimin koluna girip canlı müzik olan bir mekana gitmek isterim. Büyük ve sıradışı eğlencelerde gözüm yok. Az olsun benim olsun gibi düşünenlerdenim. Olgun ve düzgün birini bulursam, onunla ciddi bir yola girmek ve geleceğe dair hayallerimi paylaşmak isterim. Evlenmek ve sorumluluk almak tabiki kolay değil ama annelik ve anne olma hissi bir yaştan sonra engellenemeyecek kadar güçlü bir his oluyor kadında. O aşamaya gelebilirmiyim bilmiyorum ama evlenmek kısmet olursa bir an önce annelik duygusunu yaşamak istiyorum. Erzincan’da  yaşayan ve evlenmek isteyen, ciddi ve dürüst erkekler yazsın lütfen.

Erzincan’dan Seviyeli ve Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Meryem. Buraya Suriye’den geldim  ve 42 yaşımdayım. Buraya yaklaşık 6 yıl kadar önce iki çocuğumla birlikte geldim. O zamanlar çocuklarım daha küçüklerdi belki birçok şeyin farkında değillerdi ama artık büyüdüler ve herşeyin, neden burada olduğumuzun farkındalar. Suriye’de eşimde bende avukatlık yapıyorduk ve maddi manevi sorunumuz yoktu.Ben çocuklarımı ve orada olan birikimimi alıp buraya geldim. Eşim ise orada kaldı ve sonrasından bahsetmek istemiyorum daba fazla. Bazı prosedürleri yerine getirirsem buradada avukatlık yapma imkanım olabilir ama şu an kendimde o gücü göremiyorum. Şu an zaten çocuklarımın yaşamına yetecek kadar kazancım var ve bize yetiyor. Nerede ne şekilde olursak olalım özellikle bir kadın yanıbaşında güç alacağı bir erkeği görmek ister. Fırtınalı zamanlarda sığınacak bur limanı olmalı kadının.

Çocuklarımın büyümesi ve üniversite okumak için başka şehirlere gitmesi ile zaten yanlız olduğum şu hayatta iyiden iyiye yapayalnız kaldım. Yanlızlığın ne kadar zor ve ne kadar acı veren birşey olduğunu herhalde benden iyi kimse bilemez. Güvenilir biriyle beraber olmak istiyorum ama bazen bunun için cesaretimi kaybediyorum. Ancak herşeyimle güveneceğim biri karşıma çıkarsa bunu başarabilirim. Bu da bir anda olmaz tabi o güvenin oluşması için birlikte zaman geçirmek gerek. Güvenmediğim biri ile sırf keyifli vakit geçirmek için böyle bir ilişkiye giremem. Kendimide geçtim düşünmem gereken iki çocuğum var sonuçta. Bu yüzden dikkatli ve seçici olmak zorundayım. Erzincan ve çevresinden olgun ,insani değerlere önem veren, dürüst biriyle tanışmak istiyorum. Yaşı ve konumu bana uygun beyler yazsın sadece, evli olanlar yazmasın lütfen.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here