Erzincan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Erzincan evlenmek isteyen bayan ilanları, Çayırlı 60 yaş üstü evlilik isteyen erkekler, İliç evlenmek için yaşlı erkek arayan olgun bayan ilanları, Kemah dini evlilik isteyenler,Kemaliye evlenmek için erkek arayan türbanlı bayan ilanları, Refahiye evlilik ve sohbet siteleri, Tercan dini evlilik yapmak isteyen zengin erkeklerin telefon numaraları, Otlukbeli kamudan evlenmek isteyen genç bayanların whatsapp numaraları ve sohbet..

Kadın ve erkeğin arasında duygusal bir bağ oluştuğunda, bu bağın zirve noktası mutlaka evliliktir. Evli bir kadın ve erkeğin hayatının en mutlu gününü sorsanız, büyük çoğunluk size evlendiği gün olduğunu söyleyecektir. Her evlilikte mutlaka sorunlar yaşanır ancak önemli olan bu sorunlara rağmen sevgiyi ve aşkı yaşatabilmek önemlidir ve daha anlamlıdır. İnsan olarak çoğu zaman sahip olduğumuz değerlerin kıymetini gözardı ederiz. Evliliklerdede çoğu zaman böyle olur. Evli olarak bir eşe sahip olmanın ne anlama geldiğini, ne kadar önemli ve güzel olduğunu evlenmek isteyipte bunu başarmak için yıllarca uğraşan kişiler çok daha iyi bilirler. Bu güzel duyguyu yaşamak isteyen Erzincanlı siz değerli ziyaretçilerimiz için güncel evlilik ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

❣Adım Ayşenur.33 Yaş. Çalışan Bir Bayanım. Hiç Evlenmedim. Evlenmek Amaçlı Ciddi Arkadaş Arıyorum.❣

Merhaba Ayşenur ismim. Erzincan’ı  bir ilçesinden yazıyorum. Merkeze yakın bir ilçedeyim. Evim ilçede ama çalışmak için hergün merkeze gidip geliyorum. Annemle beraber yaşıyorum ve başka kardeşim yok. Ben daha çok küçükken babamı kaybetmişiz. Ben onu hiç bilmiyorum. 33 yaşımdayım. Babamı ssdece resimlerden vr annemin anlattıkları kadar biliyorum. Bunun eksikliğini içimde hep yaşadım ama dışarı hiç yansıtmadım. Hep güçlü görünmeye çalıştım ama o tarafım o kadar zayıftı ki aslında. Annemin babamdan sonra yeniden evlenmemesi için genç yaşta çalışmaya başladım.

Sonuçta eve birinin bakması gerekiyordu. Bunu bir süre olsun başardım ama daha fazla ertelemeye gücüm yetmedi. Annem bir başkasıyla evlenme kararı aldı ve ben onlarla yaşamak istemiyorum. Artık bende kendi yolumu çizip kendi kendi kaderime gitmeliyim. Bu yüzden de evlenmek istiyorum. 178 boylarında kızıl saçlı biriyim. Kendimi güzel bulmuyorum ama neşeli biriyimdir ve benimle beraberken asla sıkılmazsınız. Yakışıklı olsun,zengin olsun falan gibi beklentilerim yok. Adam olsun,doğru düzgün birisi olsun yeter.

Hayatta karşımıza çıkan maddi manevi engelleri sevgimize sahip çıktığımız sürece birlikte aşarız. Ben buna alışkınım. Benim hayatım zaten mücadele etmekle geçti. Sevdiğim adama ve aileme sonuna kadar sahip çıkarım. Varlığı ve yokluğu bilen biriyim. Lüks yaşama gibi hırslarım yoktur. Az olsun ama huzurlu olsun. Böyle düşünüyorum ve bu şekilde yaşıyorum. Onuruna gururuna düşkün biriyim. Erkeğiminde öyle olmasını isterim. Ciddi ve ağırbaşlı erkek benim hayalimdeki eş ama karşıma nasıl biri çıkar, kime aşık olurum bunu açıkçası bende merakla bekliyorum. 35 yaş civarı erkekler kendini tanıtsın lütfen. 

❣İsmim Sezer,44 Yaşımdayım ve Bekarım. Kültürlü ve Çalışan Bir Bayanla Tanışıp Evlenmek İstiyorum❣

Merhaba hanımlar Sezer ben Erzincan merkezden. 44 yaşımdayım ve aslen buralıyım. Diş doktoruyum ve kendi özel kliniğim var. Daha önce tahmin edeceğiniz üzere evlenmiş ve boşanmış biriyim. Bir kızım herşeyden çok sevdiğim ve annesi ile beraber yaşıyor. Sadece hafta sonları ve bizim için özel olan zamanlarda benimle kalıyor. Hatta bazen canı sıkılınca beni arar gezdirmem için. Anneside bu konuda bize bir zorluk çıkarmıyor. Daha önceki evliliğim biraz apar topar bir evlilik oldu. Birbirimizi doğru düzgün tanımıyorduk bile. Kendimizi nikah masasında bulduk.

Bu bir hataydı ama o hata bana yaşama sebebimi yani kızımı verdi. Geçmişte yaptığım hatalardan yeterince ders çıkardım. Artık ne istediğimi çok daha iyi biliyorum. Kültürlü eğitimli hayata modern bir pencereden bakabilen, hanımefendi karakteri olan bir bayanla tanışmak istiyorum.  Bunu gerçek yaşamda başaramadım. Bu yüzden de şansımı birde burada denemekte kaybedeceğim birşey yoktu. İnternet ortamından tanışmakta ben kendi açımdan bir sakınca görmüyorum. Şimdi herşey internetten yürüyor. Sanal bir ortamda tanışmış olmak bence bu zamanda gayet normal.

Bunu anormal karşılayacak ve ileride problem yapacak kişiler zaten kafa yapısı olarak bana uygun değildir. Ben hayata ve çevremdekilere karşı daha rahat yaklaşırım ve o şekilde yaşarım. Küçük şeyleri kafamda büyütüp problem yapmam. Sonuçta sorunlar ne kadar büyük olursa olsun zaman hepsini alıp götürecek. Nasıl en az zararla çıkarım ben ona bakarım. Yaş olarak benden büyük hanımlar yazmasın çünkü daha genç birini düşünüyorum. Çalışan birisi olursa daha güzel olur. Kişisel gelişimini tamamlamamış sorunlu problemli birini istemiyorum. Sorunsuz bayanlar yazsın tanışalım. 

❣Çiğdem Ben Erzincan Merkezdeyim.48 Yaşımdayım ve Bekarım. Ciddi Biriyle Evlenmek İstiyorum.❣

İsmim Çiğdem. Erzincan merkezdeyim. Yaşım 48 ama yaşımı çok göstermiyorum galiba minyin olduğum için. Esmer bir kadınım. Boyum uzun sayılmaz hafif balık etliyim diyebilirim. Kilo konusunda kendime dikkat ediyorum. Bu zamana kadar hiç evlilik yapmadım. Uzun yıllar önce sanaldan tanıştığım biriyle arkadaşlık yapmıştım. Onun dışında sanaldan tanışıp görüştüğüm kimse olmadı. Zaten sanal ortamdan daha sonra uzaklaşmıştım. Ancak şimdi yine buradayım. Birçok kişinin zannettiği gibi değil bence internette arayışta bulunan kişiler. Gerçek hayatta karşımıza çıkan kişilerden çok daha dürüst ve karakteri sağlam kişilerde var.

Ancak onlarada denk gelmek gerek tabi. Benim daha önce tanıştığım kişi öyleydi mesela. Ondan en küçük bir art niyet ya da kötülük görmedim. Aksine ne zaman maddi manevi bunalsam hep yanımda olmuştur. Şimdi daha ciddi bir niyetle evlenmek için geldim yeniden sanal ortama. Umarım daha önceki gibi şanslı olurum ve beni incitmeyecek, gerçekten niyeti aile kurmak ve mutlu olmak olan bir erkekle tanışabilirim. Çalışan biri değilim şu an için. Pandemi başladığı dönemde işsiz kaldım ve bir dahada iş aramadım.

Ama yakında tekrar çalışmak ve işe başlamak istiyorum çünkü evde oturmaktan sıkıldım iyice. Çalışmak bana iyi geliyor. Kendimi daha sosyal ve iyi hissediyorum. Maddi olarakta artık çalışmam gerekiyor çünkü yaptığım birikimlerin sonuna gelmek üzereyim. Benim çalışmamı sorun etmeyecek birini istiyorum. Evlendiğimde ikimizde çalışırsak maddi manevi daha huzurlu oluruz. Hayatı daha güzel yaşayarak tadını çıkarabiliriz. Hiç evlenmedim ancak  ev işlerinde özellikle mutfakta çok iyiyimdir. Yemeklerim harikadır. Benimle mutlu olacağına olgun beyler mesaj yazsın. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*