Erzurum Dul Bayanlar

Erzurum sevgili arayan kapalı ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Erzurum zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 23, 2022
0
3444

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba Erzurumlu Genç ve Aktif  Beyler İçin Buradayım. 

Merhaba ismim Zerrin.50 yaşımdayım. Daha önce iki kez evlilik yaptım. Sanırım bu konuda artık kredimi tükettim. Artık evlilik düşünmüyorum. Bundan sonraki yaşantımda biraz mutlu olup, hayatın keyfini çıkarabilirsem ne mutlu bana. Kadınların bir çoğu olgun erkekleri tercih etmelerine rağmen ben daha çok genç ve dinamik erkeklerden hoşlanıyorum. Gerçekten kadın ruhundan anlayan bir erkek olgun kadınlardan daha çok hoşlanır. Bu anlamda partnerimi mutlu edebilme konusunda oldukça iddialıyım.

Maddi olarak bir sorunum yok ve birlikte olacağım kişinin maddi açıdan varlıklı olması benim için çok önemli değil. Bana değer versin ve beni mutlu edebilsin yeter ki. Genç ve atletik erkekler tercihimdir. Seyahat sorunu olmayan biru olmalı. Çünkü Kuşadası’nda yazlığım var ve her yaz bir süre kafa dinlemeye, stres atmaya gidiyorum. Tatil arkadaşı bulmak bana çok mantıklı gelmiyor çünkü kısa süre içerisinde birini tanıyamayız. En azından güvenecek kadar tanıyamayız. Yanlız tatil yapmakta istemiyorum. Yanlız hiç birşeyin tadı çıkmıyor. Denizi ve dans etmeyi severim.

Soğuk sevmiyorum gerçi ama mecburiyetten dolayı Erzurum’da yaşıyorum. Yaşadığım evliliklerden çocuğum olmadı. Yanlız bir kadınım. Yanlızlığı sevmiyorum ama bazen de iyi geliyor, kendimi dinliyorum. Alışveriş yapmayı seviyorum. Özellikle yanımda erkek arkadaşım varken kıyafet denemek ve onun bana  fikir vermesi hoşuma gidiyor. Sonuçta sevdiğim adama güzel görünmek istiyorum ve onun fikirleri benim için önemli. Hatta çoğu zaman bulunacağımız zaman bile sorar fikrini alırım, nasıl giyinmemi isterse o şekilde giyinmeye çalışırım. Bu hem onu hemde beni mutlu eder. Saçımı kestireceğim zaman veya boyatacağım zaman dahi fikrinu alırım. Kışa saç sevmiyorsa kestirmem ya da onun istediği ve sevdiği bir renge boyatmaya çalışırım. İnce fikirli düşünen ve ilişkiye özen gösteren biriyim. Gençler çoğu zaman bu detayları gözden kaçırsa da zamanla öğrenir diye düşünüyorum. Erzurum ve çevresinden dürüst ve genç biriyle tanışmak istiyorum. 

Erzurum dul bayan numaraları, Aşkale ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Aziziye seviyeli ilişki isteyen olgun ve kapalı bayanlar, Pasinler sevgili arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Oltu zengin ve karizmatik erkeklerden hoşlanan genç bayanların whatsapp numaraları, Karakoçan Suriyeli dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Hınıs üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Palandöken dul bayanlarla sohbet.!

Erzurum Dul Bayanların Whatsapp Numaraları.

Merhaba islamisayfalar.com ailesi; sizlerden gelen anılarınızı yaylamaya devam ediyoruz. Bu başlığımız altında, bizlere Erzurum’dan ulaşan ve anısının yayınlanmasını isteyen Ferdi Y. kardeşimizin anısını yayınlayacağız. 

Merhaba arkadaşlar ben Ferdi Y. Hani herkesin kendine göre yaşanmışlıkları vardır ya, hiç unutmayacağı ve aslında herkesin duymasını bilmesini istediği. Bende kaderin karşıma çıkardığı ve hiç unutmayacağım bir aşk yaşadım birkaç ay önce. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim. 

Ben sporun her dalıyla ilgilenen ve takip eden biriyim. Ama sadece fitnes yapıyorum ve sürekli gittiğim bir salon var. Daha sonra bir arkadaşım salon açtı ve bende ona destek olmak için onun salonunda spor yapmaya başladım. Genelde spor yapmaya işlerimden akşam geç saatlerde gidiyordum. Birgün oandemiden dolayı yasaklar geldi ama ben bu gelen kısıtlamaların detaylarını çokta bilmiyordum. Sadece saatleri biraz geriye çekildiğini biliyordum. Birgün yine salona gittim ve kapıyı açtığımda tam kapının girişinde dört bayan dışarı çıkmak üzereydi ve kapıya neredeyse burun buruna geldik. Bir an şaşırdım ve afalladım. Bayanların üçü kiloluydu, bir tanesi ise son derece fit bir bayandı. Halinden onun bayanları çalıştırdığı belli oluyordu. Ona dönerek yanlış bir zamanda mı geldim dedim. Hayır abi içeri buyur çalışabilirsin bayanlar da zaten çıkıyordu dedi.Sonradan öğrendim ki yasaklardan olayı o gün bayanlara ayrılmış ve ben bayanların gününde ve saatinde gitmişim.

Salona kapanmak üzereyken gitmişim. Ben içeri girince diğer üç bayan gitti ve ben üzerimi değiştirip antreman yapmaya başladım. Neden hiç erkek gelmiyor neden sadece ben varım diye düşünüyorum bir yandan da koşu bandında koşuyordum. Bu arada isminin Yeliz olduğunu ögrendigim bayan yanıma geldi ve şu an hatırlamadığım birşeyler sordu. Biraz konuştuk ve ben o zaman anladım yanlış zamanda geldiğimi. Ben salonda ağırlık falan çalışırken o da müzik açtı  ve dans ediyor, saçlarını savuruyordu. Salonda sadece ikimiz vardık ve Yeliz hem fiziği hemde yüzü çok güzel mükemmel bir kızdı. Ne yalan söyleyim ister istemez gözlerimi ondan alamıyordum. Uzun uzun bir bayana bakmak karakterime ters benim Ama ona bakmamak için kendimle mücadele ediyordum. Biraz çalıştım ve onu fazla bekletmemek için üzerimi değiştim çıkmak için. Çünkü ben olmasam salonu kapatacak ve evine gidecekti. Hava soğuk ve kış aylarıydı. O gece çok sert bir fırtına vardı. Çıkışta evine bırakabileceğimi söyledim ve o da kabul etti. Evi biraz uzaktı  ve çok kötü bir hava vardı. Yolda biraz konuştuk ve muhabbet ettik. Bir bahane ile telefon numarasını aldım. 

Sonraki günlerde bir bahane bulup sürekli  onu arıyor yada mesaj atıp birşeyler soruyor sonra muhabbet ediyordum. Birgün yine sanki günleri karıştırmışım gibi bir  bahane ile kadınların çıkış saatinde salona gittim. Kadınlar çıktı ve biz yine yanlız kaldım.Önce benimle birlikte koştu sonra ben ağırlık çalışırken dans etmeye başladı.Biraz çalıştıktan sonra dinlenip ara vermek istedim. O esnada bana dans etmek istermisin diye sorduğunda adeta beynimden vuruldum. Benim aradığım fırsat buydu ve o akşam ne olursa olsun ona hislerimi anlatmalıydım. 

Yeliz ve ben biraz dans ettikten sonra kahve içmek istermisin kapatınca dedim ve bir cafeye gittik. Kahve alıp arabaya geldim.Arabada kahve içerken ona olan hislerimi anlattım. Gerçekten onu düşünmeden yapamıyordum. Vazgeçmeyi çok denedim ama olmadı, onu aklımdan çıkaramadım. Birşeyler söylemesini bekliyordum ama hiç birşey söylemiyordu. Beni eve bırakır mısın dedi ve bende bıraktım. Kendimi aptal gibi hissetmeye başladım. O günden sonra salona hiç gitmedim. Gitmediğimi bir şekilde arkadaşımdan öğrenmiş olacak ki, bir gün ondan bir mesaj geldi. Sporu bırakmışsın, salondaki kokunu özledim mesajını okuyunca mutluluğumu tarif edemem. Şimdi artık daha çok kadınların gününde gidiyorum salona ve birlikte spor yapıyoruz. Çok güzel bir birlikteliğimiz var ve çok mutluyuz. 

 

 

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/erzurum-dul-bayanlar/,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here