Esenyurt Bayan Arkadaş

Selam. Hülya Ben. Esenyurt’tan Samimi Güvenilir Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Hülya 40 yaşındayım ve İstanbul Esenyurt’ta yalnız yaşıyorum. Uluslararası bir markanın Türkiye temsilciliğinde çalışıyorum, uzun süredir çok yalnızım ve samimi güvenilir birisine ihtiyacım var. Sarışın güler yüzlü bakımlı ve oldukça güzelimdir. Eğer dış görünüşe kadının güzelliğine ve çekici olmasına önem veriyorsanız bütün bunlar bende zaten var ama ben kendimi övmek istemem ama eminim ki en az fiziğim kadar kalbimde yüreğimde güzeldir. Ben tüm kalbimle buna inanıyorum çünkü biliyorum ki şimdiye kadar ne maddi ne de manevi hiç kimseye zararı olmuş birisi değilim.

Aksine çevresindeki kişilerden çok zarar görmüş kalbi kırılmış ve üzülmüş bir kadınım. Sürekli çevresindeki kişiler tarafından üzülmek benim gibi narin ve çabuk üzülen birisi için bütün bunları yaşamak hiçte kolay olmadı tabiki ama güçlü bir kadın olarak bütün yaralarımı sarmayı ve ayakta güçlü bir kadın olarak kalmayı başarabildim. Sevgilim olsun ya da olmasın hayatıma giren insanların birçoğu beni üzmüştür ama en çok üzende yıllar önce evlendiğim ve sonrasında ayrıldığım eski eşim oldu. Ben inanıyorum ki bir evlilikte iyi veya kötü günde her zaman eşler birbirine destek olmalıdır, ne maddi sıkıntı var ne de manevi buhranlar eşlerin birbirine destek olmasına engel olmamalıdır. Ben genç ve güzel bir kadınken elbette ki benimle olmak ve evlenmek isteyen erkek çok fazla olacaktır. Geçmişte bütün bunları yaşadımda. Beni sonsuza kadar seveceğine ve hiç yalnız bırakmayınca inandığım ve bu yüzdende evlendiğim erkek evlendikten sonra sağlık sorunlarım nedeniyle benden uzaklaştı.

Hayatta yediğim en büyük darbe bu oldu. Hiçbir şey beni bu kadar üzmedi. Sağlığına yeniden kavuştuktan sonra yaptığı hatanın büyüklüğünü anladı tekrardan eskisi gibi olmayı çok istedi ama artık öyle birine nasıl inanabilirdim ya da güvenebilirdim. Her zorlukta veya hayatın karşımıza her çıkardığı sıkıntıda beni bırakıp gidecek biriyle asla bir arada bulunmam. Niyetimin evlilik olmadığını bilmenizi isterim ama uzun süreli seviyeli bir ilişki istediğim için yaşamak isterim. Yaşıma uygun, kötü alışkanlıkları olmayan birini tanımak zamanla arkadaşlığımı ilerletmeyi istiyorum. Esenyurt’ta bulunan beyler yazarsa sevinirim.

Esenyurt Arkadaş Arayan Bayan Telefon Numaraları

Esenyurt arkadaş arayan dul bayan cep telefonu numaraları. Esenyurt olgun erkek arkadaş arayan zengin bayanların telefon numaraları. Esenyurt seviyeli ve ciddi arkadaş arayan bayan numaraları ve WhatsApp sohbet. Esenyurt ücretsiz arkadaşlık siteleri ve bayan telefon numaraları. Esenyurt 30 yaş üstü arkadaş arayan genç bayanların telefon numaraları ve fotoğrafları. Esenyurt telefonda arkadaş arıyorum bayan numaraları.

28 Yaşımdayım. Esenyurt’tan Seviyeli Erkek Arkadaş İstiyorum.

Merhaba, arkadaşlar 28 yaşındayım ismim Gül. Yalnız bir kadınım İstanbul Esenyurt’ta yaşıyorum, sosyal hayatında yaşadığım sıkıntılar yüzünden bir süredir hayatımı ve kalbimi herkese kapatmıştım. Yalnızlığın bana iyi geldiği bir süreç yaşadım ama bu kadar yalnızlığın artık fazla olduğunu düşünmüyorum ve seviyeli biriyle konuşmayı arkadaş olmayı hayal ediyorum. Aslen doğu kökenliyim buraya birkaç yıl önce Bingöl’den geldim. İstanbul’da gazetecilik bölümü okuduktan sonra burada iş buldum ve çalışmaya başladım. Memleketime tekrar dönmek istemedim zaten yaptığım meslek gereği İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşamak zorundaydım.

Küçük şehirlerde mesleğime uygun iş bulmam çok daha zor olurdu. Burada bir akrabamızın yanında kaldım üniversite okurken ama iş bulduktan sonra kendi evime çıktım ama hayat şartları beni zorlamaya başladı tek başıma yalnızım bir kadın olarak bir evin maddi manevi yükünü kaldıramıyorum. Yalnız yaşamak beni hem maddi açıdan hemde diğer konularda biraz fazla zorlamaya başladı. Eğer seviyeli düzgün birini bulabilirsem ve tanıştığım kişi gerçekten dürüst ve benim gibi özgür yalnız birisi olursa ev arkadaşlığıda yapmaya hazırım. Mesleğimde kendimi geliştirmek ve kariyer sahibi olmayı planlıyorum. Bu yüzden sürekli araştırmalar yapıyorum tabi hem çalışmak hemde araştırma yapmak beni fazlasıyla yoruyor.

Bütün bu yorgunluğumu güzel bir arkadaşlıkla keyifli zaman geçirerek atabilirim aslında ama hayatımda kimse olmayınca ruhumu dinlendiremiyorum. Aslında ben ev arkadaşlığı yapmayı, yapabilmeyi çok istiyorum ama bunun için tanışacağım kişiyle uzun süre arkadaşlık etmem onu çok iyi ve çok yakından tanımam gerekir. Ancak ondan sonra ev arkadaşı olarak kabul edebilirim. Son zamanlarda ailemle biraz aram açıldı ailemle aram bozulduktan sonra kendimi çok daha yalnız hissetmeye başladım ve bir erkek arkadaşa daha çok ihtiyaç duyar hale geldim. İstanbul Esenyurt’ta yaşayan seviyeli ve dürüst beyler yazarsa arkadaş olmayı isterim.

Merhaba. Esenyurt’tan Olgun Biriyle Tanışmak İstiyorum.

Selam beyler, ismim Banu, İstanbul Esenyurt’ta yaşıyorum ve 32 yaşındayım. Olgun dürüst biriyle tanışarak uzun süreli seviyeli ciddi bir arkadaşla birlikte yaşayabilmek için bu sitede sizlerle beraberim. Daha önce yaşadığım arkadaşlıklardan çıkardığım derslerden yola çıkarak aynı hataları yapmamak için artık bir erkekte sadece dürüstlük arıyorum. Dürüstlüğün dışında hiçbir şeye önem vermiyorum. ne yaptığınız iş benim için önemli, ne de yakışıklı olup olmamanız benim için önemli değil. Çünkü beni sadece sizin dürüstlüğünüz mutlu edebilir ve dürüst olan bir erkeğin bana zarar verebileceğine, beni üzeceğini inanmıyorum ama dürüst olmayan birisi diğer yönlerden mükemmel biri olsa beni mutlu edemez.

Öyle biriyle yaşadığım arkadaşlığın sonunda mutlaka üzülen taraf ben olurum. Sarışın, sakin, kendi halinde güzel bir kadınım. Yaşamı gösterdiğimi zannetmiyorum. 35 yaşın üzerinde birini istiyorum. Bilmenizi isterim ki daha önce evlilik yaptım hayatımın en kötü en zor günlerini yaşadım. Evliliğimizin İlk birkaç ayı dışında eski eşim bana hiç değer vermiyor ilgi göstermiyordu. Bunu hiçbir zaman ispatlayamam ama biliyorum ki beni birçok kerede aldatmıştı. Neyse ki artık geçmişte yaşanan hiçbir şeyin bir önemi kalmadı. Şu an sadece geleceğimi düşünüyorum ve mutlu olmanın yollarını arıyorum.

Benim mutluluğum biliyorum ki olgun dürüst bir erkekte. Eğer dürüstlüğünüze güveniyorsanız ve inanıyorsanız tanışmayı isterim. Ancak tabi ki arkadaşlarımızı eğer en güzel şekilde yaşamak istiyorsak sadece dürüstlük yetmeyecektir. Dürüst olmak bizleri belki bir arada tutabilir ama güzel bir arkadaştık için çok daha farklı özellikler gerekiyor. Z3ngin bir erkek olmasanız daha iyi en azından kız arkadaşınızı güzel temiz bir yerde yemeğe çıkaracak kadar maddi imkanına sahibi olmanız gerekir. Ya da bir hafta sonunda küçük çaplı bir tatile gidebilmeliyiz diye düşünüyorum. Eminim ki bunları yapabilmeyi sizlerde en az benim kadar istiyor ve hayal ediyorsunuz. Birbirimize karşı dürüst ve anlayışlı olarak hayalleri birlikte gerçek yapabilir ve yaşayabiliriz. İstanbul Esenyurt’tan olgun dürüst beyler yazarsa tanışalım.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/esenyurt-bayan-arkadas/,esenrt dul kadın tel,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*