Eskişehir Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Eskişehir ve ilçelerinden bu sayfamızda sizde yer alarak kesinlikle kendinize arkadaş bulabilir yalnız günlerden kurtulabilirsiniz. Bizler islamisayfalar.com olarak dijital dünyanın imkan ve olanaklarını sizlere ücretsiz bir şekilde sunuyoruz. Bunu yaparken herhangi bir ticari beklentimiz olmadığı için sitemizde güven ve sevgi saygı anlayış ve hoşgörü içerisinde gerçek kişilerle sohbet edebilirsiniz. Yaz aylarının yaklaştığı bu günlerde sizde yazı yalnız ve umutsuz geçirmeyin. Sitemiz bu anlamda sizlere bugün olduğu gibi gelecektede umut olmaya devam edecektir.

💘Ben Büşra. Öğrenciyim Olgun Sevgilim Olsun İstiyorum.💘

Selamlar, ismim Büşra. Sarışın 165 boy ve 62 kilo eğlenceli agresif biriyim. Hayatı çok kafama takmam çünkü benden daha değerli bir şey olduğuna inanmıyorum. Bu şekilde inanmak beni psikolojik olarak rahatlatıyor. Fiziğim oldukça iyidir ama bir erkeğin bana fiziğime bakarak değer vermesini istemem hatta bunu yapan olursa kendimi aşağılanmış hissederim. Sevgilim yakışıklı olsun isterim tabi her kadın gibi ama erkeğe değer vermem için yakışıklı olması benim için geçerli bir neden olamaz. Benim değer vereceğim erkek öncelikle bana değer verecek.

Bana değer vermeyen yada sadece fiziğime değer veren bir erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun, zengin olmuş kariyer sahibiymiş falan benim umrumda olmaz. Değer görmek isteyen önce değer vermesini bilmeli. Aslen Aydınlı’yım ve okul için buradayım. Üniversite’de bu son senem. Okul uzamazsa seneye burada yokum. Buraya o kadar çok alıştım ki okul bittikten sonra iş hayatıma burada devam etmek istiyorum. Olgun erkeklerden hoşlanan bir kadınım ama çok somurtkan birini istemem. Gereğinden fazla konuşan yerli yersiz espiri yapmaya çalışan erkeklerden de çok hoşlandığım söylenemez.

Okul dışında kendimi müzik alanında geliştirmeye çalışıyorum. Bir kafede canlı müzik yapıyorum. Burada olmamın amacı erkekarkadaş bulmak dışında farklı bir şeyler yaşamak istedim. Hiç sanaldan arkadaşım olmadı. Nasıl bir duygu olduğunu merak ettiğim için buradayım. Biraz deli dolu biriyim biraz ters davranırım belki ilk başlarda ama birine güvenir alışırsam çok yumuşak kalpli biri olduğumu gösterebilirim. Tanımadığım kişilere karşı ister istemez biraz katı davranıyorum. Eskişehir merkezde yaşayan iş güç sahibi düzgün birisi varsa yazsın tanışalım. 

💘Selam. Adım Ebru 22 Yaşındayım.30 Yaş Üstü Olgun Erkek İstiyorum.💘

Selam ismim Ebru ve Eskişehir merkezde kız arkadaşımla beraber yaşıyoruz aynı zamanda çalışıyorum. Özel sektördeyim bu yüzden çalışmayı sevmiyorum. Özgür rahat bir hayat yaşamak için çalışmak zorundayım. Özgürlüğüm benim en vazgeçilmezim ve bunun için her şeyi göze alabilirim. Bu yüzden ailemden bile ayrıldım. Hayatta en değer kişiler ailemdi ama benim hayatımı kısıtlamak istedikleri için evden ayrıldım. Bu kolay olmadı elbette ailemden çok büyük baskılar gördüm. Belki kendime zengin bir erkek arkadaş bularak rahat yaşayabilirim ama ben kimseye gebe kalacak boyun eğecek karakterde birisi değilim.

Bu yüzden sadece kalbimin ısındığı biriyle beraber olmak isterim. Yakışıklı olmasa dahi eğer bir erkeğe güveniyorsam ve ona kalbim ısınmışsa benim için  o erkeği hayatımın kahramanı yapabilirim. Ama tabi gönlüm doğru düzgün bir işi olan kadınına zarar vermeyecek, bana gerçek manada dost ve destek olabilecek, kendimi iyi hissettirecek olgun bir erkekten yana ama ne zaman birine bakıp sanırım bu doğru kişi diye içimden geçirsem hep hüsrana uğradım. Bu bana ders oldu ve artık biriyle tanışınca hemen iki günde kendimi ona kaptırmak istemiyorum.

Çünkü sonrasında üzülen hep ben oluyorum. Erkek hiç bir şey yokmuş gibi hayatına devam edebiliyor ama ben bunu yapamıyorum. Hiçbir şey olmamış gibi arkama bakmadan yara almadan hayatıma kaldığı yerden devam edemiyorum. Belkide erkeklere karşı en zayıf noktam burası. Bunu yaparak sadece kendime zarar verdiğimin farkındayım ama buna engel olamıyorum. Vefasız duyarsız ve duygusuz bir kadın olamiyorum. Bunları bilmenizi ve bana ona göre davranmanızı istiyorum. 30 yaş altındaki etkenlerin yazmasını istemiyorum. Dürüst beyler bana yazabilirler.

💘Adım Gülşah. Evlilik Düşünen Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba ismim Gülşah, 25 yaşındayım ama evlenmeyi düşündüğüm için buradayım. Genç yaşıma rağmen bu zamana kadar çok hata yaptım hayatımda. Bir türlü şans yüzüme gülmedi diyebilirim. Saf ve temiz kalpli biriyim ve insanlara kolay inanıp güveniyorum. Daha önce bir erkek arkadaşım oldu. Mahalleden tanıdığım aynı zamanda liseyi beraber okuduğum iyi tanıdığımı zannettiğim biriydi. İlk başlarda bana çok iyi ve efendi davranıyordu. O kadar iyi ve kibar davranıyordu ki hayatta en çok ona inanıyor ve ona güveniyordum. O ne derse desin doğru kabul ediyordum. Zamanla anladım ki söylediği ve yaptığı her şey yalanmış sadece çok iyi rol yapan biriymiş. Ondan sonra zaten birine inanıp güvenmeye çok korkmaya başladım.

Benim güvenimi iyice kazandıktan sonra bana bankadan kredi çektirdi ve ödemedi. Çalışmadığım için bende ödeyemedim. Bu yüzden ailemle aram açıldı. Çok kötü günler geçirdim. Bu olaylardan sonra ailemle bir daha eskisi gibi olamadım aramıza bir defa soğukluk girmişti çünkü. Bende evlenip kendi ailemi kurmaya karat verdim ama dürüst birini bulmak çok zor. Bu yüzden kafam çok karışık. Umarım benim gibi kendi halinde ve efendi birisi vardır burada. Tek arzum sessiz sakin huzurlu bir hayatım olsun. Öyle çok parada falan gözüm yok. Esmer güleryüzlü güzellik olarak normal biriyim. Çok iddialı değilim ama erkeğini mutlu edemeyecek biriside değilim. Evlilik isteyenler yazsın tanışalım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*