Eskişehir Erkek Arayan Bayanlar

Eskişehir’den Olgun Seviyeli Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Tuğçe. 28 yaşımdayım ve Eskişehir’de bir hastanede fizyoterapist olarak çalışıyorum. Eskişehir’e  yakın zaman önce geldim ve şu burada bulunan bir yakınımın evinde kalıyorum. Ama en kısa zamanda kendi evimi ve kendi düzenimi kurmak istiyorum. İş yerindeki birkaç kişi dışında bu şehirde tanıdığım birileri yada bir arkadaş ortamım yok. O birkaç kişide zaten aynı yerde çalıştığım için mecburen konuşmak zorunda olduğum kişiler. Yani anlayacağınız şu an için bi şehirde hiç mutlu ve huzurlu değilim. Şehir çok güzel sevmeye başladım ama sosyal bir ortam olmayınca sıkılıyorum. Buraya gelmeden önce çok farklı hayaller kurdum buraya dair. Zaten geldiğim yerde hiç mutlu  değildim. Sürekli baskı altındaydım. Burası benim için özgürlüğe açılan kapı oldu bir bakıma. Tabiki zamanla taşlar yerine oturacak ve belki hayallerimdekinden çok daha mutlu olabilirim ama şu an için gerçekten bunaldım. Sanal ortama yabancı ve uzak biri değilim.

Nasıl anlatacağımıda çok bilmiyorum ama ben sevgi ve aşk konusunda yaşıtlarıma göre bir hayli geriden geliyorum. Önce lisede iki abimle aynı okulda okuyor olmam ardından ailemin yaşadığı yerde üniversite okumak ve aileminse tutucu ve baskıcı bir yapıya sahip olması nedeniyle hiç erkek arkadaşım olmadı. Birinden hoşlandığım zaman hep uzaktan sevmek, duygularımı tek başıma içimde yaşamak zorunda kaldım. Ama artık birşeylerin değişmesi gerek. Artık bende birini gerçekten sevmek ve bunu hayatımın her anında yaşamak istiyorum. Sadece içimde değil, sevdiğim erkeğe dokunmak sarılmak gözlerine bakarken beni ne kadar çok sevdiğini dinlemek istiyorum. Beraber bir kahvaltı yapabilmek bile benim için büyük olay. Birçoğunuz için bunlar sıradan şeyler olabilir ama benim böyle birşey yaşamam beni  için devrim gibi birşey demektir. Sanal ortamda tanışıp  mesajlaştığım birkaç kişi oldu ama dediğim gibi ben hep uzaktan sevmek ve sevilmek zorunda kaldım. Eskişehir’den yaş olarak benden olgun seviyeli bir erkekle tanışmak istiyorum. 

Eskişehir erkek arayan bayanlar, Alpu erkek arayan olgun ve yanlız bayanlar, Han erkek arayan türbanlı bayanların telefon numaraları, Beylikova erkek arayan zengin ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, İnönü erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Mihalgazi olgun erkek arkadaş arayan genç bayanlarla sohbet,  Günyüzü evlenmek için erkek arkadaş arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Sivrihisar seviyeli erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Tepebaşı üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları.!

Eskişehir Erkek Arayan Olgun Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim İlhan ve şu an Eskişehir merkezde yaşıyorum. 29 yaşımdayım. Birkaç yıl önce başımdan geçen çok güzel olduğuna inandığım bir anımı sizlerle paylaşmak istedim. 

Üniversiteyi bitirdikten sonra birkaç yıl  babama işlerinde yardımcı oluyordum. Ama tabi bu ömür boyu böyle gidemezdi. Kendime daha doğru düzgün kalıcı bir iş bulmam gerekiyordu. Biraz araştırınca bir okula ingilizce öğretmeni alınacağını duydum. Görüşmeye gittim. İngilizce biliyordum ama sertifikam yoktu. Okul müdürüne durumu anlayışla karşıladı fakat bir an önce sertifika almamın şart olduğunu yoksa sene sonuna kadar o şekilde gidemeyeceğimizi söyledi. Bende bir yandan  okulda derslere giriyor dersten çıkınca İngilizce kursuna gidiyordum sertifika almak için.İngilizcem iyiydi ama yinede kurs bitmeden sertifika vermiyorlardı.

İngilizce hocamız Hülya isminde esmer genç bir hanımefendiydi. Benden sanırım iki veya üç yaş kadar büyük olabilirdi.Birkaç aylık bir kurs sürecinden sonra sertifikayı almıştım. Ama bu süreç içerisinde Hülya hanımla çok samimi olmuştuk.Nadirende olsa dışarda görüşüyorduk veya bayramlarda falan arayıp birbirimizi kutluyorduk. Zamanla onunla daha az konuşmaya falan başladık. Ama ben onu ilk gördüğüm andan bu yana beğeniyor hatta birşeyler hissediyordum ona karşı engel olamadığım. Ama nedendir bilmiyorum bir türlü ona açılamadım. Artik onunla neredeyse hiç görüşmüyorduk.Hatta birgün aradığımda telefonuna ulaşılamıyordu ve daha sonraki aramalarımda anladım ki numarasını değiştirmişti.

Aradan yıllar geçtikten sonra bir Mayıs ayında üniversite şenliklerinde çok sevdiğim bir sanatçının konser için geleceğini duydum ve konser gününü sabırsızlıkla bekliyordum. Konser günü geldiğinde birkaç arkadaşımla birlikte  konser alanına gittik. Birazda erken gitmiştik açıkçası fazla arkalarda kalmamak ve ön taraflarda yer bulabilmek için. Etraf yeşillikti ve hava çok güzeldi. Yanımıza içecek birşeyler alıp oturduk ve konser saatini bekliyorduk. Bir anda gözüme kalabalığın içerisinde biri takıldı. Bu benim ingilizce kursundan hocam sonrasında ise arkadaş olduğumuz Hülya’dan başkası değildi. İlk önce biraz tereddüt etsemde yanına gittim. Yanında birkaç arkadaşı vardı ve onlarda konser için gelmişlerdi. Beni görünce baya mutlu olmuş gibiydi. Biraz hatır sorma faslından sonra yeniden numaralarımızı falan aldık. Adamızda baya uzun bir konuşma  geçmiş bu arada oda bende diğer arkadaşlarımızdan kopmuştuk. Hava kararmaya başlamış ortam iyice kalabalıklaşmış ve arkadaşlarımızı bulmamız bizi  için zor olacaktı.

Ona konseri birlikte izlemeyi teklif ettim O da buna itiraz etmedi. Hatta dünden razı gibi bir durumu vardı. Bir yandan da aklımda ilk karşılaştığımızda yanında ki erkek kimdi, sevgilisi olabilirmiydi aklımda bu sorular vardı ama bunu ona da soramazdım. Açıkça soramasamda başka bir şekilde öğrenebilirdim o erkeğin kim olduğunu. Konseri birlikte izlememiz diğer arkadaşlarına ayıp olmasın falan dediğimde yok önemli değil kurstan öğrenciler dedi ve ben biraz rahatladım. O gece konserde birlikte çok eğlendik. Konserin ardından yemek falan yedik. Geç saatte bir kafeye gidip oturduk falan derken o günümüz beraber geçti. Sonrasında onu evine bıraktım ve sonra ki günlerde Hülya ile çok sık görüşmeye başladık. Ona karşı hislerimi söyledim. Biraz zor olsa da oda beni gerçekten çok sevdi. Birlikte çok güzel ve çok özel günler yaşadık. Aradan zaman geçip ben memur olarak atanınca başka bir şehire zamanla aramız açıldı ve uzaklaştık birbirimizden. Ama nerede olursa olsun o benim için çok özel biri olarak kalacak her zaman. Umarım iyidir ve mutludur.!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*