Eskişehir Evlenmek İsteyen Bayanlar

Eskişehir evlenmek isteyen olgun erkekler, Alpu evlenmek için erkek arayan zengin bayan ilanları, Han 2021 yılı güncel evlilik ilanları, Günyüzü 60 yaş üstü evlilik isteyenlerla sohbet, Mihalgazi suriyeli bayanlarla evlenmek isteyenler, Tepebaşı evlenmek için sevgili arayan olgun bayan ilanları, Sivrihisar kamudan evlenmek isteyen çalışan bayanlar, Odunpazarı dul bayanların evlilik ilanları ve profil fotoğrafları, Seyitgazi dini evlilik ilanları..

Tamamen güvenli bir ortamda evlenmek isteyen birbirinden güzel ve çekici kadınlarla tanışmak ve hayatınıza ortak edecek eşinizle tanışmak istemezmisiniz. Eğer hepimiz buradaysak sanırım bu amaç için buradayız. Bizler islamisayfalar.com olarak yaşınız ve durumunuz ne olursa olsun evlenmek isteyen Eskişehirli siz değerli dostlarımız için sanal ortamın imkanlarını sizlerin hizmetine sunuyoruz. Burada harhangi bir kar amacımız olmadığı için en büyük kazancımız sizin mutluluğunuz olacaktır.

❣İsmim Melike 28 Yaşımdayım. Eskişehir Merkezdeyim. Dürüst Biriyke Tanışıp Evlenmek İstiyorum.❣

Merhaba Melike  ben,Eskişehir merkezde ailemle yaşıyorum ve 28 yaşımdayım. Burada size biraz kendimden bahsetmek istiyorum ama çok güzel mutlu günler yaşadığımı söyleyemem. Lise yıllarımda maddi manevi hiçbir sorunum yoktu. Babamın işleri  yolundaydı ve varlıklı bir aileydik. Ne istesek yerine getirirdi babam. Ancak ben üniversite okurken babamın işleri kötüye gitti. Hatta o kadar zor günler yaşadım ki okulu bırakmak zorunda kaldım. Okulu bırakıp kendime sıradan düşük gelirli bir iş buldum. Çalışıp aileme destek olmak istedim. Bunun için elimden gelen neyse yaptım.

Ancak babamın işleri bir türlü yoluna girmedi. Son yıllarım bu yüzden hem fiziki hemde psikolojik olarak oldukça yorucu geçti. Ben gerekirse yıllarca uğraşır yine aileme destek olmak isterdim ama babam son zamanlarda benim asla onaylamayacağım işler yapmaya başladı. Bu beni ondan uzaklaştırdı. Artık ben kendi yoluma gitmek ve kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Sessiz sakin ve duygusal biriyim. Lisede bir defa erkek arkadaşım olmuştu. Bunun dışında duygusal bir bağ hissettiğim kimse girmedi hayatıma.

Daha önce evlenmek isteyenler,bana teklif edenler ve aileme haber gönderenler oldu ama ben aileme destek olabilmek için hiçbirini kabul etmedim. Ben tipik Türk kadını modunda genç bir kızım. Gezmeyi falan çok sevdiğimi söyleyemem. Daha çok evde ailemle vakit geçirmeyi severim. Arada bir arkadaşlarımla çıkar cafede falan biraz zaman geçiririm. Bunun dışında yaptığım gittiğim birşey yok. Ev işlerinde çok iyiyimdir ama. Benim evim her zamab tertemiz ve düzenli olur. Yükseklerde gözü olan biri değilim. Karşıma dürüst birisi çıkarsa tanışıp evlenmek istiyorum.

❣Melisa Ben.Eskişehir’de Öğrenciyim. Evlenmek İçin Olgun ve Çalışan Erkek Arıyorum.❣

İsmim Melisa. 22 yaşımdayım ve Eskişehir’de okuyurum. Aslen Isparta’nın bir ilçesindenim. Anne ve babamı ben daha çok küçükken kaza sonucu kaybetmişim. Onların sadece resimleri var bende ve bunun dışında onlara dair bildiğim birşey yok. Beni dedem büyüttü bu zamana kadar. Bunun dışında akrabalarimdan hiçbir destek görmedim. Bir süre öncede dedemi kaybedince hayatta yalnız tek başına yaralı bir kuş gibi kaldığımı hissediyorum. Karşıma kötü niyetli insanların çıkacağından korktuğum ve birazda hayatta bana destek olabilecek birine ihtiyacım olduğu için evlenmek istiyorum.

Çalışan ve bana göre olgun, hayat tecrübesi olan düzgün birini arıyorum. Uzun boylu, zayıf kumral bir kızım. Bu zamana kadar hiçbir erkekle ilişkim  olmadı. Erkek arkadaş sevgili nedir,nasıl olunur en küçük tecrübem yok. Çevremde yaklaşmaya sevgili olmaya çalışan çok erkek var tabi ama benim içinde bulunduğum durumda ne onlar beni mutlu edebilir,ne de ben onları mutlu edebilirim. Bir erkeğe kalbimden,sevgimden ve sadakatimdena başka verecek birşeyim yok. Çalışan birinin olması şart benim için. Çünkü ben zaten öğrenciyim ve okulumu bitirmek zorumdayım.

Bu bölümü kazanmak için çok emek verdim. Sonuna yaklaşmışken bırakamam. Zaten okul bittikten sonra bende çalışmaya başlarım ve çok daha rahat oluruz. Normalde çok neşeli ve çevresine enerji veren biriyimdir ama hayatta yalnız kalınca yüzüm gülmez oldu. Şu an devlet yurdunda kalıyorum. Aldığım burslarla idare etmeye çalışıyorum. Kolay kolay kimseyede güvenemiyorum ama sanırım bir yerde birine güvenmek zorundayım evlenmek için. Sinirli asabi erkekleri sevmiyorum. Benim gibi sakin ve uyumlu olsun. Eskişehir dışından biriside olabilir aslında eğer okulumu sorun etmezseniz. Sadece olgun ve işi olan dürüst erkekler yazsın.

❣Selam Aslı Ben,Eskişehir’den Yazıyorum. Olgun Yakışıklı Erkek Arıyorum Evlenmek İçin.❣

28 yaşında güzel bir kadınım. Bana göre mükemmel bir fiziğe sahibim. Herkesin kendine göre zevkleri farklı olduğu için beni beğenmeyenler olacaktır belki ama ben yinede eğer ukalalık olarak kabul etmezseniz kusursuz bir kadınım diyebilirim. İngilizce öğretmenliğinden mezunum. 2 yıl öğretmenlik yaptıktan sonra kendi isteğimle ayrıldım. Yapmak istediğim bazı işler için bunu yapmam gerekiyordu. Hiçte pişman değilim. Hayallerim benim için değerlidir ve gerçekleşmesi için ne yapmam gerekiyorsa sonuna kadar yaparım. Tuttuğunu koparan inatçı biriyim yani. Zor biriyimdir ve zor beğenir zor vazgeçerim.

Kalbimi kazanmak , gönlüme girmek sizin hiçte kolay olmayacaktır ama bir defa benim ilgimi çekip kendinize aşık edebilirseniz sizi dünyanın en mutlu erkeği yapabilirim. Tabi eşim olacak kişiden bahsediyorum. Artık sevgili falan istemiyorum. Sonu yok işlerin, tadıda yok. Aşık olduğumu zannedip hayatıma aldığım sevgililerimden bir yol olmayacağı geçte olsa anladım. Daha ciddiyetli olgun bir erkekle tanışmak istiyorum ve tanıştığım son erkek o olsun isterim. Evliliğim daha çok mantık evliliği olacak ama bir erkeği mantığımın alması içinde öncelikle ondan etkilenmem gerek.

İlk görüşte aşka inanırım bu yüzden sizi ilk gördüğüm an benim için çok önemli. O ilk an sizinle olan kederimi belirleyecek olan an. Yaşanacak o tek bir anın kutsallığına inanıyorum. Herşeyin başlangıcı o çünkü. Benim eşim olacak adsm birazda yakışıklı olmak zorunda tabi. Beni biraz fazla ukala bulabilirsiniz ama inanın hiçte öyle birisi değilim. Sadece benim hayatımın gerçekleri bunlar. Eşimin çirkin birini olmasını isteyecek değilim elbette. Bir hayat boyu çirkin biriyle aynı yastıkta düşünemiyorum kendimi. Yakışıklı ve olgun erkekler yazsın tanışalım.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*