Etimesgut Bayan Arkadaş

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 26, 2022
1
1397

Selam. Etimesgut’tan Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Ankara Etimesgut’ta yaşıyorum. Adım Melis ve 25 yaşında bir esmer bakımlı bir kızım. Bu siteden olgun maddi durumu iyi olan bir erkekle tanışmak arkadaş olmak istiyorum. Genç bir erkeği sevgili olarak kabul etmiyorum. Çünkü hayatımdaki eksik parçaları genç erkekler tamamlayamazlar. Bu yüzden düzenli bir iş olan olgun maddi imkanları olan biriyle tanışmam gerek. Burada ailemle beraber yaşıyorum ama kendimi huzursuz ve mutsuz hissediyorum çünkü ailemle aramızda ciddi sorunlar var ve ben bu sorunları aşamıyorum. Hayatımda olgun beni sahiplenecek ve iyi vakit geçirmem için elinden geleni yapacak bir erkek olursa ailemle yaşadığım sıkıntıları belki biraz unutabilirim.

Şu anda hiç huzurum yok ve çok mutsuzum ne yapacağımı bilmiyorum. Aklıma ilan vererek beni sahiplenecek birini bulmak geldi ama umarım bu ilan işe yarar. Maddi sıkıntı yaşadığım için son zamanlarda arkadaşlarımdanda biraz uzaklaşmak zorunda kaldım. Çünkü arkadaş çevrem genelde maddi durumu iyi olan kişiler, onların arasında bu şekilde kendimi daha kötü hissediyordum. Bu yüzdende herkesten uzak durmaya karar verdim. Güzellik ve çekicilik konusunda çok iddialıyımdır çoğu zaman erkeklerin ilgisini çekiyorum ama bana yakın olmaya çalışan erkekler hep kendi yaşıtlarım olduğu için şimdiye kadar aşk anlamında hayatıma kimseyi alamadım.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Güvenebileceğim hayalimdeki gibi olgun birini şimdiye kadar bulamadım. Eminim Etimesgut’ta benim gibi genç ve güzel bir bayanla tanışmak isteyen üstelik güvenilir olgun erkekler mutlaka vardır. Bunlardan biriyle burada karşılaşabilirsem belki benim için hayat yeniden başlıyor olabilir. Ailemle aram kötü olduğu için maddi olarak bana bir katkıda bulunmak isteseler dahi kabul etmek istemiyorum, çalışmak için iş arıyorum. Hayatımı düzene koymak istiyorum ama bu konuda maddi destekten daha çok manevi desteğe ihtiyacım var. Evlilik kesinlikle istemiyorum. Tek aradığım aşık olup sevebileceğim düzgün ve dürüst birini bulabilmek ve Etimesgut’ta yaşayan uygun ve maddi imkanları iyi olan beyler yazabilirler.

Etimesgut Arkadaş Arayan Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Bu sayfamızda Ankara Etimesgut’ta yaşayan olgun ve genç mutlu olmak için arkadaş arayan bayanların ilanlarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu ilanlara ücretsiz olarak mesajınızı iletebilirsiniz. Etimesgut’ta yaşayan evlenmek isteyen erkeklerin evlilik ilanlarınıda inceleyerek onlarla tanışma imkanı bulabilirsiniz.

Etimesgut arkadaş arayan olgun bayan ilanları. Etimesgut olgun erkek arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp sohbet. Etimesgut genç kızların arkadaşlık ilanları ve WhatsApp numaraları. Etimesgut güncel evlilik ilanları ve ücretsiz sohbet. Etimesgut 2022 arkadaşlık ve evlilik ilanları. Etimesgut evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla WhatsApp tanışma ve sohbet. Etimesgut ücretsiz arkadaşlık siteleri. Etimesgut arkadaş arayan bayanların WhatsApp sohbet grupları.

60 Yaşımdayım. Etimesgut’tan Seviyeli Güvenilir Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Selena, 60 yaşındayım ve şu an Ankara Etimesgut’tayım. Buradan güvenilir biriyle arkadaş olmak istiyorum. Ailemle birlikte uzun yıllar yurt dışında yaşadım ve eğitim ve meslek hayatıma orada devam ettim. Şu an araştırma görevlisi olarak 2 yıllık bir süreç için Etimesgut’ta bulunuyorum daha sonra yurt dışına dönmek zorundayım. Bu 2 yıllık süreç içerisinde burada yalnız kalmak ve sıkılmak istemiyorum. Bu yüzdende bana uygun biriyle tanışarak arkadaşlık kurmayı istiyorum. Daha önce yurt dışında yaşadığım dönemde kısa süren bir evliliğim oldu ama çocuğum olmadı.

Buraya yani ülkeme özellikle gelmek istedim çünkü çok uzun zamandır gelmiyordum ve ülkemi sevdiğim için burada daha fazla vakit geçirmek istedim. Meslek hayatım boyunca birçok ülkeye gittim ancak kendi ülkeme çok fazla zaman ayıramadığım için kendi içimde biraz rahatsız oldum. Bu yüzden 2 yıl kadar kısa bir sürede olsa ülkemde yaşamanın huzurunu tatmak istiyorum ama burada tek başımada vakit geçiremiyorum. Buraya geleli sadece birkaç ay oldu ve tek başıma olunca zaman hiç geçmiyor. Türkiye’den biriyle samalda tanışarak arkadaş olmadım hiçbir zaman. Ama yurt dışında sohbet sitelerinden tanıştığım arkadaşlarım olmuştu. Birkaç farklı dili çok iyi konuşabildiğim için farklı ülkelerdeki arkadaşlık sitelerine girip sohbet edebiliyorum.

Ama şu an aradığım sanal ortamda sohbet etmek değil gerçekten her şeyimle hissederek reel yaşayabileceğim bir arkadaşlık istiyorum. Büyük evleri sevmediğim için buradan küçük bir ev kiraladım. Küçük evlerde kendimi daha mutlu daha huzurlu hissediyorum. Ben her bakımdan özgür ve maddi durumu iyi olan bir kadınım. Erkek arkadaşımın maddi olarak iyi olup olmaması beni düşündüren bir konu değil. Arkadaşlığımızı daha güzel yaşayabilmek için maddi imkanlarımı ben sonuna kadar zorlayabilirim. Ama bunun için size sonuna kadar güveniyor olmam gerekir. Genç ve enerjik Etimesgut’ta yaşayan güvenilir kişilerin kendilerini tanıtmalarını bekliyorum. Telefon numarası bırakırsanız ben sizi ararım ve sohbet ederiz.

İsmim Kaan. Etimesgut’tan Genç Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ben ismim Kaan. Ankara Etimesgut’ta yaşıyorum ve 32 yaşındayım. Bekar yalnız bir erkeğim. Aslen Balıkesirli’yim. Uzun boylu genç ve yakışıklı birisi olduğum için kendime güveniyorum. Burada bir sağlık kurumunda çalışıyorum iyi bir mesleğim var ve maddi sıkıntım yok. Genç ve güzel bir bayanla tanışarak uzun süreli arkadaşlık kurmak ve hayatıma heyecan katmak istiyorum. İlanımı okuyan Etimesgut’ta yaşayan genç ve güzellik konusunda kendisine güvenin çekici bayanların mesajlarını bekliyorum. Aslında çevremde arkadaşlık kurabileceğim çok sayıda bayan ama ilgimi çeken beni heyecanlandıran görmek için sabırsızlandığım biriyle şimdiye kadar karşılaşamadım.

Daha önce yaşadığım bir arkadaşlıktan birçok sorunla karşılaştığım için uzun süre hiçbir bayanla tanışmak arkadaş olmak istemedim. Sadece güvendiğim birkaç kişiyle görüşüp sohbet ettim. Onun dışında hiç kimseyle vakit geçirmek istemedim çünkü arkadaş olduğum bir bayan bana çok büyük sıkıntılar yaşatmıştı. Evlenmem için bana çok baskı yapıyordu ve ben kesinlikle evlilik düşünmüyordum. Bunu sizlerinde bilmesini isterim. Hatta konuyu o kadar çok abartmıştı ki ailesinden dahi baskı görmeye başladım. Ondan kurtulmam hiçte kolay olmadı. Yeniden aynı sıkıntıları yaşamamak için daha dikkatli olmak zorundayım evlilik istemiyorum ve bu kararıma saygı duyacak bunu kabullenecek birini istiyorum.

Niyeti sadece güzel bir arkadaşlık kurmak ve mutlu olmak isteyen bayanla tanışabilirim. Bir kadını sevmeyi aşık olmayı bende istiyorum ama evliliğin sorumluluğunu taşıyabileceğime inanmadığım için böyle bir yola girmek istemiyorum. Hiç kimseyede evlilik vaat ederek arkadaşlık kurmadım bundan sonrada öyle bir niyetim yok. Bu konuda sizlere karşı açık sözlü olmak istedim. Çünkü ne kendimi sıkıntıya sokmak isterim ne de sizleri hayal kırıklığına uğratmayı istemem. Güzel samimi bir arkadaşlık isteyen genç ve güzel bayanlar tanışmak isterlerse iletişim numarası yazabilirler.

1 YORUM

  1. Merhaba Melis Hanım.Nasılsınizaman?Ben de Etimesgut’ta yaşıyorum.Göksu Mahallesi’nde oturuyoruz.Şu konuda merak etmeyin:İyi bir insanım.İsterseniz whatsup üzerinden mesaj atabiliriz.Sizi tanımak isterim.İyi geceler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here