Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Özellikle  üniversiteli gençler ve dul bayanlar arasında ev arkadaşlığı oldukça yaygınlaştı. Bu durumda internette ve sosyal medyada hem ev arkadaşı hem sevgili arayanların sayısı her geçen gün hızla artıyor. Sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermek adına ev arkadaşı arayan dul bayanlar bloğumuz sayesinde sizlerde mevcut profilleri inceleyerek ev arkadaşı bulabilirsiniz. Üniversiteli gençler bu konuda zorluk yaşamıyorlar çünkü bulundukları ortam ev arkadaşı ve sevgili bulmak için oldukça müsait. Ancak olgun bayanlar ve erkekler bu konuda gençler kadar şanslı değiller malesef. Bu nedenle bu bloğumuzda sadece ev arkadaşı arayan dul ve yanlız bayanlara yer vermeyi sizler için daha uygun bulduk.

 Ev arkadaşı arayan dul bayanlar, Ev arkadaşı arayan dul bayan numaraları, Ev arkadaşı arayan  dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Ev arkadaşı arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Ev arkadaşı arayan olgun bayanlarla sohbet, Ev arkadaşı arayan türbanlı ve dul bayanların whatsapp numaraları.! 

Selam, Olgun ve Güvenilir Ev Arkadaşı Arıyorum. 

Merhaba Neslihan ben Bursa Orhangazi’den. Yanliz yaşayan dul bir kadınım. Yanlızlıktan çok sıkıldım ve bunaldım. Zaten bir yıldır evden bile çıkmaya korkuyorum. Bu evde kalma süreci beni psikolojik olarak çok yıprattı. Asla yapmam dediğim herşeyi yapabilmek için neredeyse can atıyorum. Ev arkadaşı istemek gibi birşey aklımdan dahi geçmezdi ama karşı dairemde oturan gençler bu konuda bana ilham kaynağı oldular. Bursa’da iki evim var. Birinde yanlız kalmak istediğim zaman kullanmak ve diğerinde ise tutkulu bir aşk yaşayacağım güvenilir birini bulabilirsem birlikte yaşamak gibi planım var. İlk başlarda bu fikir bana çok marjinal ve sıradışı birşey gibi gelmişti ama sanırım ben dünyayı biraz geriden takip ediyorum. Biraz araştırınca beraber yaşayanların çok fazla olduğunu gördüm ve bende buraya ilan vermek istedim.

Sarışın, olgun, bakımlı ve duygusal bir kadınım. Romantizmi çok severim. Özellikle şarap içmeyi seviyorum özel zamanlarda. Yakın çevrem istediğim gibi birini bulmak için müsait değil. Sanal ortamada alışmam ve güvenmem kolay olmadı ama kaybedeceğim fazla birşey yok. En fazla yanlız kalmaya devam ederim ama uygun birini bulursam kazanacağım çok şey olabilir. Dışardan bakınca soğuk ve asık süratli biri görünebilirim ama hiç öyle biri değilim. Sevdiğim alıştığım kişinin yanında çok eğlenceli biriyimdir. Ama tanımadığım kişilerin yanında son derece soğuk duruyorum. Bu elimde olan birşey değil, benimde yapım böyle ve değiştiremem. Uzun zaman oldu hayatıma bir erkek girmeyeli. Laf olsun diye buraya bunları yazmıyorum. Niyeti ciddi olan, kendinden emin ve güvenilir biriyle tanışarak, birbirimize alıştıktan ve emin olduktan sonra beraber yaşamak istiyorum. Niyeti ciddi olan olgun beyler yazsın.

Selam, İstanbul’dan Güvenilir Ev Arkadaşı Arıyorum. 

Merhaba nasılsınız. Adım Kevser ve 44 yaşımdayım. Minyon bir kadın olduğum için yaşımı fazla göstermiyorum. Geçtiğimiz yıl pandeminin ilk zamanlarında geldim buraya. Daha önce Almanya Nünberg’te yaşıyordum. Bu kötü günler geçip dünya normale dönünce bende Almanya’ya dönerim diyerek geldim ama buraya hem çok alıştım hemde sevdim. Artık kötü günler yavaş yavaş geride kalıyor ama bu seferde geri dönmek hiç istemiyorum. Yeniden evlenmek ve kendimi ev hanımı psikolojisine sokmak istemiyorum. Bana güvenilir düzgün bir partner gerek. Birlikte yaşama fikri evlenme fikrinden çok daha cazip benim için.Çok güzel bilmiyorum kendimi ama yüzüne bakılmayacak kadar biride değilim. İri yarı erkeklerden hoşlanırım. Çok eğlenceli ve her konuda uç noktalarsa yaşamayı severim.

Her zaman heyecan verici şeyler yapmak isterim. Hayat zaten çok kısa ve bu kısa ömrü sıkılarak,evde oturup dizi izleyerek geçirmek benim ruhuma ters bir durum. Zaten bu yüzden evlenmeye sıcak bakmıyorum. Mutlu olmak için en garanti yol birlikte yaşamak bence. Mutsuz olduğunda kolayca kestirip atabilirsin ama evlenince herşey çok daha zor oluyor. Benim yaşlarımda birini istiyorum. Maddi durumu benim için önemli değil. Güvenebilmem önemli bu aşamada. Evlenmiş ayrılmış dul biriside olabilir. Çocuksuz ve özgür birisi olmalı tabiki. Çocuk bakmak istesem evlenir kendi çocuğuma bakardım, o yüzden rahat ve bağımsız birisine ihtiyacım var. Sadece İstanbul lütfen ya da İstanbul’da yaşayabilirim diyen beyler yazsınlar.  Onun dışında muhabbet olsun diye ciddi olmayanlar yazmasın lütfen. Mesajlarınızı bekliyorum.

Selam, İzmir’den Benimle Yaşayacak Genç Partner Arıyorum. 

Merhaba ismim Nursel ve 62 yaşımdayım. İzmir Bergama’dan katılıyorum buraya. Eşimi kaybettikten sonra uzun zaman çocuklarımla ilgilendim. Onları büyütürken kendimide büyüttüğümün daha doğrusu yaşlandığımın farkına bile varmadım. Yıllar onların dertleri tasaları ile geçti gitti. Mutlu bir hayatım ve geçmişim olduğunu söyleyemem. Onlar yuvadan uçup gidince aslında ne kadar yorgun olduğumun farkına vardım. Çok yardımsever, neşeli, hayat dolu biriyim. İkizler burcuyum. Müziği ve romantizmi severim. Yaşımız ne olursa olsun insan istiyor tabi aşkı ve sevgiyi. Genç birini istiyurum yanıma 30 yaşlarında falan olabilir. Beni hem sevsin hem yanlız bırakmasın. Artık hayatın son evresine girerken mutlu girmek ve mutlu olmak istiyorum. Hayatı boyunca hiç mutlu olamamış bir kadının en azından bu kadarını istemeye hakkı vardır heralde.

Maddi sorunum olmadığı için erkekten maddi anlamda birşey bekleyemem. Hatta hoşuma giden sevdiğim birisi için her türlü maddi fedakarlıkta bulunabilirim. Benim için hiç problem olacak birşey değil bu. Ama tabi aramızda o samimiyet o sıcaklık ve güveni oluşturmalıyız herşeyden önce. Çocuklarım yılda bir veya iki kez gelip, birkaç gün kaldıktan sonra gidiyorlar. Onun dışında koca evin içinde yapayalnız duvarlarla başbaşa bir hayat yaşıyorum. En çokta hoşuma giden arzuladığım bir erkekle uzun bir tatile çıkmayı çok istiyorum. Böyle bir tatile çok ihtiyacım var çünkü. Yılların yorgunluğu bir tatille atılır mı, yada hayalimdeki o büyük aşkı tatile sığdırabilirmiyim bilmiyorum ama bunu düşündükçe kanımın kaynadığını, kalbimin çarptığını hissediyorum. İstanbul içinden genç ve orta yaş beyler yazabilirler.

Olgun bayanlarla tanışmak ve ev arkadaşlığı yapmak gibi bir hayaliniz varsa doğru adrestesiniz demektir. Değerli sanalkeyfi.com ziyaretçileri; Sizler için hazırlamış olduğumuz bu bloğumuz sadece ev arkadaşlığı arayan bay ve bayanlara özel, gerçek profillerden oluşmaktadır. Bu bloğumuzda hangi yaştan olusanız olun ev arkadaşlığı isteyen bayanlarla tanışma imkanı bulabilirsiniz. Tabi bu birazda sizin çabanız ve sempati oluşturmanıza bağlı bir durum. Bir bayanla ev arkadaşlığı yapma hayalinizi gerçekleştirebilmeniz için herşeyden önce kendinize uyacağını düşündüğünüz bayanın ilgisini çekmeyi başarmalısınız. Bunun içinde ilanların altında bulunan yorum bölümünü kullanarak ilgilendiğiniz kişiye mesajınızı bırakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*