Evlenmek İsteyen Arkadaş Arayan Dul Bayanlar Telefon

Dul Bayanım.Evlilik Amaçlı ErkekArkadaş Arıyorum.

Selam arkadaşlar, ismim Yasemin, dul ve türbanlı bir bayanım. Kapalı giyinmeyi tercih ediyorum çünkü yetişme tarzımdan dolayı dindar bir bayanım ve muhafazakar düşünceye sahibim. İlk evliliğimden olan bir oğlum var ve şu anda oğlumla birlikte ve annemin yanında kalıyoruz. Aslen Iğdırlı’yız fakat Kocaeli’de yaşıyoruz. İlk eşimden ayrılma sebebim tamamen farklı dünyaların insanı olmamızdı. Ben muhafazakar bir düşünceye sahip, dini bir yaşam tarzını benimseyen bir kadınım. Oysa eşimin her türlü kötü alışkanlığı vardı, içki kumar gece hayatı yani benim istemediğim her ne varsa eşimde bütün bunların hepsi vardı. Ben onu düzeltmek ve daha temiz daha düzgün bir hayat yaşaması için elimden geleni yaptım fakat o tercihini yaptı.

Eşini ve çocuğunu terk etme pahasına alışkanlıklarından vazgeçmeyi göze alamadı. Tabi böyle bir durumda bir kadın olarak kendimden çok çocuğumu düşünmek zorundaydım ve oğlum için ayrılmak zorundaydım. Çünkü oğlumun öyle bir babanın elinde yetişmesini isteyemem. Oğlumunda kötü alışkanlıkları olan birisi olarak yetişmesini istemiyorum. Oğlumun daha temiz bir ortamda yetişmesi daha iyi bir insan olabilmesi için evliliğimi bitirmek zorundaydım ve bunada pişman değilim. İki yıldır annemin yanında kalıyoruz fakat artık yeniden evlenmeyi düşünüyorum. Oğlum şu an 6 yaşında ve ben yeniden evlenmek için onun okula başlanmasını beklemek istedim.

Ben artık kendimden çok oğlum için yaşayan bir anneyim. Beni oğlumla birlikte kabul edebilecek ve oğlumu asla yadırgamayacak ona kötü davranmayacak iyi kalpli biriyle evlenmek isterim. Evliliğimde yaşadığım tatsızlıkların aynısını yaşamamak için kötü alışkanlıkları olmayan birisini bulmak istiyorum ve aynı zamandada muhafazakar birisinin olmasını isterim. Benim gibi dini değerlerini önemseyerek yaşamaya çalışan biriyle daha iyi ve daha uyumlu olarak mutlu olabileceğime inanıyorum. Bu yüzdende benim gibi düşünen birini eş olarak görmek isterim. Kocaeli ve çevresinden evlilik düşünen benim gibi dul kalmış yalnız beylerin mesajlarını bekliyorum.

Evlenmek İçin Arkadaş Arayan Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Evlilik hayali kuran genç erkekler ve genç bayanların sohbet edebileceği WhatsApp tanışma grupları. Evlenmiş fakat dul kalmış çocuklu veya çocuksuz yeniden evlenmek isteyen erkekler ve bayanların evlilik ilanları. Evlenmek amacıyla tanışıp arkadaş olabileceğiniz üyelik yapmadan ve ücret ödemeden sohbet edebileceğiniz arkadaşlık ve evlilik siteleri. İslami evlilik yapmak isteyen türbanlı ve kapalı giyinen bayanlarla tanışma ve sohbet. İkinci baharını yaşamak isteyen 40 yaş üstü dul ve çocuklu bayanlarla evlilik amaçlı tanışma. Genç yaşta dul kalmış ve yeniden evlenmek isteyen genç bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Ücretsiz arkadaşlık ve evlilik ilanı verebileceğiniz islami evlilik siteleri. Evlilik öncesinde arkadaşlık kurmak ve sevgili olmak isteyen olgun bayanlarla ücretsiz sohbet.

Adım Zeynep. Evlenmek İçin Ciddi Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Zeynep, Şırnak’ta yaşıyorum, 26 yaşındayım fakat minyon bir vücuda sahip olduğum için yaşımı çok göstermiyorum. Genç bir kadın olmama rağmen dul kaldım fakat çocuğum yok şu an ailemle birlikte Şırnak merkezde yaşıyorum. Çalışan bir kadın değilim evde kalıyorum ve ev işleriyle vakit geçiriyorum. Erken yaşta evlilik yaptığım için tecrübesiz bir kadındım ve evlilik konusunda birçok konuda ne yapacağımı bilemiyordum. Zamanla gerçekten bir kadın olduğumu anladım ve bunu içimde hissettiğim zaman aslında eşimin hiçte bana göre birisi olmadığını anladım. Çünkü onun gözünde çok değersizdim ve bana hiç ilgi gösteren birisi değildi.

Bir kadın olarak bir yerde ilgidende vazgeçiyoruz en azından saygı görmeyi bekliyoruz. Fakat benim eşim bana o kadarını bile göstermedi. Yetiştiğim kültürel ortam gereği boşanmam hiçte kolay olmadı tabiki. Çünkü bizim burada boşanma ve bir kadının kocasının evini terk etmesi ya da ayrılması hiçte hoş karşılanan bir durum değil ama ben bütün bunları göze alarak yaşadığım zorlukları bilerek o huzursuz evliliği bitirmek istedim ve bundan asla pişman olmadım. Bir süredir ailemin yanındayım. Fakat buradada huzurlu değilim. Çünkü dediğim gibi bizim burada kendi ailem dahi olsa ayrılan ve boşanan kadınlara tepki gösterebiliyor ve hoş karşılanmıyor. Şu anda ciddi olgun biriyle tanışmak ve evlenmek istiyorum.

En azından kadına insan gibi davranabilen sevgisini ve aşkını eşine hissettirebilecek karakterde biriyle tanışmak arkadaş olmak ve sonrasında evlenmek istiyorum. Evlilik öncesinde mutlaka bir süre arkadaşlık süreci yaşamak isterim. Çünkü benim ikinci kez hata yapma şansım ve lüksüm malesef yok. Evlilik gibi ciddi bir konu söz konusu olunca aslında hiçbirimizin yanlış yapmaya hakkı yok. Bu yüzdende yeniden bir yanlışa girmemek için tanışacağım kişiyle bir süre arkadaşlık almak istiyorum. Benim gibi düşünen ayrılmış dul kalmış bir erkekte olabilir, fakat çocuklu birini kabul etmeyi düşünmüyorum. Çocuksuz olduktan sonra her yaştan evlenmeyi düşünen kişiler bana yazabilirler.

28 Yaşımdayım. Evlilik İçin Dürüst Sevgili Arıyorum.

Adım Duygu, 28 yaşındayım ve Kütahya’dan yazıyorum. Ailemle beraber yaşıyorum daha önce evlilik yapmış ve türbanlı bir bayanım. İslami ölçülere uygun yeniden bir evlilik yapmayı düşünüyorum. Daha önceki eşim benim hayatıma giren ilk erkekti, evlilik yapmadan önce erkek arkadaşım veya sevgilim hiç olmamıştı. Yaptığım evlilikte mutlu olamadığımız için ayrıldım. Eşimle birçok yönden çok farklı insanlardık ve birbirimizi hiç anlayamadık. İlk evliliğimi görücü usulü sayılabilecek bir usülde yapmak zorunda kaldım. Aslında eşimden ilk gördüğümde etkilenmiştim fakat evlendikten sonra her şey çok kötü oldu. Maddi manevi hiçbir zaman evliliğin tadını çıkaramadım.

Çocuğum olmadığı için ayrılmakta çokta zorlanmadım. Şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım veya sevgilim olmadığı için hem böyle bir ilişkiyi daha heyecan verici buluyorum hemde yeniden evlenmeden önce sağlıklı karar verebilmek için sevgili olarak bir süre zaman geçirmek istiyorum. Aşkı ve sevgiyi tatmayı gerçekten çok istiyorum. Henüz yaşım genç olduğu için bu duyguları yaşamadan olgun bir kadın olmak istemiyorum. Eşimle hiçbir zaman el ele tutuşarak gezip eğlenemedik en azından erkek arkadaşımla bu duyguları yaşamak ve bu heyecanı tatmayı çok istiyorum. Beni anlayabilen ne istediğimi anlayabilecek ve bana bu duyguları samimi bir şekilde yaşatabilecek biriyle sevgili olabilirsem uyumlu olduğumuzada karar verirsek devamında evlilik düşünüyorum.

Aslında benim ailemle sohbetim muhabbetim çok iyi değildir fakat boşanma sürecinde arkamda sonuna kadar durdukları için çok fazla zorlanmadan ayrılabildim. Genç bir kadın olarak bana hiç yaşamadığım duyguları ve heyecanları yaşatabilecek birlikte hem gezip eğlenebileceğim hemde mutlu bir ailenin huzurunu yaşayabileceğim ciddi bir erkek arkadaş arıyorum. Evlenmek için sadece Kütahya’dan birini düşünüyorum aslında ama kalbimi kazanmayı başarabilecek kendisine güvenen ciddi beyler farklı illerdende yazabilirler.

Anahtar Kelimeler:

Tesettürlü Dul Arkadaş,Kapalı Dul Bayan Arkadaş,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*