Evlenmek İsteyen Bayan Fotoğrafları

Erzurumdan’dan Evlenmek İsteyen Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba Sema ben, Erzurum Oltu ilçesinden yazıyorum. 48 yaşındayım ve ikinci baharımı yaşamak yeniden mutlu bir evlilik kurmak istiyorum. İlk evliliğimde çok mutluydum huzurluydum ve maddi manevi bir kadının isteyeceği her şeye sahiptim ama kader acı yüzünü bana çok erken yaşta gösterdi. Evliliğimin henüz ikinci senesinde eşimi kaybettim ve yalnız kaldım. Zaten ilk evliliğimide çok geç yaşta yapmıştım çünkü güvenebileceğim birini bulmakta zorlanmıştım ve bu yüzden çok geç yaşta ilk evliliğimi yaptım. Sonuçta yarın bize ne getirecek ve hayatımıza kimler girecek ya da hayatımızdan kimler çıkacak bunu bilemiyoruz ve bir umutla yaşamak zorundayız.

Ben bu umudumu hiç kaybetmedim her ne kadar hayat bana her zaman acı yüzünü göstermiş olsada ben yinede mutluluğa olan inancımı yitirmedim ve mutluluğu bulmak için verdiğim çabadan hiçbir zaman vazgeçmedim. Henüz çocuk yapmaya karar vermeden dul kaldığım içinde malesef çocuğum olmadı. Sanırım artık bu yaştan sonrada çocuk sahibi olmam biraz zor görünüyor. İçimde kalan en büyük acılardan bir taneside çocuk sahibi olamamak ve annelik hissini hiçbir zaman yaşayamayacak olmak beni gerçekten çok üzdü. Oltu ilçesinde kendime ait küçük bir iş yerim var ve kazancımda çok şükür bana yetiyor.

Ben evleneceğim erkeğin güçlü ve eşine sadık olmasını beklerim. Aslında gönlüm çocuksuz bir erkekle evlenmekten yana ama tek çocuklu bir erkeğide kabul edebilirim. Bu konuda çok net bir çizgi çizmek istemiyorum tanıştığımız zaman bana vereceğiniz, bende oluşturacağınız imaja bağlı bir durum bu. Fazla sosyal bir kadın değilim evinden işine giden başkada hiçbir şey yapmayan sıkıcı bir hayatı olan bir kadınım. Biraz daha bu sıkıcı yaşam tarzından sıyrılıp daha hareketli daha mutlu günler yaşamak adına bu evliliği istiyorum. Tanışacağım erkekten ayrıca ahlakı ve üslubunun düzgün olmasını beklerim. Erzurum ve çevresinden benim gibi dul ve yalnız kalmış evlenmeyi isteyen bana uygun birisi varsa tanışmak isterim.

Evlenmek İsteyen Bayanları Whatsapp Numaraları ve Fotografları

Evlenmek ve mutlu olmak isteyen yalnız bayanların telefon numaraları ve WhatsApp profil fotoğrafları. Evlenmek amaçlı sevgili arayan ve dini evlilik isteyen türbanlı bayanların Facebook fotoğrafları. Evlenmek için seviyeli erkek arkadaş arayan dul bayanların Instagram hesapları ve fotoğrafları. Evlenmek isteyen bayanların evlilik ilanları ve fotoğrafları. Evlilik amaçlı ilan ve fotoğraf yayınlayan genç ve güzel bayanlarla ücretsiz tanışma ve sohbet. Arkadaşlık sitesinden evlenecek erkek arayan bayan fotoğrafları. İlk evliliğini yapacak olan bayanların evlilik ilanları ve güncel fotoğraflarını görme.

Yasemin İsmim. Evlilik İsteyen Ciddi Erkek Arıyorum.

Merhaba sizlere Uşak merkezden yazıyorum, isim Yasemin ve 36 yaşındayım. Bu benim eğer kısmet olursa ilk evliliğim olacak. Şimdiye kadar evliliği birkaç kez ciddi anlamda düşünmüş olsamda bir türlü gerçekten bir evlilik yapmak kısmet olmadı. İlk denemem lise bittikten sonra sevdiğim aşık olduğum birisiydi ama yaşlarımız daha çok küçük olduğu için ailelerimiz müsade etmedi. Benim ailem daha çok benim okumamı ve meslek sahibi olmamı istiyordu. O zamanlar aileme hak veremiyordum tabi ki ama aradan yıllar geçtikten ve olgun bir kadın olduktan sonra ailemin beni neden evlendirmek istemediğini çok daha iyi anlıyorum ve onların geçmişte doğru karar verdiklerine inanıyorum.

Şu an Uşak merkezde bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum ve hem işimden hemde kazancından memnun. Aslında ben genel olarak hayatımdan memnunum bir sıkıntım huzurumu kaçıracak bir durum yok ama beni mutlu edecek herhangi bir şeyde yok. Çok sıradan, tek düze, sıkıcı bir yaşamım var. Yaşım ilerledikten sonra ise birkaç defa erkek arkadaşım oldu. Ben her zaman seviyeli ilişkilerden yana oldum ve bu ilişkileriminde evlilikle bitmesini umut ediyordum. Ama hiçbiriylede evlilik kısmet olmadı. Belkide en hayırlısı bu şekildeymiş demekten başka çaremde yok sanırım.

Tanışmak isteyenler için kendi fotoğrafımı koymak istedim çünkü farklı bir fotoğrafla kendimi tanıtmamın bir anlamı olmazdı. Evlilik gibi ciddi bir konuda her şey şeffaf ve dürüst olmalı diye düşünüyorum. Bir kadın için internet ortamında herhangi bir yere fotoğrafını koymak arkadaşlık ya da evlilik ilanı vermek çok zor bir durum ama gerçekten evliliği ve mutluluğu istiyorsam bu şartları zorlamak zorundayım, bunun da bilincindeyim. Ailem Uşak merkeze yakın bir köyde yaşıyor. Annemle babam zaten artık iyice yaşlandılar bir küçük kardeşim var o da evleneli uzun zaman oldu. Ailemde tek bekar benim yani. Umarım bende en kısa zamanda beni mutlu edecek hayatıma ortak olacak erkeği bulabilirim.

Selam. Evlenmek İçin Genç Bayan Arkadaş Arıyorum.

Selam arkadaşlar ismim Buğra, 27 yaşındayım, Bolu merkezde yaşıyorum. Burada bir fabrikada satın alma sorumlusu olarak çalışıyorum. Maddi olarak orta düzey gelire sahibim. İlk gençlik yıllarım çok hareketli ve benim açımdan çok güzel geçti. Sonrasında ailemin maddi durumu bozulunca ben çalışmak ve kendi ayaklarım üzerinde durmak zorunda kaldım. Gerçi bu duruma düşmem benim için çokta kötü oldu diyemem, çünkü zaten bir gün gelecek ve kendi hayatımı kurmak ve kazanmak zorunda kalacaktım. Burada niyetim evlenecek biriyle tanışmak ve ben bu konuda son derece ciddiyim ve kendimden eminim.

Benim kadar ciddi ve evlilik konusunda kararlı olan gözü lüks bir yaşamda olmayan genç bir bayanla tanışmak isterim. Tahmin ediyorum ki bütün bayanlar eşinin zengin olmasını ve maddi sıkıntı yaşamamayı ister. Bunu bir erkek olarak mutlaka bende isterim. Eşimi en güzel şartlarda yaşatmak, çocuklarıma maddi manevi iyi bir gelecek sağlamak benim hem görevim hemde en büyük isteğim. Bunun için var gücümle tanışacağıma emin olabilirsiniz. Ancak tahmin edersiniz ki hayatta bazı şeyler hemen bir anda olmuyor. Maddi olarak hayallerimize kavuşabilmek için bazen çok çalışmak ve sabır göstermek zorunda kalıyoruz.

Ben eşimi ve kısmet olursa doğacak çocuklarımı en iyi şartlarda yaşatmayı tüm kalbimle temenni ederim. Tanışacağım bayanında çalışıp çalışmama konusunda kararı daha çok kendisine bırakmayı kendi adıma uygun görüyorum. Çalışan bir bayan beni isterse tanışabilirim, çalışmak istemeyen evinde çocuklarını yetiştirmek isteyen bir bayan olursa bunada açığım. Gerçek huzurun ne mutluluğun maddiyatta ve parada olmadığını biliyorum ama bütün bunlar olmadığı zaman mutluluk ve huzurum olmayacağınında farkındayım. Sadece Bolu’da yaşamayı kabul eden ve mütevazi bir hayat yaşamayı göze alabilen, ciddi genç bayanlar yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*