Evlenmek İsteyen Bayan Polisler

Adım Zeynep. Evlenmek İçin Polis Arıyorum.

Merhaba Zeynep ismim, 32 yaşındayım polis memuruyum ve evlenebileceğim kamuda çalışan beyefendi biriyle tanışabilmek için buradayım. Evlilik yolunda ilerlemek için bir sürr arkadaşlık yapabileceğim benim gibi kamu personeli 35 ve 40 yaşları arasında birini tanımak istiyorum. Evlenmeyi kendi hayatımda belki defalarca denedim çevremde benimle evlenmek istediğini niyetinin ciddi olduğunu hatta gerekirse ailesiyle tanıştırabileceğini söyleyen çok sayıda kişi oldu şimdiye kadar ancak günün sonunda sözünü hiçbiri tutmadı. Bu yüzden şimdiye kadar hiç evlenemedim artık erkeklerin sadece dilleriyle söyledikleri sevgi sözcüklerine kanmayacak kadar olgun bir kadın oldum ve bundan sonra sadece karşımdaki erkeği tavırlarına davranışlarına göre değerlendirmeyi öğrendim.

Aksi halde sürekli kandırılan bir kadın pozisyonuna düşüyorum ve böyle bir duruma düşmek çok canımı sıkıyor. Hiçbir kadın erkekler tarafından sadece geçici hoşlanmalara kanmak ve kandırılmak istemez. Burada benim canımı sıkan şimdiye kadar evlenememiş olmam değil, erkeklerin sürekli niyetim ciddi diyerek bana yaklaşmaya çalışması fakat sonrasında ciddiyetten eser görememiş olmam. Uzun boylu kumral güzel sayılabilecek bir kadınım. Maddi olarak iyi sayılabilirim. Fakat hem aileme hemde çevremde bulunan ihtiyaç sahiplerine yardımcı olduğum için çok fazla maddi olarak birikimi olan bir kadın değilim.

Elbette ki sağlıklı bir evlilik ve yuvanın devam edebilmesi adına maddi imkanların olması gerektiğini bilecek kadar gerçekçi bir kadınım. Zaten bu yüzden daha uyumlu olabilmek adına evlenmek için memur olarak çalışan birini arıyorum. Kamuda çalışmayan kişilerden mesaj beklemiyorum. Meslek hayatım boyunca birçok ilde bulundum, çoğu zaman doğu illerindeydim. Birkaç yıl öncede Ankara’ya geldim. Sanırım meslek hayatımın sonuna kadar burada kalacağım. Benim şartlarıma uyuyabilecek olan herkes yazabilir ama Ankaralı bryler yazarlarsa daha çok mutlu olurum, çünkü daha kolaylıkla görüşme imkanımız olabilir.

Evlenmek İsteyen Bayan Polislerle Tanışma ve Sohbet

Kamuda çalışan birçok erkekten ve bayandan islamisayfalar.com ilan sayfamız için çok sayıda evlilik ilanı almaktayız. Bu sayfamızıda özellikle evlilik amaçlı arkadaşlık arayan kamu personeli bayan polislerin ve evlenmek için bir bayanla tanışmak isteyen erkek polislerin evlilik ilanları için ayırmak istedik. Eğer sizlerde kamuda çalışıyorsanız yani bir polisle tanışarak evlenmek istiyorsanız bu sayfamızdaki ilanları incelemeniz yeterli olacaktır. Sayfamızdaki ilanların tamamı güncel ilanlardır ve tamamen gerçek profillerden ve gerçek kişilerden oluşmaktadır. Niyetiniz evlilik ise ve bu ilanlar arasında size uygun olduğunu düşündüğünüz birisi olursa ücretsiz bir şekilde o kişiye mesaj yazabilirsiniz.

Evlenmek isteyen bayan polislerle WhatsApp tanışma ve sohbet. Evlenmek isteyen bayan polislerin telefon numaraları ve WhatsApp fotoğrafları. Evlenmek için arkadaşlık sitelerinden erkekle tanışmak isteyin olgun bayan polislerin evlilik ilanları. Evlenmek için erkek arkadaş arayan bayan polislerin sohbet grupları. Evlenmek isteyen genç ve güzel bayan polislerle ücretsiz tanışma ve sohbet.

Polisim. Kamudan Evlilik İçin Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler, Ebru ben. İstanbul’da yaşıyorum ve buraya bir yıl önce geldim. Şu an 30 yaşındayım esmer ve açık tenli bir kadınım. Trafik polisi olarak görev yapıyorum. Sürekli dışarıda olduğum için bu benim için biraz yorucu oluyor, o yüzden iş haricindeki zamanımın çoğunu evimde geçirmeyi tercih ediyorum. Ancak yalnız bir bayan olarak tek başına evde vakit geçirmekte çok sıkıcı oluyor. Her geçen gün hayatım daha sıkıcı olmaya başladı. Bu nedenlede evlilik kararı aldım. Fakat evleneceğin kişinin benim gibi asosyal yaşayan birisi olmasını istemiyorum. Benim ayak uydurabileceğim tarzda sosyal yaşayan maddi durumu ve imkanları olan birini arıyorum.

Ben aslen Ordulu’yum ve üniversite mezunuyum. Bazen tatillerde ailemi görmek için memleketime gidiyorum. Bunun dışında genelde İstanbul’dayım ve niyetim ciddi birini bularak evlenmek. İstanbul’a geldikten sonra arkadaş olmak için benimle konuşan ya da konuşmaya çalışan erkekler oldu fakat hiçbirine ısınamadım. Buraya geldikten sonraki son bir yılımda tamamen yalnızım ve aşk hayatım hiç yolunda gitmiyor. Öncelikle arkadaş olmak sonrasında evlilik düşünebilmem için aşık olmam şart.

Duygularımın istemediği birini sadece mantığımla hareket ederek evlenip bir hayat kuramam. Evlendikten sonra hemen çocuk düşünmüyorum, çocuk için yaşımın daha çok erken olduğunu hissediyorum ve anne olmaya kendimi hazır hissetmiyorum. Ancak bunu kendimi tam olarak hazır hissettiğimde isteyebilirim. Evliliğin ilk yıllarında zaten çocuk yapmak biraz mantıksız olur. Öncelikle evlilik hayatında uyumlu olup olmadığımızı görmemiz gerekir. Ancak bu uyumdan tam olarak emin olduktan sonra çocuk yapmak daha mantıklı olur. İstanbul ve ilçelerinden tanışıp arkadaşlık yapabileceğim maddi durumu iyi yakışıklı sayılabilecek dürüst güvenilir kişiler kendilerini tanıtarak iletişim adresi bırakırlarsa görüşebiliriz.

Memurum. Evlenmek İsteyen Memur Bayan Arıyorum.

Merhaba ismim Abdullah Yozgat’ta yaşıyorum ve emniyet teşkilatında çalışıyorum. Daha önce evlenmedim fakat şu anda evlilik konusunda kararlıyım ve evlenmek için kamuda çalışan bir bayanla tanışmak istiyorum. Ben aslen Ağrılı’yım evlenmek için kapalı giyinen türbanlı dindar bir bayanla tanışmayı isterim. İnternet ortamında dindar ve türbanlı bir bayanla tanışmak onunla iletişim kurabilmek çok daha zor galiba. Benim çok bildiğim alışkın olduğum ortamlar değil ama istediğim gibi biride karşıma çıkmayınca burada bulmak umuduyla ilan yazmak istedim.

Çok fazla sosyal yaşayan bir erkek değilim zaten şimdiye kadar flört ederek sevgili olduğunu kız arkadaşımda olmadı. Aşık olduğum gönül verdiğim birisi olmuştu ama onunla ilişkimiz arkadaşlığımız hiçbir zaman olmadı. Sadece ben onu uzaktan seviyordum o kadar. İleride evleneceğim kişinin kamuda çalışan birisi olmasını istiyorum çünkü bu şekilde daha uyumlu olabiliriz ve evliliğimiz daha güzel yürüyebilir. Bana kalırsa artık bayanlarında kesinlikle çalışması gerekiyor. Çünkü hayat şartları bunu gerektiriyor artık. Ben uzun yıllar sonrasını düşünerek hareket etmeyi isterim ve plansız programsız kolay kolay bir şey yapmam.

İleride çocuklarımında rahat etmesini ve onların güzel huzurlu bir yaşam sürmesi için çalışan bir bayanla evlilik yapmak isterim. Hem karakter olarak hemde yetişme tarzımdan dolayı bayanlarla çok samimi olabilen arkadaş ortamlarında sevgili olmayı becerebilen birisi olamadım hiçbir zaman. Bu yüzdende hayatım boyunca kadınlardan hep biraz mesafeli durdum. Eğer kısmet olur evlenebilirsem gerçek anlamda hayatıma girecek ilk kadın evleneceğim kişi olacaktır. Aynı şekilde eşiminde erkeklere şimdiye kadar mesafeli durmuş birisi olmasını isterim. Yozgat’ta yaşıyorum ama evlenmek isteyen kamuda çalışan memur hanımefendiler istediğiniz her yerden yazabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*