Evlenmek İsteyen Bayan Profilleri

Selam, Evlenmek İçin Olgun Zengin Erkek Arıyorum.

Merhaba adım Arzu, İzmir’den sizlere yazıyorum. Güzel ve çekici bir kadınım. Burada evlilik amaçlı tanışabileceğim olgun ve zengin birini arıyorum. Eğer bu şekilde aradığım gibi birini bulabilirsem çok fazla uzatmadan karşılıklı güven oluştuktan hemen sonra bir an önce evlilik yapmak isterim. Çünkü biliyorum ki bu tarz ilişkilerde bir an önce evlilik olmazsa küçük ve gereksiz şeylerden büyük tartışmalar çıkıyor. Özellikle biz kadınların bazı konularda fazla kapris yapıyor olması sanırım bizleri erkekler için biraz çekilmez kılıyor. Boyum 1.76 ve 62 kiloyum kumral güzel bir kadınım. Sizlere burada dürüst ve açık konuşmak isterim birçok kadın gibi bende bazen gereksiz kapris yapabiliyorum.

Hatta bunu biraz abartabiliyorum. Fakat bunun bana yakıştığını düşünüyorum benim kaprislerim daha çok tatlıdır ve birçok erkeğin hoşuna gider. Ev işlerinde ve mutfakta çok iyi değilimdir ama umarım evlendikten sonra daha iyi olabilirim. Çok şirin tatlı güler yüzlü ve eğlenceliyimdir. Bakımlı ve güzel olduğum için her zaman dikkat çeken biriyimdir. Fakat benim dikkatimi çekebilen erkek çok az olmuştur.

Ben burada yeter ki sevgi ve aşk olsun her zorluğa katlanırım gibi arkası gelmeyecek duygusal sözler etmek istemiyorum. Elbette ki sevgi aşk önemlidir fakat maddiyatında en az aşk kadar önemli olduğuna inanıyorum. Hiçbir kadın evlendikten sonra maddi sıkıntı yaşamak istemez ve her zaman maddi olarak rahat olabileceği hayaller kurar ve bu hayalleri gerçekleştirebilecek bir eş ararız. Bende aynı şekilde bana hayallerimi yaşatabilecek kadar maddi güce sahip zengin olgun ve yakışıklı birini arıyorum.

Evlenmek İsteyen Olgun Bayan Profilleri

Birçk erkek hem sevgili olmak hemde arkadaş olmak için olgun bayanlarla tanışmak ve devamında evlenmek istemektedir. islamisayfalar.com sitemizdede olgun bayanlardan çok sayıda evlilik ilanı ve beraberinde profil fotoğrafları almaktayız. Evlilik ilanı verirken kendinize ait fotoğraflarınızı yayınlamanız elbette ki önemlidir. Çünkü sizi tanımak isteyen kişilerin nasıl birisiyle iletişime geçtiklerini görmeleri sizlerin daha çok mesaj almanız ve kendinize uygun eş adayı bulmanızda yardımcı olacaktır. İlan verirken boy kilo ve yaş gibi profil özelliklerinizi yazmanızda ayrıca önemlidir.

Evlenmek için sevgili ve aşk arayan genç ve güzel bayanların Facebook hesapları ve profil fotoğrafları. Evlenmek isteyen dul bayanların WhatsApp profil fotoğrafları. Evlilik için seviyeli arkadaş arayan yalnız bayan profilleri. Evlenmek ve aile kurmak isteyen 40 yaş üstü bayan profil resimleri. İstanbul evlenmek isteyen bayan profilleri. Ankara evlenmek için sevgili arayan bayanların İnstagram hesapları ve profil fotoğrafları.

Adana’dan Evlenmek İsteyen Dürüst Birini Tanımak İstiyorum.

Merhaba ben dul bir kadınım ve yeniden evlilik yapabileceğim dürüst düzgün birini arıyorum. İsmim Serpil, esmer ve bakımlı bir kadınım ve temizliğine dikkat eden kendine iyi bakan, sorumluluk sahibi birini tanımak istiyorum. Özellikle sorumluluk bilinci olan birini arıyorum çünkü bu konuda ilk evliliğimde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadım. Adeta evliliği tek başıma yürütmeye çalışıyordum. İlk evliliğimden bir çocuğum oldu ve özellikle çocuğum olduktan sonra daha büyük sıkıntılar yaşadım, çünkü çocuğumun babası ne çocukla ilgili herhangi bir sorunla ilgileniyordu ne de evin sorunlarını çözmeye çalışmıyordu.

Her zaman ben halletmeye çalışıyordum ve bu şekilde bir evlilik yürütmek benim için çok yorucu ve yıpratıcı oluyordu. Zaten bu şekilde birini ben değil hiçbir kadın istemez ya da sonsuza kadar o evliliği sürdüremez. Benimde tabi ki bir dayanma gücüm vardı ve gücümün sonuna geldiğimi anladığım anda sonunun nereye varacağını umursamadan boşanma kararı almış bulundum. Aldığım bu karardanda hiçbir zaman pişman olmadım. Aksine şu an çok da mutluyum. Boşanmamın hemen sonrasında elbette ki farklı sıkıntılar yaşamaya başladım ama zaten evliliğimin her aşamasında birçok sıkıntıyla boğuşuyordum.

Bu yüzden benimle konuşmak ve evlilik isteyen erkeğin mutlaka sorumluluk alması gereken birisi olması gerekiyor. 40 yaşına gelmiş bir kadın olarak hala kendimi genç hissediyorum ve güzel olduğumu inanıyorum. Biliyorum ki bütün erkekler için kadının güzel olması önemlidir ve her erkek eşinin güzel olmasını arzu eder. Bir kadın olarak bende tabi ki hayat arkadaşımın yani eşimin yakışıklı olmasını, temiz ve düzgün birisi olmasını isterim. Böyle bir isteğimin olmasını sanırım hiç kimse yadırgayamaz. Adana merkezdeyim ve 6 yaşındaki oğlumla beraber yaşıyorum. Çalıştığım için oğluma ailem bakıcılık yapıyor. Adana veya yakın illerden görüşüp tanışabileceğim bahsettiğim özelliklerde birini arıyorum.

Evlenmek İsteyen Türbanlı Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Adım Tuğrul, Van merkezde yaşıyorum ve esnaflık yapıyorum. Evlenebilmek için kapalı giyinen türbanlı dindar bir hanımefendi ile tanışmayı istiyorum. Ben 32 yaşındayım ve şimdiye kadar evlilik yapmadım, aynı zamanda ailemle birlikte kendi evimizde yaşıyorum. Kendime ait bir evim var ama ailemle birlikte yaşadığım için o ev şu an kirada bulunuyor. Evlendikten sonra orada yaşamayı düşünüyorum. Tabi ki eşimde beğenirse. Arabamda var ve maddi olarak iyi durumdayım diyebilirim. Zaten bir evi geçindirecek kadar maddi imkanlara sahip olmasam evlilik için bu kadar çaba sarf etmezdim. Biz genel olarak dindar ve kültürüne bağlı bir aile olduğumuz için benimle evlenecek kişininde aynı şekilde dindar olması değerlerine bağlı kapalı giyinen türbanlı bir hanımefendi olması en doğrusu olur.

Daha farklı, daha seküler yaşayan bir bayanla evlilik için anlaşabileceğimi zannetmiyorum. Zaten öyle bir kadında benimle anlaşamaz. Burada, yani Van merkezde market işletiyorum. Esmer ve uzun boyluyum. Sabah erken saatlerde markete girip geç saatlerde çıktığım için neredeyse hiç sosyal ortamım olmuyor ve kendime hiç vakit ayıramıyorum. Haliyle böyle bir durumda evlenecek biriyle karşılaşma ihtimalimde çok fazla olmuyor. Bu yüzden sanal ortamdayım ve burada evlilik amaçlı biriyle tanışmayı planlıyorum.

Umarım karşıma benim gibi evine ve ailesine bağlı kalabilecek mütevazi bir yuva kurarak huzurlu olmak isteyen bir bayan karşıma çıkar. Böyle birini tanımayı şu an o kadar çok istiyorum ki, çünkü artık bir an önce bu bekar hayatı son bulsun ve kendi ailem olsun istiyorum. Ben aile olmanın ne anlama geldiğini nasıl yaşanması gerektiğini ve bunun kıymetini bilecek karakterde biriyim. Sigara dışında kötü alışkanlığım yok. Van’da benimle birlikte bir hayatı paylaşabilecek olan türbanlı bayanlar varsa lütfen yazsınlar ve tanışalım.

5 yorum

  1. Merhaba İstanbul dan çağlar amacım dürüstlük sadakatli çerçevesinde arkadaşlık dostluk sırdaş olucak CDi olgun bayan arkadaş arıyorum
    0552 sekizyüzoturbır ** otuzaltı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*