Evlenmek İsteyen Bayan Tel ve Fotoğrafları

28 Yaşımdayım. Bekarım. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba, ismin Nurgül. 28 yaşındayım ve Aydın’da bir ilçede yaşıyorum. Aslen buralıyım fakat ailemle birlikte yaşamıyorum. Daha önce 6 ay süren bir evliliğim oldu. Lise bittikten sonra sevdiğim bir erkekle evlenmek istedik fakat ailelerimiz buna razı olmayınca onlardan izinsiz olarak daha doğrusu kaçarak evlendik. Birkaç ay süren evlilikten sonra boşanmak zorunda kaldık ve resmi olarak 6 ay kadar evli kaldım. Fakat eşimle boşanmış olmam sorunlarımı bitirmedi eski hayatıma yeniden dönemedim. Ailem beni affetmedi ve boşandıktan sonrada kabul etmediler. Şu an bir akrabamın yanında kalıyorum. Tahmin edersiniz ki böyle bir duruma düşmek çok zor ve her ne kadar akrabam bile olsa başkasının evinde yaşamak zorunda kalmak benim içimi çok acıtıyor.

İş bulup çalışmak ve hayatımı yeniden düzene sokmak istiyorum. Benim çalışmama karşı çıkmayacak, anlayışlı ve düzgün birini tanıyarak yeniden evlenmek için buradayım. Çocuğumun olmaması benim için avantaj oldu diyebilirim bütün bu sıkıntıların üzerine birde çocuğum olsaydı hayata tutunmam çok daha zor olabilirdi. 30 yaş üzerinde benim gibi evlenmiş ve eşinden ayrılmış çocuksuz birini tanıyarak evlenmek isterim. Hiç evlenmemiş biriyle tanışmak istemiyorum. Tahmin edebiliyorum ki hiç evlenmemiş biriyle tanışıp evlenirsem daha farklı sorunlar olabilir.

Her şeyden önce hiç evlenmemiş birisinin kendisiyle olmasa dahi ailesinin böyle bir evliliğe rıza göstereceğini zannetmiyorum. Artık yeni sıkıntılar yaşamaya tahammülüm ve gücüm yok. Sorunsuz sıkıntısız düzgün bir hayat hayal ediyorum. Yaptığım bir hatanın bedelini yıllardır ödüyorum. Beni geçmişimle yargılamadan saygı ve sevgi çerçevesinde evlilik yapmak isteyen birisi varsa tanışıp konuşabiliriz. Bana istediğiniz her yerden yazabilirsiniz. Güzel sayılabilecek bir kadınım ve sizlerden ricam lütfen ciddi olan evlenmekten başka niyeti olmayan kişiler yazsınlar. Flört ederek kaybedecek zamanım yok. Ciddi olanlar bana ulaşsınlar.

Evlenmek İsteyen Bayan Telefon Numaraları ve Sohbet

Evlenmek isteyen bayanlarla tanışabileceğiniz ve sohbet ederek evlilik isteyen bayanlarla telefonda sohbet edebileceğiniz bu sayfamızdaki ilanlara evlilik için mesaj gönderebilirsiniz. Evlenmek isteyen bayanlarla tanışabilmek için onlara yazacağınız mesajlarınızda kendinizi tanıtmanız ve iletişim adresi yazmanız önemlidir. Ancak tabi ki tahmin ederseniz ki bayanlar güvenmedikleri ve sohbet etmedikleri hiç kimseye telefon numaralarını vermezler. Gerçekten evlenmek ve aile olmak istiyorsanız ilan sahipleri olan bayanlara kendinizi en iyi şekilde tanıtmak ve ifade etmek zorundasınız. Aksi halde sizlere cevap vererek geri dönüş yapmayacaklardır. Sayfamızdaki güncel ilanlar tamamen evlenmek isteyenlere özeldirm. Bu sayfamızda evlilik amaçlı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Dürüst Güvenilir Erkekle Aşk Evliliği Yapmak İstiyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar, benim adım Gülay, Ankara’da yaşıyorum ve evlenmek istiyorum. Fakat evleneceğim erkekle kesinlikle sşk evliliği yapmak isterim. Çünkü ben duygularıma her zaman değer verdim ve hissettiğim duygularım her zaman benim için ön planda olmuştur. Ancak tabi ki artık hayat şartları bizleri aynı zamanda mantık evliliği yapmayada zorluyor. Ancak dediğim gibi benim için öncelikli olan duygularım ve hissettiklerim olacaktır. Bu yüzden bana evliliği hissettiecek birini tanımayı isterim. 34 yaşında esmer bakımlı ve güzel bir kadınım. Ankara Etimesgut ilçesinde bir kamu kurumunda çalışıyorum ve evlilik içinde seviyeli kültürlü birini arıyorum.

Sevmek ve o kişiye tutku ile bağlanmak isterim. Erkeğin bana hissettirebilecekleri evlilik kararı vermemde etkili olacaktır. Sürprizleri seven romantik biriyim. Erkeğinde romantik sürprizler yapmasını severim fakat çok yumuşak huylu erkekleride sevdiğimi söyleyemem. Biraz sert görünen ağır başlığı kişiliğe sahip olanlar benim için ideal eş adayı diyebilirim. Her kadın gibi bende başka kadınlarla gereğinden fazla samimi olmayacak seviyeli ve sadık birini tanımak isterim. Bana kalırsa erkeklerin birçoğu sadakat konusunda kadınları anlamıyor ve beraber olduğu kadına sadık olmak istemiyor. Tabi ki her erkek aynı değildir ama şimdiye kadar farklı birini tanımadım.

Burada çok fazla önyargılıda davranmak istemiyorum ama malesef erkekler bu konuda çok da iyi değiller. Ben bu konuda kendimden son derece eminim eşime ve evime kesinlikle sadık olacak karakterde bir kadınım. Sosyal yaşamayı ve eşimle birlikte keyif alabileceğim her şeyi yapmayı isterim. Kamuda çalışan memur beylerden kendilerini tanıtan mesaj bekliyorum fakat özellikle asker olan kişiler yazarlarsada ayrıca mutlu olurum. Asker olan erkekler benim daha çok hoşuma gidiyor ve böyle biriyle evlenebilirsem kendimi şanslı olarak görebilirim. Bana kendimi daha şanslı daha iyi hissettirebilecek evlilik konusunda kendinden emin maddi manevi hazır olan kişiler mesaj yazabilirler.

Kamudan Evlenecek Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Ömer, kamu çalışanı memurum ve 28 yaşındayım. Kamuda çalışan temiz dürüst helal süt emmiş ahlaklı bir hanımefendi ile tanışarak evlilik planlıyorum. Evlilik için 28 yaş çok erken değil bence ayrıca ben yaş olayına çok fazla takılan birisi değilim. Eğer beni tercih edecek hayalimdeki gibi bir kadın karşıma çıkarsa yaşı benden büyük dahi olsa tanışabilirim. Sarışın açık tenli kendisine çok iyi bakan bir erkeğim. Hatta iddia ediyorum birçok bayan bile kendisine benim kadar dikkat etmiyordur. Ben inanıyorum ki kendisine iyi bakan bir erkek kendisine değer veriyordur ve aynı değeri evleneceği kadınada verebilir.

Kendisine değer vermeyen bir erkekse bir başkasına bana kalırsa değer veremez. Şu an bir kamu kurumunda çalışıyorum düzgün bir işim var. Fakat aynı zamanda okuyorum. Kültüre ve eğitime önem veriyorum. Bu yüzden okuyabildiğim son noktaya kadar eğitim alanında ilerlemek istiyorum. Nasıl olsa iyi bir işim var diyerek rahatıma keyfime bakacak birisi değilim. Hem eğitim alanında hem mesleki anlamda en yüksek yerleri zorlamak istiyorum. Çünkü hırslı ve azimli biriyimdir. Çalışmayı ve hayatın her alanında ilerlemeyi severim ve her zaman bu yönde çalışıyorum.

Benimle uyumlu bir evlilik yapabilecek bayanın eğitime ve kültürede önem vermesi bana bu konularda destek verebilmesi gerekir. Hayat sadece gezmekten eğlenmekten ve boş vakit geçirmekten ibaret değil. Benim gibi düşünen bu bilinçte bir hanımefendiyi tanımak isterim. Ben şu anda Kocaeli’de yaşıyorum. Fakat bana istediğiniz her ilden yazabilirsiniz. Eğer tarif ettiğim özelliklerde bir kadınsanız ve evlilik konusundada ciddiyseniz tanışabiliriz. Tabi bütün bunların hepsinden daha önemlisi aile ilişkilerinizin sorunsuz olması gerekir. Ben kendi ailesiyle sorun yaşayan birinin benim ailemle iyi anlaşabileceğine ihtimal vermiyorum. Bu yüzden aile ilişkilerine önem veren temiz ve düzgün birini arıyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*