Evlenmek İsteyen Bayan Tel ve Fotoğrafları

Evlenmek isteyen genç ya da olgun ger yaştan bayanların profillerini ve resimlerini görebilir, telefon numaralarına islamisayfalar.com sitemizde ulaşabilirsiniz. Sizde evlenmek istiyor fakat bir türlü doğru olduğuna inandığınız kişiyi bulamıyor ve yanlız geçen her gün sizin için daha da zor geliyorsa, yorum bölümünde profil oluşturun ve ilanınıza ana sayfamızda yer verelim. Evlilik insanın hayatta başına gelebilecek en güzel şeylerden biridir. Tabi mutlu edeceğiniz ve sizi mutlu edecek birini bulduysanız. Aksi halde evlilik hayatınızın hatasınada dönüşebilir. Sanal dünyada tanışıyor olmanın en güzel yanıda, karşınızdaki kişiyi başkalarından değil, kendinden tanıyor olmanızdır. Karşınızdaki kişiyi sıfırdan yani hiçbir önyargınız olmadan tanıyorsunuz. Evleneceğiniz kişiyi en sağlıklı şekilde bulabilmeniz için islamisayfalar.om olarak hiçbir ticari kaygı gütmeden, imkanlarımızı sizlerin mutluluğu için hizmetinize sunuyoruz.

Evlilik Düşünen Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Yaren, 26 yaşımdayım. Profilimdeki resim yaklaşık 1 yıllık bir resim. Boyum 175 ve 56 kilo esmer bir kızım. Daha önce evlilik ya da nişan olayım hiç olmadı. Bu yüzden erkeklere karşı biraz utangaç ve çekingen oluyorum. Bunu anlayışla karşılarsınız heralde. Zaten kimse aşırı rahat biriyle evlenmek istemez heralde. Belki öyle kadınları tercih eden erkekelerde vardır ama bana kalırsa evlilik düşünen birisi daha çok korumacı bayanları tercih etmeli diye düşünüyorum. Ben olsam öyle yapardım. Erkek arkadaş konusunuda burda izah etmemde fayda var. Daha önce gönlümü kaptırdığım birisi oldu ama sadece bir kişi oldu. Ama o da zaten çocukluk aşkı falan sayılırdı ve eskide kaldı. Artık benim için bir önemi yok. Kalbimde başkasını yaşatırken bir başkasıyla evlenmeye kalkacak kadar ne kendime ne de başkasına saygısızlık yapamam.

İstanbul Sarıyer’de yaşıyorum. Üniversiteyi bitirdikten sonra özel sektörde bir işe başladım. Ama artık kamuda çalışmak istiyorum. Bu yüzden bir taraftanda sınavlara hazırlanıyorum. Ailemin maddi durumu çok iyi değil. O yüzden çalışmak ve onlara destek olmak için elimden geleni hep yaptım. Eklendikten sonrada onlara sırtımı dönemem yine elimden geleni yaparım. Bunu sorun etmeyecek biriyle tanışmak isterim. Bu yüzden bu konuyu şimdiden burada belirtmek istedim ki, daha sonra u aramızda sorun kaynağı olmasın. Maddiyata önem vermem. Olması gerektiği kadar önem veririm. Benim gibi ciddi olan beyler varsa tanışalım.

Selam,Adana’dan Olgun Biriyle Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Tuğçe ve 28 yaşımdayım. Oldukça düzgün bir fiziğim var. Boyum 176 ve 56 kiloyum. Balık burcuyum. Özel sektörde çalışıyorum ve kendime maddi olarak yetiyorum. Evlendikten sonrada çalışmaya devam etmek isterim. Çünkü hayat şartları tek kişinin omuzlarına yüklenmeyecek kadar ağır. Hem rahat yaşamak, hem evliliğin güzel yanlarını yaşayabilmek için maddi olarak rahat olmak önemli. Çünkü maddi olarak rahat olmazsak maddi sorunları halletmek için mücadele verirken eşinize zaman ayıramazsınız. Bir süre sonra sadece hayat mücadelesine dönüşmüş bir evlilik yaşamaya başlarız. Buda bizi mutlu etmez,aksine mutsuzluk hayatımızın bir parçası haline gelir. Maddiyat konusunda konuyu biraz fazla uzattım galiba. Buradan paraya pula çok önem verdiğim anlaşılmasın. Sadece gerektiği kadar değer veriyorum ve evlendikten sonra maddi sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Çoğu zaman bana dudaklarımda estetik olup olmadığını sorarlar. Resmim fake değil, dudaklarımda orjinal. Estetiğe karşı biriyim zaten. Makyajı dahi aşırı yapmayı sevmiyorum. Hafif makyaj yaparım genelde. Evleneceğim erkek en fazla 35 yaş falan olması gerek. Benden küçük birini ve 35 yaş üstü birini istemiyorum. Bu yaş aralığında birisi olursa yaş olarak ideal bir birliktelik olabilir. Aradığım kişi öyle çok zengin olsun,bana yatlar katlar alsın gibi bir düşüncem yok. İnsan olsun, dürüst ve sadık olsun,iyi kötü bir işide varsa daha fazlasında gözüm yok. Normal sıradan mütevazı ama huzurlu bir ailem olmasını isterim. Ciddi ve dürüst kişiler varsa evlilik düşünen tanışabiliriz.

Sadece evlenmek isteyenlere özel olarak oluşturduğumuz bu bloğumuzda evlenmek isteyen dindar bayanların telefon numaralarına ulaşabilir, profil resimlerini görebilirsiniz. Evlenmek için olgun ve zengin erkek arayan bayanlarla tanışarak whatsapp üzerinden görüntülü konuşabilirsiniz. Evlenmek isteyen türbanlı ve olgun bayanların whatsapp numaralarına ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Hangi yaş ve konumda olursanız olun sanalkeyfi.com’da hayalinizdeki aşkı bularak mutlu bir aile kurabilirsiniz.  

Selam,Trabzon’dan Evlilik İçin Ciddi İlişki Yaşamak İstiyorum.

Merhaba ismim Neslihan.38 yaşımdayım. Özel bir bankada çalışıyorum. Mesleğimi severek yapıyorum. Daha doğrusu yaptığım her şeyi severek yapmaya çalışırım. Sevmediğim şeyleri yapmayı veya birinin beni zorlamasından nefret ederim. Bir konuda ısrar edilmesinide kaldıramam. Yapmak istemediğim birşeye “hayır ” demişsem üzerine ısrar edildiği zaman O kişiden soğuyorum ve bir daha onunla vakit geçirmek istemiyorum. Bu psikolojik bir sorun mu, yoksa geçmişte yaşadığım evlilikte yaşadığım sorunların bende bıraktığı izlerin etkisi mi bilmiyorum ama ısrarcı davranışlara hiç katlanamıyorum. Rahat olmam ve istediğim şeyleri yapmam lazım sadece. Her zaman neşeli güleryüzlü ve sakin yaşamaya çalışırım. Gülmeyi kendime çok yakıştırıyorum. Evliliğimde çocuğum olmadı. Bu yaşımdan sonra tıbben çok mümkün olmayabilir çocuk sahibi olmam.

Aradığım kişi 40-45 yaş aralığında elit ve düzgün birisini arıyorum. Eğitimli ve olgun davranışlı olması gerekir. Çok hareketli agresif kişilerden hoşlanmıyorum. Benim gibi dul kalmış biriside olabilir ama en fazla 1 çocuğu olabilir. Daha fazlasının sorumluğunu kaldırabileceğimi düşünmüyorum. Narın ve kırılgan biriyim. Çok çabuk üzülürüm ve birazda sulu göz olabilirim. Bu yüzden beni üzmeyecek, ince fikirli birine ihtiyacım var. Maddi ve manevi sorunu olmayan birisi olsun. Trabzon veya Karadeniz bölgesinden birisi olursa daha kolay görüşme imkanımız olabilir. Aslında benim için nereli olduğu önemli değil ama medeni bir kültürde yetişmiş birisinin olmasına özen gosteriyorum. Bahsettiğim kriterlere uygun, ciddi ve dürüst birisiyle tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

dul bayan tel goster resimli,dul bayan tel goster resimli site,dul bayan tel goster resim,https://islamisayfalar com/evlenmek-isteyen-bayan-tel-ve-fotograflari/,

3 yorum

  1. Ciddi düşünen evlenmek isteyen bayanlar varsa arasın Adana’da yaşıyorum hem besicilik yapıyorum hem çalışyorum ciddi olmayan gönül eylendirecek bayanlar aramasın lütfen benim gönül eylendirecek vaktim yok saygılar 👍

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*