Evlenmek İsteyen Bayan Twitter

Evlenmek İçin Zengin Elit Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Gülcan, evlenmek için buradayım ve bu amaçla arkadaş arıyorum. Güzel zarif bir kadın olduğumu düşünüyorum. Duygusal romantizm seven ve çabuk kırılan bir kadın olduğum için tanışacağım erkek arkadaşın kibar nazik ve tıpkı benim gibi duygusal olmasını isterim. Zaten ancak böyle birisiyle uyumlu olabiliriz. Ayrıca tanışacağım kişininde elit dediğimiz karakterde olmasını ve maddi olarakta zengin olmasını isterim. Evlendikten sonra hayatı en güzel şekilde yaşamak ve maddi sıkıntı yaşamamak için böyle birini arıyorum. Mutlaka hiç kimse evlendikten sonra maddi sıkıntı yaşamak istemez. Evliliğin en güzel yanlarını sürekli olarak yaşamak ister.

Benimde amacım bu olduğu için düzgün karakterle zengin birini istiyorum. Ben hayatım boyunca her zaman rahat yaşadım diyemem maddi olarak çok rahat zamanlarım dolmuştur, çok büyük sıkıntılar yaşadığım dönemlerde olmuştur. Şu anda özel sektörde çalışıyorum ve ailemle birlikte yaşıyorum. Aslen Kastamonulu’yuz ve Kastamonu merkezde yaşıyorum. 35 yaşındayım ve şu ana kadar ciddi anlamda bir evlilik girişimim hiç olmadı. Bana evliliği düşündürecek erkekler az da olsa daha önce tanıdım ama evlilik bir türlü kısmet olmadı. Umarım bu siteden aradığımı bularak ayrılmış olurum. Aslında sanal ortam çok bana göre değil ama artık 35 yaşındayım ve evlilik için daha fazla geç kalmak istemiyorum. Biraz geciktiğimin farkındayım ve artık bir an önce kendime ait kendi kurduğum bir ailemin olmasını istiyorum. Yapacağım evliliğin hem duygusal hemde mantık evliliği olmasından yanayım.

Çünkü bunlardan birisi eksik olduğu zaman o evliliğin sağlıklı yürüyeceğini düşünmüyorum. Bu yüzdende hem aşık olup duygularıma hitap edecek hemde zengin ve karakteri düzgün birini arıyorum. Burada bir hukuk bürosunda çalışıyorum ve çalıştığım iş yerindende son derece memnunum. İş yerimde seviyeli güzel bir ortam olduğu için maddi getirisi çok fazla olmasa dahi burada çalışmaya evlendikten sonrada devam etmek isterim. Maddi olarak ihtiyacım olmasa dahi çalışmayı seven biriyim. Kastamonu ve yakın illerdeki evlenmeyi düşünen elit ve zengin beyler bana yazabilirler. Tanışmak isteyen beyler Twitter adreslerini yazarlarsa sohbet edebiliriz.

Evlenmek İsteyen Bayanların Twitter Adresleri

Evlenmek için erkek arkadaş arayan bayanların Twitter adresleri ve profil fotoğrafları. İkinci evliliğini yapmak isteyen 40 yaş üstü bayanlarla Twitter’da sohbet. Evlilik için sevgili arayan yalnız bayanlarla Twitter’da sohbet ve arkadaşlık. Twitter’dan tanışarak arkadaş olmakla devamında evlenmek isteyen olgun bayanlarla tanışma. Evlenmek için zengin erkek arkadaş arayan bayanların Twitter adresleri. Evlenmek ve aile kurmak isteyen erkekler ve bayanların bulunduğu Twitter arkadaşlık grupları. Evlenmek için seviyeli arkadaşlık kurmak isteyen genç ve güzel bayanlarla Twitter’da tanışma.

Evlenecek Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Cansu Kırşehir’de küçük bir ilçede yaşıyorum. Burada bir sigorta ve muhasebe ofisinde çalışıyorum. Yaşım henüz 25 ve evlenmek için benden daha olgun biriyle tanışarak arkadaşlık kurmak için buradayım. Burada annemle birlikte yaşıyorum babamı geçtiğimiz yıl kaybettik. Evli olan bir abim var ve o bizden ayrı yaşıyor. Bazılarımız için 25 yaş evliliği düşünmek için belki çok erken olabilir ama ben kendi adıma erken davrandığımı düşünmüyorum. Burada sizlere düşüncelerim ve geçmişim hakkında olabildiğince açık olmaya çalışacağım. Kendim hakkında iyi ya da kötü her ne varsa dürüstçe paylaşmak isterim.

Tanışmak isteyen beylerdende aynı dürüstlüğü tabi ki bekliyorum. Evlenmemi aynı zamanda annemde çok istiyor. Çünkü artık iyice yaşlandı ve sanırım hayatının son günlerinde benim mutlu olduğumu ve aile kurduğumu görmek istiyor. Bunları hiçbir zaman bana açıkça dile getirmiyor ama ben onun böyle düşündüğünü biliyorum. Bunları söylemek benim için elbette kolay değil çünkü annemde olmazsa hayatta çok daha yalnız kalacağımı biliyorum. Bu yüzdende her anlamda birbirimize kenetlenip güzel bir aile kuracağım birini istiyorum. Benim gibi düşünen benim istediğimi isteyen bu şekilde bir aile kurmak isteyen beyler varsa bana yazmasını isterim. Aslında ben dekolte giymeyi ve makyaj yapmayı, güzel ve çekici görünmeyi seviyorum ama yaşadığım çevre çok küçük olduğu için istediğim gibi yaşama imkanı bulamıyorum.

Bu tür konularda anlayışlı ve modern düşünceli bir beyefendi olursa daha iyi anlaşabileceğimi düşünüyorum. Çok istememe rağmen üniversite okuyamadım lise mezunu bir kadınım. Ancak bunu kendimde bir eksiklik olarak görmüyorum çünkü düşünsel anlamda kendisini çok geliştirmiş bir kadınım. Mesleki olarak çok fazla geliştiremedim kendimi ama küçük bir geliri olan çalışan bir kadınım. Bu şartlarda benimle evlenerek uyumlu olabileceğini düşünen olgun ve evliliğe hazır beylerin mesajlarını bekliyorum. Benimle tanışmak isteyenler kendilerini tanıtırken Twitter hesaplarını yazarlarsa daha kolay iletişim kurabiliriz.

Evlilik Düşünen Olgun Bayanla Tanışalım.

Selam ismim Hakan 29 yaşındayım. Benden daha olgun bir bayanla tanışarak evlenmeyi isterim. Genelde erkekler arkadaş olurken ya da evlenirken her zaman kendinden daha genç bayanları isterler. Fakat bende hiçbir zaman böyle bir hissiyat olmadı. Ben daima yaş olarak kendimden daha olgun bayanlarla tanışmak istedim. Arkadaş olduğum bayanlarda hep benden daha büyük ve daha olgun kişiler oldular. Olgun bayanlarla kendimi daha iyi daha rahat hissediyorum, evlenirkende yine böyle hissettiğim için yaş olarak daha olgun birini tanımak istiyorum. Ben şu anda İstanbul Kadıköy’de ticaretle uğraşıyorum, orta seviyede bir gelire sahip olmakla birlikte kendime ait evim ve arabam var.

Burada genç bir erkekle tanışmak evlenmek isteyen olgun güzel bayanla tanışabilmeyi isterim. Fakat tabi ki her ne kadar sonuçta evlilik istiyor dahi olsak bir süre arkadaşlık yapmak zorundayız. Evlilik istememin çok farklı nedenleri kendi içimde var tabi ki ama en büyük nedeni ise bekar ve yalnız yaşamanın zorluklarını artık bir kenara bırakıp düzenli bir hayatımın olmasını istediğim için evlenmeyi istiyorum.

Boşanmalarım ve sağlıksız ilişkilerin bu kadar yaygın olduğu bir ortamda doğru kişiyi bulabilmenin zorluklarınında farkındayım. Zaten hepimiz burada doğru olduğunu hissedeceğimiz kişiyi bulamadığımız için buradayız. Bu yüzden ilanıma cevap vermeyi düşünen bayanların beni anlayabileceğini düşünüyorum. Bana istediğiniz her ilden yazabilirsiniz fakat İstanbul’da yaşamak isteyenler yazsınlar sadece. Sosyal medyayı yaygın kullanıyorum ve bu amaçla tanışacağım kişiyle öncelikle Twitter’da sohbet etmeyi düşünüyorum. Burada kendinizi kısaca tanıtırken lütfen Twitter hesabınızıda yazmayı unutmayın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*