Evlenmek İsteyen Bayan Var Mı?

Antalya’dan Evlilik İçin Karizmatik Erkek Arıyorum.

Herkese selamlar arkadaşlar, ismim Eylül ve Antalya merkezde ailemle beraber yaşıyorum fakat evlilik düşündüğüm için buradayım. Öncelikle aranızda olmaktan mutluyum ancak umarım bu mutluluğum aşık olarak ve evlenerek son bulur. Çünkü mutluluğu artık bekar bir kadın olarak değil evli bir kadın olarak yaşamak ve kendi evimin kendi ailemin içerisinde yaşamak istiyorum. 28 yaşındayım ve özel sektörde çalışıyorum. Şimdiye kadar farklı sektörlerde çalıştım sncak şu anda turizm sektöründeyim. Daha güzel daha verimli mesleklerde çalışmak için yabancı dilimi geliştirmeye çalışıyorum. Evlenipte evinde oturup sürekli ev işleri ile meşgul olacak bir kadın olmak benim yapıma çok uygun olmadığı için evlendikten sonrada çalışma hayatımın devam etmesini istiyorum.

Bu sadece bir istek değil zannedersem hayat şartları bizleri biraz buna zorluyor. Hem ben evlendiğim zaman kendi kuracağım ailenin yaşam standartlarının düşük olmasını kesinlikle istemem. Sanırım artık eşinin çalışmasına karşı çıkan erkeklerinde sayısı yok denecek kadar azalmıştır. Fakat yinede ben bu konuyu burada belirtmek ihtiyacı duydum. Bir yandan erkeğin kıskanç olması beni başkalarından kıskanması hoşuma giden bir durum aslında ama bazen hayatı çekilmez hale getirebiliyor.

Kıskançlık konusunda dengeli olabilecek birini tanımayı isterim. Aşırı kıskançlık ne kadına ne de erkeğe mutluluk getirmez. Tabi ki her kadın eşinin yakışıklı olmasını, hoşlandığı elektrik aldığı ve kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü erkek profili hayal eder. Bende karizmatik erkekleri kendime daha uygun buluyorum yaş fark etmeksizin karizmatik erkekler benim için çok çekici oluyorlar. Kendime flört edecek arkadaş arıyor olsaydım erkeğin karizmatik olması benim için belki yeterli olabilirdi fakat evlilik üzerinde daha ciddi durulması gereken bir konu olduğu için sadece karizmatik olmanız benimle tanışmanız için yetmeyecektir. Maddi durumunuzun yeterli olması karakterinizin düzgün olması, evlilik konusunda kararlı olmanız gerekiyor. Eğer bu şartları taşıyorsanız tanışabilir ve birbirimize bir şans verebiliriz.

Evlenmek İsteyen Olgun Kadınlarla Tanışma ve Sohbet

Hem sosyal yaşamda hem de sanal ortamda evlenmek isteyen ve bunun için eş adayı arayan her yaştan birçok insan hem arkadaşlık sitelerinde hem sohbet kanallarında bulunmaktadır. Her ne kadar iletişim çağında yaşıyor olsakta erkeklerin ve kadınların karşılıklı iletişime geçerek kendilerini ifade etmeleri ya da bu şansı bulabilmeleri bazen çok daha zor olabiliyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerimizin yanı sıra en küçük ilçelerden dahi bizlere ulaşarak evlilik ve arkadaşlık ilanı vermeniz, daha çok kişinin sizi tanıması ve farkına varmaları için yardımcı olacaktır. Bu ilanlar sayesinde güzel bakımlı size güzel günler yaşatacak birlikte mutlu olabileceğiniz huzurlu bir aile kurabileceğiniz bayanlarla tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken herhangi bir ücret ödemeden ya da üyelik yapmadan ilan sahiplerine doğrudan mesaj yazmanız yeterli olacaktır.

Gaye Ben.Evlenmek İsteyen Zengin Erkek Varsa Tanışalım.

Selam beyler, Gaye ben, Samsun’da yaşıyorum ve evlenmek için zengin karizmatik bir beyefendi ile tanışmak için bu ilanı yazıyorum. Şimdiye kadar hiç evlenmemiş olsamda erkekler ve insanlar konusunda yeterince hayat tecrübesine sahibim. Özellikle erkeklerin bir ilişkinin başladığı ilk günlerde kadına karşı aşırı ilgili olması ve sürekli onunla ilgilenmesi tabi ki hoş ve güzel bir şey ama ilerleyen günlerde bu ilgi ve aşktan eser kalmıyor olması bizleri biraz üzüyor. Açıkçası benim hayatıma giren ve arkadaş olduğumuz birçok erkekte hep aynı sorunları yaşadım.

Eminim benim gibi birçok kadında bu sorunu yaşamıştır. Evlilik gibi uzun bir serüvende her gün aynı ilginin alakanın olmayacağını tahmin ediyorum ama eğer evleneceğim erkek evliliğin heyecanını ve aşkı genel olarak koruyamazsa boşanmış dul bir kadın olmak istememem ama bunu yapmak zorunda kalabilirim. Ben kendimi tanıyorum ve aşkın ve sevginin olmadığı erkeğin ilgisiz ve alakasız olduğu hiçbir ilişkiye katlanamam. Evlenmiş dahi olsam kesinlikle boşanmakta tereddüt etmem. Çünkü ben o heyecanı ve o güzel duyguları yaşayamadıktan daha doğrusu eşim bana bunları yaşatmadıktan sonra evde kalmanın benim için hiçbir anlamı olamaz. Samsun’da bir özel hastanede çalışıyorum. Maddi manevi herhangi bir sıkıntım yok ve yalnız yaşıyorum.

Şu an 35 yaşımdayım evlilik için daha fazla beklemek istemediğim, kendi yaşamımdada aradığım gibi birisini bulamadığım için bu şekilde bir arayış içerisine girdim. Bu ilanı yazdıktan sonra aslında bir özeleştiri yapmam gerekirse, hiçbir zaman hiç kimseyi kınamak ya da yadırgamamak gerekiyormuş. Çünkü ben daha önce sanal ortamda bir aşk yaşanacağını bile düşünmüyordum. Şimdi ise buradan mutlu bir evlilik yaparak ayrılacağıma inanıyorum ve bu konuda umudum var. Şu konuda tanışacağım kişiyi temin edebilirim ki, ben hem kendi aileme hem tanışacağım kişinin ailesine kesinlikle sevgi ve saygıda hiçbir zaman kusur edecek bir kadın değilim. Aynı şekilde tanışacağım erkeğinde benimle bu konuda aynı karakterde olması ve aynı düşüncede olmasını beklerim. Maddi durumu iyi olan yakışıklı ve elit bir beyefendi varsa ve evlilik düşünüyorsanız tanışmak beni mutlu eder.

30 Yaşımdayım. Evlilik Amaçlı Seviyeli Arkadaşlık İstiyorum.

İsmim Alihan, İstanbul Sarıyer’de yaşıyorum. Evlilik amaçlı bir bayanla tanışarak arkadaş olmak için buradayım. Daha önce bir kez evlenmek istedim ve nişanlandım ancak evlenmeden ayrılmak zorunda kaldık. Ben Sarıyer’de kendi işyerimi işletiyorum ve orta seviyede bir maddi gelire sahibim. Burada tanışacağım kişinin maddi olarak çok yüksek beklentileri olan birisinin olmamasını bekliyorum, çünkü nişanlımdan bu yüzden ayrılmak zorunda kalmıştık. O dönemde ben yine aynı işi yapıyordum ve aynı şekilde orta düzeyde gelire sahiptim, ancak nişanlımın çok yüksek beklentileri vardı evlendikten sonra bu konunun bizim için sorun olacağını anladım ve iş işten geçmeden önce ayrılmanın en doğrusu olacağını karar verdim.

Ben evleneceğim kişiye mütevazi orta seviyede bir hayat yaşatabilirim ileriki yıllardan kader karşımıza neyi çıkarır onu elbette ki bilemeyiz. Fakat şu anki durumum bu şekilde ve beni bu şekilde kabul edecek biriyle tanışmaya ihtiyacım var. Sarıyer’de ayakkabı imalathanesi yapıyorum ve mesleğimdende hiçbir zaman mahcubiyet duygusunu kapılmadım. Ben helalinden kazanmak isteyen ve asla kötü yollara sapmak istemeyen biriyim. Maddi manevi hiçbir konuda kötü alışkanlıklarım yoktur ve olmayacaktır.

Bu konularda çok hassas biriyimdir aynı şekilde kötü alışkanlıkları olmayan bir bayanla tanışmayı isterim. Onuruna ve gururuna düşün birisiyim. Benim için hayatta en önemli olan şey bunlardır. Belki her şeyden taviz verebilirim gün gelir eşime daha iyi bir hayat yaşatmak için belki borçlanabilirim fakat hiçbir zaman onurumdan taviz veremem. Kendimi çoğu zaman işime verdiğimden yoğun olduğum için arkadaş ortamlarına girerek evlenebileceğim bir bayanla tanışma imkanım malesef olmuyor. Olsa dahi o tarz ortamları çok sevmiyorum. Eğer kendime zaman ayırıp bir şeyler yapacaksam bunu hayatımın kadını olacak eşimle birlikte yapmak ve yaşamak isterim. İstanbul ve ilçelerinde yaşayan bana uygun bayanlar varsa tanışmak isterim.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*