Evlenmek İsteyen Bayanlar 2022

32 Yaşımdayım. Elit Erkekle Evlenmek İstiyorum.

İstanbul Maltepe’den katılıyorum, ismim Tuğba. 32 yaşındayım ve ilk defa evlenmek için kendimi bu kadar kararlı ve istekli buluyorum. Sarışın bakımlı çekici bir kadın olduğum için erkekler tarafından genelde ilgi gören birisiyim fakat evlilik isteyeceğim birini bulamadım. Hayatıma bir erkek almak istediğim zaman her zaman çok seçici olmuşumdur, sevgilim olmasını istediğim zamanlarda dahi çok zorlanırak arkadaşlık kurabiliyordum. Evleneceğim zaman sanırım benim için doğru karar vermek çok daha zor olacak. Aşkın ve sevginin bu kadar yıprandığı ve değersiz olduğu bir dönemde evlenmeyi istemek ve doğru kişiyi bulmak sanırım hiçte kolay olmayacak.

Artık evliliklerin hep kötü sonuçlanması ve boşanmaların bu kadar artmış olması evliliğe karşı olan isteğimi biraz kırsada yinede ben her şeye rağmen doğru kişiyi bulmaya kararlıyım. Doğru olduğuna inandığım kişiyi bulduktan sonrada kesinlikle mutlu olacağıma inanıyorum. Her ne kadar artık çevremizde samimiyetsiz aşkları çok fazla görüyor olsakta bu konularda çok hassas olduğum için bana değer veren ve benimde aşık olduğum kişiyi asla benimle olduğuna pişman olacağı bir şey yapmam. Ben hayat arkadaşımı ve eşimi mutlu etmek için yeri gelirse her fedakarlığı yapabilecek özverili bir kadınım. Güzel bir kadın olduğumu biliyorum, bunun farkındayım fakat asla kendimi beğenmiş ukala tavırlarım olmaz. Alçak gönüllü ve uyumlu biriyimdir.

Aslında hem bayanlar olarak hem de erkekler hepimiz aynı şeyi istiyoruz, hayatımız boyunca sevip aşkımızın heyecanını koruyabileceğimiz bize verdiği değeri hissettirecek ve birlikte huzurlu olabileceğimiz birini arıyoruz. Bir erkekle sevgili olarak çok mutlu olabiliyoruz fakat evlenince nedense işler değişiyor sanırım. Bana hiçbir zaman değişmeyecek ve bana verdiği değeri gösterebilecek asla ihanet edip aldatmayacak bir hayat arkadaş gerek. Herkesin istediği ve aradığı şey aynı olmasına rağmen yinede uyumlu bir çift olabilmek sanırım zannettiğimden daha zor olacak. Zorluklar karşısında asla eğilip bükülmeyen güçlü bir eş istiyorum. İstanbul ve ilçelerinden konuşup görüşebileceğim ciddi kişiler yazabilirler.

2022 Evlenmek İsteyen Yalnız Bayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

islamisayfalar.com arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak şimdiye kadar bizlere göndermiş olduğunuz ilanları titizlikle oluşturmuş olduğumuz sayfalardan yayınladık. 2022 yılına ait evlenmek isteyen ve bu konuda ilan vererek sayfalarımızda yayınlanmasını isteyen hem erkeklerin hemde bayanların ilanlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Arkadaşlık ve evlilik sitelerinden ilanların güncel olması önemlidir. Çünkü ilan yayınlayan kişiler sonrasında bir ilişkiye başlamış ve hatta evlenmiş olabilirler. Mesaj yazacağınız ve tanışmak isteyeceğiniz kişinin ilanının güncel olup olmaması bu bakımdan önemlidir.

İstanbul evlenmek isteyen ciddi ve yalnız bayanların evlilik ve arkadaştık ilanları. 2022 yılına ait evlenmek isteyen 30 yaş ve üzerindeki güzel ve bakımlı bayanların güncel evlilik ilanları ve tanışma istekleri. Evlenmek için erkek arayan ve arkadaşlık sitesinde tanışmak isteyen türbanlı bayanlarla tanışma ve sohbet. Amasya 2022 yılı genç bayanların evlilik ve arkadaşlık ilanları. 2022 yılında evlenmek için sevgili isteyen genç ve olgun bayanlarla ücretsiz sohbet edebileceğiniz arkadaşlık siteleri ve sohbet kanalları. Muğla evlenmek isteyen Rus asıllı güzel bayanların 2022 yılı evlilik arkadaşlık ilanları.

Adım Duygu. Evlenmek İsteyen Ciddi Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Duygu, Amasya’da yaşıyorum 28 yaşındayım ve evlilik amaçlı ciddi olgun bir erkekle tanışarak bir süre arkadaşlık yapmak istiyorum. Niyetim evlenmek ve aile kurmak ancak tahmin ederseniz ki evlilik gibi ciddi konularda çokta acele etmemek gerekiyor. Acele edersek yanlış kararlar verebiliyoruz. Ben sabırlı bir insanım ve karşımdaki insanı iyisiyle ya da kötüsüyle her yönden tanımayı isterim. Başkalarının sözlerinden yola çıkarak karşımda iki kişiyi tanımak istemem, eğer birini hayatıma alacaksam onu hiç kimsenin sözüne bakmadan kendim yaşayarak tanımak ve öğrenmek isterim.

Evliliklerde elbette ki erkek ve kadın olarak iki kişinin birbirini sevmesi aşık olması ve birbirini istemesi her zaman yeterli olmuyor. Ailelerinde karşılıklı olarak uyumlu olması yaşam şartlarının maddi manevi bütün koşulların birbirine uyumlu olması gerekiyor ancak böyle bir uyumu yakaladıktan sonra gerçekten mutlu bir aile kurabiliriz. Tabi ki her insan gibi benimde hayallerim isteklerim arzularım ve yaşamak istediğim güzel şeyler var, ancak hiçbir zaman içinde bulunduğum koşulları kabullenmeyerek hırslarıma yenik düşen bir kadın olmadım. Maddi manevi her konuda durumumu kabullenip ona göre bir yaşam standardı belirliyorum kendime. Yani maddi olarak eğer bir şeyi arzu ediyorsam ve eşimin ya da kendimin maddi imkanları buna el vermiyorsa bunu kendime bir hırs haline getirmem.

Biz aile olarak kendi halinde yaşayan insanlarız hayatımızda hiçbir konuda ciddi bir problem ya da huzursuzluk şu anda yok. Mutlu olmak için evleniyorum ve yanlış bir kişiyi tercih ederek hem kendimin hemde ailemin huzurunu bozmak istemem. Ben meslek olarak hemşirelik mezunuyum. Şu anda çalışmıyorum fakat kısa bir süre öncesine kadar özel bir hastanede çalışıyordum, sınavlara hazırlanıyorum. Kamuda memur olarak çalışan 30 yaş ve üzerindeki bir erkekle daha uyumlu olabiliriz, eşimin memur olmasının istiyorum ve gönlümden geçiriyorum. Fakat beni severek mutlu edebileceğine inandığım herhangi bir meslekten biriyle tanışırsam onuda reddetmem. Amasya ve yakınlarındaki 30 yaş üzeri ciddi kişiler yazabilirler.

Dul Bayanım. Olgun Erkekle Evlenmek İstiyorum.

Antalya merkezden Suna ben. Daha önce evlilik yapmış olgun ve güzel bir bayan olarak yeniden kendimi evliliğe hazır hissettiğim için bu amaçla, benim yeniden hayat arkadaşım olabilecek birini tanımak için buradayım. Aslında ben aşık olmayı o duyguyu tatmayı bir erkeği severek ona bağlanmayı çok seven bir kadınım ve o duyguyu yaşamayı her zaman isteyen bir kadın oldum. Fakat yaşadığım kötü ve tatsız olaylardan sonra bir süre erkeklerden uzak durmaya karar verdim. Kadın olarak ben hayatım boyunca erkeklerden uzak bir hayat yaşayamam tabiki ama artık geçmişte yaşadığım tatsız olayların bende bıraktığı mutsuzluğu artık geride bıraktım ve hayata yeniden başlamak istiyorum.

Bu yeni başlangıç elbette yeni bir erkek ve yeni bir aşkla başlamak zorunda. Beni heyecanlandırmayan birisiyle yeni bir başlangıç yapamam. Güler yüzlü bir kadınım ve çevremdeki kişilere huzur veriyorum desem abartmış olmam çünkü herhangi bir arkadaşımla sıradan bir sohbet ederken dahi benim sohbetimden gerçekten büyük keyif alırlar ve benimle birlikteyken huzurlu olurlar. Hayatımın belirli alanlarından kurallar vardır ve bu kuralları kendim çinemediğim gibi başkasınında çiğnemesine müsaade etmiyorum. Fakat tabi ki her zaman kurallarla yaşamak çok sıkıcı geliyor. Bu yüzdende hayatımın bazı alanlarından asla sınır tanımam ve kurallara yer yoktur. Mesela sevdiğim erkekle vakit geçirirken doğaçlama yaşamayı ve aklıma ne gelirse yaşamayı severim. Bu konuda hiçbir kural tanımayı sevmiyorum. Aklıma ne gelirse yapmayı isterim.

Kurallarım ve prensiplerim daha çok ev hayatı ile ilgilidir. Evin her zaman tertipli düzenli ve temiz olmasını isterim ve bu disipline uyabilecek bir hayat arkadaş isterim. Ev hayatında dağınık erkekleri sevmiyorum ve hoşlanmıyorum. Buradan bana yazan ve tanışmak isteyen herkese cevap verme fırsatım olmayabilir. Kendinizi daha dikkatli daha güzel ifade ederseniz dikkatimi çeken kişilere mutlaka dönüş yaparım. Kendim içinde tanışacağım kişi içinde bir şans tanımayı isterim, belki mutluluk bize bir mesaj kadar yakın olabilir. Benimle birlikte Antalya’da yaşayarak hayat arkadaşlığı yapabileceğine inanan, kendisine güvenen kişiler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*