Evlenmek İsteyen Bayanlar Denizli

Denizli’de Yaşıyorum. Evlenmek İstiyorum.

Merhaba ismim Sahra, bir süredir Denizli’de yaşıyorum. 30 yaşındayım ve evlilik düşünüyorum. Aslen Kırşehirli’yim ama oradan çocukken ayrılmışım oraya hatırlamıyorum dahi. Hayatımın büyük kısmı Ankara’da geçti. Birkaç yıl öncede Denizli’ye geldim. Burada memur olarak çalışıyorum. Ailemi neredeyse hiç tanımadım. Burada geçmişimden çok fazla bahsetmek istemiyorum ama sadece bilmenizi istediğim ailesinden kopmuş sevdiklerinden uzak ve yalnız bir kadınım. Hayatım boyunca sevdiklerimden hep uzak olduğun için mutluluğuda hiçbir zaman tam anlamıyla hayallerimdeki gibi yaşayamadım.

Aslında evlilik bana çok uzak ama biraz düşündükten sonra benim için en doğru kararın evlenmek olduğunu anladım. Çünkü evlendiğim zaman beni sevecek ve değer verecek erkek bir ömür boyu hiç yanımdan ayrılmayacak. Beni seven birinin her zaman yanımda olduğunu bilmek belki beni daha güçlü bir kadın yapabilir ve yıllardır yaşadığım bu mutsuzluğa bir son verebilir. Ancak tabi evliliğe dair her kadında olabileceği gibi benimle korkularım var çünkü yanlış biriyle karşılaşırsam ve hayatıma yanlış birini alırsam başıma geleceklerden korkuyorum. Eğer öyle bir şey olursa bana destek olup beni koruyup kollayacak bu hayatta hiç kimsem yok.

Yapayalnız tek başına savunmasız bir kadın olmak benim için çok zor. Elimden geldiğince maddi manevi hayatla mücadele etmeye çalışıyorum ama yeniden bana güç verecek birine her zaman ihtiyacım oluyor. Bu yalnızlıktan biraz olsun kurtulabilmek için bir süredir sohbet sitelerinde arkadaşlık edinmeye çalıştım ama karşıma hiç ciddi düşünebileceğim kimse çıkmadı. Ben seviyeli erkeklerden hoşlanıyorum ve erkeğin ciddi ve ağırbaşlı olanını severim ama karşılaştığım erkeklerden hiçbirisi bu şekilde değildi. Bu yüzdende arkadaşlığımı sosyal hayatımda devam ettirmek istemedim ve onlarla arkadaşlığım sadece sanal ortamda kaldı. Benim gibi hayatta yalnız kalmış birbirimize destek olabileceğimiz ve birlikte hayat yolculuğunu devam ettireceğim ciddi birini arıyorum.

Denizli Evlenmek İsteyen Bayanlarla Ücretsiz Sohbet

Denizli ve ilçelerinden evlenmek için arkadaş arayan bayanlarla ücretsiz sohbet siteleri. Denizli evlilik ve arkadaşlık amaçlı arkadaş olmak istiyorum diyen yalnız ve olgun bayanlarla telefonda sohbet. Denizli’den evlenmek isteyen 40 yaş üstü memur erkekler ve bayanların arkadaşlık ilanları. Denizli ücretsiz olarak evlilik ilanı verebileceğiniz arkadaşlık siteleri. Evlilik amaçlı sevgili arıyorum diyen Denizli’de yaşayan bayanların WhatsApp telefon numaraları ve fotoğrafları. Pamukkale ve çevresinden evlenmek amaçlı erkek arayan zengin ve dul bayanların sosyal medya adresleri. Denizli evlilik için aşk yaşamak isteyen dul bayanlarla ücretsiz sohbet.

Dul Bayanım. Denizli’deyim Evlenmek İstiyorum.

Selam beyler 38 yaşındayım Denizli’de yaşıyorum. Esmer çekici bir bayanım ve boşanmış dul bir kadın olduğum için ikinci evliliğimi yapmak ve umarım ikinci baharımı yaşamak istiyorum. Hayatta tabi ki her zaman güzel dileklere ve temennilere yer vermek gerekiyor ve bu güzellikler için her zaman çalışıp ve çabalamak gerekiyor. Şimdiye kadar gerek evliliğimde gerekse flört ettiğim arkadaşlarımda her zaman üzerime düşen çabayı gösterdiğime inanıyorum. Bu çaba sayesinde ilişkilerim hakkında vicdanım hep rahat oldu ama beni terk edip giden, benim sevdiğim ve aşık olduğum değer verdiğim kişilerin beni terk ederek gitmesi beni üzdüğü kadar eminim onlarada vicdan azabına olmuştur.

Ben şimdiye kadar ilişkilerimde her zaman fedakar ve sadık olduklm, hissettiğim sevgime ve aşkıma ihanet etmeden her zaman sevgime sahip çıkmaya çalıştım ancak bendeki bu hassasiyetin sevgilim dediğim hatta kocam dediğim erkekten dahi aynı hassasiyeti göremedim. Evliliğimi kurtarmak adına kocamın yapması gereken birçok sorumluluğu bile ben yerine getirmeye çalıştım ama tabi ki sürekli bu şekilde tek taraflı mücadele vermek sonsuza kadar süremezdi. Bir yerde bende sevgimin ve gücümün tükendiğini hissettim ve bunu hissettiğim an mücadele etmeyide bıraktım. Şimdi artık yeniden mutlu olacağım birini tanımak ve evlenmeyi diliyorum. Ben Denizli merkezde özel bir şirkette çalışıyorum.

Ailemle aynı binada yaşıyoruz ama ben yalnız kalıyorum. Evliliğinden çocuk olmadığı için boşanmam çok fazla problem olmadı. Artık bir an önce evlenmek ve kısmet olursa dünyanın en güzel duygusunu yani annelik hissini yaşamak istiyorum. Evlenmek istememin benim için en öncelikli nedeni anne olabilmek. İyisiyle kötüsüyle bir evlilik yaşadım ve bitirdim artık geçmişimi tamamen bir kenara bırakarak yeniden mutlu olabilmekten başka hiçbir şey düşünmüyorum. Benim gibi ikinci baharını yaşamak isteyen Denizli ve yakınlarında olan seviyeli dürüst beyler varsa tanışmayı isterim.

27 Yaşımdayım. Bekarım. Denizli’den Evlilik İçin Arkadaşlık İstiyorum.

Denizli’de yaşıyorum ve 27 yaşındayım ismim Betül. Kumral bir bayanım ve şimdiye kadar evlenmedim. Evlilik amaçlı buradayım. Hayata her zaman gerçekçi yaklaşan bir kadın oldum. Bu yüzden mükemmeli arayan birisi değilim çünkü biliyorum ki bende mükemmel değilim, illaki benimde eksiklerim ve kusurlarım vardır. Küçük kusurları ve sorunları görmezden gelip idare edebilirim ancak evleneceğim kişinin maddi ya da ailevi ciddi sorunlarının olmaması gerekir. Hayatın her aşamasında illaki bazı sorunlarımız olacaktır. Bütün bunların farkındayım ve bilincindeyim. Kendime gerek evlilik yaşamında gerek şu anki hayatımda toz pembe bir dünya çizmiyorum. Çünkü öyle bir dünyanın var olmadığının farkındayım.

Çoğu zaman bu sorunları kafama takmamaya çalışıyorum. Şu anda bazı maddi sorunlarım var ama bunları kendime hiç dert etmiyorum. Ben sevdiklerimin yanımda olmasına önem verdiğim için şu an sevdiklerimle gayet mutluyum. Evleneceğim kişinin Denizli ve yakınlarından olmasını isterim, çünkü evlenmeden önce ya da bu kararı almadan mutlaka bir süre arkadaşlık süreci yaşamamız gerekecektir. Sadece telefonda konuşarak ya da mesajlaşarak birbirimizi tanıyamayız, birbirimizin tam anlamıyla hayatına girip her şeyimizle birbirimizi daha yakından tanımamız gerekiyor. Her şeyin zamanında yaşandığı zaman güzel olduğunu düşünüyorum ve evliliğin benim için şu an en uygun zaman olduğuna inanıyorum.

Denizli Pamukkale’de anne babam ve küçük kardeşimle beraber yaşıyorum. Benden küçük olan kardeşim dünyaya geldiğinde engelli olarak doğduğu için ondan sonra yeniden bir kardeşim olmamış. Aslında çalışmayı istiyorum ama anne babam çalıştığı için ben kardeşimle ilgilenmek zorundayım. Bu yüzden çalışmıyorum ve evde onunla ilgileniyorum. Evlilik için aradığım kişide, çok ekstra özellikler aramıyorum. Herkesin istediği gibi kocasının dürüst evine bağlı ve eşine sadık olmasını ve düzgün bir işinin olmasını isterim. Bu özellikleri taşıyan Denizli’den beyler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*