Evlenmek İsteyen Bayanlar Erzurum

Erzurum’dan Ciddi Dürüst Hayat Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba ismim Esra, Erzurum’da yaşıyorum ve evlenmek için hayat arkadaşı arıyorum. 27 yaşındayım ve daha önce evlilik yapmadım. Erzurum merkezde çalışıyorum ve ailemle beraberim. Hem çocukluğum hem ilk gençlik yıllarım maddi olarak biraz sıkıntılı geçmişti ailemin maddi durumu iyi değildi ve halada iyi değil. Ben çalışarak aileme destek olmak istiyorum ama bir yerde kendi hayatımıda kurmak zorundayım. Belki evlendikten sonra yine aileme destek olmak zorunda kalabilirim. Ben çalışmak isteyen hatta çalışmak zorunda olan genç bir kadınım. Evlendikten sonrada çalışmak zorundayım. Hem yeni kuracağım ailem hem anne babam için çalışmaya devam etmeliyim.

Bunu kabul etmeyecek biriyle evlenmek istiyorum çünkü bu konu benim için önemli. Kumral açık tenli güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum. Gerçi güzellik insanına göre değişebiliyor ama en azından ben kendimi beğeniyorum ve güzel buluyorum. Her genç insan gibi bende elbette aşık olmak güzel vakit geçirmek istiyorum ama benim flört ederek kaybedecek vaktim yok. Ben ciddi bir ilişkiye ve evlilik düşündüğüm için tıpkı benim gibi ciddi düşünen aile olmak isteyen ve dini ve manevi değerlere değer veren önemseyen birini arıyorum. Muhafazakar bir aileden geldiğim için fikir anlamındada anlaşabileceğim birinin olması gerekiyor. Evlendikten sonra hiçbir konuda sorun yaşamak istemiyorum.

Çünkü zaten geçmişimde maddi manevi birçok sorunla uğraştım ve mücadele etmek zorunda kaldım. Evlendikten sonra her günüm mutlu geçsin istediğim için eşimle ya da bir başkasıyla hiçbir sorun yaşamak istemiyorum. Belki evliliğimizin ilk birkaç yılında çocuk sahibi olmamız doğru olmaz ama evliliğimizde taşlar yerine oturduğu zaman mutlaka çocuk sahibi olmayı ve annelik duygusunu tatmayıda isterim. Evleneceğim kişi 30 ve 35 yaşları arası düzenli bir işe ve düzenli bir hayatı olan aile ilişkilerine önem veren ve kötü alışkanlıkları olmayan birisinin tanımak istiyorum. Niyeti gerçekten evlenmek olan Erzurum’da yaşayan, yaşıma uygun kişiler yazarlarsa sevinirim.

Erzurum Evlenmek İsteyen Bayan Telefon Numaraları

Aşık olan ve seven her erkek ve kadın eğer bu duygularında samimi ise mutlaka o kişiyle evlenmeyi arzu eder. Evlilik hayata dair en güzel duygulardan birisi olmakla birlikte aynı zamanda birçok sorumluluğuda beraberinde getirmektedir. Flört etmek ve sevgili olmanında bazı sorumlulukları vardır elbette ama evlenmek çok daha büyük sorumlulukları gerektirir. Bu sorumlulukları alabilecek kişiler gerçekten eclilik kararını ciddi olarak alabilirler. Eğer Erzurum’da yaşıyorsanız ve evlilik için eş adayı arıyorsanız bu sayfamızda sizler için yayınlamış olduğumuz ilanları inceleyebilirsiniz. Tıpkı sizler gibi evlilik yolunda ilerlemek isteyen ve bunun için arkadaş olmak isteyen kişilerle karşılıklı, dilerseniz farklı iletişim yolları tercih ederek arkadaşlığınızı ilerletebilir evlilik yolunda farklı bir adım atabilirsiniz. Bu sayfamızda Erzurum’dan evlenmek isteyen 18 ve 60 yaş arası tüm erkekler ve bayanlarla sohbet etme imkanınız olacaktır.

Selam. 28 Yaşımdayım. Erzurum’dan Evlilik İçin Arkadaşlık İstiyorum.

Selam ismim Gülden, Erzurum’dayım ve 28 yaşındayım. Evlilik amaçlı arkadaş arıyorum, daha önce bir kez nişanlılık dönemi yaşadım ve bu insanlılık bana hayatımdan hiç olmadığı kadar büyük tecrübeler kazandırdı. Şu an burada niyetim evlenmek olsada öncelikle bir süre arkadaşlık yapmayı planlıyorum. Çünkü dediğim gibi daha önceki nişanlılık döneminde kötü günler ve sıkıntılı zamanlar yaşadım aynı sıkıntıları tekrardan yaşamamak için karşımdaki kişiden emin olmak zorundayım. Tanışacağım kişiye tam anlamıyla güvenmeden ve ondan emin olmadan evlilik için herhangi bir adım atamam.

İlk defa evlenmeye niyetlendiğimde çok heyecanlanmıştım ve çok mutlu olmuştum bu mutluluk adeta aklımı başından almıştım çünkü aşık olduğum adamla evlenmekten başka hiçbir şey düşünmüyor gözüm hiçbir şey görmüyordu. Gerçektende gözüm hiçbir şey görmüyormuş çünkü evlenmek için hayal kurduğum kişinin aslında çok kötü bir insan olduğunu sonraları anladım. Evlenmeden önce bütün bunları anladığım için belkide çok şanslı bir kadın sayılabilirim. Evlendikten sonra görmüş olsaydım benim için her şey çok daha zor olacaktı. Bu yüzden artık sadece arkadaşlık istiyorum uzun bir süre arkadaşlıktan sonra eğer birbirimizden emin olursak o zaman evlilik için planlar yapabilir ve konuşabiliriz.

Kötü alışkanlıkları olan birisini artık kesinlikle istemiyorum. Ben daha önce sigara kullanan birisiydim ama bayağı uzun zaman önce bıraktım. Sigara kullanan beyleri bu yüzden anlayabiliyorum ama sadece sigara içen birine tahammül edebilirim. Onun dışında alkol ya da başka kötü alışkanlıkları olan birini eş olarak asla istemem. Benim evlenmek istediğim kişiyi aileme kabul ettirebilmem için kültür olarak aileme uygun birisini bulmam gerek. Bizler aile olarak dadaşız ve kültürümüze bağlı bir aileyiz. Tıpkı bizler gibi kültürüne ve değerlerine sahip çıkan bu tür değerleri önemseyen bir ailenin çocuğu ile tanışmayı isterim. Bana uygun kişiler niyetiniz gerçekten evlenmek ise yazabilirsiniz.

Erzurum’dan Dini Evlilik İsteyen Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar ismim Ferman. 32 yaşındayım ve Erzurum’da yaşıyorum. Birkaç yıldır evlenmeyi aile kurmayı çok istedim ama bir türlü bunu başaramadım. Benim çok istediğim bayanlar olmuştu kendime uygun bulduğum ama bir şekilde evlilik kısmet olmadı. Artık çevremden bana uygun birisinin olmadığını anladım çünkü yıllardır hem kendim hem ailem uygun olduğumuzu düşündüğümüz kişilerle evlilik için bir adım atamayınca çevremde bana uygun hiç kimsenin olmadığını inandım. Bu yüzden sanal ortamda yani arkadaşlık sitelerinde aramaya karar verdim, çünkü buradan çok daha fazla kişiye ulaşabileceğimi biliyorum.

Ben maddiyatta çok önem veren birisi değilim ama evlenmek isteyen bayanların maddi olarak sıkıntı yaşamak istemeyeceklerini yahmin edebiliyorum. Bu yüzdende hem maddi olarak hemde diğer yönlerden sizlere kendimi anlatmak isterim. Erzurum’da ticaretle uğraşıyorum. Ayrıca küçükte olsa kira gelirlerim var. anlayacağınız maddi olarak evliliğe hazır birisiyim. Ayrıca evim ve arabam var. Şu an evlilik için hayatımda herhangi bir kimse olmadığı için kendime ait olan ev bir yakınımda kirada ama evlendikten sonra kendi evimizde oturabiliriz. Aile olarak hemde kendimi dindar ve muhafazakar olarak tanımlayabilirim. Daha uyumlu olabilmek açısından özellikle kapalı giyimi tercih eden türbanlı ve evlenmek isteyen bir bayanla tanışmak isterim.

Eğer burada bahsettiğim tarzda bir hanımefendi varsa evlenmeyi düşünüyorsa bana bir şans vermesini isterim, çünkü eminim beni tanıdıktan sonra evlilik için uygun kişi olduğuma sizde inanacaksınız. Aradığım kişiyi tam olarak kısaca ifade etmem gerekirse dürüst terbiyeli, insanlara ve kendisine saygısı olan dini değerlere sahip çıkan ailesine ve eşine bağlı, sadık kalabilecek bir eş adayı arıyorum. Evlenmek isteyeceğim kişiden beklentilerimi bende aynı şekilde yerine getirmek zorundayım ve bu karakterde biriyim. Niyeti ciddi olan Erzurumlu hanımefendiler yazarlarsa tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*