Evlenmek İsteyen Bayanlar Hatay

Selam. 40 Yaşımdayım. Hatay’dan Evlilik İçin Sevgili Arıyorum.

Merhaba isminin Nurdan. 40 yaşımdayım ve Hatay’da yaşıyorum. 40 yaşıma gelmeme rağmen eğer kısmet olursa bu benim ilk evliliğim olacak ve umarım dua ediyorum ki ilk ve son evliliğim olur. Çünkü çevremdeki evli olan arkadaşlarıma baktığım zaman evlilik biraz korkutucu olabiliyor birçok çiftin mutsuz olduğuna şahit oluyoruz. Boşanmaların her geçen gün arttığını görünce ister istemez acaba bende boşanır mıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hiç kimse evlenip boşanmayı arzu etmez ama artık erkeğin ve kadının birbirini idare etmesi ve alttan alması çok zor bir durum olmaya başladı. Artık hiç kimse bir başkasına tahammül edemiyor hale geldi.

Böyle oluncada evlilikler çekilmez oldu diye tahmin ediyorum. Hiç evlenmemiş olduğum için bu konuda sadece tahmin yürütebilirim. Ben biraz mükemmeli arayan bir kadın olduğum için biraz daha çevremde boşanan ya da mutsuz olan evlilikleri çok fazla gördüğüm için bu yaşıma kadar evlenmekten hep kaçtım. Hayatıma giren erkek arkadaşlarım içerisinde evlenmeyi isteyenler oldu ama sevgili olarak iyi anlaştığım biriyle evli olarak anlaşıp anlaşamayacağına çok emin olamadım. Bu yüzdende şimdiye kadar evlenmek kısmet olmadı. Gelinlik giymek ve kendisine sonuna kadar sadık kalacak, sevgiye değer verecek bir erkekle evlenmek benim gibi her kadının hayalidir mutlaka.

Bu yaşıma kadar hep bu hayali kurarak yaşadım. Ama artık bunun gerçek olmasını ve hayatımı evli bir kadın olarak devam ettirmek istiyorum. Hatay merkezde kendi işimi yapıyorum ve diyetisyenim. Hem kadın olmanın hemde yaptığım mesleğin gereği olarak kendime özen gösteren bir kadınım. Kendine özen göstermeyen bakımsız biriyle evlenmek istemiyorum. Esmer minyon ve orta boylarda kova burcu kadınıyım ve kadın erkek ilişkilerinde burç uyumuna inanan bir kadınım. Sabırlı sakin ve tartışmadan hoşlanmayan biriyim kalabalık ortamlarıda ayrıca sevmiyorum. Hayatımda özel birisi olursa tatil için dahi olsa genelde sessiz sakin yerleri tercih ediyorum. Benim gibi sakin yaşamayı seven ve ciddi olarak evlilik düşünen eğitimili ve kültürlü Hatay’da yaşayan dürüst kişilerden mesaj bekliyorum.

Hatay Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Internet üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Hataylılar için oluşturmuş olduğumuz evlilik ve arkadaşlık sayfamıza hoş geldiniz. islamisayfalar.com olarak evlilik gibi anlamlı ve güzel bir olaya sizler için aracılık etmekten mutluluk duyuyoruz ancak evlilik gibi ciddi bir konuda sizlere sadece belirli sayıda bizlere ulaşan ilanları yayınlayabiliyoruz. Hatay’da yaşayan veya Hatay’lı bir erkek ya da bayanla tanışmak evlenmek isteyen tüm herkes sayfamızda yer alabilir ve ücretsiz olarak mesaj yayınlayabilir. Buradan evlenmek isteyen birçok kişi Facebook Instagram gibi sosyal medya adreslerini paylaşarak daha kolay iletişim sağlayabilir ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca burada ikinci baharını yaşamak isteyen dul bayanlarıda tanıma imkanı bulacaksınız.

Hatay’dan Dul Bayanım. Evlenmek İsteyen Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba Hatay’dan yazıyorum 33 yaşındayım ve dulum, ismim Seyhan evlenmek istiyorum ama hayalimdeki gibi biriyle karşılaşmadığım için birde ilan yoluyla şansımı denemek istedim. Evleneceğim erkeğin yakışıklı olması zengin olması iyi bir işinin olması ve dürüst olması gerekiyor. İlk evliliğimde yaptığım hatayı tekrardan yapmamak için bu şartları taşımayan biriyle evlilik yapmak istemiyorum. Kim ne derse desin benim için dış görünüş estetik yani erkeğin yakışıklı olmazsı ve karizmatik görünmesi benim için önemlidir. Ayrıca evlendikten sonra maddi sıkıntı yaşamayı hiç kimse gibi bende istemiyorum rahatça gezip alışveriş yapmak isterim.

Evlendikten sonra evliliğin güzel yanlarını yaşamak yerine maddi hesaplar içerisinde girmek istemiyorum. Bu yüzdende eşimin zengin olmasını isterim. İlk eşimin düzgün bir işi yoktu bazen çalışıyor bazen uzun süre evde kalıyordu. Bu şekilde istikrarsız birini hayatımda istemiyorum. Çünkü istikrarlı bir işi olmayan erkek maddi olarak beni tatmin edemez. Çünkü dediğim gibi ben almayı stediğim bir şey olduğu zaman hiç düşünmeden alabilmeyi ya da gezmek istediğim zaman bunu karşılayacak maddi imkanın eşimde olmasını isterim. Evleneceğin kişiden son olarak beklentim ise dürüst ve güvenilir olmasıdır, bu hem erkekerin hemde kadınların karşılıklı olarak birbirinden beklediği bir şeydir. Dürüstlük ve güvenilirlik olmadan normal arkadaş dahi olunamaz.

Güven vermeyen biriylede evlenmemi bekleyemezsiniz. Bütün bunlara karşı bende bir kadın olarak tabi ki erkeklerin kadınlardan beklediği gibi bakımlı olmayı erkeğimi mutlu etmeyi ve gittiğimiz her yerde onun benimle gurur duymasını sağlamam gerekir. Ben erkeğimi mutlu edebileceğimi ve gittiğimiz her yerde yanında olmamdan gurur duyacağını ve bunu sağlayabileceğime eminim. Hatay’da yaşayan ve saydığım kriterlere uygun evlilik konusunda ciddi ve kararlı olan kişiler varsa kendilerini tanıtarak iletişim yazsınlar.

İsmim Oğuz. Kamudan Evlilik İçin Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba Hatay’da yaşıyorum 36 yaşındayım ve beden eğitimi öğretmenliği yapıyorum. Benim gibi kamuda çalışan biriyle tanışmak arkadaşlık yapmak ve devamında evlenmeyi istiyorum. Ben keyfine düşkün gezmeyi eğlenmeyi seven hareketli yaşayan bir erkek olarak şimdiye kadar evlilik düşünmedim ama artık zamanı geldi diye düşünüyorum. Yaş olarak benden daha genç bir bayan arıyorum. 30 yaş ve altında Hatay civarında yaşayan evlilik isteyen bayanlar varsa tanışıp birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz. Tabi ki hala gezmeyi eğlenmeyi seviyorum ve bu yüzdende hareketli yaşamayı seven biriyle evlenerek uyumlu olmayı isterim.

Ancak dediğim gibi bana ayak uydurabilecek birini arıyorum. Çünkü evde vakit geçirmeyi seven birisi değilim. Sigara kullanıyorum ama alkole karşıyım şimdiye kadar hiç kullanmadığım gibi alkol kullanan bir bayanlada evlenmek istemem. Hatta alkol alan kişilerle arkadaşlık dahi yapmıyorum. Ben aslen Adana’nın bir köyündenim ama çok uzun zamandır memleketimden ayrı yaşıyorum. Aileme her ne kadar çok bağlı olsamda onları çok fazla görme fırsatım olmuyor. Benim eşim olacak kişinin hem ailevi değerlere önem veren birisi olması gerek hemde gezmeyi seven bir kadın olması gerekiyor ancak böyle biriyle anlaşıp uyumlu olabilirim.

Her ne kadar hayattan keyif alarak yaşamayı tercih ediyor olsamda yaşım ilerledikçe her geçen gün baba olma isteğim artıyor. Bu tamamen içgüdüsel ya da psikolojik bir durum. Belki evlendikten sonra şimdiki kadar özgür olamayacağım ama artık özgür olmayıda isteyip istemediğimden çokta emin değilim. Her ne yapacaksam ya da nereyi gezmek istiyorsam artık eşimle ve ileride doğacak olan çocuklarımla bütün bunları yaşamayı istiyorum. Evleneceğim kişinin kamuda çalışıyor olması benim için önemli bu yüzden sadece Hatay ve yakınlarında yaşayan genç ve bakımlı kamuda çalışan bayanlar mesaj yazsınlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*