Evlenmek İsteyen Bayanlar İnstagram

Ağrı’dan Evlilik Amaçlı Arkadaşlık İstiyorum.

Selam arkadaşlar, ismim Leyla. Ağrı’da bir köyde ailemle birlikte yaşıyorum ve evlilik amaçlı arkadaş bulabilmek için buradayım. Sosyal birisi değilim çünkü köyde yaşadığım için burada sosyal imkanlar malesef çok kısıtlı, hatta hiç yok diyebilirim. Bu yüzden vaktimin çoğunu sosyal medyada ve arkadaşlık sitelerinde geçiriyorum. Özellikle İnstagram’da vakit geçirmeyi severim. Üniversite mezunuyum ama mesleğime yönelik bir iş bulamadığım için şu an çalışmıyorum. 27 yaşımda, esmer bir kadınım. Üniversiteyi Erzurum’da okumuştum şu an böyle bir yerde yaşıyor olmak benim için çok sıkıcı bir durum. Eğer burada güvenebileceğim kendime göre bir arkadaş bulabilirsem devamında evlenip aile kurmak istiyorum.

Evlendikten sonra çalışmayı isteyen bir kadınım, benimle tanışmak isteyecekler bunu bilerek yazarlarsa mutlu olurum, çünkü bazı erkekler eşlerinin çalışmasını istemiyorlar. Oysa artık dünya çok daha farklı artık kadınında kesinlikle çalışması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü hayat şartları bunu gerektiriyor. Biz küçük bir aileyiz ve ben babamın ikinci evliliğinden dünyaya geldim. Şu an bir üvey kardeşim annem ve babamla birlikte yaşıyoruz. Çok sıkıldığım için bazen bahçe işlerinde falan aileme yardımcı olmaya çalışıyorum ama bu tarz şeyler hiç bana göre değil. Daha modern bir hayat yaşamak istediğim için evlenerek daha büyük bir çevrede daha büyük bir şehirde yaşamak isterim.

Büyük şehirlerde ve daha sosyal ortamlarda yaşamak benim daha çok ruhuma hitap ediyor. Hayatımın sadece üniversite okuduğum 4 senesinde büyük bir şehirde yaşadım. Onun dışında hep bu köyde oldum. Şimdiye kadar hayatıma üniversite okuduğum dönemde sadece bir kez tek bir erkek girdi ve onunla arkadaşlık kurdum. Bunun dışında şimdiye kadar hiç erkek arkadaşım ya da evlenecek kadar arzu ettiğim kimse olmadı. Ağrı merkezden veya diğer illerden evlenmek isteyen olgun kişiler bana yazarlarsa lütfen İnstagram adresleride yazsınlar, oradan sohbet ederek tanışabiliriz.

Evlenmek İsteyen Bayanların İnstagram Hesapları

Arkadaş arayan yada evlenmek için arkadaşlık kurmak isteyen erkekler ve bayanlar artık çoğu zaman arkadaşlık sitelerinden veya İnstagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden tanışarak iletişim kurmaktadırlar. Eğer sizlerde bir arkadaşlık sitesine evlilik ilanı vermek ve devamında İnstagram hesabınız üzerinden tanıştığınız kişiyle sohbet etmek isterseniz bu sayfamıza ilan verebilirsiniz. Bizler islamisayfalar.com olarak şimdilik sadece bizlere ulaşmış olan çok sayıda ilandan birkaç tanesini bu sayfamızda sizlerle paylaşacağız. Sayfamızdaki ilanları inceleyerek ilgilendiğiniz bir kişiye İnstagram hesabınızı iletebilir ve bu şekilde ilişkinizi ve arkadaşlarınızı daha ileri bir aşamaya taşıyabilirsiniz. Evlenmek isteyen genç ve olgun birçok kişinin ilanını bulacağınız bu sayfamız sayesinde sizlerden aradığınız aşkı bulabilir ve evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz.

Selam. Evlilik Düşünen Olgun Zengin Erkekle Tanışalım.

Adım Berna, İstanbul’da yaşıyorum ve dul bir kadınım. 40 yaşında bakımlı çekici biriyim. Buraya olgun ve zengin bir erkekle tanışarak evlenebilmek için geldim. Dul ve çocuksuz olduğum için şu an son derece rahat özgür bir hayatım var. Evlenmek istiyorum yalnız kalmak istemiyorum ama bir yandanda bu rahatımın ve özgürlüğümün bitmesini istemem. Evlendikten sonrada aynı şekilde rahat ve özgür bir şekilde yaşamayı isterim. Özgürlük derken tabi ki evliliğin sorumluluklarınında farkındayım fakat modern düşünceli, kadına hak ettiği değeri vermesini bilen bir beyefendi ile tanışabilirsem, hem evliliği en güzel şekilde yaşayabilir hemde kendimden önem vermek zorunda kalmam.

Açıkçası ilk evliliğimde bu konularda çok sıkıntı yaşadığım için biraz ağzım yandı diyebilirim. Haliyle ister istemez artık bu konulardan daha titiz, daha dikkatli davranmak zorundayım, çünkü ikinci evliliğimdede aynı sıkıntıları yaşamayı ve yeniden boşanmış, ikinci kez dul kalmış bir kadın olmayı kesinlikle istemem. Zengin ve açık görüşlü birini arıyorum fakat bana maddi manevi sıkıntı yaşatmayacağına inandığım birini tanıyabilirsem onada şans verebilirim.

Şu an özel sektörde çalışıyorum ve kendi hayatımı kazanıyorum fakat istediğim gibi zengin bir erkek bulabilirsem evlilikten sonra çalışmayı düşünmüyorum. Çünkü bunca yıldır çalışan ve hayat mücadelesi veren bir kadın olarak artık çok yoruldum ve biraz dinlenmek ve hayatın güzelliklerini yaşayarak vakit geçirmek istiyorum. Evleneceğim erkeğin kesinlikle beni sıkboğaz etmeyecek, gereksiz kıskançlık yapmayacak birisinin olması gerekir. Kendimi kasarak yaşamayı sevmiyorum, rahat davranabilmek gerek. Eğer bana uyumlu olacak birisi varsa, instagram hesabınızı bana ulaştırırsanız tanışabiliriz.

Türbanlı Bayanla Evlenmek İstiyorum.

Merhaba İzmir’den yazıyorum ismim Halil. 30 yaşındayım şimdiye kadar evleneceğim birisiyle karşılaşamadığım için hayatımın kadınını burada aramaya karar verdim. Aile geleneklerinden ve kültürel yapımızdan kaynaklı olarak kapalı giyinen türbanlı bir bayanla evlenmeyi hayal ediyorum. Mütevazi ve muhafazakar bir bayanla hem daha iyi anlaşabilirim hemde aile ortamıma daha iyi uyum sağlayabileceğini düşünüyorum. Ancak bu şekilde biriyle tanışırsam yapacağım evlilikte ileride sorun olmayacağını düşünüyorum. İzmir’in Torbalı ilçesinde ailemle birlikte yaşıyorum ve memur olarak maliyede çalışıyorum.

Tanışacağım kişinin kapalı giyinen muhafazakar bir kadın olması benim için önemli fakat çalışan bir bayanda olabilir, çalışmayan bir bayanda benimle evlilik amaçlı tanışmayı arzu ederse çalışıp çalışmamanız benim için çok önemli değil. Ben tek başıma çalışarakta bir evin maddi olarak ihtiyaçlarını karşılayabilirim. Şimdiye kadar evlilik amaçlı görüştüğüm hatta sana ortamdan tanıştıklarım olmuştu fakat evlilikle sonuçlanmadığı için şimdiye kadar evliliğim olmadı ve ilk evliliğim olacak. Sakin kendi halinde yaşayan biriyim ve vaktimi genelde ailemle birlikte geçiriyorum.

Arkadaşlarımla sosyal ortamlara çok fazla girmiyorum. Daha doğrusu hareketli yaşamayı seven birisi değilim. Evlendikten sonrada iş dışındaki vaktimi evimde eşimle birlikte geçirmeyi isterim. Duygusal bir erkeğim fakat bu yönümü bazen sorguluyorum. Duygusal insanlar çoğu zaman kaybeden taraf oluyorlar ve kaybettiklerinde çok daha fazla üzülebiliyorlar. Bu yüzden duygusal olmayı sevmesemde benim yapım bu ve bunu değiştiremem. Umarım sizlere evlilik konusunda fikir verecek kadar kendimi tanıtabilmişimdir. İzmir’de yaşayan benim gibi birisiyle evlilik düşünen türbanlı muhafazakar bayanlar mesaj yazarsanız İnstagram üzerinden sohbet ederek tanışabiliriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*