Evlenmek İsteyen Bayanlar İzmir

Evlilik Amaçlı İzmir’den Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Gökçe, İzmir’de yaşıyorum ve 28 yaşındayım. Evlilik amaçlı bir erkekle tanışarak arkadaş olmak, ilerleyen zamanlarda evliliği düşünüyorum. Burada iki kız arkadaşımla birlikte kalıyoruz. Ben aslen Konya’lıyım fakat buraya üniversite için okumaya geldikten sonra bir daha Konya’ya dönmedim. Çünkü zaten ailemle bağlarımız çok kuvvetli değildi ve anlaşamıyorduk birçok konuda. Okulu bitirdikten sonra burada bir işe girdim ve çalışıyorum. Aradan geçen zamanda ailemle olan bağlarım her geçen gün daha çok zayıfladı ve iyice birbirimizden koptuk. Ancak içimdekileri samimiyetle söylemem gerekirse ben şu anda çok fazla arkadaşım ve dostum olmasına rağmen kendimi çok yalnız hissediyorum.

Ailenin verdiği sıcaklığı ve samimiyeti malesef hiç kimse veremiyor. Yani ben o samimiyeti hiçbir yerde bulamadım ancak kendi ailemi kurabilirsem o sevgiyi bulabileceğine inanıyorum ve evliliğide bu yüzden istiyorum. Çevremdeki erkeklerin sevgi ve aşka dair ruhumu okşayan tatlı sözlerine kanmamayı zamanla öğrendim ancak tabi öğrendiğimiz her şeyin bir bedeli oluyor ve ben bu bedeli şimdiye kadar fazlasıyla en ağır şekilde ödedim. Her seferinde aldatılmışlığın ve terk edilmişliğin yıkımını yaşayan bir kadın oldum. Bu yıkımı ve acıyı tekrardan bana kimsenin yaşatmasına izin veremem. Şu an tek amacım hayatının sonuna kadar sevebileceğim ve beni sevecek biriyle tanışarak evlilik yolunda ilerleyebilmek.

Tanışacağım kişiden çok büyük maddi beklentilerim olmayacak fakat düzenli düzgün bir işinin olmasını kesinlikle isterim. Hayatı belirli bir seviyede olmayan dağınık yaşayan ve ne yaptığı belli olmayan biriyle evlilik yolunda ilerleyemem. Yaş olarak benden küçük birinin istemiyorum. Benden kesinlikle daha büyük daha olgun ve düzgün birini isterim. İleride çıkacak sorunlar karşısında olgun davranış göstermeyi bilen yıkıcı değil yapıcı davranabilen biriyle olmak isterim. Çünkü her ilişkide illaki sorunlar çıkar ve önemli olan bu sorunları çözebilen biriyle birlikte olabilmek. İşte bu yüzden bahsettiğim karakterde birini tanımak ve evlenmek istiyorum.

İzmir Evlenmek İsteyen Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Tekrar

Tıpkı birçok erkek gibi çok sayıda İzmirli bayanda sanal ortamda ve arkadaşlık sitelerinde kendisine uygun evlenebileceği hayat arkadaşını aramaktadırlar. Evlilik gibi ciddi bir konuda karar vermek rlbette ki zordur. Bu zorluk çoğu zaman bizleri kararsızlığa ya da hayat arkadaşını bulmak konusunda umutsuzluğa itmektedir. Ama artık arkadaşlık siteleri ve sohbet kanalları sayesinde birçok kişinin umutsuzluğu umuda dönerek hayat boyu birlikte olacağı eşini bulabilmektedirler. Bu sayfamızda İzmir’den evlenmek isteyen fakat kendi çevresinde evlenecek eş adayı bulamayan bu yüzdende ilan vermek isteyen erkekler ve bayanlar için evlilik ilanları paylaşıyoruz. Dikkatinizi ve ilginizi çeken ilan sahibine yorumlar bölümünden ulaşarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Evlilik ilanı vermek isteyen tüm İzmirli erkekler ve bayanları sayfamıza bekliyoruz.

İzmir’den Hiç Evlenmemiş Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Müjgan. İzmir merkezdeyim ve evlenmek için daha önce hiç evlenmemiş olgun birini arıyorum. Ben 42 yaşındayım fakat kısmet olursa tanışacağım kişiyle ilk evliliğimi yapmak istiyorum. Şimdiye kadar evlenmedim çünkü evlenmeyi isteyecek kadar bir erkeği sevemedim ve aşık olamadım. Çok duygusal birisi olmadığımı buradanda zaten anlıyorsunuzdur. Kolay seven aşık olan birisi değilim bir erkeğin beni etkileyebilmesi ve evliliğe ikna etmesi o kadarda kolay olmayacaktır. Ancak hayatımın bundan sonraki kısmınıda flört ederek geçici ilişkilerle geçirmek istemiyorum.

Bu tarz ilişkileri artık doğruda bulmuyorum. İzmir’de eğitimci olarak öğretmenlik yapıyorum adeta mesleğine aşık bir kadınım. Boş zamanlarında ise tek başıma sahile deniz kenarına iniyorum ve denizi seyrediyorum. Yalnız olmak ve denizi seyretmek bana huzur veriyor ve ruhumu dinlendiriyor ancak biliyorum ki yanımda hayat arkadaşım olsa sevdiğim aşık olduğum bir erkek olsa aynı şeyleri sevdiğim adamla birlikte yapabilsek çok daha mutlu ve huzurlu olabilirim. İşte ben o mutluluğu ve huzuru kovalayan bulmaya çalışan bunu elde etmeye çalışan bir kadın olarak belkide benim için son şans diyebileceğim bu ilanı vermek istedim. Açıkçası ben çok kıskanç bir kadınım.

Hayatıma eş olarak alacağım erkeğin daha önce hiçbir kadından evlenmemiş olması benim için şarttır ve aynı zamanda önemlidir. Ancak tabi ki bizim yaşımıza gelmiş birisi için daha önce hiçbir kadınla arkadaştık etmemiş olmasını bekleyemeyiz. Aslında öyle birisi varsa tercih edebilirim ama sanırım öyle birisini bulmam imkansız. Hayatım son derece düzenlidir ve benim hayatımda hemen hemen her şey kurallara bağlıdır ve ben bu kuralları hiç kimsenin çiğnemesine yok saymasına müsade etmem. Prensiplerime her zaman sahip çıkarım. İzmir’de yaşayan eğitim ve kültürlü daha önce hiç evlenmemiş 40 yaş civarı olgun kişiler bana yazarlarsa tanışabiliriz.

İzmirli Genç Güzel Bayanla Evlilik İçin Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar ismim Süleyman. 34 yaşındayım İzmir’de yaşıyorum ve güzel genç bir bayanla tanışarak evlenmek istiyorum. Buradan istediğim gibi hayalimdeki gibi bir kadınla tanışabilirsem bu benim ilk evliliğim olacak ve umarım aynı zamandada sonuncusu olur. Etrafıma baktığım zaman her yerde mutsuz umutsuz evlenip ayrılmış ve yalnız kalmış birçok insan görüyorum. Açıkçası onlardan birisininde kendim olmayı asla istemem. Yalnızlığı ve yalnızlığın getirdiği mutsuzluğu çok iyi tanıyan biriyim. Çünkü zaten hayatım boyunca çoğu zaman hep yalnızdım. Şimdiye kadar maddi manevi kimseden bir destek görmedim.

Maddi destek zaten bekleyecek değilim tabi ki ama manevi olarak her zaman yanımızda güçlü duracak birinin varlığını arıyoruz. Ben İzmir’de deri kıyafet üzerine kendi işimi yapıyorum. Çok şükür kazancım banada kuracağım aileyede yetecek kadar var. Zaten maddi olarak buna kendimi hazır görmesem evlilik ilanıda vermezdim. Şu an bekar bir erkek olarak ailemle beraberim ancak evlendiğim zaman eşimle birlikte kendi evime çıkabilirim. O zamana kadar ailemin yanında kalmak isterim. Çünkü dediğim gibi yalnız olmak ve yalnız kalmak istemiyorum.

Aradığım bayanın yaş olarak benden genç ve güzel olması ayrıca eşine sadık kalabilecek karakterde olması benim için yeterlidir. Bunun dışında evleneceğim bayandan maddi manevi farklı bir beklentim yok. Aslen Erzurumlu’yum fakat uzun yıllardır ailemle birlikte İzmir’deyim. İzmir çok güzel bir yer ve burada eşimle birlikte güzel bir hayat yaşamayı hayal ediyorum. Benim hayalime ortak olabilecek hayat arkadaşım olabilecek ciddi bayanlar varsa tanışarak arkadaş olmayı ve evlilik yolunda birbirimizi daha iyi tanımayı dilerim. Tanışmak ve konuşmak isteyenler varsa sosyal medya hesabı yazarsanız size dönüş yapabilirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*