Evlenmek İsteyen Bayanlar Konya

Konya’dan Evlenmek İsteyen Olgun Beyle Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar, adım Beyza, 29 yaşındayım ve Konya Selçuk’ta yaşıyorum. Burada bir hastanede hemşirelik yapıyorum. Aslen Aksaraylı’yım üniversiteyi Konya’da okudum ve sonrasında burada bir hastanede işe başladım. Hareketli ve çılgınca yaşamayı seviyorum fakat artık evlilik zamanımın geldiğini düşündüğüm için kafama uygun benimle aynı yaşam tarzını benimsemiş biriyle tanışarak evlilik planlıyorum. Benim evleneceğim erkek her şeyden önce sosyal birisi olmalı ve hareketli yaşamayı seviyor olması gerekir, aynı zamanda üniversite mezunu iyi bir işi olan maddi manevi sıkıntıları olmayan birini isterim. Hayatımın en güzel olayı mutlaka evlilik olacaktır.

Ancak ben bu kadar güzel hayaller kurduktan sonra evliliğimin kötü gitmesini asla istemem. Bu yüzdende acele etmeden gerçekten anlaşabileceğim ruh ikizimi arıyorum diyebilirim. Şu an burada benimle aynı hastanede çalışan sağlıkçı bir arkadaşımla birlikte yaşıyoruz. Özgür ve çılgınca yaşamak benim ruhuma uygun olduğu için ßimdiye kadar hep bu şekilde yaşadım, umarım evlilik hayatına uyum sağlayabilirim. Çünkü benim gibi rahatına ve özgürlüğüne düşkün kadınların evliliğe çokta uyum sağlayamadığını biliyorum. Bu yüzden zaten özellikle benim gibi yaşamayı seven bir erkek bulursam ancak o zaman evlenebilirim. Bu konularda tereddüt ettiğim birisiyle evlenmeyi düşünemem.

Ailemden uzakta olduğum için yaşantımda rahatım kimseye hesap vermek zorunda kalmıyorum. Zaten birilerine bağımlı yaşamak benim karakterime aykırı bir durum. Güzel tatlı ve çekici bir kadın olduğumu düşünüyorum. Yani çok iddialı konuşmak istemem ama erkeklerin çoğunun benden etkilendiğini farkındayım. Sosyal yaşamayı seven gezmeyi eğlenmeyi kendisine yaşam tarzı edinmiş eşine her zaman sadık kalabilecek Konya’da yaşayan tanışıp görüşebileceğimiz olgun beyler varsa tanışmak isterim. Bana cevap yazmadan önce lütfen yazdıklarımı dikkatli okuyun ve ona göre yazın.

Konya Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlarla Tanışma

Sosyal yaşantımızda ve internet ortamında evlenmek isteyen zengin bayanlarla tanışmak onlarla iletişim kurmak sohbet ederek evlilik yolunda ilerleyebilmek isteyen birçok erkek bulunmaktadır. Ancak bu tarz elit zengin ve olgun bayanlarla her zaman tanışma fırsatı bulamayabilirsiniz. Özellikle sosyal yaşantınızda böyle birine denk gelmeniz çok daha zor olacaktır. Ancak internet ortamında ve arkadaşlık sitelerinde bu tarz bayanlarla çok daha kolay tanışma imkanı bulabilirsiniz. Nasıl ki bir erkek olarak siz zengin bir bayanla tanışarak evlenmek istiyorsanız emin olun evlenmek isteyen birçok olgun ve zengin kadında kendisine eş adayı aramaktadır. Bizler islamisayfalar.com olarak bu sayfamızda zengin eş arayan kişileri bir araya getirmek ve tanışmanız için yardımcı olmak istedik. Bu sayfamızda Konya’dan zengin bayanların evlilik ilanlarını bulabilir ve onlarla tanışma imkanı bulabilirsiniz.

Konya’da Yaşıyorum. Hayat Arkadaşımı Arıyorum.

Konya’dan herkese Merhaba, ismim Ayşegül Konya merkezdeyim ve kendime hayat arkadaşım arıyorum. Umarım böyle bir ilanı verdiğim için beni yadırgamayacak ön yargılı olmayacak olan anlayışlı kişiler karşıma çıkar ve tanışabilirim. 28 yaşımdayım ve bekarım, şimdiye kadar evliliğim olmadı. Fakat şu anda evlilik yapabilmek için kararlıyım ev kızıyım ve çalışmıyorum. Daha doğrusu ben çalışmayı istiyorum ama ailem buna izin vermiyor. Çalışan ve hayata daha çok dahil olan bir kadın olmayı isterim. Fakat ailem biraz tutucu olduğu için benim çalışmamı istemiyorlar. Gerçi bu konuda kötü bir anım olduğu için birazda aileme hak veriyorum çünkü daha önce çalışmak istediğimde büyük sıkıntılar yaşamıştım.

O konuyla ilgili burada çok detaya girmek istemiyorum ama evleneceğim kişi bunu sorun etmezse ileride çalışmayı istiyorum. Boyum 1.76 ve 62 kiloyum. Esmer gayet güzel bakımlı güler yüzlü biriyim. İnsanlara karşı her zaman saygılı davranmayı tercih ediyorum ve bu yüzden hayat arkadaşımın sevdiklerine yakınlarına ve ailesine karşıda son derece sevgi ve saygılı olacağımı bilmenizi isterim. Tabi ben bütün bunları hayat arkadaşım dediğim eşim olacak kişi için hayal ediyorum . Ben ailemin tek çocuğuyum ve bu yüzdende ailem bana karşı her zaman çok hassas davranıyorlar.

Özellikle babam evlenmemi istemiyor ancak tabi ki o da biliyor ki bir gün mutlaka evlenmek zorunda kalacağım. Bu bir zorunluluk değil aslında tabi ki ama herkes bir gün kendi ailesini kurmak istiyor. Sonuçta bende şu anda kendi yuvamı kurabilmek adına ve hayat arkadaşını bulabilmek için buradayım. Konya yakınlarından tanışıp görüşebileceğimiz olgun ve evlilik konusunda hem kararlı hemde buna hazır olan kişiler yazarsa sevinirim. Çok uzak yerlerden birini istemiyorum çünkü telefonda konuşarak evlilik amaçlı birbirimizi tanımamız imkansız. Bu yüzden sadece görüşebileceğim yakın yerlerde yaşayanlar yazabilirler.

İsmim Sema. Konya’dan Evlilik Düşünüyorum.

Merhaba, Konya’dan Sema ben. 34 yaşında dul bir kadınım. Bir kız çocuğum var şu an ikinci evliliğimi yapabilmek için buradayım. İlk evliliğimi 18 yaşındayken yapmıştım birkaç yıl süren evliliğimden donra ayrıldım ve uzun zamandırda Konya’nın bir köyünde ailemin yanında kalıyorum. İlk eşimden ayrılalı çok uzun zaman oldu ve şu an kendimi yeniden evlilik yapmak için hazır hissediyorum. Ayrıca artık ailemin yanında yaşamakta bana biraz huzursuzluk veriyor.

Bunu kelimelerle çok iyi ifade edemem belki ama bir kez evlenip ayrıldıktan sonra yeniden ailesinin yanına dönmek bir kadın için kolay bir şey değil ve ben bu zorluğa uzun zamandır katlanıyorum ve bunu yaşamak zorunda kalıyorum. Benim bir çocuğum olduğu için yeniden evleneceğim kişidende çocuksuz olmasını beklemem biraz haksızlık olabilir. Bu yüzdende sadece tek çocuklu dul bir erkekle tanışmayı kabul edebilirim. Çocuk sayısı çok önemli olmasa bile daha fazla çocuğun sorumluluğunu alabileceğimden emin olmadığım için en fazla bir çocuğu olan birini tanımayı isterim. Evli olduğum zaman çalışan bir kadındım, fakat boşanıp ailemin yanına geldikten sonra işi bırakmak zorunda kaldım.

Büyük şehirde yaşamaya alıştığım için sonrasında köy hayatına uyum sağlayamadım. Zaten ailemlede eskisi kadar birbirimize yakın olamadık ve birbirimize kenetlenemedik. Aynı evde yaşıyoruz ama sanki birbirine yabancı insanlar gibiyiz artık bu şekilde yaşamayı istemiyorum ve yeniden aile kurmak niyetindeyim. Yaşadığım yerde bana uygun evlenecek birini bulmam neredeyse imkansız. Bu yüzden arkadaşlık sitesinden aradığım gibi birini bulma ihtimalim daha fazla. Eğer gerçekten sevgiye değer veren kadına saygı duymasını bilen düzgün karakterli birisi varsa tanımayı isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*