Evlenmek İsteyen Bayanlar Mersin

Selam. Mersin’den Evlenecek Erkek Arkadaş Arıyorum.

İsmim Burcu, Mersin’de yaşıyorum ve iki çocuğum var. Dul bir kadınım ve yeniden bir evlilik yapmak istiyorum. İkinci bir evliliği hem duygusal olarak istiyorum hemde buna maddi olarak ihtiyacım var. Çünkü iki çocukla birlikte hayat mücadelesi vermek benim için çok zor oluyor. Eğer benimle evlenmek isteyen ve bu nedenle tanışmak isteyen Mersinli bana uygun beyler varsa tanışıp sohbet edebiliriz. Esmer bir kadınım ve açıkçası çokta güzel olduğumu söyleyemem ama kendime dikkat etmeye çalışıyorum. Benim gibi evlenmiş ve eşinden ayrılmış çocuklu bir erkeği kabul edebilirim. Hiç evlenmemiş biriyle anlaşabileceğimi ve birbirimize uyum sağlayabileceğimizi zannetmiyorum.

Ben her şeyin dengeli olması gerektiğini düşünen bir kadınım ve bu yüzden bana uygun olabilecek kişininde benim gibi ikinci evliliğini yapacak birisinin olması gerekiyor. Aslen Mersinli’yim ailemde burada ama ben iki çocuğum varken ailemin yanında rahat edemedim, eşimden ilk ayrıldığım günlerde daha resmi olarak boşanmamıştık, bu süreçte çocuklarımla birlikte ailenin yanında kaldık ama rahat edemedim. Her ne kadar maddi imkanlarım çok elverişli olmasada çocuklarımla birlikte ayrı eve çıktım. Ben çalışan bir kadınım ve çocuklarımı iyi yetiştirmek için tüm imkanlarımı zorlamak zorundayım. Yaşım henüz 29 çok erken evlendiğim için bu yaşıma rağmen iki çocuğum oldu. Çocuklarımdan dolayı yaptığım evlilikten asla pişman değilim ama eğer çocuklarıma olan sevgim olmasaydı yaptığım evliliğe çok pişman olabilirdim.

Evliliğimin ilk gününden son gününe kadar ne maddi olarak ne de manevi anlamda mutlu bir günüm olmadı maalesef. Hayattan ve evlilikten çok büyük beklentileri olan birisi değilim büyük beklentiler içerisine girsem dahi gerçek olmayacağını ve bunun sadece bir hayal olarak kalacağını bilincindeyim. Bu yüzden elde edebileceğim şeyleri arzu ediyorum. Tanışacağım kişiden beklentim evlilik konusunda ciddi olması eşine ya da herhangi birine karşı şiddet göstermeyecek karakterde olması ve biraz maddi imkanlarının iyi olmasını isterim. Bunun dışında farklı bir beklentim yok. Evlilik isteyen Mersinli 30 yaş üzeri olgun beyler yazabilirler.

Mersin Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet

Evlilik her şeyden önce bir süreçtir bu sürece dahil olmadan önce mutlaka birisiyle tanışmak ve onunla sohbet ederek aranızda bir iletişimin ve etkileşimin oluşması gerekir. Bu sohbet ortamı ve etkileşim olmadan artık insanlarla sosyal arkadaş dahi olmanız mümkün olmaz. Bu yüzden bu sayfamızda Mersin’den evlenmek isteyenler için bir sohbet ortamı oluşturmak istedik. Her gün çok sayıda evlilik ilanı yayınlanmaktadır ve birçok insan internet ortamında tanışarak evlilik hayali kurmaktadır ancak biz bu sayfamızı sadece Mersin’den evlenmek isteyenler için oluşturmak istedik ve bu yüzden sadece Mersinli erkeklerle bayanların evlilik ilanlarını yayınlamak istiyoruz. Mersin’de yaşıyor ve kendinize hayat arkadaş arıyorsanız bu sayfamızda yer almanız sayesinde hayatınızın aşkıyla tanışma şansı bulabilirsiniz.

28 Yaşımdayım. Mersin’den Evlenmek İçin Olgun Erkek Arıyorum.

28 yaşındayım esmer güzel bir kadınım ve Mersin’de yaşıyorum. Evlenmek için bu ilanı yazıyorum. Mersin’in küçük bir mahallesinde ailemle beraber yaşıyorum. Ben artık yaşadığım sorunlar nedeniyle evlenerek yaşadığım bu ortamdan kopmak ve ayrılmak istiyorum. Aile ortamı içerisinde şu an çok huzursuzum ve hiç mutlu değilim. Biraz kalabalık bir ailem var biz aslen Şanlıurfalı’yız ama ben Mersin’de doğup büyüdüm. Genç ve güzel bir kadın olarak hayatın güzel yanlarını şimdiye kadar hiçbir zaman yaşama şansım olmadı bu imkanı bulamadım çünkü hem aile ortamım hem yaşadığımız maddi sıkıntılar buna izin vermedi.

Artık mutluda olacaksam sıkıntıda yaşayacaksam bunu kendi evimde ve eşimle birlikte yaşamaya karar verdim. Kader karşıma her neyi çıkaracaksa güzel ya da kötü bütün bunları hep birlikte yaşayabileceğim bir hayat arkadaşı bulmak istiyorum. Ben açık ve modern giymeyi seven bir kadınım çoğu zaman spor giyim tercih ediyorum. Benim giyim tarzımı ve yaşam tarzımı yadırgamayacak, bunu sorun etmeyecek ve bana uyumlu olacak biriyle evlenmeyi isterim. Çünkü şu anda ailemden olanlar bu konuda beni çok sıkıyorlar sürekli giydiğim kıyafetlerime ve arkadaşlarımla gittiğim yerlere varıncaya kadar her şeyime çok fazla müdahale ediyorlar. Genç bir kadın olarak bu kadar müdaheleye maruz kalan bir hayat yaşamak benim açımdan hiç hoş değil ve hiç mutlu değilim. Bakımlı olmayı ve makyaj yaparak şık kıyafetler giymeyi seviyorum ama ailemin baskısından dolayı bu tarz şeyleri çok fazla yapamıyorum.

Aslında doğal halimle bile çok güzel esmer bir kadınım ama ben yinede daha güzel ve daha çekici olmayı seviyorum. Yetiştiğim ortamdan dolayı her ne kadar genç bir kadın dahi olsam ev ve mutfak işlerinde çok iyiyimdir bu konuda kendime güvenirim. Benim hayalimdeki evlilik kafa dengi birini bulabilmek ve onunla yeri geldiği zaman iki iyi dost, yeri geldiği zaman tutkulu iki aşık olabilmeyi isterim. Yani bana bütün güzel duyguları yaşatacak birinin olması gerekir. Eşim yanındayken başka hiç kimseye ihtiyaç duymayacak kadar ona güvenmeliyim ve onun bana vereceği güçle kendimi daha iyi hissetmeliyim. Bunu başarabilecek bana uygun Mersin’de yaşayan kişiler evlilik amaçlı kendilerini tanıtabilirler.

Adım Faruk. Mersin’den Evlilik İçin Türbanlı Bayanla Tanışmak İstiyorum.

Selam arkadaşlar aslen Iğdırlı’yım ama birkaç yıldır Mersin’de yaşıyorum. Burada öğretmenlik yapıyorum yetiştiğim ortam ve aile kültürümüz gereği kapalı giyim tercih eden türbanlı dini değerlerine önem veren bir hanımefendi ile tanışarak evlenmeyi istiyorum. Şu ana kadar hayatıma sevgili ya da flört anlamında hiçbir kadın girmedi. Sonuçta hepimiz insanız yeri geliyor kalbimiz ve gönlümüz bir kadına ısınabiliyor ve aşık olabiliyoruz, bu duyguları daha önce bende birkaç defa yaşadım ama ben duygularımı hep uzaktan kendi içimde yaşamak zorunda kaldım. Yani anlayacağınız yaşadığım aşklar bir bakıma platonik aşk olarak kaldı ve gerçek anlamda hiç sevgilim, kız arkadaşım olmadı.

Kadınlar konusunda bu kadar tecrübesiz olunca haliyle kadınlara karşı biraz davranışlarım çekingen olabilir yeni tanıştığım bir bayana karşı tavırlarımı çok rahat sergileyemiyorum ve biraz utangaç bir erkeğim galiba. Ben bunu kendi adıma bir eksiklik olarak görmüyorum kesinlikle hatta benim gibi tertemiz kalabilmiş erkeklerin çok az kaldığını biliyorum. Daha önce hayatına kadınların girdiği diğer arkadaşlara yaşadıkları bu duygu ve arkadaşlıktan dolayı kirlenmiş diyemem tabi ki ama ben nasıl ki evlenmek için daha önce hiç erkek arkadaşı olmamış bir kadın arıyorsam eminim benim gibi hayatına ilk defa kadın girecek bir erkeği arayan bayanlarda mutlaka vardır.

Tanışacağım kişiden öncelikle beklentim çalışan bir bayan istemiyorum, evleneceğim kişinin sadece eşiyle evi ve çocukları ile ilgilenecek yani evinin kadını dediğimiz türden bir bayanla tanışmak isterim. Bizim kültürümüzde arkadaşlık sitelerinden ya da sosyal medyadan tanışarak evlenmek çok doğru bir şey olarak karşılanmaz. Ama ben geldiğim noktada buna mecbur kaldım. Çünkü kadınlarla kolay iletişim kuramıyorum ve onlarla tanışmakta biraz zorluk yaşıyorum. Yaşadığım bu zorluklardan dolayı evlenebileceğim birinide şimdiye kadar bulamadım ama artık bekar hayatı yaşamak istemiyorum. Düzenli bir hayat ve mutlu bir ailem olsun istiyorum. Mersin ve çevresinde yaşayan türbanlı evlilik düşünen bayanlar yazarlarsa sevinirim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*