Evlenmek İsteyen Bayanlar Net

Evlenmek İsteyen Zengin Erkekle Tanışabiliriz.

Merhaba ismim Beyza, Ankara’da yalnız yaşayan bekar bir kadınım. Kamu kurumunda çalışmaktayım ve evlilik düşünüyorum. Evleneceğim kişinin yakışıklı zengin, kadınlara nasıl davranacağını bilen kibar ve nazikleri olmasını istiyorum. Ben duygusal kırılgan ve hassas bir kadınım. Sıkıntılar ve zorluklar karşısında çok güçlü durabilen birisi değilim. Yanımda güçlü bir erkeğin bulunması lazım ki bende kendimi daha iyi ve daha güçlü hissedebileyim. Açıkçası benim güçlü bir kadın olabilmek için maddi manevi birçok yönden güçlü bir erkeğe ihtiyacım var. Bu kadar duygusal ve kırılgan olmak benimde sevdiğim hoşlandığım bir şey değil tabi ki ama sonuçta benim yapım bu şekilde ve bunu değiştiremem.

Ancak bu konularda beni anlayacak hassas olduğum konularda üzerime gelmeyecek, anlayışlı ve kibar biriyle olabilirim. Bu zamana kadar bahsettiğim özelliklerde birisi karşıma çıkmadı, çıkmış olsaydı zaten bu yaşıma kadar kesinlikle bekar olarak kalmazdım ve mutlaka evlilik yapar kendi yuvamı kumuş olurdum. Aile kurmak çocuk sahibi olmak hayat arkadaşımla birlikte huzurlu olabilmek benim hayalini kurduğum özlemini çektiğim mutluluklar. Böyle bir mutluluğu elde edebilmek bazılarımız için çok daha zor olabiliyor. Özellikle bu duyguları bana yaşatacak birini bulmakta çok zorluk yaşadım.

Flört ettiğim erkeklerin sayısı bile yok denecek kadar az olmuştur. Sürekli erkek arkadaş değiştiren serseri tipli kadınlardan birisi olmadığımın altını çizerek söylemek istiyorum ve benim bu karakterime ruhuma uygun, olgun ve düzgün karakterli birini arıyorum. Ben Ankara’dayım ama sizler Ankara dışındanda yazmak isterseniz yazabilirsiniz. Çünkü ben zaten aslen Afyonlu’yum. Ailem orada yaşıyor. Ben işim gereği farklı yerlerde yaşadım. Beni Ankara’ya bağlayan herhangi bir şey olmadığı için farklı yerlerde yaşayabilirim. Eğer aşık olur birini seversem nerede yaşadığımızın önemi yok. Evlilik düşünen zengin ve karakteri düzgün kişiler yazabilirler.

Evlenmek İsteyen Bayanlarla İnternette Tanışma ve Sohbet

Birçok kişinin farklı hayallerle internet ortamında ve arkadaşlık sitesinde bulunmaktadır. Bazılarımızın niyeti sohbet edecek hiç kimsesi olmadığı için sadece sohbet etmeye çalışmaktadır. Bazılarımız ise arkadaşlık kurabileceğimiz ve flört edebileceğimiz bay ya da bayan arkadaş aramaktayız. Bütün bunların ötesinde bazı erkekler ve bayanlarda sosyal çevrelerinde evlenecek birini bulamadıkları için sanal ortamda evlilik arayışında bulunmaktadırlar. Belki bundan çok daha önceki yıllarda olsaydı internetten evlilik arayışında bulunan kişiler yadırganabilirdi. Fakat artık birçok kişi sanal ortamda sohbet arkadaşı, flört edecek sevgili ya da evlenebileceği eş adayını arkadaşlık sitelerinde aramaktadır. Bu sayfamızdada 2022 yılına ait internetten tanışarak evlenmek isteyen erkeklerin ve bayanların evlilik ve arkadaşlık ilanlarını bulabilirsiniz.

40 Yaş Üstü Evlilik İsteyen Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, yalnız dul bir kadınım. Sarışınım ve balık etliyim, evlenmek istiyorum ve bana uygun 40 yaş üstü bir erkekle tanışarak bir süre arkadaşlık yapmak birbirimize güven oluştuktan sonra aramızda aşk ve sevgi ile oluşursa evlilik yapmayıda istiyorum. Ancak öncelikle tanışacağım biriyle arkadaş olmak gerekiyor. Aramızda evlilik için aşk ve sevgi zamanla oluşur mu, oluşmaz mı bunu tabi ki şimdiden bilemeyiz ama benim arzu ettiğim şey, o aşk ve sevgiyi bulabilmek. Tabi bunu yaşamak sadece benim elimde değil. Bunu bana yaşatacak olan erkeği bulabilmemdir önemli olan. Daha önce bir kez bulduğumu sanmıştım ama malesef evliliğimiz çok uzun ömürlü olmadı.

Birkaç yıllık evlilikten sonra eski eşimle yollarımızı ayırdık. O dönemde çocuğumuzda olmadığı için ayrılmak bizim için çok zor olmadı fakat ikinci evliliğimde kesinlikle çocuk düşünüyorum ve bu evliliğin benim için son olmasını ve evliliğimin aşkımın ve sevgimin sonsuza kadar devam etmesini isterim. Bu şekilde bir evlilik kurmak için benim gibi düşünen birinide tanıyabilirsem çok mutlu olurum. Bu nedenle evlilik aradığım için sadece kendimden değil ailemdende bahsetmek istiyorum. Biz aslen Antalya’lıyız ve merkezde yaşıyoruz. Çok kalabalık bir aile değiliz. Benden küçük bir kardeşim var ve o da evli. Şu an ben anne ve babamla birlikte yaşıyorum çok fazla arkadaş çevrem yoktur. Akrabalarım falan çok olsada birçoğu ile görüşmüyorum.

Yani anlayacağınız sürekli vakit geçirebileceğim çok geniş büyük bir sosyal ortamım yok. Özel sektör çalışanı olduğum için haftada bir gün tatilim oluyor ve o günüde dinlenerek geçirmek istiyorum. Aslında sevdiğim erkeğin elinden tutarak gezmeyi eğlenmeyi bende birçok zaman hayal ediyorum ama geriye dönüp baktığım zaman hayatımın hiçbir aşamasında, evli olduğum dönemde dahi böyle bir mutluluğu yaşayamadım. Umarım bundan sonra şansım döner kısmetim açılır ve aradığım gibi birini bularak aşk ve sevgi dolu bir yuvayı birlikte kurabiliriz. Antalya yakınlarından ve Ege’de yaşayan bana uygun evlilik düşünen beyleri tanımayı isterim. Mesaj yazarak kendinizi tanıtabilirsiniz.

Sivaslı’yım. Dini Evlilik Yapmak İstiyorum.

Merhaba arkadaşlar ismim Fuat, 28 yaşımdayım ve bekar bir erkek olarak Sivas merkezde yaşıyorum. Daha önce özel sektörde çalışıyordum ama şu an kendi işimi yapıyorum. Evlilik amacıyla bu sitedeyim, niyetim flört etmek ve sevgili olmak değil. Evlilik öncesinde tabi ki bir süre arkadaşlık etmemiz gerekecektir. Ancak ondan sonra evliliğe karar verebiliriz. Bütün bunların farkındayım buradan bir bayanın bana hemen bir anda güvenmeyeceğinide tahmin ediyorum. Zaten hiç kimse öyle bir anda sadece yazılan üç beş satır yazıdan yola çıkarak kimseye güvenmez.

Ancak karşılıklı iletişim kurduğumuz zaman gelişebilecek bir durum bu. Umarım böyle bir fırsatı bulabiliriz ve birbirimizi daha yakından tanımma imkanı bulabiliriz. Şu an Sivas merkezde kendi işini yapıyorum. Özel sektörde çalışırken maddi olarak kendimi geliştiremeyeceğim için uzun zamandır üzerinde çalıştığım projelerimi hayata geçirdim ve şu an kendi işimi yapıyorum. Aslında benim aradığım hayatımdaki bu yalnızlığı giderecek bana destek olacak ve arkamda duracak bir hayat arkadaşına ihtiyacım var. Bir erkek olarak güçlü olmak zorundayım bunu biliyorum. Hem kendim hem evleneceğim eşim için güçlü bir erkek olmak zorundayım fakat her ne kadar güçlü bir erkek olsamda arkamda bana destek olacak bir kadının varlığını her zaman arıyorum.

Bu sadece benim için geçerli bir durum değil tüm erkekler kendilerine destek olacak bir hanımefendi, bir hayat arkadaşı isterler. Ben işim gereği Sivas merkezdeyim fakat ailem buranın bir köyünde yaşıyor. Ben sadece hafta sonlarında ailemin yanında olabiliyorum. Bunun dışında sadece işimle ilgileniyorum ve hiç sosyal yaşantım yok. Kısmet olur bir gün evlenebilirsen içimde kalan, yaşamayı çok istediğim fakat bir türlü yaşayamadığım her ne varsa bütün her şeyi hayat arkadaşımla birlikte yaşamak ve yapmak isterim. Yaş olarak bana uygun bütün bayanlar bana yazmak isterlerse tanışabilir ve ileriye dönük bir arkadaşlık kurabiliriz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*