Evlenmek İsteyen Bayanlar Resimli

30 Yaşımdayım. Evlilik Düşünen Arkadaş Arıyorum.

30 yaşındayım, Kayseri’de bir köyde yaşıyorum. Rvlilik düşündüğüm için buradayım. Köyde yaşıyor olmanın güzel yanları tabi ki var ama ben yinede çok fazla sevmiyorum. Evlenip boşandıktan sonra köye ailemin yanına yerleştim. Birkaç yıldan bu yana ailemle beraberim fakat çok huzurlu ve mutlu olduğumu söyleyemem. Bu yüzdende yeniden evlenmek istiyorum fakat umarım bu evlilikte fiyasko ile sonuçlanmaz. Sosyal yaşamayı her zaman seven bir kadın oldum fakat evliliğim sürecinde ne de boşandıktan sonra böyle bir ortamı kendime hiçbir zaman sağlayamadım. Nasıl düşünüyor ve nasıl yaşıyorsam kendimi burada o şekilde anlatmak ve ifade etmek istiyorum.

İyi yönlerimle, kötü yönlerimle beni net bir şekilde tanımanızı isterim ve bana yazacak olan kişilerinde tereddüt etmeden bütün bunları bilerek yazması gerekir. Mütevazi bir hayat tarzını yaşamak benim ruhuma çok uygun bir şey değil, çünkü çok fazla gezmeyi alışveriş yapmayı severim. Maddi olarakta bütün bunların altından kalkabilecek biriyle evlenmek isterim. Bunların altından kalkamayacak maddi imkanları yetersiz biriyle evlilik düşünemem. Biraz fazla kilolarım olsada bakımlı hoş bir kadın olduğuma inanıyorum Evliliği daha çok heyecan verici taraflarıyla yaşamak isterim.

Bu yüzdende çocuk yapmak için erken olduğunu düşünüyorum. Aslında bütün bunları sevgili kalarak yaşamak evli olmaktan daha çok heyecan veriyor. Fakat yaşım daha fazla ilerlemeden hayatımı yeniden düzene sokmam gerekiyor. Benim gibi gezip eğlenmeyi seven birini tanıyamadıktan sonra kesinlikle evlilik düşünmüyorum. Daha önceki evliliğimde, eski eşimle hiç uyumlu olamadık ve ilk evliliğim olmasına rağmen mutlu olamadım. İkinci evliliğimde o heyecanı ve mutluluğu bulmaktan başka şansım yok. Eğer mutlu olmak istiyorsam uyumlu olabileceğim birini bularak evlenmek zorundayım. Uyumlu olabileceğim beyler yazsın sadece, lütfen.

Evlenmek İsteyen Bayanların Arkadaşlık İlanları ve Resimleri

Hiç kimse hayatını sonsuza kadar yalnız başına sürdüremez. Bazen arkadaşlık kurmak isteriz bazen sevgili olmak ve flört etmek bazende bütün bunların ötesinde evlenmek ve aile kurmak isteriz. Hayalinizdeki kişiyi bulmanız ise her zaman kolay olmayabilir ve daima hayat doğru kişiyi karşınıza çıkarmayabilir. Kendisini yalnız hisseden erkek ya da bayanlar bu yalnızlıktan kurtulmak için ise artık en doğru ve en hızlı yolun arkadaşlık ve sohbet siteleri olduğunun farkındadırlar. Bu yüzdende bizlere çok sayıda arkadaşlık ve evlilik ilanı ulaşmaktadır. Arkadaşlık ve evlilik ilanı verirken resminizi paylaşmanız sizin açınızdan avantaj sağlayacaktır. Çünkü ilanınızı inceleyecek olan kişiler resminize bakarak sizin hakkınızda daha iyi fikir sahibi olacak ve sizinle tanışmak isteyecektir. Ancak resminizi paylaşmadığınız zaman kendinizi eksik ifade etmiş olabilirsiniz. Bu yüzdende doğru kişiyi bulma konusunda dezavantajlı olabilirsiniz. Bu sayfamızda evlilik ilanı verirken resmini paylaşan bayanların evlilik ilanlarına yer veriyoruz.

Evlenmek İçin Zengin Erkek Arıyorum.

Selam, esmer bir kadınım, evlenmek için zengin karizmatik bir erkek arıyorum. 32 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Son birkaç yıldır evlilik konusunda kararlıyım ve kendimden eminim fakat aradığım gibi birini bulamadım. Bu yüzdende arkadaşlık sitesinden aramaya karar verdim. Burada kendi hakkımda kişisel bilgilerime çok fazla yer vermeyeceğim ama duygusal anlamda hissettiklerimi sizlerle paylaşmak isterim. Öncelikle bilmenizi isterim ki seviyesiz erkeklerle kesinlikle tanışmak istemem. Benim hayatımda olacak erkek kesinlikle ciddi ağırbaşlı ve karizmatik bir duruşunun olması gerekir. Madem ki hayatım boyunca tek bir kişiye aşık olup tek bir kişinin elini tutacağım, o kişinin kesinlikle benim açımdan mükemmel olması gerekir.

Sonrasında ise maddi açıdan iyi olmalı ve bana hiçbir zaman maddi sıkıntı yaşatmamalıdır. Biliyorum ki bunu söylediğim zaman erkeklerin birçoğu bana ön yargıyla yaklaşacak. Hatta bazılarınız aşk ve sevgi olduktan sonra maddiyatın hiç önemli olmadığını falanda söyleyebilirsiniz ama ben hayatı gerçekleriyle yaşamayı tercih ediyorum ve biliyorum ki maddiyat olmadan tam anlamıyla mutlu olamazsınız. Sizler maddiyat olmadan kendinizi mutlu hissediyor olabilirsiniz belki ama ben istediğim şeyleri ve hayalimdeki hayatı yaşayamazsam ve buna maddiyat engel olursa kendimi mutlu hissedemem.

Mutlu olmayacağım bir evliliğide yapmanın hiçbir anlamı olamaz. Şimdiye kadar hem maddi olarak hem diğer yönlerden çok rahat bir yaşamım oldu ve geçmişimde küçük sıkıntılar dışında hiçbir zaman büyük sorunlarım olmadı. Sırf evleneceğim diyede rahatımı ve huzurumu bozamam. Bu nedenle niyeti gerçekten evlenmek olan karizmatik sert görünümlü ağırbaşlı ve zengin biriyle tanışmak istiyorum. Benimle tanışmak için İstanbul’da yaşıyor olmanız şart değil, istediğiniz her yerden tanışmak için yazabilirsiniz fakat seviyeli ve dürüst mesajlarınızı bekliyorum.

Seviyeli Erkekle Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum.

Adım İpek, 28 yaşındayım. Ankara’da ailemle beraber yaşıyorum. Seviyeli biriyle tanışarak evlilik amaçlı bir arkadaşlık kurmayı planlıyorum fakat uzun zamandır istediğim gibi bir erkekle tanışma şansı bulamadım. Biz aslen Şanlıurfalı’yız fakat çok uzun yıllardır Ankara’da yaşıyorum. Aile ilişkileri benim için son derece önemlidir. Erkek ile kadının evlenmesi aile olması aynı zamanda birçok ailenin bir araya gelmesi demektir. Ben evlilik olayına bu şekilde bakıyorum, bu yüzden sadece erkekle kadının değil aynı zamanda ailelerimizinde uyumlu olmasına ve anlaşmasına dikkat ederim.

Dediğim gibi ailem benim için önemlidir. Hatta söz konusu hayat arkadaşım dahi olsa ailemin fikirlerine önem veririm onların onaylamadığı istemediği biriyle evlilik kuramam. Sizlere birazda kişisel bilgilerimden bahsetmek isterim. Boyum 1.76 ve 64 kiloyum, sarışın bir kadına göre uzun boylu sayılabilirim. Kötü alışkanlığım yok ve aynı şekilde eşiminde kötü alışkanlığının olmamasına özen gösteriyorum. Kötü alışkanlıkları olan kişilerin benimle arkadaşlık kurmaları ve evlenmeleri söz konusu olamaz. İleride evleneceğim eşimin elbetteki yakışıklı olmasını zengin olmasını isterim ve her kadın bunu ister ancak beni etkilemek için yakışıklı olmanız ya da zengin olmanız yeterli olmayacaktır.

Sempatik ve eğlenceli erkeklerden hoşlanıyorum. Eşiminde bu şekilde bu yapıda birisinin olmasını isterim. Sevgilimin ya da evleneceğim hayat arkadaşımın kıyafet konusunda bana karışmasını istemem. Bu benim en çok sinirlendiğim şeylerden birisidir. Ortamına göre her türlü kıyafeti giyebilirim. Daha önce bir kez nişanlandım fakat nişanlılık sürecimde daha rvlenmeden nişanlımın beni aldattığını öğrendim. Faha o aşamada bile beni aldatabilen bir erkek evlendikten sonra çok daha fazlasını yapabilir. Aldatılmaya hakaret ya da şiddet görmeye katlanabilecek sabredecek kadınlardan değilim. Ankara’dan evlilik düşünen yakışıklı zengin ve sempatik beyler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*